Albot Radu - profil

Albot Radu 

Albot Radu

Stát: Moldavsko
Narození: 11. 11. 1989
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 88. / 81.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 208. / 68.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 451/302 197/147 189/90 40/49 7/8 18/8
2017 39/36 11/14 22/15 3/5 3/2 -
2016 56/36 25/12 15/10 10/12 4/1 2/1
2015 47/33 21/12 20/13 5/6 0/1 1/1
2014 50/33 25/17 12/10 7/5 0/1 6/0
2013 49/27 10/11 29/8 5/6 0/1 5/1
2012 54/28 14/10 33/6 5/8 0/2 2/2
2011 44/22 25/14 17/5 2/3 - -
2010 33/24 22/18 8/2 3/4 - -
2009 30/27 16/17 13/8 - - 1/2
2008 23/22 13/16 10/6 - - -
2007 20/11 9/3 10/7 - - 1/1
2006 6/3 6/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/101 66/42 34/35 12/19 0/1 3/4
2017 7/6 1/3 5/2 1/1 - -
2016 2/15 1/5 0/5 1/5 - -
2015 24/22 8/6 13/11 3/3 0/1 0/1
2014 33/17 25/9 6/4 1/4 - 1/0
2013 23/17 11/7 5/7 6/2 - 1/1
2012 13/11 10/4 2/3 0/4 - 1/0
2011 10/9 7/6 3/3 - - -
2010 3/1 3/1 - - - -
2009 0/2 - - - - 0/2
2006 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Bemelmans R. - Albot R. 2K 6-3, 6-3    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Kovalik J. - Albot R. 1K 4-6, 6-4, 6-4 2.70 1.36
  Mouilleron-Le-Captif challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Kamke T. - Albot R. OF 6-2, 6-4 1.31 2.93
04.11.   Albot R. - Tatlot J. 1K 6-3, 6-2 1.29 3.03
  Ženeva challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Baghdatis M. - Albot R. SF 6-3, 6-3 1.26 3.48
31.10.   Albot R. - Dzumhur D. ČF 6-3, 6-1 1.70 1.92
30.10.   Albot R. - Lacko L. OF 5-1 2.97 1.30
28.10.   Albot R. - Delic M. 1K 7-62, 3-6, 6-3 1.74 1.87
27.10.   Albot R. - Tchoutakian M. Q-ČF 6-7, 7-6, 6-1    
26.10.   Albot R. - Rossier S. Q-OF 6-3, 6-1    
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Shyla Y. - Albot R. Q-OF 6-4, 6-4 3.70 1.21
11.10.   Albot R. - Korolev E. Q-1K 6-1, 6-1 1.36 2.72
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Dustov F. - Albot R. 1K 61-7, 7-63, 7-62 1.79 1.82
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Kubler J. - Albot R. F 6-4, 6-1 1.85 1.77
27.09.   Albot R. - Riba-Madrid P. SF 7-63, 3-1 2.00 1.65
26.09.   Albot R. - Crivoi V. ČF 6-1, 6-2 1.57 2.14
25.09.   Albot R. - Panfil G. OF 64-7, 7-5, 6-1 1.23 3.50
23.09.   Albot R. - Rola B. 1K 6-3, 7-61 2.39 1.47
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Haider-Maurer A. - Albot R. SF 6-3, 3-6, 6-2 1.29 3.06
19.09.   Albot R. - Cecchinato M. ČF 6-2, 61-7, 6-4 2.29 1.49
18.09.   Albot R. - Haase R. OF 1-6, 6-3, 6-0 3.36 1.24
17.09.   Albot R. - Crivoi V. 1K 5-7, 6-3, 6-2 1.69 1.94
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Albot R. - Nielsen F.   7-5, 6-3, 6-3 1.54 2.20
12.09.   Albot R. - Pedersen M.   7-5, 6-3, 6-2 1.29 3.03
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Simon G. - Albot R. 1K 6-3, 6-4, 6-2 1.07 7.37
22.08.   Albot R. - Ward J. Q-3K 6-1, 3-6, 6-2 3.37 1.26
22.08.   Albot R. - Fucsovics M. Q-2K 6-4, 3-6, 6-0 2.64 1.38
20.08.   Albot R. - Burquier G. Q-1K 6-1, 6-3 1.58 2.13
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Kovalik J. - Albot R. OF 2-6, 6-2, 6-0 1.60 2.09
12.08.   Albot R. - Petzschner P. 1K 6-2, 7-65 1.67 1.97
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Troicki V. - Albot R. 1K 4-6, 6-3, 6-2 1.16 4.25
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Beck A. - Albot R. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.29 3.08
23.07.   Albot R. - Koolhof W. 1K 6-1, 6-4 1.31 2.96
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Machado R. - Albot R. 1K 4-6, 6-2, 6-3 2.09 1.59
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Berlocq C. - Albot R. OF 5-7, 6-4, 6-2 1.12 5.58
08.07.   Albot R. - de Schepper K. 1K 7-64, 6-1 2.07 1.64
07.07.   Albot R. - Lizariturry J. Q-ČF 6-1, 6-2 1.84 1.77
06.07.   Albot R. - Monroe N. Q-OF 6-3, 3-6, 6-3 1.19 3.88
05.07.   Albot R. - Bergevi F. Q-1K 6-1, 6-1 1.04 6.70
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Kontinen M. - Albot R. Q-OF 6-0, 7-5    
28.06.   Albot R. - Sorgi J. Q-1K 7-6, 1-6, 6-4    
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Alund M. - Albot R. Q-1K 6-2, 7-5 2.05 1.62
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Pouille L. - Albot R. ČF 6-2, 6-1 1.53 2.21
11.06.   Albot R. - Smirnov A. OF 6-3, 6-4 1.75 1.86
10.06.   Albot R. - Podlipnik-Cas 1K 6-3, 5-7, 6-2 1.87 1.74
  Arad challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Dzumhur D. - Albot R. 1K 7-5, 3-6, 6-3 1.36 2.74
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Hernandez J. - Albot R. ČF 6-2, 6-3    
29.05.   Albot R. - Leahu T. OF 6-2, 6-3    
28.05.   Albot R. - Luncanu P. 1K 7-63, 6-3    
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Ward J. - Albot R. Q-1K 6-3, 7-5 1.63 2.05
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Ilhan M. - Albot R. OF 6-2, 6-4 1.64 2.02
13.05.   Albot R. - Krajinovic F. 1K 3-6, 6-3, 6-4 2.91 1.32
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Donati M. - Albot R. 1K 6-3, 6-1 2.94 1.32
  Oeiras Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Hanescu V. - Albot R. 1K 3-6, 6-4, 6-4 1.22 3.96
28.04.   Albot R. - Crivoi V. Q-ČF 6-1, 6-3 1.86 1.75
27.04.   Albot R. - Gil F. Q-OF 6-1, 3-6, 7-64 1.54 2.20
26.04.   Albot R. - Lameiras E. Q-1K 4-6, 6-2, 6-2 1.02 7.65
  Bukurešť Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Mathieu P. - Albot R. Q-ČF 6-3, 6-1 1.23 3.55
20.04.   Albot R. - Vagnozzi S. Q-OF 6-3, 7-5    
20.04.   Albot R. - Trevisan M. Q-1K 6-4, 2-6, 6-3 1.67 1.95
  Mersin challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Viola M. - Albot R. OF 6-2, 4-6, 6-4 2.27 1.51
09.04.   Albot R. - Ilhan M. 1K 3-6, 7-61, 7-5 2.17 1.56
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Albot R. - Gerasimov E.   3-6, 1-6, 6-3, 6-1, 6-2    
04.04.   Albot R. - Zhyrmont D.   6-2, 6-2, 3-6, 6-2 1.29 3.24
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Quinzi G. - Albot R. ČF 6-3, 3-6, 7-62    
13.03.   Albot R. - Langer N. OF 7-65, 6-1    
13.03.   Albot R. - Wang R. 1K 7-65, 6-1    
06.03.   Chung H. - Albot R. OF 7-5, 6-2    
05.03.   Albot R. - Lu Y. 1K 66-7, 6-1, 6-1    
  Guangzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Huang L. - Albot R. 1K 6-2, 6-2 3.05 1.29
  Nové Dillí challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Donskoy E. - Albot R. ČF 6-2, 6-2 1.34 2.81
20.02.   Albot R. - Rola B. OF 6-4, 5-7, 6-4 1.82 1.79
18.02.   Albot R. - Cox D. 1K 6-4, 6-3 1.62 2.07
  Kalkata challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Menendez-Mace - Albot R. OF 6-4, 7-63 1.67 1.98
10.02.   Albot R. - Diez S. 1K 6-2, 3-6, 6-4 1.60 2.09
  Čennaí challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Diez S. - Albot R. 1K 6-1, 3-6, 7-5 1.80 1.81
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Albot R. - Safwat M.   2-6, 6-3, 6-4, 6-4 1.34 2.85
31.01.   Albot R. - Hossam K.   6-2, 3-6, 6-3, 3-0 1.13 4.77
  Australian Open Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   Kravchuk K. - Albot R. Q-1K 7-63, 4-6, 6-3 2.29 1.51
  Čennaí Kolo Výsledek K1 K2
31.12.   Granollers-Pu - Albot R. 1K 6-4, 3-6, 6-0 1.33 3.01
30.12.   Albot R. - Oswald P. Q-ČF 6-3, 6-4 1.47 2.35
29.12.   Albot R. - Zhang Z. Q-OF 7-62, 6-3 1.90 1.73
28.12.   Albot R. - Uchiyama Y. Q-1K 3-6, 7-64, 6-1    
  Helsinky challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Marra / Petzs - Albot / Lopez OF 6-3, 6-2 1.42 2.46
  Mouilleron-Le-Captif challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Herbe / Mahut - Albot / Hanes OF 6-1, 6-3 1.35 2.80
  Ženeva challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Marac / Oswal - Albot / Hanes ČF 6-3, 7-5    
28.10.   Albot / Hanes - Moser / Satsc OF 6-4, 3-6, 10-7 1.95 1.67
  Moskva Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Cerre / Fogni - Albot / Kukus OF 6-0, 2-6, 10-7 1.63 2.04
  Taškent challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Moser / Satsc - Albot / Dusto SF 7-65, 3-6, 10-3    
08.10.   Albot / Dusto - Junai / Kravc ČF 6-4, 6-3 2.37 1.45
07.10.   Albot / Dusto - Dzumh / Karat OF 6-4, 6-4    
  Sibiu challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Kuble / Petro - Albot / Frans ČF 6-3, 3-6, 10-7    
24.09.   Albot / Frans - Beck / Zelen OF 6-3, 6-1    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Koval / Mertl - Albot / Copil OF 6-2, 7-66    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Gong / Peng - Albot / Setki OF 4-6, 7-5, 10-5    
  San Marino challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Albot / Lopez - Skugo / Ungur F 6-4, 6-1 1.88 1.73
08.08.   Albot / Lopez - Huta / Venus SF 6-4, 6-4    
06.08.   Albot / Lopez - Moser / Satsc ČF 7-5, 6-3    
05.08.   Albot / Lopez - Charr / Ghedi OF 7-5, 7-6    
  Oberstaufen challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Koolh / Motti - Albot / Kowal F 7-67, 6-3 1.98 1.65
26.07.   Albot / Kowal - Macha / Tosic SF 4-6, 7-65, 10-6    
25.07.   Albot / Kowal - Fisch / Linig ČF 3-6, 6-1, 10-5    
23.07.   Albot / Kowal - Smola / Veic OF 6-0, 6-1    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Albot / Pavlá - Bedna / Konti F 7-5, 2-6, 10-8 2.73 1.34
18.07.   Albot / Pavlá - Silje / Zelen SF 7-5, 6-1    
17.07.   Albot / Pavlá - Frant / Lopez ČF 6-1, 7-65    
16.07.   Albot / Pavlá - Cerre / Moser OF 6-3, 6-1    
  Braunschweig challenger Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Junai / Merti - Albot / Souza OF 7-67, 6-4    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Munoz / Odesn - Albot / Smirn OF 7-66, 4-6, 10-8    
  Arad challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Skugo / Veic - Albot / Sitak F 6-4, 7-63 1.78 1.82
06.06.   Albot / Sitak - Andro / Mekti SF 6-3, 6-4    
05.06.   Albot / Sitak - Crivo / Grigo ČF 6-1, 6-0    
03.06.   Albot / Sitak - Copil / Sturd OF 6-1, 6-7, 10-7    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Anton / Lunca - Albot / Dubar ČF 6-4, 65-7, 10-7    
27.05.   Albot / Dubar - Avram / Diaco OF 6-3, 6-1    
  Heilbronn 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Knowl / Merti - Albot / Sitak ČF 6-0, 6-2    
14.05.   Albot / Sitak - Krawi / Moser OF 2-6, 7-5, 10-1    
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Albot / Sitak - Arnab / Cipol F 4-6, 6-2, 11-9 1.93 1.70
08.05.   Albot / Sitak - Duran / Gonza SF 6-1, 4-6, 10-6    
07.05.   Albot / Sitak - Jazir / Ouaha ČF 6-3, 6-4    
06.05.   Albot / Sitak - Bracc / Cueva OF 7-5, 3-6, 10-6    
  Mersin challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Albot / Pospí - Fabbi / Viola F 7-67, 6-1 1.64 2.00
11.04.   Albot / Pospí - Betov / Bury SF 7-5, 6-2    
10.04.   Albot / Pospí - Lee H / Sitak ČF 5-7, 6-4, 10-3    
08.04.   Albot / Pospí - Motti / Vagno OF 6-2, 7-63    
  Futures 2014 Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Albot / Rungk - Ghedi / Grass F 1-6, 7-5, 10-7    
07.03.   Albot / Rungk - Chen / Nam J SF 6-3, 6-3    
06.03.   Albot / Rungk - Lee H / Lim Y ČF    
05.03.   Albot / Rungk - Kim C / Na J. OF 6-2, 6-3    
  Guangzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Gong / Li Z. - Albot / Matsu OF 6-0, 7-62    
  Nové Dillí challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Ratiw / Ratiw - Albot / March ČF 6-3, 69-7, 10-6    
18.02.   Albot / March - Angel / Devva OF 6-4, 5-7, 10-6    
  Kalkata challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Grano / Menen - Albot / March OF 6-1, 3-6, 10-6    
  Davis Cup Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Albot / Ciuma - Sabry / Safwa   6-3, 6-4, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
23.09.2017 - 30.09.2017  Shenzhen skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist