Barnett Alicia - profil

Barnett Alicia 

Barnett Alicia

Stát: Velká Británie
Narození: 18. 10. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 507. / 507.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 460. / 460.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 99/86 3/8 59/43 32/28 5/7 -
2018 35/23 - 25/13 8/7 2/3 -
2017 28/27 1/3 14/14 10/7 3/3 -
2016 11/10 0/1 7/6 4/3 - -
2015 2/2 2/2 - - - -
2014 3/1 - 3/1 - - -
2013 1/2 - 1/2 - - -
2012 10/13 0/2 6/5 4/5 0/1 -
2011 9/7 - 3/2 6/5 - -
2010 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 42/36 2/3 25/21 15/11 0/1 -
2018 21/13 - 15/8 6/4 0/1 -
2017 14/12 0/1 9/6 5/5 - -
2016 5/7 - 1/5 4/2 - -
2015 2/2 2/2 - - - -
2012 0/2 - 0/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Rushiti A. - Barnett A. Q-1K 7-5, 6-4 2.55 1.39
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Georges M. - Barnett A. 1K 6-1, 6-4 1.17 4.10
14.10.   Barnett A. - Wargnier L. Q-OF 6-4, 7-62    
13.10.   Barnett A. - Janicijevic S. Q-1K 6-4, 7-67    
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Fayol C. - Barnett A. Q-OF 67-7, 6-4, 6-3    
06.10.   Barnett A. - Droguet A. Q-1K 6-3, 6-2    
  Obidos 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Ozgen P. - Barnett A. OF 6-3, 6-3 1.20 3.84
03.10.   Barnett A. - Sabino L. 1K 6-4, 2-6, 6-4 2.50 1.44
01.10.   Barnett A. - Pribylova A. Q-OF 7-611, 6-4 1.22 3.44
30.09.   Barnett A. - Ganz F. Q-2K 6-4, 6-3    
  Lisabon ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Parrizas-Diaz - Barnett A. 1K 7-65, 4-6, 6-2 1.62 2.09
17.09.   Barnett A. - Shah P. Q-OF 6-3, 6-2    
16.09.   Barnett A. - Bejenaru K. Q-2K 6-2, 6-2    
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Murray S. - Barnett A. OF 6-1, 6-3 1.69 1.98
07.08.   Barnett A. - Taylor E. 1K 6-2, 6-2 1.20 3.86
06.08.   Barnett A. - Adler L. Q-OF 7-63, 6-1 1.38 2.58
05.08.   Barnett A. - Daley D. Q-1K 6-0, 6-1 1.22 3.46
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Kerkhove L. - Barnett A. 1K 6-3, 6-2 1.42 2.59
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Sharma A. - Barnett A. SF 6-1, 6-2 1.16 4.39
20.07.   Barnett A. - Sebov K. ČF 3-6, 6-2, 6-4 2.88 1.35
18.07.   Barnett A. - Rogowska O. OF 6-0, 6-1 4.70 1.14
16.07.   Barnett A. - Sema E. 1K 7-65, 6-4 2.26 1.53
15.07.   Barnett A. - Talcott S. Q-OF 6-3, 6-3 1.35 2.70
14.07.   Barnett A. - Craciun A. Q-1K 7-5, 6-0 1.17 3.86
  Winnipeg ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Rodriguez V. - Barnett A. OF 7-62, 6-3 1.17 4.20
10.07.   Barnett A. - Mikhailuk A. 1K 6-3, 6-3 1.05 7.25
  Ilkley ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Ruse E. - Barnett A. Q-1K 6-4, 6-4    
  Manchester ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Bolkvadze M. - Barnett A. Q-ČF 6-4, 6-2 1.35 2.84
11.06.   Barnett A. - Muhammad A. Q-OF 6-2, 5-7, 6-3    
10.06.   Barnett A. - Ghodrati L. Q-1K 6-1, 6-2    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Birrell K. - Barnett A. Q-1K 3-6, 6-4, 6-3    
  Changwon ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Bozovic A. - Barnett A. 1K 6-3, 6-1 2.03 1.67
22.05.   Barnett A. - Park E. Q-OF 6-1, 4-6, 6-4    
21.05.   Barnett A. - Kim E. Q-2K 6-1, 6-1    
20.05.   Barnett A. - Kim H. Q-1K 6-0, 6-1    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Choi J. - Barnett A. 1K 6-3, 63-7, 6-2 1.65 2.07
15.05.   Barnett A. - Aikawa M. Q-OF 6-4, 6-4    
14.05.   Barnett A. - Kim D. Q-2K 6-3, 6-2    
13.05.   Barnett A. - Noh H. Q-1K 6-2, 6-1    
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Zhang L. - Barnett A. OF 6-4, 6-4 1.49 2.39
09.05.   Barnett A. - Panova A. 1K 7-5, 2-6, 6-0 2.56 1.43
08.05.   Barnett A. - Christie F. Q-OF 7-65, 6-3    
07.05.   Barnett A. - Yea H. Q-2K 6-1, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Talbi S. - Barnett A. ČF 6-2, 7-65    
19.04.   Barnett A. - Klaffner M. OF 7-63, 6-4    
17.04.   Barnett A. - Reddy S. 1K 3-6, 6-1, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bolkvadze M. - Barnett A. 1K 6-4, 6-2    
  Tel Aviv 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Ivanova D. - Barnett A. 1K 1-6, 6-4, 6-2    
  Ramat Hasharon ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Lechemia E. - Barnett A. 1K 7-611, 6-0    
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Vismane D. - Barnett A. ČF 7-63, 6-4 1.60 2.06
28.02.   Barnett A. - Lumsden M. OF 7-63, 6-4 3.79 1.18
26.02.   Barnett A. - Armitano M. 1K 6-3, 6-1 1.50 2.25
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Grey S. - Barnett A. Q-1K 3-6, 6-2, 6-2    
  Loughborough ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Ferrando C. - Barnett A. 1K 0-6, 6-1, 6-3 1.19 4.03
06.02.   Barnett A. - Grey S. Q-OF 4-6, 6-2, 6-1    
05.02.   Barnett A. - Ghodrati L. Q-1K 6-1, 6-0    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Zimmermann K. - Barnett A. Q-OF 6-3, 6-2    
29.01.   Barnett A. - Bukta A. Q-1K 7-5, 6-1    
  Joue-Les-Tours ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Kolod / Maleč - Barne / Silva SF 6-1, 6-4 1.22 3.43
17.10.   Barne / Silva - Leche / Nicho ČF 1-6, 6-0, 10-8 2.07 1.59
16.10.   Barne / Silva - Bekke / Palki OF 6-3, 6-1 1.30 2.94
  Cherbourg-en-Cotentin ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Piter / Štefk - Barne / Silva F 6-2, 6-1 1.25 3.19
10.10.   Barne / Silva - Kolod / Maleč SF 6-2, 3-6, 11-9 3.25 1.24
09.10.   Barne / Silva - Schol / Zimme ČF 6-3, 6-1 2.39 1.45
08.10.   Barne / Silva - Piraz / Rushi OF 3-6, 6-0, 10-4 1.57 2.10
  Lisabon ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Kraji / Marti - Barne / Grey ČF 6-0, 6-4 1.35 2.70
18.09.   Barne / Grey - Parri / Weble OF 6-4, 6-4 1.64 1.99
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Eklun / Morat - Barne / Lumsd OF 1.93 1.69
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Smitk / Vrlji - Barne / Lumsd OF 6-2, 4-6, 11-9 1.63 2.01
  Gatineau ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Maran / Robin - Barne / Talco OF 6-2, 6-1 1.44 2.41
  Winnipeg ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Chang / Sanch - Barne / Talco ČF 6-3, 6-3 1.17 3.88
09.07.   Barne / Talco - Fanni / Sisko OF 7-5, 7-5 1.57 2.10
  Manchester ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Loeb / Mesta - Barne / Sains OF 6-1, 6-0    
  Incheon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Chang / Hsu C - Barne / Lumsd ČF 6-3, 6-2    
15.05.   Barne / Lumsd - Chan / Kang OF 6-3, 67-7, 11-9    
  Goyang ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Chang / Hsu C - Barne / Lumsd OF 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Klaff / Morgi - Barne / Terzi F 7-5, 6-1    
20.04.   Barne / Terzi - Al Na / Vaidy SF 7-5, 6-3    
19.04.   Barne / Terzi - Smith / Walte ČF 6-4, 6-2    
17.04.   Barne / Terzi - Paule / Shyma OF 6-3, 3-6, 10-7    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Kordo / Moore - Barne / Terzi SF 6-1, 6-2    
12.04.   Barne / Terzi - Kitag / Kobel ČF 6-2, 6-4    
10.04.   Barne / Terzi - So K. / So R. OF 6-4, 6-2    
  Tel Aviv 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Barne / Nicho - Armit / Leche F 7-63, 6-3    
23.03.   Barne / Nicho - Ainit / Priby SF    
22.03.   Barne / Nicho - Apona / Vanla ČF 6-3, 6-1    
20.03.   Barne / Nicho - Kobel / Malmq OF 6-3, 5-7, 10-7    
  Ramat Hasharon ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Barne / Nicho - Roeme / Werne F 6-4, 7-64    
16.03.   Barne / Nicho - Hsu C / Priby SF 7-62, 6-3    
15.03.   Barne / Nicho - Ainit / Priby ČF 6-2, 6-3    
13.03.   Barne / Nicho - Kobel / Malmq OF 6-4, 6-3    
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Arcan / Marci - Barne / Popes SF 6-3, 6-3    
28.02.   Barne / Popes - Cabaj / Yerol ČF    
26.02.   Barne / Popes - Helmi / Oliyn OF 6-4, 6-1    
  Loughborough ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Glush / Gramm - Barne / Barri OF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
18.03.2012 - 07.04.2012  Bath 2 ITF skreč
15.08.2011 - 16.10.2011  Westende ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist