Ene Cristina - profil

Ene Cristina 

Ene Cristina

Stát: Rumunsko
Narození: 18. 12. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 552. / 392.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 494. / 485.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Hammamet 31 ITF 1K 21.11. --:-- Gracheva V. - Ene C.    
 Hammamet 31 ITF Příští soupeřky ještě nejsou známy
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 187/121 150/94 31/20 6/7 - -
2017 34/26 34/26 - - - -
2016 45/24 45/24 - - - -
2015 38/26 26/15 9/6 3/5 - -
2014 37/24 13/10 21/12 3/2 - -
2013 11/5 10/4 1/1 - - -
2012 16/11 16/10 0/1 - - -
2011 6/5 6/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 67/61 52/47 13/9 2/5 - -
2017 21/17 21/17 - - - -
2016 14/11 14/11 - - - -
2015 16/13 7/8 7/2 2/3 - -
2014 8/12 4/4 4/6 0/2 - -
2013 4/3 4/3 - - - -
2012 4/5 2/4 2/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Cakarevic S. - Ene C. 1K 6-3, 5-7, 6-4 1.32 2.95
30.10.   Ene C. - Simic J. Q-OF 7-62, 6-1 1.91 1.70
29.10.   Ene C. - Balzert A. Q-1K 6-4, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Cakarevic S. - Ene C. 1K 6-2, 7-5 1.66 2.05
24.10.   Ene C. - Chernyshova M. Q-OF 1-6, 7-5, 7-5    
23.10.   Ene C. - Melnikova A. Q-2K 6-2, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Rosatello C. - Ene C. 1K 7-67, 6-2 1.25 3.45
16.10.   Ene C. - Bogdan E. Q-OF 6-1, 5-7, 6-4    
15.10.   Ene C. - Pattacini C. Q-1K 6-4, 3-6, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Alibalic N. - Ene C. 1K 6-2, 6-4 1.47 2.42
08.10.   Ene C. - Spiteri D. Q-OF 6-2, 6-2    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Komardina A. - Ene C. 1K 7-65, 4-6, 6-3 1.12 4.95
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Adamescu C. - Ene C. OF 2-6, 7-63, 6-3 3.43 1.22
23.08.   Ene C. - Stinga T. 1K 6-3, 6-1 1.12 4.58
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Potocnik N. - Ene C. SF 6-1, 7-61 1.23 3.54
11.08.   Ene C. - Marinkovic B. ČF 6-4, 6-2    
10.08.   Ene C. - Takamura S. OF 6-4, 4-6, 7-66 1.55 2.15
09.08.   Ene C. - Toma M. 1K 6-2, 4-6, 7-5 1.02 7.64
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Moratelli A. - Ene C. OF 3-6, 6-0, 6-4 1.40 2.52
02.08.   Ene C. - Ilinca I. 1K 6-0, 6-1 1.01 12.00
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Colmegna M. - Ene C. ČF 2-6, 7-62, 6-1 1.50 2.25
06.07.   Ene C. - Tatarus G. OF 6-0, 6-4 1.30 2.92
04.07.   Ene C. - Corneanu O. 1K 6-3, 6-1 1.13 4.42
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Craciun G. - Ene C. OF 6-2, 6-3 1.15 4.14
28.06.   Ene C. - Cadar E. 1K 2-0 1.40 2.52
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Honcova M. - Ene C. 1K 6-4, 6-2 1.19 3.85
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Hering K. - Ene C. OF 7-5, 6-2 3.43 1.22
14.06.   Ene C. - Dadaciu S. 1K 6-3, 6-3 1.07 5.66
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Ene C. - Shapatava S. 6K 6-3, 3-6, 10-8    
03.06.   Bara I. - Ene C. 5K 6-2, 6-1    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Piai E. - Ene C. 1K 6-3, 6-3 4.14 1.15
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Mitu C. - Ene C. 2K 3-6, 6-0, 10-5    
14.05.   Fomina A. - Ene C. 1K 2-6, 6-3, 11-9    
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Chwalinska M. - Ene C. Q-2K 6-0, 6-1    
  La Marsa ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ce G. - Ene C. 1K 6-2, 6-3 1.45 2.44
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Di Giuseppe M. - Ene C. 1K 6-0, 6-1 1.18 3.97
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Hobgarski K. - Ene C. Q-OF 6-1, 6-0 1.28 3.03
10.04.   Ene C. - Palcatova B. Q-2K 6-4, 6-2    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Boev M. - Ene C. OF 6-1, 4-2    
16.03.   Ene C. - Ilowska C. 1K 6-4, 4-6, 6-2 1.09 5.16
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Radanovic D. - Ene C. ČF 6-1, 6-4 1.55 2.15
09.03.   Ene C. - Kostic N. OF 7-5, 6-1 1.40 2.52
07.03.   Ene C. - Dudlakova D. 1K 6-1, 6-1 1.04 6.68
06.03.   Ene C. - Lioi E. Q-OF 6-2, 6-1    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Eraydin B. - Ene C. ČF 6-3, 6-0    
15.02.   Ene C. - Hanatani N. OF 6-4, 6-0    
13.02.   Ene C. - Karanusic A. 1K 6-0, 6-0 1.16 4.02
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Evtimova D. - Ene C. SF 3-6, 6-4, 6-2 1.84 1.80
10.02.   Ene C. - Pantuckova M. ČF 6-4, 6-4    
08.02.   Ene C. - Baba S. OF 6-1, 6-2 1.04 6.68
07.02.   Ene C. - Hanatani N. 1K 7-5, 6-2 1.04 6.68
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Al Nabhani F. - Ene C. SF 6-3, 2-6, 6-4 2.22 1.54
27.01.   Ene C. - Samir S. ČF 6-4, 4-6, 6-4 1.70 1.91
26.01.   Ene C. - Talcott S. OF 6-2, 6-1 1.12 4.58
25.01.   Ene C. - Wang J. 1K 6-1, 6-0    
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Simion O. - Ene C. F 6-4, 6-3 1.82 1.82
21.01.   Ene C. - Scholsen H. SF 4-6, 6-3, 6-2 1.50 2.30
20.01.   Ene C. - Skamlova C. ČF 6-3, 2-6, 7-5    
19.01.   Ene C. - Frapolli C. OF 6-4, 6-3 1.16 4.02
18.01.   Ene C. - Ahmed D. 1K 6-3, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Careg / March - Ene C / Lukas OF 6-4, 5-7, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Dinu / Rosat - Ene C / Lukas OF 6-3, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Morde / Morde - Ene C / Lukas SF 7-5, 3-6, 10-8    
19.10.   Ene C / Lukas - Di Gi / Rosat ČF 1-6, 6-4, 10-6    
18.10.   Ene C / Lukas - Cocci / Rossi OF 7-65, 7-5    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Burge / Pella - Ene C / Lukas ČF 7-5, 4-6, 10-3    
11.10.   Ene C / Lukas - Aliba / Wasse OF 6-1, 6-1    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Herdz / Simio - Ene C / Perpe SF 6-4, 6-2 1.91 1.70
31.08.   Ene C / Perpe - Craci / Ghior ČF 6-3, 64-7, 10-4    
29.08.   Ene C / Perpe - Arshi / Gavri OF 6-3, 7-5    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Curov / Zovin - Ene C / Marin F 6-1, 6-2 1.80 1.80
10.08.   Ene C / Marin - Danes / Marti SF 7-5, 3-6, 10-4    
09.08.   Ene C / Marin - Cadar / Luikh ČF 6-1, 6-1    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Harri / Woolc - Ene C / Talab SF 6-3, 65-7, 10-6 1.80 1.80
02.08.   Ene C / Talab - Cesch / Morat ČF 6-0, 6-0 1.22 3.43
01.08.   Ene C / Talab - Guima / Toanc OF 6-2, 7-5    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Curov / Perpe - Ene C / Fetec OF 6-3, 3-6, 10-4    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Ene C / Perpe - Bogda / Bulga F 4-6, 6-3, 10-4 1.80 1.80
29.06.   Ene C / Perpe - Simio / Van N SF 6-4, 6-4 1.80 1.80
28.06.   Ene C / Perpe - Daves / Fetec ČF 6-2, 6-3 1.55 2.15
27.06.   Ene C / Perpe - David / Iones OF 6-1, 6-0 1.10 4.95
  Baja ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Skaml / Zaja - Ene C / Marin OF 6-4, 6-2 1.23 3.35
  Curtea de Arges ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Craci / Ghior - Bulga / Ene C SF 5-7, 6-4, 10-8    
14.06.   Bulga / Ene C - Gaspa / Toanc ČF 6-1, 66-7, 10-5    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Bulla / Napol - Ene C / Ponom ČF 2.70 1.35
23.05.   Ene C / Ponom - Garci / Spica OF 6-1, 6-1 1.01 9.20
  Dunakeszi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Frech / Zimme - Ene C / Leyki OF 6-3, 7-66 1.60 2.06
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Mrdez / Willi - Alves / Ene C ČF 6-3, 6-4 2.30 1.48
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Gamiz / Skaml - Ene C / Kosti OF 6-4, 6-2 1.35 2.70
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Gatto / Stefa - Ene C / Kosti ČF 6-4, 3-6, 10-7 1.75 1.85
08.03.   Ene C / Kosti - Robil / Zhao OF 6-4, 6-1 1.80 1.80
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Erayd / Kenne - Dinu / Ene C F 6-3, 2-6, 10-5 1.58 2.09
17.02.   Dinu / Ene C - Marin / Miros SF    
16.02.   Dinu / Ene C - Kan V / Zotta ČF 6-2, 6-2 1.07 5.66
13.02.   Dinu / Ene C - Oral / Vanev OF 6-4, 6-1    
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.01.   Al Na / Samir - Ene C / Simio SF 7-5, 6-2    
26.01.   Ene C / Simio - Chilu / Sunka ČF 6-4, 6-3    
24.01.   Ene C / Simio - Palha / Talco OF 6-3, 6-4    
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Al Na / Samir - Ene C / Simio SF 6-2, 6-2    
19.01.   Ene C / Simio - Arshi / Marin ČF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
16.03.2017 - 10.04.2017  Heraklion 2 ITF skreč
28.09.2016 - 12.10.2016  Kišiněv ITF skreč
22.07.2016 - 23.07.2016  Targu Jiu ITF skreč
13.11.2014 - 13.12.2014  Sousse 5 ITF skreč
14.09.2014 - 14.10.2014  Dobrič ITF skreč
07.08.2014 - 20.08.2014  Arad ITF skreč
19.01.2014 - 21.01.2014  Šarm aš-Šajch 2 ITF skreč
26.02.2013 - 24.03.2013  Antalya 8 ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist