Naydenova Alexandrina - profil

Naydenova Alexandrina 

Naydenova Alexandrina

Stát: Bulharsko
Narození: 29. 2. 1992
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 566. / 238.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 232. / 95.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 271/241 147/118 109/100 10/14 5/9 -
2018 8/12 4/4 4/7 - 0/1 -
2017 18/23 10/10 4/9 3/3 1/1 -
2016 29/31 4/7 21/18 3/3 1/3 -
2015 35/29 10/11 24/16 0/1 1/1 -
2014 26/23 12/9 14/12 - 0/2 -
2013 25/25 15/17 6/4 2/3 2/1 -
2012 32/29 17/21 15/8 - - -
2011 61/25 56/19 5/5 0/1 - -
2010 4/8 3/4 1/4 - - -
2009 9/9 3/4 6/5 - - -
2008 17/15 12/10 5/5 - - -
2007 3/8 0/1 3/6 0/1 - -
2006 4/4 1/1 1/1 2/2 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 144/111 69/42 62/54 6/8 7/7 -
2018 6/7 5/1 1/5 - 0/1 -
2017 18/16 16/6 1/5 0/3 1/2 -
2016 37/21 9/4 21/12 3/3 4/2 -
2015 23/22 8/6 14/15 1/1 - -
2014 25/14 8/1 15/11 - 2/2 -
2013 19/16 10/10 7/5 2/1 - -
2012 16/14 13/13 3/1 - - -
2011 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Ivakhnenko V. - Naydenova A. Q-1K 6-1, 6-0 1.11 5.63
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Osorio Serran - Naydenova A. Q-OF 6-4, 6-4    
17.06.   Naydenova A. - Arratia Ferna Q-2K 6-1, 6-1    
  Baotou ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Stojanovic N. - Naydenova A. OF 6-3, 6-3 1.29 3.31
23.05.   Naydenova A. - Bhosale R. 1K 7-5, 6-3 1.43 2.58
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Peng S. - Naydenova A. 1K 4-6, 6-1, 6-4 1.17 4.61
29.04.   Naydenova A. - Gai A. Q-ČF 6-1, 6-3 2.20 1.58
28.04.   Naydenova A. - Guo S. Q-OF 7-5, 6-4 1.54 2.27
  Baotou ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Bai A / Nayde - Kosti / Kukha F 6-4, 0-6, 10-6    
25.05.   Bai A / Nayde - Rosca / Xu S. SF 7-5, 6-2    
24.05.   Bai A / Nayde - Chen / Zhang ČF 6-4, 7-66    
22.05.   Bai A / Nayde - Guo S / Sun Z OF 6-4, 7-65    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Guo H / Sun X - Kosto / Nayde ČF 6-4, 6-3 2.07 1.68
02.05.   Kosto / Nayde - Thomb / Xun F OF 7-5, 4-6, 10-7 1.70 1.99
Žádné zápasy.
 
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Rus A. - Naydenova A. Q-1K 6-4, 6-2 1.13 4.99
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Eraydin B. - Naydenova A. Q-OF 7-64, 6-1 1.49 2.39
15.07.   Naydenova A. - Cako J. Q-1K 6-4, 4-6, 6-3 1.48 2.40
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Saez Larra O. - Naydenova A. ČF 6-4, 6-4 1.21 3.64
05.07.   Naydenova A. - De La Puerta OF 6-4, 6-3 1.10 5.22
04.07.   Naydenova A. - Cavalle-Reime 1K 6-2, 6-2 1.99 1.67
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Arconada U. - Naydenova A. 1K 4-6, 6-1, 6-4 1.34 2.83
25.06.   Naydenova A. - Colard J. Q-OF 6-2, 6-1    
  Bol WTA Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Errani S. - Naydenova A. 1K 6-1, 6-4 1.04 7.82
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Naydenova A. - Roma S. 6K 6-3, 4-6, 10-7    
03.06.   Naydenova A. - Giovine C. 5K 7-5, 6-3    
  Norimberk Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Sadikovic A. - Naydenova A. Q-OF 6-1, 6-3 1.26 3.38
20.05.   Naydenova A. - Erakovic M. Q-1K 6-4, 7-65 4.12 1.18
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Gamiz A. - Naydenova A. OF 6-4, 6-2 1.27 3.26
01.05.   Naydenova A. - Teixido Garci 1K 6-2, 6-2 1.03 7.95
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Gatto-Montico - Naydenova A. OF 6-1, 6-3 1.49 2.36
26.04.   Naydenova A. - Schaeder L. 1K 6-1, 6-3 1.77 1.87
24.04.   Temin M. - Naydenova A. Q-OF 1-6, 7-66, 6-3 4.02 1.16
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Bouzková M. - Naydenova A. OF 6-2, 6-2 1.17 4.02
18.04.   Naydenova A. - Marcinkevica 1K 4-6, 6-3, 6-3 1.95 1.71
  Bastad Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Lemoi / Rus A - Liste / Nayde ČF 7-5, 6-2 1.96 1.77
26.07.   Liste / Nayde - Cabaj / Rinal OF 6-2, 6-3 1.25 3.62
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Berte / Larss - Liste / Nayde SF 6-2, 6-3 1.12 5.25
20.07.   Liste / Nayde - Soler / Sorri ČF 3-6, 6-1, 10-8 2.70 1.40
17.07.   Liste / Nayde - Khrom / Kruni OF 7-5, 7-63 3.16 1.30
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Gamiz / Nayde - Bucsa / Zebal F 6-2, 6-4 1.50 2.25
06.07.   Gamiz / Nayde - Bolso / De La SF 6-4, 7-5 1.18 3.79
05.07.   Gamiz / Nayde - Buril / Caval ČF 7-63, 62-7, 10-5    
03.07.   Gamiz / Nayde - Khaza / Wacni OF 1-6, 7-61, 10-7    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Albie / Gravo - Kuwat / Nayde OF 6-3, 6-3    
  Bol WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Chuan / Voráč - Gjorc / Nayde F 6-4, 6-2 1.46 2.43
10.06.   Gjorc / Nayde - Sakka / Sorri SF 6-3, 6-4 1.91 1.75
09.06.   Gjorc / Nayde - Jorov / Kosto ČF 6-2, 6-4 1.65 2.04
07.06.   Gjorc / Nayde - Biski / Mijac OF 6-4, 6-1 1.07 6.28
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Gamiz / Garci - Lapko / Nayde F 6-1, 4-6, 10-8 1.80 1.80
04.05.   Lapko / Nayde - Hon P / Roeme SF 6-4, 6-2 1.35 2.70
03.05.   Lapko / Nayde - Hoste / Werne ČF 6-2, 6-3 1.20 3.60
01.05.   Lapko / Nayde - Saez / Torro OF 7-611, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Cakar / Dasca - Hibi / Nayde OF 6-2, 7-5 2.52 1.40
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Gjorc / Nayde - Kramp / Van D F 7-5, 2-6, 10-7 1.40 2.52
21.04.   Gjorc / Nayde - Georg / Sugna SF 6-1, 6-3 1.40 2.52
20.04.   Gjorc / Nayde - In-Al / Kenne ČF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Voskoboeva G. - Naydenova A. 1K 6-2, 6-2 1.48 2.34
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Minella M. - Naydenova A. Q-1K 6-1, 6-2 1.20 3.65
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Bara I. - Naydenova A. OF 1-6, 6-3, 6-2 1.50 2.28
22.06.   Naydenova A. - Naito Y. 1K 6-4, 6-3 1.11 5.25
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Peng S. - Naydenova A. ČF 7-5, 6-3 1.16 4.15
05.05.   Naydenova A. - Albanese L. OF 6-2, 6-4 2.28 1.49
04.05.   Naydenova A. - Lu J. 1K 6-2, 6-2 2.25 1.51
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Erakovic M. - Naydenova A. Q-1K 7-5, 6-2 1.12 4.82
  Stuttgart Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Karatantcheva - Naydenova A. Q-1K 6-3, 6-2 1.10 5.66
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Pella C. - Naydenova A. Q-OF 5-7, 6-4, 6-4 1.15 4.38
09.04.   Naydenova A. - Rico Garcia L Q-1K 6-1, 6-4 1.02 8.91
  Gstaad WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Arrua / Knoll - Merte / Nayde ČF 3-6, 6-1, 11-9 1.35 2.74
11.07.   Merte / Nayde - Gamiz / Teich OF 6-4, 6-3 1.44 2.41
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Majer / Nayde - Bara / Boeyk F 7-5, 1-6, 10-8    
23.06.   Majer / Nayde - Jakup / Marci SF 5-7, 6-3, 10-6    
22.06.   Majer / Nayde - Kenne / Simic ČF    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Wongt / Yang - Nayde / Stoja SF 6-4, 5-7, 12-10    
05.05.   Nayde / Stoja - Han X / Moore ČF 7-68, 4-6, 10-6    
03.05.   Nayde / Stoja - Wang / Xun F OF 6-0, 6-3    
  Rabat Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Maria / Olaru - Garci / Nayde SF 6-2, 5-7, 10-7 1.39 2.65
27.04.   Garci / Nayde - Melni / Sadik ČF 1-6, 7-5, 10-8 1.99 1.65
26.04.   Garci / Nayde - Beck / Larss OF 6-3, 65-7, 10-5 2.78 1.34
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Ce G. / Gamiz - Nayde / Segue SF 3-6, 6-3, 10-5 1.67 2.02
14.04.   Nayde / Segue - Echev / Lizar ČF 7-5, 7-63 1.33 2.82
13.04.   Nayde / Segue - Falco / Panov OF 7-5, 6-4 2.71 1.35
Žádné zápasy.
 
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Seguel D. - Naydenova A. ČF 6-4, 6-1 1.65 1.98
21.10.   Naydenova A. - Munera Sanche OF 6-3, 6-4 1.14 4.29
21.10.   Naydenova A. - Herazo Gonzal 1K 1-6, 6-3, 6-2 1.23 3.38
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Korpatsch T. - Naydenova A. 1K 6-4, 6-4 1.80 1.80
  Maaseik ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Tehrani T. - Naydenova A. 1K 6-3, 6-1 6.30 1.05
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Sakkari M. - Naydenova A. Q-1K 6-3, 6-2 1.35 2.73
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Kachar M. - Naydenova A. 1K 6-4, 6-2    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Majeric T. - Naydenova A. OF 7-5, 0-6, 6-4 1.75 1.84
24.06.   Naydenova A. - Woerle K. 1K 2-6, 7-5, 6-2 1.40 2.50
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Vinogradova P - Naydenova A. 1K 6-2, 6-2 1.36 2.65
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Jaksic J. - Naydenova A. OF 6-3, 4-6, 6-2 1.38 2.60
10.06.   Naydenova A. - Doroshina O. 1K 6-3, 3-6, 6-2    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Zheng S. - Naydenova A. ČF 6-2, 6-4 1.16 4.14
06.05.   Naydenova A. - Zhao D. OF 7-63, 6-1 1.34 2.78
05.05.   Naydenova A. - Zhang Y. 1K 6-4, 6-2 1.63 2.03
  Aurangabad ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Han X. - Naydenova A. SF 6-1, 7-5 1.60 2.18
26.02.   Naydenova A. - Zhang K. ČF 6-4, 6-1 1.87 1.74
25.02.   Naydenova A. - Majeric T. OF 6-1, 6-3    
24.02.   Naydenova A. - Muntean V. 1K 1-6, 6-2, 6-4 1.22 3.45
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.01.   Aksu A. - Naydenova A. OF 6-4, 6-1 2.60 1.38
07.01.   Naydenova A. - Chapelle E. 1K 6-3, 6-3 1.05 6.30
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Nayde / Segue - Gonza / Segar F 6-2, 7-63    
23.10.   Nayde / Segue - Echev / Quice SF 6-4, 6-0    
22.10.   Nayde / Segue - Alban / Guara ČF 6-4, 6-3    
19.10.   Nayde / Segue - Tan H / Zabir OF 6-4, 6-2    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Lemoi / Wacan - Boeyk / Nayde F 2-6, 6-2, 10-6    
19.08.   Boeyk / Nayde - Benoi / Zimme SF 6-3, 7-5    
17.08.   Boeyk / Nayde - Devit / Vanla ČF 7-5, 6-2    
  Maaseik ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Heinr / Schre - Geuke / Nayde OF 6-2, 6-1    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Golub / Teich - Majer / Nayde ČF 3-6, 6-4, 10-8    
23.06.   Majer / Nayde - Ottom / Werne OF 6-2, 6-1    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Ivakh / Khrom - Nayde / Sevas ČF 6-4, 6-0    
16.06.   Nayde / Sevas - Bekke / Monov OF 6-3, 6-3    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Ianch / Kasat - Nayde / Pivov OF 6-2, 6-0    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Liu C / Lu J. - Gao X / Nayde OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Fomina A. - Naydenova A. 1K 6-4, 7-5 2.85 1.32
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Bosio V. - Naydenova A. 1K 6-3, 6-4 2.12 1.56
  Bukurešť WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Grymalska A. - Naydenova A. Q-OF 6-1, 6-0 1.26 3.29
05.07.   Naydenova A. - Ducu I. Q-1K 2-6, 6-3, 6-3 1.36 2.65
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Sibille C. - Naydenova A. OF 6-1, 6-2 1.31 2.90
17.06.   Naydenova A. - Hsu C. 1K 6-2, 6-3 1.92 1.70
  Madrid 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Saez Larra O. - Naydenova A. SF 6-2, 6-2 1.45 2.36
13.06.   Naydenova A. - Parres Azcoit ČF 6-1, 6-3 1.30 2.90
12.06.   Naydenova A. - Roman Domingu OF 6-3, 6-3 1.12 4.60
10.06.   Naydenova A. - Atucha Gomez 1K 2-6, 6-4, 6-2 1.10 4.95
  Madrid 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Cavalle-Reime - Naydenova A. OF 6-2, 6-3    
03.06.   Naydenova A. - Dubavets P. 1K 1-6, 6-4, 7-5    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Majeric T. - Naydenova A. ČF 6-3, 6-2 1.42 2.57
30.04.   Naydenova A. - Khromacheva I OF 6-4, 6-1    
29.04.   Naydenova A. - Okadaue C. 1K 6-0, 6-2    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Han X. - Naydenova A. SF 2-6, 7-5, 6-2    
12.04.   Naydenova A. - Westbury K. ČF 7-66, 6-1    
11.04.   Naydenova A. - Kinard T. OF 4-6, 6-3, 10-7    
10.04.   Naydenova A. - Ryan K. 1K 6-1, 6-4    
  Glen Iris ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Kinard T. - Naydenova A. OF 6-3, 3-6, 6-3    
02.04.   Naydenova A. - Hamlin M. 1K 6-3, 6-0    
  Telavi ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Khaza / Stere - Burge / Nayde OF    
  Anning WTA Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Khrom / Melni - Hayma / Nayde OF 2-6, 6-4, 10-5    
  Melbourne ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Moore / Nayde - Kato / Tanak F 7-5, 65-7, 10-7    
12.04.   Moore / Nayde - Hayma / Houri SF 7-67, 6-4    
11.04.   Moore / Nayde - Colli / Sumne ČF 6-2, 6-1    
10.04.   Moore / Nayde - Boyan / Te Ta OF 6-0, 6-3    
  Glen Iris ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Moore / Nayde - Patte / Perez F 6-4, 6-2    
04.04.   Moore / Nayde - Kato / Minok SF 6-0, 6-2    
03.04.   Moore / Nayde - Jovan / Wloda ČF 6-4, 6-2    
01.04.   Moore / Nayde - Cabre / Holla OF 6-2, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Benicarlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Leweurs A. - Naydenova A. 1K 6-2, 7-5 7.65 1.02
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Kan V. - Naydenova A. OF 5-7, 6-3, 6-4    
21.10.   Naydenova A. - Balducci A. 1K 6-4, 1-6, 6-3    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Evtimova D. - Naydenova A. 1K 6-1, 3-1    
  Vallduxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Sorribes Torm - Naydenova A. ČF 6-3, 2-6, 6-4 1.36 2.70
02.10.   Naydenova A. - Burger C. OF 7-62, 6-2    
01.10.   Naydenova A. - Garcia-Vidaga 1K 1-6, 6-3, 6-2    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Grymalska A. - Naydenova A. OF 4-6, 6-4, 7-5 1.45 2.36
24.09.   Naydenova A. - Thorpe L. 1K 6-2, 5-7, 6-2    
23.09.   Naydenova A. - Carrion Rodri Q-OF 6-1, 6-1    
22.09.   Naydenova A. - Gibanel Velas Q-2K 6-3, 6-2    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Haas S. - Naydenova A. 1K 6-3, 5-7, 6-2    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Thorpe L. - Naydenova A. OF 6-3, 4-6, 7-63 1.25 3.20
11.09.   Naydenova A. - Maisonnave C. 1K 6-3, 6-1    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Kostova E. - Naydenova A. OF 7-5, 6-2    
02.09.   Naydenova A. - Sanchez A. 1K 6-2, 6-1    
  Bad Gastein Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Neuwirth Y. - Naydenova A. Q-OF 7-5, 0-6, 6-3 2.50 1.41
13.07.   Naydenova A. - Kostova E. Q-1K 6-2, 6-2 2.50 1.40
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Vogt S. - Naydenova A. 1K 6-3, 6-3 1.34 2.73
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Von Deichmann - Naydenova A. 1K 6-4, 3-6, 6-1    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Dinu C. - Naydenova A. 1K 6-0, 7-5    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Martincová T. - Naydenova A. OF 3-6, 7-69, 6-3    
29.05.   Naydenova A. - Camerin M. 1K 64-7, 6-0, 6-1    
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Thorpe L. - Naydenova A. 1K 6-1, 65-7, 6-3    
  Civitavecchia ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Schmiedlova K - Naydenova A. 1K 4-6, 6-2, 6-2    
  Madrid 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Cervera-Vazqu - Naydenova A. ČF 6-1, 3-6, 7-5 2.36 1.45
20.03.   Naydenova A. - Sizikova Y. OF 7-64, 7-65    
18.03.   Naydenova A. - Gutierrez Car 1K 6-4, 2-6, 6-2    
  Madrid 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Jani R. - Naydenova A. SF 6-4, 6-3 1.80 1.80
14.03.   Naydenova A. - Cervera-Vazqu ČF 6-4, 5-7, 7-5    
13.03.   Naydenova A. - Sussarello G. OF 7-5, 7-5    
11.03.   Naydenova A. - Savoretti A. 1K 6-2, 6-1    
  Casablanca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Costa / Gryma - Nayde / Windl SF 7-61, 6-4    
23.10.   Nayde / Windl - Casci / Kan V ČF 4-6, 7-65, 10-6    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Costa / Sanes - Lim A / Nayde SF 3-6, 6-4, 10-8    
25.09.   Lim A / Nayde - Buchi / Gryma ČF 6-2, 2-6, 10-8    
23.09.   Lim A / Nayde - Bacsi / Schmi OF 6-3, 6-3    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Von D / Zande - Lim A / Nayde ČF    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Costa / Segue - Nayde / Von D ČF 3-6, 7-5, 10-8    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Burge / Segue - Golub / Nayde SF 7-5, 6-2    
04.09.   Golub / Nayde - Pella / Sanch ČF 7-5, 6-4    
02.09.   Golub / Nayde - Van D / Zuur OF 6-1, 6-2    
  Bad Gastein Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Kleme / Klepa - Bogda / Nayde OF 6-0, 3-6, 10-1 1.42 2.47
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Thorp / Vogt - Nayde / Shapa ČF 6-4, 1-6, 10-2    
08.07.   Nayde / Shapa - Ramia / Sibil OF 6-4, 6-3    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kania / Khrom - Dento / Nayde SF    
12.06.   Dento / Nayde - Shama / Shapa ČF 3-6, 6-2, 10-8    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Ferre / Rus A - Kondr / Nayde ČF 6-1, 6-2    
04.06.   Kondr / Nayde - Burya / Glush OF 6-4, 1-6, 10-6    
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Costa / Segue - Honco / Nayde OF 6-3, 2-6, 10-7    
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Ozga / Zaja - Honco / Nayde SF 6-4, 63-7, 10-7    
21.05.   Honco / Nayde - Costa / Gamiz ČF 6-4, 6-2    
  Civitavecchia ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Vogt / Voráč - Lim A / Nayde SF 7-5, 7-5    
01.05.   Lim A / Nayde - Amira / Leyki ČF 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Asuncion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Pella C. - Naydenova A. 1K 6-4, 6-4    
  Buenos Aires 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Cohen J. - Naydenova A. 1K 6-0, 6-2    
  Brasília 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Bacsinszky T. - Naydenova A. SF 6-4, 6-3 1.17 3.94
26.10.   Naydenova A. - Alvarez-Teran ČF 6-4, 6-1    
23.10.   Naydenova A. - Sanchez A. OF 7-5, 6-2    
22.10.   Naydenova A. - Furlanetto V. 1K 6-1, 6-2    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Cabeza-Candel - Naydenova A. 1K 6-1, 6-1    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Ozga J. - Naydenova A. Q-OF 6-3, 6-4    
07.10.   Naydenova A. - Rudakova A. Q-2K 6-3, 6-0    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zanevska M. - Naydenova A. OF 6-4, 6-3    
17.09.   Naydenova A. - Costas-Moreir 1K 6-2, 6-4    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Bacsinszky T. - Naydenova A. OF 6-3, 6-1    
11.09.   Naydenova A. - Hesse A. 1K 6-2, 6-4    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Schoelink J. - Naydenova A. Q-1K 3-6, 6-3, 7-5    
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Harmsen D. - Naydenova A. 1K 6-3, 6-2    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Lukic V. - Naydenova A. 1K 6-2, 6-4    
  Zwevegem ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Zaniewska S. - Naydenova A. ČF 3-6, 7-5, 6-1    
11.07.   Naydenova A. - Distelmans S. OF 6-2, 6-1    
10.07.   Naydenova A. - Vrljic A. 1K 2-6, 6-3, 7-5    
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Pekhova P. - Naydenova A. 1K 4-6, 6-4, 6-3    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Puig M. - Naydenova A. ČF 6-3, 6-1    
27.06.   Naydenova A. - Auroux M. OF 6-2, 6-3    
26.06.   Naydenova A. - Shapatava S. 1K 6-2, 6-3    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Sibille C. - Naydenova A. 1K 2-6, 6-1, 6-1    
  Padova ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Marcinkevica - Naydenova A. ČF 6-4, 7-5    
14.06.   Naydenova A. - Benitez A. OF 3-6, 6-1, 6-2    
12.06.   Naydenova A. - Barbieri G. 1K 6-4, 2-6, 6-3    
  Přerov ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Rossi N. - Naydenova A. OF 6-3, 6-3    
29.05.   Naydenova A. - De La Torre-S 1K 6-4, 6-4    
  Brusel Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Spears A. - Naydenova A. Q-1K 6-2, 6-2 1.62 2.03
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Voráčová R. - Naydenova A. OF 7-6, 6-2 1.25 3.20
15.05.   Naydenova A. - Piquion N. 1K 7-68, 6-1    
  Acapulco Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Wienerova L. - Naydenova A. Q-1K 6-2, 3-6, 7-5    
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Costas-Moreir - Naydenova A. Q-OF 7-64, 6-0 1.75 1.85
11.02.   Naydenova A. - Roldan D. Q-1K 6-0, 6-3    
  Cali ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Ferrer-Suarez - Naydenova A. 1K 6-1, 7-5 1.69 1.92
06.02.   Naydenova A. - Muma L. Q-ČF 6-1, 6-3    
05.02.   Naydenova A. - Cabrera S. Q-OF 6-0, 6-1    
  Asuncion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Gonca / Pigos - Cohen / Nayde ČF 6-3, 6-2    
05.11.   Cohen / Nayde - Guima / Perez OF 6-2, 6-1    
  Buenos Aires 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Bogda / Olaru - Nayde / Perei SF 7-60, 6-4    
01.11.   Nayde / Perei - Duart / Gonca ČF 7-64, 6-4    
29.10.   Nayde / Perei - Ceped / Sarme OF    
  Brasília 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Carre / Hermo - Ejdes / Nayde ČF 6-2, 6-4    
22.10.   Ejdes / Nayde - Sanch / Zebal OF 7-5, 5-7, 10-6    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Kania / Piter - Nayde / Perei F 5-7, 6-4, 10-6    
17.10.   Nayde / Perei - Gamiz / Ozgen SF 7-5, 6-0    
16.10.   Nayde / Perei - Parre / Parri ČF 6-0, 6-0    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Jani / Shako - Nayde / Perei ČF 4-6, 6-3, 10-5    
09.10.   Nayde / Perei - Gamiz / Pella OF 6-2, 63-7, 10-5    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Ozgen / Sotni - Nayde / Perei F 6-4, 7-66    
20.09.   Nayde / Perei - Gonca / Vaise SF 6-3, 6-4    
19.09.   Nayde / Perei - Barri / Piraz ČF 6-2, 7-5    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Bacsi / Buzar - Nayde / Perei F 6-4, 6-1    
13.09.   Nayde / Perei - Kondr / Lim A SF 6-2, 6-0    
12.09.   Nayde / Perei - Broad / Giovi ČF 6-1, 7-68    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Piraz / Zaja - Nayde / Perei OF 4-6, 7-5, 10-5    
  Rebecq ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Kerkh / Melni - Dento / Nayde OF 6-4, 6-2    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Kimme / Lottn - Kosti / Nayde OF 2-6, 6-2, 12-10    
  Zwevegem ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Kilsd / Van U - Nayde / Pekho OF 6-4, 6-4    
  Middelburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Van D / Van D - Alvar / Nayde ČF    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Aurou / Irigo - Furla / Nayde SF 6-3, 6-0    
20.06.   Furla / Nayde - Casta / Ferna ČF 7-5, 6-3    
19.06.   Furla / Nayde - Carde / Elie OF 6-3, 6-1    
  Štrasburk Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Babos / Hsieh - Nayde / Perei ČF 6-3, 6-4 1.26 3.15
21.05.   Nayde / Perei - Steph / Woehr OF 6-2, 6-1 2.81 1.33
Žádné zápasy.
 
  Benicarlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Garcia Jimene - Naydenova A. 1K 6-2, 7-5    
  Jerevan ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Koch-Benvenut - Naydenova A. ČF 6-2, 64-7, 6-3    
05.10.   Naydenova A. - Kapshay V. OF 7-5, 6-2    
04.10.   Naydenova A. - Shamayko M. 1K 6-3, 7-66    
  Madrid 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Arruabarrena - Naydenova A. ČF 6-2, 6-0 1.37 2.64
28.09.   Naydenova A. - Costas-Moreir OF 7-65, 6-1    
27.09.   Naydenova A. - Furlanetto V. 1K 63-7, 6-4, 6-4    
26.09.   Naydenova A. - Salut A. Q-OF 6-3, 6-3    
25.09.   Naydenova A. - Rapisarda-Cal Q-2K 7-62, 6-4    
24.09.   Naydenova A. - Sanchez L. Q-1K 6-0, 6-0    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Sanduska P. - Naydenova A. 1K 7-65, 6-3    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Piter K. - Naydenova A. OF 6-4, 6-0    
06.09.   Naydenova A. - Ferrer-Suarez 1K 7-5, 6-4    
  Moskva 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Marenko A. - Naydenova A. 1K 6-3, 7-5    
  Izmir 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Bogdan A. - Naydenova A. F 6-1, 6-2 3.60 1.20
16.07.   Naydenova A. - Mokh M. SF 7-5, 6-3    
14.07.   Naydenova A. - Eccel S. ČF 6-4, 6-3    
13.07.   Naydenova A. - Tholey L. OF 6-2, 6-3    
12.07.   Naydenova A. - Zavagli M. 1K 3-6, 7-61, 6-1    
  Izmir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Naydenova A. - Mishina D. F 6-4, 6-3 1.30 2.90
08.07.   Naydenova A. - Arcangioli M. SF 6-2, 6-2    
07.07.   Naydenova A. - Sirilova M. ČF 6-3, 7-5    
06.07.   Naydenova A. - Amiraghyan A. OF 6-3, 6-3    
05.07.   Naydenova A. - Zanosiyenko V 1K 6-0, 6-0    
  Izmir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Zucchini A. - Naydenova A. F 7-5, 6-3    
01.07.   Naydenova A. - Ianchuk E. SF 6-4, 6-3    
30.06.   Naydenova A. - Sirilova M. ČF 3-6, 6-2, 6-0    
29.06.   Naydenova A. - Bogdan A. OF 6-4, 6-2    
28.06.   Naydenova A. - Esen H. 1K 6-0, 2-6, 6-1    
  Izmir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Ianchuk E. - Naydenova A. F 7-5, 6-1    
24.06.   Naydenova A. - Kotelnikova T SF 6-2, 6-4    
23.06.   Naydenova A. - Schmiedlova K ČF 4-6, 7-5, 6-3    
22.06.   Naydenova A. - Bogdan A. OF 6-3, 6-1    
21.06.   Naydenova A. - Esen L. 1K 7-5, 6-1    
  Madrid 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Salnikova D. - Naydenova A. SF 6-1, 3-6, 7-5    
16.06.   Naydenova A. - Vaideanu A. ČF 6-2, 7-65    
15.06.   Naydenova A. - Gonzalez-Sala OF 6-4, 6-0    
14.06.   Naydenova A. - Starkova A. 1K 6-1, 6-1    
  Marseille ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Mrdeza T. - Naydenova A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Indian Harbour Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Robson L. - Naydenova A. OF 6-3, 6-2    
04.05.   Naydenova A. - Cohen J. 1K 7-5, 6-4    
02.05.   Rampre P. - Naydenova A. Q-ČF 6-4, 6-3    
01.05.   Naydenova A. - Elie J. Q-OF 6-2, 6-4    
30.04.   Naydenova A. - Jones C. Q-1K 6-3, 6-1    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Tomljanovic A - Naydenova A. 1K 6-2, 6-3    
25.04.   Naydenova A. - Ruckert K. Q-ČF 7-5, 6-4    
24.04.   Naydenova A. - Vickery S. Q-OF 6-3, 6-3    
23.04.   Naydenova A. - Goldfeld E. Q-1K 7-63, 6-2    
  Ribeirao Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Malova V. - Naydenova A. SF 6-1, 6-4    
31.03.   Naydenova A. - Forte C. ČF 6-3, 7-64    
30.03.   Naydenova A. - Pereira A. OF 6-3, 6-1    
29.03.   Naydenova A. - Andrade M. 1K 6-1, 6-0    
  Rancagua ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Naydenova A. - Pella C. F 3-6, 6-2, 6-2    
25.03.   Naydenova A. - Koch-Benvenut SF 6-4, 6-4    
24.03.   Naydenova A. - Alves M. ČF 6-2, 7-5    
23.03.   Naydenova A. - Kramperova K. OF 6-3, 3-6, 6-3    
22.03.   Naydenova A. - Piai E. 1K 6-2, 6-2    
  Santiago ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Alves M. - Naydenova A. OF 3-6, 7-67, 6-4    
15.03.   Naydenova A. - Bua T. 1K 3-6, 6-2, 6-1    
  Concepcion ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Naydenova A. - Benitez A. F 1-6, 6-4, 6-4    
11.03.   Naydenova A. - Bua T. SF 6-4, 6-4    
10.03.   Naydenova A. - Ferris E. ČF 6-2, 6-1    
09.03.   Naydenova A. - Kramperova K. OF 6-4, 2-6, 6-3    
08.03.   Naydenova A. - Schmiedlova K 1K 6-3, 65-7, 6-1    
  Cali ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Olaru R. - Naydenova A. Q-ČF 7-61, 6-4    
06.02.   Naydenova A. - Costas-Moreir Q-OF 2-6, 6-2, 6-2    
05.02.   Naydenova A. - Toole H. Q-1K 6-3, 6-0    
  Bucaramanga ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Naydenova A. - Lizarazo Y. F 6-1, 6-2    
28.01.   Naydenova A. - Castano C. SF 6-4, 68-7, 6-2    
27.01.   Naydenova A. - Rossi N. ČF 6-3, 4-6, 6-4    
26.01.   Naydenova A. - Nunez-Fuentes OF 6-3, 6-0    
25.01.   Naydenova A. - Carrillo D. 1K 6-3, 6-0    
  Lutz ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Pegula J. - Naydenova A. Q-2K 6-0, 6-4    
15.01.   Naydenova A. - Robinson N. Q-1K 6-4, 6-2    
  Plantation ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.01.   McPhillips K. - Naydenova A. Q-1K 6-3, 4-6, 6-1    
  Bogotá WTA Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Birne / Klepa - Ferre / Nayde OF 6-3, 6-4 1.19 3.71
Žádné zápasy.
 
  La Paz ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Casares M. - Naydenova A. 1K 7-64, 3-6, 7-5    
  Bogotá ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Gamiz A. - Naydenova A. OF 7-65, 6-2    
13.07.   Naydenova A. - Segnini V. 1K 7-64, 6-3    
  Raleigh ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Couts K. - Naydenova A. 1K 6-3, 6-2    
10.05.   Uberoi S. - Naydenova A. Q-ČF 6-1, 6-2    
09.05.   Naydenova A. - Ahn K. Q-OF 1-6, 7-65, 7-65    
08.05.   Naydenova A. - Frankova N. Q-1K 3-6, 7-63, 7-5    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Chvojková V. - Naydenova A. 1K 6-1, 6-1    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Klaffner M. - Naydenova A. 1K 6-2, 6-2    
27.04.   Dabrowski G. - Naydenova A. Q-ČF 6-3, 3-6, 6-3    
26.04.   Naydenova A. - Guitler N. Q-OF 7-64, 6-1    
25.04.   Naydenova A. - Fraser E. Q-1K 6-3, 6-4    
  Cali ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Auroux M. - Naydenova A. Q-OF 5-7, 6-3, 6-2    
07.02.   Naydenova A. - Rojas G. Q-1K 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Robbiani I. - Naydenova A. 1K 2-6, 6-0, 7-66    
  Montevideo ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Lucero C. - Naydenova A. Q-OF 6-2, 4-6, 6-3    
  Bogotá 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Naydenova A. - Nunez-Fuentes F 6-4, 7-6    
12.09.   Naydenova A. - Robles-Garcia SF 6-3, 6-3    
11.09.   Naydenova A. - Miranda-Otaro ČF 6-4, 6-1    
10.09.   Naydenova A. - Lizarazo Y. OF 6-2, 3-6, 6-2    
09.09.   Naydenova A. - Arenas M. 1K 7-5, 7-5    
  Buenos Aires (Garin) ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Lepore A. - Naydenova A. 1K 6-1, 65-7, 6-4    
01.09.   Naydenova A. - Lucero C. Q-OF 6-2, 6-2    
31.08.   Naydenova A. - Novillo M. Q-2K 6-1, 6-4    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Guitler N. - Naydenova A. 1K 7-5, 6-2    
25.08.   Naydenova A. - Pirovani A. Q-OF 7-5, 4-6, 6-3    
24.08.   Naydenova A. - Lujan J. Q-2K 7-5, 4-6, 6-4    
23.08.   Naydenova A. - Doldan P. Q-1K 6-1, 6-3    
  Bell Ville 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Moreno G. - Naydenova A. 1K 6-4, 6-3    
  Bogotá ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Ormaechea P. - Naydenova A. Q-1K 6-2, 6-4    
  Buenos Aires ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Benitez A. - Naydenova A. 1K 6-4, 6-1    
  Bell Ville ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Marosi K. - Naydenova A. ČF 6-2, 6-1    
30.04.   Naydenova A. - Cepede V. OF 6-4, 61-7, 7-5    
29.04.   Naydenova A. - Pezzotti M. 1K 7-5, 6-1    
  Villa Allende ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Moreno G. - Naydenova A. 1K 6-1, 4-6, 7-66    
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Cravero J. - Naydenova A. Q-1K 6-2, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Lytovchenko A - Naydenova A. Q-1K 6-3, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Oosterhof M. - Naydenova A. Q-OF 6-2, 6-2    
23.09.   Naydenova A. - Antoniadou A. Q-1K 6-2, 6-2    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
10.09.2015 - 14.09.2015  Antalya 23 ITF nenastoupila
28.01.2015 - 29.01.2015  Šarm aš-Šajch 3 ITF skreč
08.10.2013 - 21.10.2013  Sant Cugat ITF skreč
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist