Papamichail Despina - profil

Papamichail Despina 

Papamichail Despina

Stát: Řecko
Narození: 9. 2. 1993
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 382. / 317.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 314. / 162.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Braunschweig ITF 1K 21.08. --:-- Papamichail D. - Brescia G.    
 Braunschweig ITF OF 21.08. --:-- Nieme / Papam - Delga / Vicen    
 
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 365/245 197/130 153/90 10/20 0/2 5/3
2018 31/22 23/16 8/5 0/1 - -
2017 55/23 43/17 12/6 - - -
2016 43/25 20/8 20/13 0/1 0/2 3/1
2015 31/26 7/9 21/13 3/4 - -
2014 47/31 14/14 33/15 0/2 - -
2013 41/27 25/13 15/12 1/2 - -
2012 19/27 13/13 2/5 2/7 - 2/2
2011 35/19 18/13 17/6 - - -
2010 43/21 27/16 16/5 - - -
2009 13/16 6/7 4/7 3/2 - -
2008 7/8 1/4 5/3 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 223/103 107/51 110/45 3/5 3/2 -
2018 22/11 20/9 2/2 - - -
2017 26/22 19/16 7/6 - - -
2016 53/12 20/5 30/5 - 3/2 -
2015 42/14 15/4 25/7 2/3 - -
2014 50/23 17/9 32/12 1/2 - -
2013 19/13 8/4 11/9 - - -
2012 11/8 8/4 3/4 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Gran Canaria 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Paquet C. - Papamichail D. 1K 6-3, 2-6, 6-2 1.34 2.94
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Udvardy P. - Papamichail D. 1K 6-1, 6-1 1.59 2.15
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Hobgarski K. - Papamichail D 1K 3-6, 6-3, 6-3 1.30 3.08
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Ozgen P. - Papamichail D. Q-ČF 4-6, 6-1, 6-3 1.53 2.26
09.07.   Papamichail D. - Gabric A. Q-OF 6-1, 6-4 1.80 1.80
08.07.   Papamichail D. - Hoedt M. Q-1K 6-4, 6-3 1.15 4.10
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Detiuc A. - Papamichail D. 1K 6-1, 63-7, 6-1 1.71 1.95
02.07.   Papamichail D - Evtimova D. Q-OF 6-1, 6-3    
01.07.   Papamichail D - Niedmers N. Q-2K 6-2, 6-2    
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Eikeri U. - Papamichail D. ČF 7-5, 7-5 1.14 4.71
28.06.   Papamichail D. - Bondar A. OF 4-6, 7-5, 6-2 3.26 1.27
26.06.   Papamichail D. - Helgo M. 1K 6-1, 3-6, 7-62 1.39 2.67
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Danilina A. - Papamichail D OF 6-4, 1-6, 6-1 1.19 4.07
19.06.   Papamichail D - Cabaj Awad J. 1K 6-1, 6-2 1.18 4.26
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Ivanova D. - Papamichail D. 1K 0-6, 6-3, 7-5 3.27 1.27
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Jaruskova T. - Papamichail D SF 6-1, 3-6, 6-3 3.85 1.20
01.06.   Papamichail D - Pantůčková G. ČF 7-5, 64-7, 6-4    
31.05.   Papamichail D. - Stosic A. OF 6-3, 6-2    
30.05.   Papamichail D - Stoilkovic A. 1K 6-0, 7-5    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Pedretti T. - Papamichail D 1K 6-2, 5-7, 6-2 1.78 1.88
  San Severo ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Papamichail D. - Waltert S. F 6-1, 6-2 2.15 1.64
18.05.   Papamichail D - Bronzetti L. SF 6-1, 6-3 2.18 1.62
17.05.   Papamichail D - Marchetti G. ČF 4-6, 6-1, 6-4    
16.05.   Papamichail D. - Masini M. OF 6-3, 7-64    
14.05.   Papamichail D - Piangerelli A 1K 6-1, 6-0    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Zarazua R. - Papamichail D. 1K 6-1, 7-65 1.20 3.92
06.05.   Papamichail D. - Catini C. Q-OF 6-3, 6-0    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Burger C. - Papamichail D. 1K 6-3, 7-5 1.19 4.06
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Arcangioli M. - Papamichail D OF 6-2, 4-6, 6-0 1.41 2.61
10.04.   Papamichail D. - Brescia G. 1K 7-65, 6-1 3.56 1.23
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Zmau M. - Papamichail D. ČF 6-2, 6-4    
25.01.   Papamichail D. - Remy V. OF 6-2, 6-2    
24.01.   Papamichail D - De La Puerta 1K 6-4, 6-2    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Kennel K. - Papamichail D. ČF 6-3, 6-3    
18.01.   Papamichail D. - Boualem J. OF 6-3, 6-1    
17.01.   Papamichail D - De La Puerta 1K 6-3, 1-6, 6-2    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Rosca I. - Papamichail D. ČF 6-0, 7-5    
11.01.   Papamichail D - Brancaccio N. OF 4-6, 6-3, 6-3    
10.01.   Papamichail D. - Lampla L. 1K 6-1, 6-2    
  Gran Canaria ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Eiker / Sizik - Colme / Papam SF 6-4, 1-6, 10-4 1.83 1.78
08.08.   Colme / Papam - Van N / Walla ČF 6-4, 5-7, 10-8 1.39 2.56
07.08.   Colme / Papam - Murta / Zebal OF 6-4, 6-3 1.44 2.41
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Colme / Papam - Koelz / Uzcat F 6-4, 3-6, 10-6 1.78 1.82
20.07.   Colme / Papam - Bolso / Hobga SF 6-4, 6-4 2.08 1.59
19.07.   Colme / Papam - Alves / Giang ČF 6-4, 6-3 1.67 1.96
17.07.   Colme / Papam - Frits / Schec OF 6-1, 6-2 1.10 4.97
  Versmold ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Ozgen / Papam - Danil / Stoja F 1-6, 6-2, 10-4 2.28 1.54
14.07.   Ozgen / Papam - Laine / Schol SF 7-5, 6-2 1.93 1.69
13.07.   Ozgen / Papam - Steur / Uzcat ČF 6-2, 6-2 1.69 1.93
10.07.   Ozgen / Papam - Alves / Primo OF 6-3, 6-3 1.60 2.05
  Ystad ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Benoi / Rosca - Papam / Samir ČF 3-6, 6-3, 10-0    
18.06.   Papam / Samir - Eiduk / Filip OF 7-65, 6-2    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Gerla / Wacha - Ozgen / Papam SF 7-5, 7-66    
15.06.   Ozgen / Papam - Koelz / Rueff ČF 7-63, 6-4    
13.06.   Ozgen / Papam - Kurat / Piai OF 6-0, 6-1    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Gatic / Perei - Bonic / Papam OF 1-6, 6-3, 16-14    
  San Severo ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Chen / Wu F. - Papam / Pedre SF 6-2, 69-7, 10-7    
14.05.   Papam / Pedre - Masin / Spite ČF 6-2, 4-6, 10-7    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Perri / Simmo - Lukas / Papam ČF 6-4, 6-2    
07.05.   Lukas / Papam - Samso / Zmau OF 6-3, 6-4    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bresc / Bulla - Cabaj / Papam OF 6-4, 6-4    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Kenne / Marfu - Papam / Pella F 7-5, 6-2    
19.01.   Papam / Pella - Fetec / Rosca SF 7-62, 7-63    
18.01.   Papam / Pella - Genov / Pavli ČF 6-0, 6-1    
16.01.   Papam / Pella - Boukh / Bouza OF 6-2, 6-4    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Hsu C / Munte - Kenne / Papam SF 7-5, 6-3    
12.01.   Kenne / Papam - Bache / Sauva ČF 7-67, 2-2    
09.01.   Kenne / Papam - Branc / Porzi OF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Nules ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Ibbou I. - Papamichail D. Q-OF 6-2, 2-1    
03.12.   Papamichail D. - Mukhina D. Q-2K 6-0, 6-1    
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Roemer C. - Papamichail D. OF 6-2, 3-6, 6-2 2.06 1.60
28.11.   Papamichail D. - Ueda R. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.11 4.76
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Guerrero Alva - Papamichail D Q-OF 6-1, 6-2    
18.11.   Papamichail D - Saez Camara M Q-1K 6-0, 6-0    
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Bassols Riber - Papamichail D SF 6-3, 6-2 2.32 1.52
28.09.   Papamichail D - Marzal Martin ČF 3-6, 6-4, 2-0    
27.09.   Papamichail D - Molina Megias OF 6-3, 6-4    
26.09.   Papamichail D - Romero Gormaz 1K 6-2, 6-3    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Papamichail D. - Serban R. F 3-6, 6-2, 7-66 2.00 1.71
16.09.   Papamichail D. - Gatica B. SF 6-1, 6-4 1.35 2.91
15.09.   Papamichail D. - Ivanova D. ČF 6-2, 6-1 1.22 3.43
14.09.   Papamichail D - Wijesundera R OF 6-3, 6-4 1.03 7.12
13.09.   Papamichail D - Drozd Pereira 1K 6-2, 6-3 1.01 8.26
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Papamichail D. - Alves C. F 6-1, 6-4 1.40 2.72
09.09.   Papamichail D - Nazarkina D. SF 6-2, 6-0 1.11 5.22
08.09.   Papamichail D. - Stamat V. ČF 6-3, 6-1 1.15 4.14
07.09.   Papamichail D - Nazarova G. OF 4-6, 6-3, 7-5 1.20 3.60
06.09.   Papamichail D. - Piai E. 1K 6-2, 6-0 1.14 4.28
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Papamichail D. - Gatica B. F 6-3, 6-3 1.53 2.26
02.09.   Papamichail D - Pantuckova M. SF 7-5, 6-0 1.57 2.17
01.09.   Papamichail D - Stamatova J. ČF 6-4, 6-2 1.28 3.03
31.08.   Papamichail D. - Vujovic M. OF 6-2, 6-0    
29.08.   Papamichail D - Dourado Zimer 1K 6-1, 6-1    
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Frech M. - Papamichail D. ČF 7-5, 6-3 1.28 3.25
17.08.   Papamichail D. - Wallace I. OF 66-7, 6-1, 6-1 4.24 1.18
16.08.   Papamichail D - Radanovic D. 1K 6-4, 6-4 4.68 1.14
15.08.   Papamichail D. - Wirges A. Q-OF 6-2, 7-5    
14.08.   Papamichail D - Pulchartova L Q-2K 6-1, 6-0    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Papamichail D - Chernyshova M F 3-6, 7-65, 6-3 1.72 1.94
08.07.   Papamichail D - Spasojevic T. SF 4-6, 6-3, 6-4 1.35 2.79
07.07.   Papamichail D - Christofi E. ČF 6-4, 7-63 1.45 2.37
06.07.   Papamichail D - Nagymihaly L. OF 6-2, 1-6, 6-1 1.50 2.25
05.07.   Papamichail D. - Lucero C. 1K 6-3, 6-4 1.50 2.25
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.06.   Spremo M. - Papamichail D. SF 7-5 1.79 1.84
02.06.   Papamichail D. - Bekefi B. ČF 1-6, 6-1, 6-2 1.44 2.40
01.06.   Papamichail D - Djakovic M. OF 6-3, 2-6, 6-0 1.04 6.68
31.05.   Papamichail D - Skrobonja A. 1K 4-6, 6-4, 7-63 1.10 4.95
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Francati E. - Papamichail D 1K 6-3, 6-2 2.13 1.56
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Flink V. - Papamichail D. SF 6-1, 0-6, 7-61 1.26 3.26
19.05.   Papamichail D. - Oz I. ČF 6-3, 65-7, 6-3 1.30 2.92
18.05.   Papamichail D - Stamenkovic D OF 6-2, 6-0 1.10 4.95
16.05.   Papamichail D. - Folts A. 1K 7-61, 7-5 1.20 3.60
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Herdzelas D. - Papamichail D SF 7-611, 6-2 1.36 2.75
28.04.   Papamichail D - Giangreco Cam ČF 6-2, 6-4 2.06 1.60
27.04.   Papamichail D - Mihalikova T. OF 6-4, 6-2 2.13 1.56
26.04.   Papamichail D - Stoilkovic A. 1K 6-1, 6-1 1.20 3.60
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Giangreco Cam - Papamichail D ČF 7-64, 6-0 1.80 1.80
20.04.   Papamichail D. - Kremer D. OF 6-2, 6-2 2.32 1.47
19.04.   Papamichail D - Adamescu C. 1K 6-2, 3-2 1.45 2.37
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Potocnik N. - Papamichail D 1K 7-5, 6-0 1.35 2.70
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Santamaria S. - Papamichail D OF 7-5, 6-3 1.47 2.32
29.03.   Papamichail D. - Wacker J. 1K 6-1, 6-4 1.03 7.12
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Kolodziejova - Papamichail D 1K 6-2, 6-1 1.32 2.83
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Radanovic D. - Papamichail D 1K 7-5, 6-2 1.08 5.40
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Muntean V. - Papamichail D. 1K 7-63, 6-2 1.55 2.15
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.01.   Torro-Flor M. - Papamichail D 1K 6-1, 6-3 1.10 4.95
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Torro-Flor M. - Papamichail D OF 6-2, 6-0 1.30 2.92
11.01.   Papamichail D. - Mdlulwa W. 1K 6-0, 6-1 1.01 15.00
  Castellon ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Caval / Stefa - Gorgo / Papam SF 7-5, 6-4    
29.11.   Gorgo / Papam - Gerla / Hoste ČF    
27.11.   Gorgo / Papam - Naya / Puig OF 6-3, 6-1    
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Omae / Wang - Juhas / Papam OF 6-1, 7-5    
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Arias / Guerr - Girar / Papam SF 6-4, 4-6, 10-6    
27.09.   Girar / Papam - Luque / Moren ČF 6-4, 6-2    
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Pospe / Sosno - Ostlu / Papam SF 6-3, 7-66    
31.08.   Ostlu / Papam - Colle / Stuar ČF 6-2, 6-4    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Chern / Lysa - Herdz / Papam OF 4-6, 6-3, 10-5    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Heino / Pinto - Horva / Papam OF 7-5, 6-3    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Krywo / Zebal - Kempe / Papam ČF 1-6, 6-1, 10-5 3.21 1.25
23.05.   Kempe / Papam - Buczy / Chern OF 6-4, 6-1 1.15 4.14
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Chern / Ukolo - Ekshi / Papam OF 6-2, 5-7, 10-7    
  Káhira 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Moral / Weedo - Faber / Papam ČF 3-6, 6-3, 10-4 1.91 1.70
25.04.   Faber / Papam - Bhati / Herdz OF 6-1, 7-5 2.43 1.43
  Káhira ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Bolkv / Mihal - Marin / Papam F 7-67, 6-3 1.80 1.80
21.04.   Marin / Papam - Giang / Heraz SF 7-65, 4-6, 10-7 1.80 1.80
20.04.   Marin / Papam - Altuk / Sukho ČF 7-63, 7-5 1.06 5.96
18.04.   Marin / Papam - Gevel / Staro OF 6-3, 6-1    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Fetec / Tona - Faber / Papam OF 6-3, 5-7, 10-6 2.32 1.47
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.03.   Dudla / Kolod - Kolar / Papam ČF 6-4, 7-5 2.66 1.36
28.03.   Kolar / Papam - Avdzh / Svark OF 5-7, 6-4, 10-1    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Anton / Thand - Ianch / Papam F 6-0, 6-3 2.92 1.30
24.03.   Ianch / Papam - Bekke / Curov SF 7-65, 6-2 1.55 2.15
23.03.   Ianch / Papam - Marin / Zovin ČF 6-3, 7-5    
21.03.   Ianch / Papam - Pous / Rohir OF 6-2, 6-2 1.06 5.96
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Robil / Zhao - Lukas / Papam SF 6-2, 2-6, 10-8 2.06 1.60
17.03.   Lukas / Papam - Covin / Eklun ČF 6-1, 6-1 1.11 4.76
15.03.   Lukas / Papam - Marin / Zovin OF 4-6, 6-4, 10-6 1.55 2.15
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.01.   Papam / Pigos - Munte / Sun X F 6-3, 4-6, 10-5    
27.01.   Papam / Pigos - Payet / Simic SF 6-3, 6-3    
26.01.   Papam / Pigos - Apona / Karre ČF 6-3, 7-65    
24.01.   Papam / Pigos - Marko / Mijat OF 6-4, 6-0    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Grabh / Grimm - Gamiz / Papam OF 4-6, 6-2, 13-11    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.01.   Boual / Grabh - Papam / Sizik SF 2-6, 6-2, 10-7 2.52 1.40
12.01.   Papam / Sizik - Grimm / Munte ČF 2-6, 6-2, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Cristian J. - Papamichail D SF 1-6, 6-2, 6-3 1.68 1.95
05.08.   Papamichail D. - Bulgaru M. ČF 6-3, 1-6, 6-0 2.32 1.47
04.08.   Papamichail D. - Tatarus G. OF 6-4, 6-2 1.27 3.09
02.08.   Papamichail D. - Ciobanu D. 1K 6-1, 7-5    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Rosca I. - Papamichail D. SF 6-4, 7-65 2.12 1.57
07.07.   Papamichail D - Landener H. ČF 6-2, 6-2 1.19 3.69
06.07.   Papamichail D - Marti Riembau OF 6-0, 6-4 1.34 2.74
05.07.   Papamichail D - Roman Domingu 1K 6-2, 6-2 1.11 4.76
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Gjorcheska L. - Papamichail D 1K 6-3, 6-1 1.56 2.12
  Hammamet 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Skamlova C. - Papamichail D F 6-1, 4-6, 6-3 1.41 2.48
27.02.   Papamichail D. - Samir S. SF 6-2, 3-6, 6-4 2.27 1.49
26.02.   Papamichail D. - Lukacs V. ČF 6-2, 5-7, 6-2 1.72 1.88
25.02.   Papamichail D. - Tomic T. OF 6-4, 6-0 1.01 8.25
24.02.   Papamichail D - Klymenko A. 1K 6-1, 6-2 1.02 7.65
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Skamlova C. - Papamichail D ČF 64-7, 7-60, 6-4 1.45 2.36
18.02.   Papamichail D. - Peckl K. OF 6-1, 6-1 1.06 5.95
16.02.   Papamichail D. - Girard E. 1K 6-2, 6-1 1.10 4.95
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.01.   Kerimbayeva K - Papamichail D ČF 1-6, 6-1, 7-5 1.70 1.92
28.01.   Papamichail D - Maetschke L. OF 6-0, 6-3 1.02 7.65
27.01.   Papamichail D. - Shawkat A. 1K 6-0, 6-1    
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Samir S. - Papamichail D. SF 7-65, 6-4 1.60 2.06
22.01.   Papamichail D - Hattingh I. ČF 7-5, 6-3 1.22 3.45
21.01.   Papamichail D - Maetschke L. OF 6-2, 6-2 1.05 6.30
20.01.   Papamichail D. - Eltony M. 1K 6-2, 6-3 1.01 8.25
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Skamlova C. - Papamichail D SF 7-61, 6-2 1.58 2.08
15.01.   Papamichail D. - Maheta E. ČF 6-1, 4-6, 6-3 1.30 2.90
14.01.   Papamichail D. - Shawky N. OF 6-0, 6-0 1.01 8.25
13.01.   Papamichail D - Alhussein Abd 1K 6-1, 6-3 1.06 5.95
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Crist / Papam - Estab / Farfa F 65-7, 6-0, 10-5    
04.08.   Crist / Papam - Miros / Walte SF 7-5, 6-2    
03.08.   Crist / Papam - Ciufr / Ghite ČF 6-4, 6-4    
02.08.   Crist / Papam - Cioba / Tatar OF 0-6, 7-62, 11-9    
  Getxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Koras / Rosca - Crive / Papam SF 6-1, 4-6, 10-6    
05.07.   Crive / Papam - De La / Molin ČF 6-4, 6-1    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Bresc / Papam - Baldu / Giovi F 4-6, 6-2, 10-7    
18.03.   Bresc / Papam - Bara / Shini SF 6-3, 6-4    
17.03.   Bresc / Papam - Ferre / Lucer ČF 68-7, 7-5, 10-6    
15.03.   Bresc / Papam - Pantů / Pantu OF 6-4, 6-1    
  Hammamet 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Papam / Skaml - Janus / Piraz F 6-2, 10-5    
27.02.   Papam / Skaml - Adame / Murta SF 6-4, 7-64    
26.02.   Papam / Skaml - Maffe / Zerul ČF 7-62, 6-4    
24.02.   Papam / Skaml - Curov / Sprem OF 6-1, 7-5    
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.02.   Janus / Piraz - Papam / Skaml F 6-3, 6-2    
19.02.   Papam / Skaml - Adame / Murta SF 6-4, 7-5    
17.02.   Papam / Skaml - Bulla / Rushi ČF 6-2, 6-2    
  Káhira 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Krejs / Skaml - Abou / Papam F 7-62, 6-3    
29.01.   Abou / Papam - Bhati / Mahet SF 6-2, 6-1    
28.01.   Abou / Papam - James / Maets ČF    
  Káhira 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Bhati / Mahet - Abou / Papam SF 66-7, 6-4, 16-14    
21.01.   Abou / Papam - Kulik / Polan ČF 6-3, 4-6, 10-6    
19.01.   Abou / Papam - Kulka / Peckl OF 6-1, 6-2    
  Káhira 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Krejs / Skaml - Abou / Papam F 6-4, 6-0    
15.01.   Abou / Papam - Plosk / Polan SF 6-4, 1-6, 10-4    
14.01.   Abou / Papam - Korzh / Kulik ČF 7-5, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Pieri J. - Papamichail D. 1K 6-4, 65-7, 6-3 1.50 2.24
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Touly C. - Papamichail D. SF 4-6, 7-64, 6-3 2.46 1.42
11.09.   Papamichail D - Arcidiacono F ČF 6-4, 7-5    
11.09.   Papamichail D - Stefanini L. OF 6-3, 6-2 1.13 4.40
10.09.   Papamichail D - Stoerbrauck S 1K 6-1, 6-0 1.01 8.25
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Konig P. - Papamichail D. 1K 6-4, 6-4 1.34 2.75
04.08.   Papamichail D - Primorac I. Q-OF 7-5, 5-7, 6-2    
  Řím - Tiro A Volo ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Caregaro M. - Papamichail D 1K 6-3, 6-3 1.32 2.85
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Moser L. - Papamichail D. OF 6-4, 6-1 1.47 2.32
07.07.   Papamichail D. - Knoll X. 1K 3-6, 7-5, 6-0 3.90 1.17
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Dascalu N. - Papamichail D. 1K 7-5, 6-0    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Kramperova K. - Papamichail D ČF 7-65, 6-3 1.70 1.92
21.05.   Papamichail D. - Juvan K. OF 6-1, 6-3 1.17 3.90
19.05.   Papamichail D. - Ukolova A. 1K 6-3, 3-6, 6-3 1.04 6.70
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Buzarnescu M. - Papamichail D 1K 7-5, 6-4 1.17 3.90
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Bukta A. - Papamichail D. 1K 6-0, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Stadl / Zimme - Dento / Papam ČF    
15.09.   Dento / Papam - Confa / Remy OF 4-6, 6-1, 10-7    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Papam / Touly - Stadl / Zimme F 6-3, 6-4    
11.09.   Papam / Touly - Di Gi / Remon SF 6-2, 6-1    
10.09.   Papam / Touly - Cruci / Prate ČF 6-4, 6-0    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Enach / Dinu - Papam / Sakka F 2-6, 6-3, 10-8    
07.08.   Papam / Sakka - Rueff / Schul SF 4-6, 6-1, 10-7    
06.08.   Papam / Sakka - Schae / Zaja ČF 4-6, 7-5, 10-8    
04.08.   Papam / Sakka - Ce G. / Shini OF 6-3, 6-2    
  Řím - Tiro A Volo ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Giovi / Papam - Moore / Perri F 6-4, 7-62    
30.07.   Giovi / Papam - Lekaj / Njiri SF 6-0, 7-64    
29.07.   Giovi / Papam - Buzar / Fett ČF 7-64, 6-2    
28.07.   Giovi / Papam - Shama / Touly OF 6-3, 6-4    
  Bad Gastein Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Piter / Zanev - Kolar / Papam OF 6-4, 5-7, 10-6 1.37 2.60
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Turat / Turat - Gorgo / Papam ČF    
  Galati 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Crist / Ruse - Papam / Soylu ČF 6-0, 2-6, 10-7    
08.06.   Papam / Soylu - Ene C / Negre OF 6-4, 6-2    
  Velenje ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Potoc / Sipek - Njiri / Papam SF 6-3, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Kolar / Papam - Enach / Matte F 6-1, 1-6, 10-8    
30.04.   Kolar / Papam - Klase / Klase SF 6-3, 6-0    
29.04.   Kolar / Papam - Marfu / Strak ČF 6-4, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Sramkova R. - Papamichail D 1K 6-2, 7-61 1.55 2.16
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kan V. - Papamichail D. OF 7-5, 7-64 1.28 3.05
10.09.   Papamichail D - De Bernardi C 1K 6-1, 7-61 1.65 1.98
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Frech M. - Papamichail D. 1K 6-4, 3-6, 7-5 3.15 1.26
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Schaeder L. - Papamichail D OF 3-6, 6-1, 6-1 2.48 1.41
05.08.   Papamichail D - Birnerová E. 1K 6-3, 1-0 2.90 1.30
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Zanevska M. - Papamichail D 1K 4-6, 6-1, 7-5 1.20 3.60
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Sugnaux T. - Papamichail D. ČF 6-2, 6-2 2.90 1.30
23.07.   Papamichail D - Spigarelli M. OF 6-2, 6-2 1.16 4.00
21.07.   Papamichail D. - Scala C. 1K 6-1, 6-1 1.03 7.15
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Krejčíková B. - Papamichail D ČF 6-2, 6-4    
05.06.   Papamichail D - Doroshina O. OF 6-4, 6-4    
04.06.   Papamichail D - Kubicikova M. 1K 7-62, 6-3    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Ivakhnenko V. - Papamichail D 1K 6-3, 6-0 1.58 2.08
  Saint-Gaudens ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Jeanjean L. - Papamichail D Q-OF 6-3, 6-2    
10.05.   Papamichail D - Wlodarczak K. Q-1K 7-5, 4-6, 6-2    
  Cagnes-Sur-Mer ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Camerin M. - Papamichail D. Q-OF 2-6, 6-3, 6-4    
03.05.   Papamichail D. - Hesse A. Q-1K 5-7, 6-2, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Spigarelli M. - Papamichail D OF 6-4, 7-5 5.40 1.08
02.04.   Papamichail D - Nancarrow A. 1K 2-6, 7-5, 6-0 1.26 3.15
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Cascino E. - Papamichail D. SF 6-1, 60-7, 6-2    
29.03.   Papamichail D - Neuwirth Y. ČF 4-6, 7-61, 6-1 1.65 1.98
28.03.   Papamichail D. - Enache D. OF 6-3, 6-3    
25.03.   Papamichail D. - Breve T. 1K 6-2, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Štefková B. - Papamichail D 1K 6-3, 3-6, 7-64    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   Thorpe L. - Papamichail D. Q-OF 7-5, 6-0 1.40 2.50
02.03.   Papamichail D - Gamarra Marti Q-2K 6-4, 6-0    
01.03.   Papamichail D. - Bogdan I. Q-1K 6-0, 6-0    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Knoll / Rus A - Hadda / Papam SF 3-6, 6-0, 13-11    
24.09.   Hadda / Papam - Husar / Leyki ČF 6-2, 6-0    
23.09.   Hadda / Papam - Bojan / Kneze OF 6-1, 6-1    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Gjorc / Papam - Sramk / Terzi F 6-1, 6-4    
11.09.   Gjorc / Papam - Curov / Jani SF 1-6, 6-0, 10-6    
10.09.   Gjorc / Papam - Melan / Peter ČF 5-7, 6-4, 11-9    
09.09.   Gjorc / Papam - Marti / Truca OF 6-0, 6-3    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Perri / Simmo - Ferre / Papam SF 6-1, 7-5    
21.08.   Ferre / Papam - Klase / Klase ČF 64-7, 6-4, 10-6    
  Hechingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Carre / Tomov - Ferna / Papam OF 2-6, 6-1, 10-8    
  Bad Saulgau ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Kalin / Kapsh - Ce G. / Papam OF 6-2, 6-0    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Huber / Siedl - Baldu / Papam SF 6-4, 6-0    
22.07.   Baldu / Papam - Dubin / Rizzo ČF 6-4, 6-0    
21.07.   Baldu / Papam - Berna / Branc OF 6-1, 6-1    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Danie / Sezer - Baldu / Papam SF 6-1, 6-2    
05.06.   Baldu / Papam - Bara / Gjorc ČF 5-7, 6-3, 10-8    
03.06.   Baldu / Papam - Negre / Ostoj OF    
  Moskva 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Bychk / Rodin - Maroz / Papam OF 6-3, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Bua T / Ferre - Matte / Papam SF 6-4, 6-3    
02.04.   Matte / Papam - Rubin / Simic ČF 6-1, 7-63    
01.04.   Matte / Papam - Bellu / Torel OF 6-3, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Papam / Van D - Cucca / Icard ČF 6-1, 6-1    
28.03.   Papam / Van D - Isell / Pitis OF 6-1, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Lizar / Nanca - Matte / Papam F 6-3, 4-6, 11-9    
21.03.   Matte / Papam - Ferre / Sakka SF 6-0, 6-4    
20.03.   Matte / Papam - Kenne / Zec-P ČF 4-6, 6-3, 10-7    
18.03.   Matte / Papam - Chies / Giovi OF 7-63, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Amelia Island ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Ivanova D. - Papamichail D. 1K 6-2, 6-2    
  Mestre ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Vogt S. - Papamichail D. ČF 6-3, 6-1 1.21 3.57
05.09.   Papamichail D - Grymalska A. OF 7-64, 7-5 2.75 1.34
04.09.   Papamichail D. - Dinu C. 1K 3-6, 6-4 3.58 1.21
03.09.   Papamichail D. - Eccel S. Q-ČF 6-3, 6-0    
02.09.   Papamichail D. - Pillot C. Q-OF 7-5, 7-5 1.71 1.90
31.08.   Papamichail D - Barbiero C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Portschach ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Argyelan C. - Papamichail D 1K 6-2, 6-1    
  Locri ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Paolini J. - Papamichail D. ČF 6-2, 3-6, 6-4    
14.08.   Papamichail D. - Scala C. OF 6-0, 6-0    
13.08.   Papamichail D. - Tringa J. 1K 6-1, 6-0    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Kovalets S. - Papamichail D SF 7-5, 64-7, 6-0 1.52 2.22
01.08.   Papamichail D - Collombon A. ČF 6-2, 4-6, 6-2 1.90 1.71
31.07.   Papamichail D. - Kolar N. OF 6-3, 1-6, 6-1 1.84 1.75
30.07.   Papamichail D - Kramperova K. 1K 7-62, 6-2    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Srimpf T. - Papamichail D. ČF 6-3, 6-0    
23.07.   Papamichail D. - Brescia G. OF 6-1, 4-6, 6-2    
22.07.   Papamichail D. - Keir A. 1K 4-6, 6-1, 6-2    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Amiraghyan A. - Papamichail D SF 6-1, 6-0    
04.07.   Papamichail D - Caregaro M. ČF    
03.07.   Papamichail D. - Paolini J. OF 6-4, 6-1    
01.07.   Papamichail D - Savoretti A. 1K 1-6, 7-5, 6-2    
  Lenzerheide ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Kudermetova V - Papamichail D Q-2K 6-1, 7-5    
  Brescia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Eric D. - Papamichail D. Q-1K 6-3, 6-1    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Caregaro M. - Papamichail D Q-OF 5-7, 6-1, 6-3    
  San Severo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Zanchetta E. - Papamichail D OF 6-2, 7-5    
22.04.   Papamichail D. - Pieri J. 1K 6-3, 7-66    
  Madrid 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Pera B. - Papamichail D. ČF 6-2, 6-3 1.60 2.06
20.03.   Papamichail D - De La Torre-S OF 7-5, 6-4    
19.03.   Papamichail D - Kovalets S. 1K 6-2, 7-610    
18.03.   Papamichail D - Dominguez-Lop Q-OF 6-3, 6-4    
17.03.   Papamichail D. - Vilaca R. Q-2K 6-4, 4-6, 6-2    
16.03.   Papamichail D. - Klimova A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Madrid 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Jani R. - Papamichail D. ČF 4-6, 6-4, 6-2 1.36 2.65
13.03.   Papamichail D. - Ozga J. OF 4-6, 7-64, 6-2    
12.03.   Papamichail D - Ruedas Burgos 1K 6-2, 6-1    
11.03.   Papamichail D. - Albie A. Q-OF 6-1, 6-2    
10.03.   Papamichail D - Atucha Gomez Q-2K 6-3, 6-2    
09.03.   Papamichail D - Gibanel Velas Q-1K 7-61, 6-2    
  Locri ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Di Sa / Papam - Matte / Rosat F 6-3, 3-6, 10-4    
15.08.   Di Sa / Papam - Cresc / Lomba SF 6-0, 6-0    
13.08.   Di Sa / Papam - Sella / Verst ČF 7-5, 6-2    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Careg / Flori - Papam / Sussa SF 6-3, 6-1    
29.07.   Papam / Sussa - Cirao / Genov ČF 6-0, 6-2    
  Viserba ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Gaspa / Sabin - Amira / Papam SF 6-4, 6-2    
23.07.   Amira / Papam - Caste / Ioli ČF 6-2, 6-1    
22.07.   Amira / Papam - Baldu / Zucch OF 7-5, 6-4    
  Todi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Amira / Baldu - Papam / Sussa ČF 6-1, 6-2    
  San Severo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Papam / Sussa - Baldu / Mendo F    
25.04.   Papam / Sussa - Ditle / Ejdes SF 6-1, 6-4    
  Madrid 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Caval / Cerve - Papam / Savor ČF 6-1, 3-6, 10-7    
11.03.   Papam / Savor - Lopez / Moura OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Ianchuk E. - Papamichail D. ČF 6-2, 7-5    
10.10.   Papamichail D. - Lehnert K. OF 7-5, 6-0    
09.10.   Papamichail D - Frapolli C. 1K 7-5, 6-0    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   De La Torre-S - Papamichail D ČF 7-5, 6-4    
13.09.   Papamichail D - Parres Azcoit OF 6-2, 6-3    
11.09.   Papamichail D. - Mendo C. 1K 6-3, 6-0    
  Trieste ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Siedliska N. - Papamichail D 1K 3-6, 6-2, 6-2    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Laurendon A. - Papamichail D 1K 6-2, 6-1    
  Locri ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Albano S. - Papamichail D. OF 6-3, 3-6, 6-4    
14.08.   Papamichail D - Savarise S. 1K 64-7, 6-4, 6-3    
  Monteroni D'Arbia ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Savoretti A. - Papamichail D Q-OF 2-6, 6-0, 6-1    
04.08.   Papamichail D. - De Vito C. Q-1K 6-2, 6-0    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Moratelli A. - Papamichail D OF 7-65, 7-65    
10.07.   Papamichail D. - Gaud M. 1K 6-0, 6-1    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Zucchini A. - Papamichail D OF 6-0, 6-0    
03.07.   Papamichail D. - Forte C. 1K 6-4, 4-6, 6-1    
  Řím - Tevere Remo ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Moratelli A. - Papamichail D 1K 3-6, 7-68, 7-63    
24.06.   Papamichail D. - Sabino L. Q-OF 6-4, 6-0    
23.06.   Papamichail D - Cruciani D. Q-1K 6-3, 6-3    
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Kimmelmann J. - Papamichail D Q-OF 6-2, 6-4    
12.05.   Papamichail D. - Schaul C. Q-1K 6-2, 6-2    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Sorribes Torm - Papamichail D 1K 6-2, 7-6    
23.04.   Papamichail D. - Kawa K. Q-OF 6-4, 6-2    
  Tessenderlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Pereira T. - Papamichail D. Q-2K 3-6, 6-2, 6-1    
31.03.   Papamichail D - Arginbayeva A Q-1K 6-2, 6-2    
  Rabat ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Schaefer A. - Papamichail D 1K 7-5, 6-3    
  Antalya 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Fomin / Gjorc - Careg / Papam ČF 6-1, 7-5    
09.10.   Careg / Papam - Allgu / Ianch OF 6-3, 6-3    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Bua T / Caval - Papam / Savor SF 7-69, 6-1    
12.09.   Papam / Savor - He S. / Huynh ČF 64-7, 6-4, 17-15    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Danie / Koeni - Murra / Papam ČF    
27.08.   Murra / Papam - Alzat / Pisku OF 6-2, 6-1    
  Locri ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Papam / Sorri - Danie / Rubel F 6-1, 6-0    
16.08.   Papam / Sorri - Lomba / Zanch SF 6-1, 6-1    
15.08.   Papam / Sorri - Paoli / Pasin ČF 4-6, 6-4, 10-8    
  Monteroni D'Arbia ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Bacsi / Guisa - Carre / Papam OF 6-1, 6-0    
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Cerve / Papam - Guisa / Negri F 3-6, 6-3, 10-6    
11.07.   Cerve / Papam - Mendo / Palmi SF 6-3, 7-5    
  Rovereto ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Guisa / Mayr - Eiker / Papam ČF 5-7, 6-4, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Benicarlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Civera Lima M - Papamichail D 1K 6-7, 7-6, 6-2    
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Arruabarrena - Papamichail D OF 6-3, 6-0    
18.10.   Papamichail D. - Kania P. 1K 7-5, 6-2    
17.10.   Papamichail D - Soler-Sola S. Q-OF 6-2, 6-3    
16.10.   Papamichail D - Rapisarda-Cal Q-2K 6-2, 7-69    
  Sant Cugat ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Botto-Arias B - Papamichail D 1K 6-2, 6-0    
10.10.   Papamichail D. - Pipiya N. Q-OF 6-4, 7-5    
09.10.   Papamichail D - Zakarlyuk T. Q-2K 6-3, 6-3    
  Madrid 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Pipiya N. - Papamichail D. Q-OF 6-1, 6-3    
25.09.   Papamichail D. - Davato B. Q-2K 6-3, 6-4    
24.09.   Papamichail D - Stomlega D. Q-1K 6-2, 6-1    
  Mont-De-Marsan ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Thorpe L. - Papamichail D. ČF 6-1, 4-6, 6-1    
14.09.   Papamichail D. - Pillot C. OF 64-7, 6-3, 6-2    
13.09.   Papamichail D. - Bacquie A. 1K 6-1, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Khromacheva I - Papamichail D 1K 6-3, 6-2    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Gronert S. - Papamichail D. OF 6-4, 7-5    
14.06.   Papamichail D. - Coin J. 1K    
  Campobasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Stefanelli L. - Papamichail D Q-OF 6-3, 6-3    
  Vic ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Papamichail D - Larriere V. F 7-6, 6-1    
29.04.   Papamichail D. - Mrdeza T. SF    
28.04.   Papamichail D. - Seateun C. ČF 6-3, 6-4    
27.04.   Papamichail D - Retolaza Andr OF 6-2, 6-0    
26.04.   Papamichail D. - Mori Y. 1K 6-4, 6-1    
  Torrent ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Cervera-Vazqu - Papamichail D 1K 6-1, 3-6, 7-5    
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Voskoboeva G. - Papamichail D Q-OF    
10.04.   Papamichail D. - Jurak D. Q-2K 2-6, 6-1, 6-2    
09.04.   Papamichail D - Mistecky J. Q-1K 6-1, 6-2    
  Madrid 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Stamatova J. - Papamichail D 1K 6-4, 6-4    
  Madrid 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Pillot C. - Papamichail D. 1K 6-4, 6-3    
  Madrid 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Arruabarrena - Papamichail D ČF 6-4, 4-6, 7-5    
09.03.   Papamichail D - Campos-Molina OF 6-2, 6-4    
08.03.   Papamichail D. - Hristea C. 1K 6-0, 3-6, 6-2    
  Mallorca 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Caregaro M. - Papamichail D Q-2K 6-4, 6-4    
12.02.   Papamichail D. - Golubic V. Q-1K 6-1, 611-7, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Benicarlo ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Platon R. - Papamichail D. OF 6-4, 7-5    
07.12.   Papamichail D. - Mendo C. 1K 6-4, 6-1    
  Vinaros ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Pipiya N. - Papamichail D. ČF 6-2, 6-2    
01.12.   Papamichail D - Van Uitert N. OF 2-0    
30.11.   Papamichail D. - Hermoso X. 1K 6-3, 6-1    
  Vallduxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Quercia F. - Papamichail D. 1K 6-3, 7-5    
  Káhira 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Pochabova M. - Papamichail D OF 6-2, 63-7, 6-1    
26.10.   Papamichail D - Kriegsmannova 1K 6-0, 6-3    
25.10.   Papamichail D - El Nagdy M. Q-OF 6-2, 6-2    
  Ain El Souknha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Boeykens E. - Papamichail D 1K 6-3, 3-6, 6-3    
  Ain El Souknha ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Confalonieri - Papamichail D ČF 6-3, 6-4    
13.10.   Papamichail D. - Mishina D. OF 4-6, 6-4, 6-4    
12.10.   Papamichail D - Mahboob Khan 1K 6-1, 6-0    
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Eraydin B. - Papamichail D. OF 6-2, 6-0    
21.09.   Papamichail D - Zafirova D. 1K 6-1, 6-3    
  Rabat ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Mukhametova A - Papamichail D F 6-2, 6-0    
30.07.   Papamichail D - El Allami F. SF 6-2, 6-3    
29.07.   Papamichail D. - Fokina G. ČF 2-6, 6-2, 6-2    
28.07.   Papamichail D - Kulibaba J. OF 7-65, 6-3    
27.07.   Papamichail D. - Auer C. 1K 6-1, 6-3    
  Casablanca 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Roudami C. - Papamichail D. OF 6-3, 4-6, 6-3    
20.07.   Papamichail D. - Tepper A. 1K 6-4, 6-1    
  Casablanca ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Balogova M. - Papamichail D ČF 7-63, 6-1    
14.07.   Papamichail D. - Bredl N. OF 6-0, 6-1    
13.07.   Papamichail D. - Allaoui K. 1K 7-65, 6-3    
  Tortosa ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Oyen S. - Papamichail D. 1K 1-6, 6-2, 6-0    
10.05.   Papamichail D - Mocete-Talama Q-OF 3-6, 6-4, 6-4    
09.05.   Papamichail D - Martin Alonso Q-2K 6-1, 6-0    
  Antalya-Belek 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Zoric N. - Papamichail D. 1K 6-3, 6-2    
15.03.   Linette M. - Papamichail D. Q-OF 6-1, 6-3    
14.03.   Papamichail D. - Davato B. Q-3K 6-4, 6-0    
13.03.   Papamichail D - Ormeno Ruiz N Q-2K 6-2, 6-1    
12.03.   Papamichail D - Ladurner J. Q-1K 6-1, 6-1    
  Antalya-Belek 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Zoric N. - Papamichail D. 1K 6-2, 6-4    
08.03.   Papamichail D. - Kostic N. Q-OF 6-3, 6-1    
07.03.   Papamichail D. - Ianchuk E. Q-3K 6-4, 2-6, 6-2    
06.03.   Papamichail D - Argyelan C. Q-2K 6-3, 7-66    
05.03.   Papamichail D - Avirvarei A. Q-1K 6-3, 6-0    
  Madrid 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Cadantu A. - Papamichail D. Q-OF 6-1, 6-4    
28.02.   Papamichail D - Abougeib-Selo Q-2K 6-1, 6-2    
27.02.   Papamichail D. - Saucedo V. Q-1K 6-4, 6-0    
  Madrid 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Kubicikova M. - Papamichail D Q-OF 1-6, 6-4, 6-4    
21.02.   Papamichail D - Sizikova Y. Q-2K 3-6, 6-3, 6-4    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Vallduxo ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Carreras A. - Papamichail D OF 7-63, 6-1    
24.11.   Papamichail D - Sala-Juste A. 1K 6-2, 6-2    
23.11.   Papamichail D - Camara Ruiz M Q-OF 6-2, 6-1    
22.11.   Papamichail D. - Lukac J. Q-2K 6-1, 4-6, 6-2    
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Toljan J. - Papamichail D. 1K 6-4, 6-3    
  Espinho ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Artamonova A. - Papamichail D 1K 6-4, 6-2    
21.09.   Brinkmann L. - Papamichail D Q-OF 6-3, 6-4    
  Lleida ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Ferrer-Suarez - Papamichail D 1K 6-3, 6-1    
14.09.   Papamichail D. - Ginier J. Q-OF 3-6, 6-4, 6-4    
13.09.   Papamichail D - Martinez-Sole Q-2K 3-6, 6-2, 6-1    
  La Marsa ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Lobbinger D. - Papamichail D 1K 6-4, 7-5    
  Středozemní hry Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Mayr E. - Papamichail D. ČF 6-4, 6-0    
29.06.   Papamichail D - El Allami F. OF 6-3, 6-3    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Thessaloniki ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Meddens M. - Papamichail D. 1K 6-2, 6-0    
  Atény ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Kapshay V. - Papamichail D. Q-1K 6-2, 6-2    
  La Marsa ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   El Allami F. - Papamichail D 1K 6-2, 7-5    
  Atény 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Arefeyeva T. - Papamichail D OF 6-1, 6-4    
25.03.   Papamichail D. - Shlomo K. 1K 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
04.12.2017 - 09.01.2018  Nules ITF skreč
03.06.2017 - 20.06.2017  Nis ITF skreč
13.08.2015 - 25.08.2015  Westende ITF skreč
04.02.2015 - 18.03.2015  Glasgow ITF skreč
11.04.2011 - 19.04.2011  Casablanca ITF nenastoupila
24.06.2010 - 13.07.2010  Alcobaca ITF skreč
18.01.2009 - 03.03.2009  Wrexham ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist