Antonescu Vasile - profil

Antonescu Vasile 

Antonescu Vasile

Stát: Rumunsko
Narození: 24. 3. 1990
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 810. / 465.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 362. / 362.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 279/204 276/192 3/8 0/3 - 0/1
2018 19/26 19/26 - - - -
2017 39/28 39/26 0/1 - - 0/1
2016 32/32 30/27 2/2 0/3 - -
2015 48/28 48/28 - - - -
2014 30/24 30/23 0/1 - - -
2013 51/22 51/22 - - - -
2012 37/22 37/22 - - - -
2011 9/8 8/4 1/4 - - -
2010 5/4 5/4 - - - -
2009 5/3 5/3 - - - -
2008 4/7 4/7 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 151/121 149/116 2/4 - - 0/1
2018 30/20 30/20 - - - -
2017 32/22 32/20 0/1 - - 0/1
2016 39/23 37/21 2/2 - - -
2015 26/19 26/19 - - - -
2014 16/20 16/19 0/1 - - -
2013 6/13 6/13 - - - -
2012 2/4 2/4 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Pauwels M. - Antonescu V. ČF 6-3, 5-7, 7-63 2.10 1.57
13.09.   Antonescu V. - Ghilea V. OF 6-1, 6-4 3.88 1.17
12.09.   Antonescu V. - Apostol A. 1K 6-2, 6-4 1.55 2.15
07.09.   Prihodko O. - Antonescu V. ČF 7-66, 6-1    
07.09.   Antonescu V. - Hidalgo G. OF 7-65, 4-6, 6-3 2.17 1.54
06.09.   Antonescu V. - Cozma D. 1K 6-2, 6-1 1.08 5.28
30.08.   Dancu V. - Antonescu V. OF 6-3, 6-4 2.15 1.55
28.08.   Antonescu V. - Jacquet K. 1K 7-63, 6-3 1.53 2.19
22.08.   Manda C. - Antonescu V. 1K 6-4, 6-1    
16.08.   Coria F. - Antonescu V. OF 6-1, 6-1 1.20 3.77
14.08.   Antonescu V. - Dumitru V. 1K 6-2, 6-2 1.02 8.35
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Antonescu V. - Wagner A. 9K 6-2, 6-0    
10.08.   Bellotti R. - Antonescu V. 8K 7-6, 7-6    
05.08.   Zmak D. - Antonescu V. 7K 6-0, 6-3    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Bortolotti M. - Antonescu V. OF 3-6, 6-2, 6-1 1.41 2.63
17.07.   Antonescu V. - Sakharov G. 1K 7-66, 1-6, 6-3 7.18 1.05
12.07.   Pontjodikromo - Antonescu V. OF 6-4, 1-6, 6-4 3.59 1.22
10.07.   Antonescu V. - Meuffels A. 1K 7-61, 2-1 1.77 1.87
06.07.   Davydenko P. - Antonescu V. ČF 6-3, 6-0 1.23 3.65
06.07.   Antonescu V. - Kijametovic A OF 4-6, 6-3, 7-5 2.11 1.61
03.07.   Antonescu V. - Terczynski M. 1K 610-7, 6-4, 6-2 1.40 2.62
27.06.   Sels J. - Antonescu V. 1K 7-64, 6-4 1.18 3.99
19.06.   Dischinger E. - Antonescu V. 1K 6-4, 6-2 2.07 1.63
12.06.   Petrone A. - Antonescu V. 1K 6-3, 7-62 1.57 2.19
05.06.   Nikles J. - Antonescu V. 1K 6-4, 6-4 1.82 1.82
30.05.   Dima D. - Antonescu V. 1K 6-4, 6-1 1.07 6.21
26.05.   Dima D. - Antonescu V. SF 6-2, 6-0 1.10 5.82
25.05.   Antonescu V. - Haim M. ČF 6-3, 6-1    
24.05.   Antonescu V. - Giusca T. OF 6-3, 6-3    
23.05.   Antonescu V. - Simion A. 1K 6-0, 6-0    
14.05.   Kopriva V. - Antonescu V. 1K 6-1, 6-1    
  Řím 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Giner M. - Antonescu V. Q-1K 6-3, 6-2    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Ejupovic E. - Antonescu V. 1K 3-6, 6-1, 6-2 1.22 3.65
16.04.   Ejupovic E. - Antonescu V. 1K 6-3, 7-63 1.31 3.02
04.04.   Musialek A. - Antonescu V. 1K 6-2, 6-0 1.41 2.65
22.03.   Dima D. - Antonescu V. OF 6-1, 6-3 1.13 4.95
20.03.   Antonescu V. - Oreskovic Z. 1K 6-3, 6-3    
13.03.   Dima D. - Antonescu V. 1K 6-4, 6-1 4.02 1.16
09.03.   Kolář Z. - Antonescu V. 1K 7-67, 6-2    
08.03.   Antonescu V. - Arh A. Q-OF 6-4, 6-2    
07.03.   Antonescu V. - Cubelic K. Q-3K 6-4, 6-2    
04.03.   Antonescu V. - Lipka D. Q-2K 6-4, 6-4    
06.02.   Brunner P. - Antonescu V. 1K 6-2, 64-7, 6-4    
01.02.   Nedelko I. - Antonescu V. OF 6-4, 6-2    
30.01.   Antonescu V. - Melnic V. 1K 7-66, 6-3    
  Futures 2018 Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Egea / Hidal - Anton / Lunca F 6-2, 6-2 1.55 2.15
13.09.   Anton / Lunca - Manol / Tomes SF 6-4, 6-0    
13.09.   Anton / Lunca - Fetis / Georg ČF 6-4, 7-5 1.12 4.67
12.09.   Anton / Lunca - Damia / Maras OF 6-2, 6-3 1.06 5.84
04.09.   Ghile / Melni - Anton / Georg OF 6-2, 6-3 1.49 2.27
31.08.   Anton / Jecan - Apost / Frunz F 4-6, 6-3, 10-8 1.80 1.80
30.08.   Anton / Jecan - Grigo / Madar SF 7-66, 65-7, 10-7 1.63 2.01
29.08.   Anton / Jecan - Ghile / Turch ČF 6-1, 3-6, 10-6 1.60 2.05
28.08.   Anton / Jecan - Dancu / Vanta OF 6-3, 4-6, 10-2 1.22 3.46
24.08.   Anton / Jecan - Frunz / Ionel F 6-1, 6-3    
24.08.   Anton / Jecan - Fortu / Maiga SF 6-1, 6-1 1.63 2.01
23.08.   Anton / Jecan - Dancu / Georg ČF 6-2, 5-7, 10-7 1.17 3.86
21.08.   Anton / Jecan - Dumit / Madar OF 6-3, 6-2    
14.08.   Coria / Rodri - Anton / Jecan OF 1-6, 6-4, 10-4 1.44 2.39
17.07.   Hossa / Vilar - Anton / Grigo OF 6-3, 7-5 1.93 1.69
14.07.   De Kr / Nijbo - Anton / Bango F 60-7, 6-3, 10-5 2.34 1.52
13.07.   Anton / Bango - Melig / Ruusu SF 62-7, 6-3, 10-7 1.79 1.89
11.07.   Anton / Bango - Pontj / Van B ČF 6-1, 6-2 1.16 4.49
09.07.   Anton / Bango - Borg / Gerri OF 6-3, 6-2 1.05 7.44
04.07.   Mayer / Tercz - Anton / Grigo OF 6-1, 7-64 3.21 1.25
26.06.   Taylo / Taylo - Anton / Grigo OF 2-6, 6-3, 14-12 2.72 1.34
19.06.   Hanss / Simon - Anton / Grigo OF 6-4, 6-2    
13.06.   Dalla / Rondo - Anton / Grigo ČF 3-6, 6-1, 10-8    
08.06.   Borso / Nagy - Anton / Apost F 6-2, 68-7, 10-7    
08.06.   Anton / Apost - Frige / Stefa SF 6-4, 6-2    
06.06.   Anton / Apost - Ragaz / Sarde ČF 6-1, 7-62    
05.06.   Anton / Apost - Baldi / Guerr OF 6-2, 3-6, 10-3    
30.05.   Apost / Frunz - Anton / Grigo ČF 7-63, 3-6, 10-6    
29.05.   Anton / Grigo - Luz O / Orlov OF 6-4, 6-2    
25.05.   Anton / Grigo - Corne / Crivo F 6-1, 6-4    
24.05.   Anton / Grigo - Apost / Tatom SF 6-3, 6-0    
23.05.   Anton / Grigo - Catal / Jones ČF 6-3, 6-4    
22.05.   Anton / Grigo - Giusc / Pavel OF 3-6, 6-2, 10-6    
19.05.   Bango / Walko - Anton / Grigo SF 6-4, 4-6, 10-5    
16.05.   Anton / Grigo - Dacie / Podzu ČF 7-65, 6-2    
14.05.   Anton / Grigo - Marek / Rajsk OF 6-2, 6-2    
27.04.   Bango / Walko - Anton / Grigo F 6-4, 6-4    
26.04.   Anton / Grigo - Balze / Frinz SF 6-1, 6-3    
25.04.   Anton / Grigo - Dalla / Fonio ČF 1-6, 6-3, 10-6    
17.04.   Guerr / Lavag - Anton / Summa OF 7-5, 67-7, 10-6    
03.04.   Baez / Paz J - Anton / Mares OF 6-3, 7-5    
20.03.   Kowal / Kozie - Anton / Dima OF 7-64, 7-61    
14.03.   Escob / Sant' - Anton / Dima OF 6-3, 3-6, 10-4    
08.03.   Nagy / Razbo - Anton / Dima OF 7-5, 7-65    
10.02.   Cipol / Lopez - Anton / Grigo F 7-5, 6-2    
09.02.   Anton / Grigo - Altam / Kirko SF 6-0, 6-3    
08.02.   Anton / Grigo - Herna / Hoyos ČF 6-2, 6-0    
06.02.   Anton / Grigo - Suluo / Yurta OF 6-4, 6-4    
01.02.   Dima / Kim C - Anton / Grigo ČF 6-4, 6-3    
31.01.   Anton / Grigo - Suluo / Yurta OF 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
19.08.2016 - 30.08.2016  Futures 2016 skreč
03.07.2015 - 07.07.2015  Futures 2015 skreč
 
 
 
 
 
TOPlist