Minnen Greetje - profil

Minnen Greetje 

Minnen Greetje

Stát: Belgie
Narození: 14. 8. 1997
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 514. / 263.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 462.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Porto ITF Příští soupeřka ještě není známa
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 130/62 36/23 68/28 26/11 - -
2018 44/13 15/4 29/9 - - -
2017 10/7 1/1 1/2 8/4 - -
2016 32/18 4/4 23/9 5/5 - -
2015 35/13 9/7 13/4 13/2 - -
2014 1/4 0/3 1/1 - - -
2013 8/7 7/4 1/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 17/23 6/7 8/13 3/3 - -
2018 3/4 1/1 2/3 - - -
2016 4/6 1/1 3/4 0/1 - -
2015 8/8 3/2 2/4 3/2 - -
2014 0/2 0/2 - - - -
2013 2/3 1/1 1/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Imola Tozzona ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Reix S. - Minnen G. OF 62-7, 6-2, 6-0 1.87 1.80
16.07.   Minnen G. - Turati B. 1K 6-2, 6-1 1.49 2.35
  Alkmaar ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Yudanov M. - Minnen G. F 6-0, 6-2 4.98 1.13
30.06.   Minnen G. - Oliynykova O. SF 7-63, 67-7, 6-4 1.08 6.43
29.06.   Minnen G. - Karregat D. ČF 6-4, 6-0 1.12 4.62
28.06.   Minnen G. - Wargnier L. OF 6-3, 6-1 1.28 3.02
26.06.   Minnen G. - Stevens L. 1K 6-3, 6-2 1.15 4.10
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Kolodziejova M. - Minnen G. OF 4-6, 6-3, 6-3 2.32 1.52
18.06.   Minnen G. - Krejsova P. 1K 6-4, 65-7, 6-1 1.19 4.03
17.06.   Minnen G. - Merico C. Q-OF 6-2, 6-0    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Kurata N. - Minnen G. Q-OF 7-65, 6-4    
10.06.   Minnen G. - Wacker J. Q-2K 6-1, 6-2    
  Antalya 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Bilardo F. - Minnen G. SF 4-6, 7-64, 6-4 5.43 1.10
01.06.   Minnen G. - Sezer M. ČF 6-2, 6-4    
31.05.   Minnen G. - Abou Zekri O. OF 6-0, 6-1    
30.05.   Minnen G. - Luikham J. 1K 6-0, 6-3    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Minnen G. - Stamatova J. F 6-0, 6-1 1.25 3.56
26.05.   Minnen G. - Pantuckova M. SF 3-6, 6-2, 6-1 1.58 2.24
25.05.   Minnen G. - Pysson J. ČF 6-2, 6-1    
24.05.   Minnen G. - Rushiti A. OF 6-3, 6-1    
22.05.   Minnen G. - Dmitrichenko Y. 1K 6-1, 6-4    
  Obidos 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Poznikhirenko - Minnen G. OF 3-6, 6-3, 6-1 1.95 1.72
25.04.   Minnen G. - Silich A. 1K 6-2, 1-0 1.22 3.70
23.04.   Minnen G. - Czarnik P. Q-OF 6-3, 6-1    
21.04.   Minnen G. - Garri Murcia C. Q-2K 6-0, 6-0    
  Obidos 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Mestach A. - Minnen G. 1K 4-6, 6-3, 6-4 2.06 1.66
17.04.   Minnen G. - Fonte M. Q-OF 6-2, 6-0    
16.04.   Minnen G. - Christie F. Q-2K 3-6, 6-2, 6-3    
14.04.   Minnen G. - Quiterio L. Q-1K 7-62, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Moore T. - Minnen G. ČF 6-4, 6-1 1.82 1.86
05.04.   Minnen G. - Shymanovich I. OF 6-3, 6-2    
04.04.   Minnen G. - Vaidya K. 1K 6-1, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Gabueva A. - Minnen G. ČF 6-2, 6-2 3.27 1.28
29.03.   Minnen G. - Parrizas-Diaz OF 6-3, 6-3    
28.03.   Minnen G. - Chamarthi S. 1K 6-4, 6-0 1.05 6.84
26.03.   Minnen G. - Klasen A. Q-OF 6-2, 6-2    
24.03.   Minnen G. - Perez-Garcia P. Q-2K 6-0, 6-3    
  Solarino 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Minnen G. - Gleason Q. F 2-6, 6-2, 6-4 1.41 2.65
09.03.   Minnen G. - Morderger T. SF 6-4, 6-2 1.20 3.74
08.03.   Minnen G. - Spiteri D. ČF 7-62, 6-1 1.04 6.68
07.03.   Minnen G. - Scala C. OF 6-4, 6-2    
06.03.   Minnen G. - Kondratowicz J. 1K 6-0, 6-0 1.01 10.30
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Rubini S. - Minnen G. SF 6-1, 7-5 2.44 1.50
01.03.   Minnen G. - Morderger T. ČF 6-3, 6-3    
28.02.   Minnen G. - Lombardo B. OF 6-2, 6-3    
27.02.   Minnen G. - Scala C. 1K 6-0, 6-0    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Krajicek M. - Minnen G. ČF 64-7, 6-2, 6-1    
21.02.   Minnen G. - Gleason Q. OF 2-6, 6-3, 6-4    
19.02.   Minnen G. - Gadient N. 1K 6-2, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Zhang K. - Minnen G. 1K 7-5, 6-4    
29.01.   Minnen G. - Sheng Y. Q-OF 6-2, 6-0    
28.01.   Minnen G. - Gabrielsen L. Q-2K 6-3, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Zhang K. - Minnen G. ČF 3-6, 7-5, 6-4    
25.01.   Minnen G. - Cengiz B. OF 7-5, 2-6, 6-1    
24.01.   Minnen G. - Gilchrist N. 1K 6-3, 6-3    
22.01.   Minnen G. - Talbi S. Q-OF 0-6, 7-5, 6-2    
21.01.   Minnen G. - Runglerdkrian Q-2K 6-1, 6-1    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Anton / Marko - Minne / Priby ČF 6-4, 3-6, 10-6    
23.05.   Minne / Priby - Chern / Evtim OF 6-4, 5-7, 11-9    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Perez / Perez - Klase / Minne SF 7-66, 2-6, 10-6    
29.03.   Klase / Minne - Ilows / Kitag ČF 7-5, 6-1    
27.03.   Klase / Minne - Corre / Gabue OF 3-6, 7-5, 13-11    
  Solarino 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Klase / Koelz - Minne / Talco OF 1-6, 7-5, 10-7    
  Solarino 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Adler / Janus - Minne / Talco OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
29.11.2017 - 21.01.2018  Milovice ITF skreč
25.05.2017 - 07.08.2017  Santarem ITF skreč
15.03.2017 - 14.05.2017  Šarm aš-Šajch 6 ITF skreč
25.09.2016 - 15.10.2016  Las Vegas ITF skreč
14.03.2015 - 08.05.2015  Šarm aš-Šajch 10 ITF nenastoupila
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist