Reuter Yannik - profil

Reuter Yannik 

Reuter Yannik

Stát: Belgie
Narození: 6. 3. 1991
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 441. / 195.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1252. / 457.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 352/241 204/140 97/54 51/46 0/1 -
2018 0/1 - - 0/1 - -
2017 24/31 15/19 1/2 8/9 0/1 -
2016 49/32 32/22 2/2 15/8 - -
2015 50/30 30/20 14/6 6/4 - -
2014 47/31 36/21 10/8 1/2 - -
2013 39/31 22/17 15/9 2/5 - -
2012 59/31 34/15 14/7 11/9 - -
2011 50/24 16/9 31/13 3/2 - -
2010 26/21 13/13 10/6 3/2 - -
2009 8/7 6/3 0/1 2/3 - -
2008 0/2 0/1 - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 55/51 26/28 27/15 2/8 - -
2017 1/7 1/3 0/1 0/3 - -
2016 2/8 1/6 1/0 0/2 - -
2015 16/7 6/4 10/3 - - -
2014 7/10 6/7 1/3 - - -
2013 20/14 11/7 8/5 1/2 - -
2012 9/5 1/1 7/3 1/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Obry J. - Reuter Y. OF 6-2, 6-4    
03.12.   Reuter Y. - Javakhishvili 1K 6-2, 6-0    
29.11.   Vovk S. - Reuter Y. ČF 6-3, 2-6, 6-3 2.08 1.58
28.11.   Reuter Y. - Wunner M. OF 6-4, 67-7, 6-3    
27.11.   Reuter Y. - Lupescu J. 1K 6-1, 3-6, 6-2    
  Yeongwol challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Ward A. - Reuter Y. 1K 7-61, 6-1 1.75 1.87
  Soul challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Moriya H. - Reuter Y. OF 6-3, 3-6, 6-0 1.42 2.53
29.10.   Reuter Y. - Betov S. 1K 7-5, 6-4 1.45 2.43
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Linzer M. - Reuter Y. ČF 6-2, 6-4    
09.10.   Reuter Y. - Arneodo R. OF 6-4, 6-4    
07.10.   Reuter Y. - Krasnorutskiy 1K 5-7, 6-0, 7-5    
01.10.   van der Duim A. - Reuter Y. 1K 7-64, 6-3    
  Kenitra challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Gabashvili T. - Reuter Y. 1K 5-7, 6-3, 6-3 1.39 2.62
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Stebe C. - Reuter Y. F 6-1, 4-6, 6-2 1.38 2.65
13.09.   Reuter Y. - Lokoli L. SF 6-4, 65-7, 6-2 1.68 1.97
12.09.   Reuter Y. - Samper-Montan ČF 6-2, 6-4 1.79 1.81
11.09.   Reuter Y. - Fabbiano T. OF 7-5, 7-62 3.13 1.28
09.09.   Reuter Y. - Burquier G. 1K 6-3, 5-7, 6-1 2.25 1.51
  Brašov challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Ward J. - Reuter Y. 1K 3-6, 6-3, 7-65 1.36 2.76
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Barbosa R. - Reuter Y. OF 6-3, 5-7, 7-66    
27.08.   Reuter Y. - Cambier R. 1K 6-0, 6-2    
22.08.   Gawron M. - Reuter Y. OF 66-7, 6-2, 6-4    
20.08.   Reuter Y. - Drzewiecki K. 1K 6-1, 6-4    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Knittel B. - Reuter Y. 1K 6-2, 7-5 1.32 2.86
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Grabul D. - Reuter Y. 1K 7-63, 3-6, 6-3    
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Sandbichler A. - Reuter Y. 7K 6-4, 7-6    
02.08.   Reuter Y. - Burquier G. 6K    
28.07.   Reuter Y. - Norman D. 5K 7-5, 4-6, 10-4    
26.07.   Giustino L. - Reuter Y. 4K    
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Rola B. - Reuter Y. 1K 6-2, 6-2 1.87 1.74
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Coppejans K. - Reuter Y. F 6-2, 6-2 2.04 1.61
20.07.   Reuter Y. - Gigounon G. SF 6-0, 6-4 1.67 1.96
18.07.   Reuter Y. - Klein M. ČF 6-4, 6-2    
17.07.   Reuter Y. - Schonenberg T. OF 7-65, 6-2    
16.07.   Reuter Y. - Mannapov A. 1K 7-64, 6-1    
14.07.   Reuter Y. - Gigounon G. F 6-4, 6-0    
13.07.   Reuter Y. - Obry J. SF 64-7, 6-3, 6-3 1.75 1.85
12.07.   Reuter Y. - Balleret B. ČF 6-1, 6-1    
10.07.   Reuter Y. - Cauvard S. OF 6-4, 6-2    
08.07.   Reuter Y. - Altamirano C. 1K 6-2, 6-2    
05.07.   Saavedra-Corv - Reuter Y. ČF 6-4, 7-61    
04.07.   Reuter Y. - Schutt L. OF 6-4, 6-2    
02.07.   Reuter Y. - Michalicka M. 1K 6-1, 6-4    
25.06.   Grabul D. - Reuter Y. OF 4-6, 6-3, 6-1    
24.06.   Reuter Y. - Beaufort N. 1K 6-1, 6-1    
  Tanger challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Melzer G. - Reuter Y. OF 6-4, 6-1 1.41 2.49
18.06.   Reuter Y. - Gigounon G. 1K 3-6, 6-0, 6-3 2.00 1.64
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Ward A. - Reuter Y. Q-OF 6-3, 6-1    
01.06.   Reuter Y. - Venus M. Q-1K 6-2, 3-6, 6-2    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Gadomski P. - Reuter Y. ČF 6-4, 1-6, 6-3    
22.05.   Reuter Y. - Cruciat A. OF 4-6, 6-4, 6-3    
21.05.   Reuter Y. - Tatomir L. 1K 4-6, 6-2, 6-2    
15.05.   Chazal M. - Reuter Y. OF 6-3, 6-2    
14.05.   Reuter Y. - Haenle P. 1K 6-1, 7-5    
24.04.   Gadomski P. - Reuter Y. OF 6-4, 7-61    
23.04.   Reuter Y. - Smola M. 1K 6-3, 6-3    
18.04.   Farquharson T. - Reuter Y. OF 6-3, 7-65    
16.04.   Reuter Y. - Fernandes T. 1K 7-67, 65-7, 6-3    
09.04.   Monteiro T. - Reuter Y. 1K 6-3, 3-6, 6-4    
  Rimouski challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Reynolds B. - Reuter Y. 1K 6-1, 6-4 1.21 3.53
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Krajicek A. - Reuter Y. 1K 6-2, 3-6, 6-3    
05.03.   Edlefsen N. - Reuter Y. 1K 6-1, 0-6, 6-4    
24.02.   Reuter Y. - Albot R. F 7-64, 3-6, 6-2    
24.02.   Reuter Y. - Yang T. SF 7-5, 4-6, 6-3    
23.02.   Reuter Y. - Kuzmanov D. ČF 2-6, 6-3, 6-4 1.56 2.12
20.02.   Reuter Y. - Sornbutnark W. OF 6-1, 6-1    
20.02.   Reuter Y. - Carleton R. 1K 6-3, 6-1 1.65 1.98
13.02.   Moser N. - Reuter Y. 1K 4-6, 6-2, 6-0 2.36 1.46
28.01.   Chala R. - Reuter Y. 1K 4-6, 6-3, 6-4    
25.01.   Rodrigues M. - Reuter Y. ČF 3-6, 6-2, 6-2 2.02 1.62
24.01.   Reuter Y. - Grinberg T. OF 6-2, 6-1 1.13 4.40
22.01.   Reuter Y. - Penaud A. 1K 6-4, 6-0    
  Soul challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Draga / Pavic - Gigou / Reute ČF 6-3, 6-4    
30.10.   Gigou / Reute - Chung / Nam J OF 6-4, 6-3    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Linze / Reute - Devia / Manaf F 7-66, 6-3    
02.10.   Linze / Reute - van d / Weste SF 6-4, 3-6, 10-7    
01.10.   Linze / Reute - Khmia / Kryvo ČF 6-3, 6-4    
30.09.   Linze / Reute - Khach / Khach OF 6-0, 6-4    
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Rachi / Ziadi - Gigou / Reute OF 6-3, 6-4    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Gawro / Koniu - Gigou / Reute OF 7-5, 6-1    
  Meerbusch challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Koolh / Niest - Gigou / Reute OF 6-1, 7-64    
  Tampere challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Grano / Sampe - Gigou / Reute OF 6-1, 7-5    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
12.07.   Gigou / Reute - Behar / Poch F 6-4, 3-6, 10-4    
11.07.   Gigou / Reute - Obry / Puget SF 6-3, 6-1    
09.07.   Gigou / Reute - Boltz / Diep ČF 6-1, 6-4    
08.07.   Gigou / Reute - Belbe / Gombo OF 6-2, 6-2    
02.07.   Krawi / Mesar - Prasa / Reute OF 6-4, 6-0    
  Tanger challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Behar / Sitak - Giust / Reute OF 64-7, 7-5, 10-6    
  Futures 2013 Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Krets / Satsc - Gigou / Reute F 6-4, 6-4    
23.05.   Gigou / Reute - Anton / Ghile SF 6-4, 6-4    
22.05.   Gigou / Reute - Carpe / Sabau ČF 7-65, 7-66    
21.05.   Gigou / Reute - Bois / Lamas OF 6-2, 6-2    
23.04.   Ciuma / Yatsy - Jedru / Reute OF 6-4, 6-4    
19.04.   Londe / Marti - Panfi / Reute SF 6-3, 7-63    
18.04.   Panfi / Reute - Ferna / Sant' ČF 6-3, 6-4    
16.04.   Panfi / Reute - Carpe / Farqu OF 6-1, 6-3    
12.04.   Ciuma / Marga - Panfi / Reute SF 2-6, 6-3, 11-9    
11.04.   Panfi / Reute - Hadra / Pavlá ČF 7-65, 7-64    
09.04.   Panfi / Reute - Carpe / Farqu OF 6-1, 6-1    
14.03.   Bucha / Kraji - Gigou / Reute ČF 6-3, 7-5    
11.03.   Gigou / Reute - Boe-W / Chvoj OF 6-4, 4-6, 10-7    
05.03.   Bauma / Puetz - Gigou / Reute OF 6-2, 6-4    
23.02.   Delic / Vucic - Lojda / Reute SF    
21.02.   Lojda / Reute - Olin / Sekul ČF 6-2, 6-2    
19.02.   Lojda / Reute - Yalci / Yukse OF 6-0, 6-1    
13.02.   Chang / Li Z. - Lojda / Reute ČF 6-2, 6-0    
12.02.   Lojda / Reute - Kekez / Petro OF 6-4, 6-2    
22.01.   Bosse / Botti - Gigou / Reute OF    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
09.10.2017 - 22.10.2017  Futures 2017 skreč
12.07.2016 - 13.07.2016  San Benedetto challenger skreč - únava
04.02.2016 - 20.02.2016  Futures 2016 skreč
21.08.2014 - 03.09.2014  Futures 2014 skreč
09.11.2011 - 16.11.2011  Futures 2011 skreč
26.07.2011 - 09.08.2011  Futures 2011 nenastoupil
11.08.2010 - 17.08.2010  Futures 2010 skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist