Sonego Lorenzo - profil

Sonego Lorenzo 

Sonego Lorenzo

Stát: Itálie
Narození: 11. 5. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 214. / 204.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 374. / 373.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 173/100 126/74 17/11 30/15 - -
2017 51/21 31/14 7/3 13/4 - -
2016 42/33 25/21 9/6 8/6 - -
2015 45/24 35/17 1/2 9/5 - -
2014 29/14 29/14 - - - -
2013 6/8 6/8 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 34/34 26/28 2/1 6/5 - -
2017 11/8 7/6 - 4/2 - -
2016 3/10 2/9 - 1/1 - -
2015 19/13 16/10 2/1 1/2 - -
2014 1/2 1/2 - - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Baldi F. - Sonego L. OF 6-4, 6-4 4.60 1.15
21.11.   Sonego L. - Vavassori A. 1K 7-5, 6-2 1.15 4.79
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Fonio G. - Sonego L. 1K 7-69, 2-6, 6-3    
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Sonego L. - Brugnerotto M. 5K 6-0, 6-3    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
04.11.   Brkic T. - Sonego L. F 7-5, 6-4 3.46 1.26
03.11.   Sonego L. - Zekic M. SF 6-0, 6-1 1.26 3.36
02.11.   Sonego L. - Giacalone O. ČF 6-3, 6-1 1.10 5.32
01.11.   Sonego L. - Summaria C. OF 6-2, 6-2 1.04 7.67
31.10.   Sonego L. - Jecan M. 1K 6-0, 66-7, 7-5 1.02 8.85
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Sonego L. - Golubev A. 3K 7-6, 6-1    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Gaio F. - Sonego L. F 7-64, 2-6, 6-0 2.94 1.34
27.10.   Sonego L. - Baldi F. SF 6-2, 6-3 1.21 3.83
26.10.   Sonego L. - Lopez-Perez E. ČF 7-63, 7-65 1.67 2.01
25.10.   Sonego L. - Gil F. OF 6-2, 3-0 1.11 5.15
24.10.   Sonego L. - Bertuccioli F. 1K 6-1, 6-0 1.01 10.39
  Ismaning challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Hanfmann Y. - Sonego L. F 6-4, 3-6, 7-5 1.64 2.18
21.10.   Sonego L. - Donati M. SF 7-63, 6-4 1.82 1.92
20.10.   Sonego L. - Masur D. ČF 3-6, 6-4, 6-4 1.55 2.36
18.10.   Sonego L. - Zapata Mirall OF 6-3, 4-6, 6-3 1.26 3.42
17.10.   Sonego L. - Altmaier D. 1K 7-65, 6-4 1.67 2.07
  Ortisei challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Sonego L. - Puetz T. F 6-4, 6-4 1.94 1.81
14.10.   Sonego L. - Donati M. SF 7-66, 7-61 1.69 2.10
13.10.   Sonego L. - Otte O. ČF 6-1, 6-4 1.76 1.99
11.10.   Sonego L. - Viola M. OF 6-4, 6-1 1.30 3.19
09.10.   Sonego L. - Gombos N. 1K 2-6, 7-5, 6-4 3.02 1.33
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Sonego L. - Marti J. F 6-1, 3-1 1.82 1.86
29.09.   Sonego L. - Gaio F. SF 6-2, 6-1 1.65 2.06
28.09.   Sonego L. - Kecmanovic M. ČF 7-5, 6-4 1.83 1.83
27.09.   Sonego L. - Semmler M. OF 6-1, 6-2 1.11 5.27
25.09.   Sonego L. - Frinzi M. 1K 6-0, 6-2 1.01 9.97
21.09.   Kecmanovic M. - Sonego L. ČF 6-3, 4-6, 7-5 1.94 1.72
20.09.   Sonego L. - Stefanini J. OF 6-0, 6-2 1.20 3.79
18.09.   Sonego L. - Leonardi F. 1K 6-4, 4-6, 6-2 1.08 5.96
  Manerbio challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Carballes Bae - Sonego L. ČF 5-7, 6-2, 6-4 1.46 2.58
24.08.   Sonego L. - Bourgue M. OF 6-3, 6-3 2.04 1.69
22.08.   Sonego L. - Pellegrino A. 1K 7-64, 6-2 1.46 2.53
21.08.   Sonego L. - Hampel L. Q-ČF 6-4, 6-2 1.47 2.43
20.08.   Sonego L. - Molcan A. Q-OF 6-2, 2-6, 7-63 1.50 2.31
19.08.   Sonego L. - Arneodo R. Q-1K 3-6, 7-5, 7-66    
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Lopez-Perez E. - Sonego L. OF 6-3, 6-4 2.05 1.68
14.08.   Sonego L. - Balazs A. 1K 6-2, 3-6, 6-3 2.22 1.58
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Bachinger M. - Sonego L. OF 6-3, 6-1 1.43 2.51
08.08.   Sonego L. - Watanuki Y. 1K 6-2, 7-67 1.27 3.24
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Sonego L. - Wiesler A. 6K 3-6, 6-0, 10-2    
  Biella challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Garcia-Lopez G. - Sonego L. 1K 6-3, 2-6, 6-4 1.28 3.30
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Haider-Maurer - Sonego L. 1K 4-6, 6-3, 2-0 1.65 2.08
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Zopp J. - Sonego L. 1K 6-3, 6-4 2.67 1.39
  Řím Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Almagro N. - Sonego L. Q-1K 6-3, 3-6, 7-63 1.11 5.40
  Řím - předkvalifikace Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Sonego L. - Pellegrino A.   6-4, 7-64    
08.05.   Napolitano S. - Sonego L. ČF 7-64, 6-4    
07.05.   Sonego L. - Moroni G. OF 6-3, 6-4    
06.05.   Sonego L. - Fago M. 2K 6-3, 6-3    
  Francavilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Giannessi A. - Sonego L. OF 3-6, 6-4, 6-4 1.45 2.49
26.04.   Sonego L. - Eysseric J. 1K 7-5, 6-4 1.46 2.48
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Maden Y. - Sonego L. OF 6-3, 6-4 1.81 1.84
18.04.   Sonego L. - Muller A. 1K 6-2, 7-5 1.21 3.71
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Marterer M. - Sonego L. 1K 6-3, 4-6, 6-1 1.45 2.51
10.04.   Sonego L. - Clezar G. Q-ČF 7-5, 6-4 2.41 1.47
09.04.   Sonego L. - Lopez San Mar Q-OF 6-3, 6-3    
08.04.   Sonego L. - Tresca G. Q-1K 6-4, 6-2    
  Quanzhou challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Fabbiano T. - Sonego L. 1K 6-2, 6-4    
19.03.   Sonego L. - Safiullin R. Q-ČF 6-3, 6-4    
18.03.   Sonego L. - Wang J. Q-OF 7-65, 6-2    
  Shenzhen challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Tepavac M. - Sonego L. Q-OF 6-3, 3-6, 6-2    
12.03.   Sonego L. - Lyu C. Q-1K 6-1, 6-0    
  Zhuhai challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Ignatik U. - Sonego L. OF 6-4, 6-4 1.54 2.25
07.03.   Sonego L. - Maden Y. 1K 6-2, 4-1 1.77 1.90
06.03.   Sonego L. - Sekiguchi S. Q-ČF 6-3, 6-4 1.68 1.98
05.03.   Sonego L. - Michon A. Q-OF 3-6, 6-4, 6-2    
04.03.   Sonego L. - Ning Y. Q-1K 6-2, 4-6, 6-0    
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Bega A. - Sonego L. Q-OF 3-6, 6-4, 6-2    
18.02.   Sonego L. - Broady L. Q-1K 7-62, 6-1    
  Andria challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Soneg / Vavas - Arend / Gille F 6-3, 3-6, 10-7 2.70 1.39
24.11.   Soneg / Vavas - Bedna / Pel D SF 6-2, 7-63 3.12 1.30
23.11.   Soneg / Vavas - Heyma / Horan ČF 7-5, 6-3 1.49 2.38
22.11.   Soneg / Vavas - Basic / Setki OF 6-1, 6-2 1.83 1.83
  Brescia challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Dusto / Frige - Soneg / Vavas OF 7-64, 6-2 2.13 1.62
  Cordenons challenger Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Jebav / Kolář - Donat / Soneg ČF 6-3, 6-4 1.33 2.97
15.08.   Donat / Soneg - Ghedi / Motti OF 6-4, 7-64 1.93 1.72
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Olive / Pel D - Di Ni / Soneg F 6-3, 6-2    
11.08.   Di Ni / Soneg - Coria / Linde SF 6-3, 6-3 2.21 1.52
09.08.   Di Ni / Soneg - Virgi / Virgi ČF 7-64, 6-3    
07.08.   Di Ni / Soneg - Ghedi / Motti OF 6-4, 6-3 2.37 1.45
  Mestre challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Truse / Viola - Mager / Soneg OF 6-4, 6-0 1.65 2.00
  Francavilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Knowl / Zelen - Berre / Soneg SF 6-4, 6-3 1.40 2.60
27.04.   Berre / Soneg - Behar / Neis ČF 65-7, 6-2, 10-3    
24.04.   Berre / Soneg - Sanci / Shama OF 6-3, 6-1    
  Futures 2017 Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Kowal / Panfi - Soneg / Stefa ČF 6-4, 6-4    
18.04.   Soneg / Stefa - Rizzu / Summa OF 6-4, 6-2    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Lopez / Trung - Mager / Soneg OF 4-6, 7-67, 10-5 1.47 2.45
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.02.   Krets / Zelen - Berre / Soneg OF 6-3, 7-5 1.17 4.06
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.06.2017 - 31.07.2017  Todi challenger skreč - pravé zápěstí
19.08.2016 - 23.08.2016  Cordenons challenger nenastoupil - nemoc
04.05.2016 - 05.05.2016  Řím - předkvalifikace skreč
 
 
 
 
 
TOPlist