Arconada Usue Maitane - profil

Arconada Usue Maitane 

Arconada Usue Maitane

Stát: USA
Narození: 28. 10. 1998
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 252. / 218.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 299. / 259.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 104/81 46/34 57/44 1/3 - -
2017 37/32 25/17 11/13 1/2 - -
2016 26/22 6/8 20/13 0/1 - -
2015 20/14 5/4 15/10 - - -
2014 16/7 10/5 6/2 - - -
2013 5/6 - 5/6 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/30 14/15 18/14 0/1 - -
2017 20/15 9/9 11/5 0/1 - -
2016 8/8 3/3 5/5 - - -
2015 2/5 0/1 2/4 - - -
2014 2/2 2/2 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Honolulu Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Peterson R. - Arconada U. 1K 7-60, 6-4 1.22 3.82
  Waco ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Townsend T. - Arconada U. OF 6-1, 6-0 1.13 4.80
07.11.   Arconada U. - Pegula J. 1K 6-4, 1-6, 6-4 2.13 1.62
  Tyler ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Kostova E. - Arconada U. 1K 7-66, 6-1 1.99 1.71
  Macon 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Pegula J. - Arconada U. Q-OF 7-65, 6-4    
22.10.   Arconada U. - Zlochova Z. Q-1K 6-1, 6-4    
  Stillwater ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Wozniak A. - Arconada U. SF 1-6, 6-2, 7-5 1.71 1.99
29.09.   Arconada U. - Collins D. ČF 3-6, 6-4, 6-1 2.14 1.59
28.09.   Arconada U. - Mossmer N. OF 6-3, 6-1 1.08 6.18
27.09.   Arconada U. - Dart H. 1K 6-4, 6-1 1.76 1.91
  Tampico ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Chirico L. - Arconada U. ČF 6-3, 7-67 1.33 2.89
22.09.   Arconada U. - Sanchez A. OF 6-3, 6-0 1.36 2.80
19.09.   Arconada U. - Tomljanovic A 1K 3-6, 6-3, 6-3 5.22 1.12
  Quebec Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Hlaváčková A. - Arconada U. Q-OF 6-1, 6-2 1.49 2.44
10.09.   Arconada U. - Moore T. Q-1K 7-5, 5-7, 6-3 1.63 2.13
  US Open Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Kuzmova V. - Arconada U. Q-1K 6-1, 6-1 1.32 3.12
  Vancouver 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Bonaventure Y - Arconada U. Q-OF 6-4, 6-3    
13.08.   Arconada U. - Tatishvili A. Q-1K 6-4, 6-1    
  Washington Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Aoyama S. - Arconada U. Q-OF 6-2, 6-2 3.91 1.20
  Sacramento ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Kenin S. - Arconada U. OF 6-3, 64-7, 6-1 1.20 3.84
26.07.   Arconada U. - Min G. 1K 6-4, 3-6, 6-4 1.75 1.91
  Stockton ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Di Lorenzo F. - Arconada U. OF 7-65, 6-4 1.59 2.13
18.07.   Arconada U. - Date K. 1K 4-6, 6-3, 6-0 1.27 3.25
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Pieri J. - Arconada U. OF 5-7, 6-3, 6-1 2.12 1.60
03.07.   Arconada U. - Marcinkevica 1K 4-6, 6-2, 6-1    
  Perigueux ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Ponchet J. - Arconada U. OF 6-2, 6-2 2.47 1.44
26.06.   Arconada U. - Naydenova A. 1K 4-6, 6-1, 6-4 1.34 2.83
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Dulgheru A. - Arconada U. 1K 3-6, 6-3, 7-62 1.61 2.08
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Seguel D. - Arconada U. SF 6-0, 7-5 1.59 2.14
16.06.   Arconada U. - Badosa Gibert ČF 6-1 2.62 1.40
15.06.   Arconada U. - Wallace I. OF 4-6, 6-2, 7-67 1.55 2.20
13.06.   Arconada U. - Georges M. 1K 1-6, 6-0, 7-66 2.02 1.65
  Figueira Da Foz ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Savinykh V. - Arconada U. 1K 7-5, 1-6, 6-0 1.76 1.88
  Naples ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Townsend T. - Arconada U. SF 6-2, 2-6, 6-3 1.40 2.65
19.05.   Arconada U. - Albanese L. ČF 6-1, 6-3 1.25 3.32
18.05.   Arconada U. - Chiang Y. OF 6-3, 6-0 1.22 3.67
17.05.   Arconada U. - Morgan B. 1K 6-3, 7-5 1.30 3.01
  Naples 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Liu C. - Arconada U. ČF 6-3, 6-0 1.43 2.53
11.05.   Arconada U. - Eikeri U. OF 6-4, 6-0 2.29 1.50
10.05.   Arconada U. - Chang S. 1K 64-7, 6-4, 7-5 1.70 1.96
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Halbauer E. - Arconada U. 1K 3-6, 6-4, 6-4 2.17 1.57
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Dolehide C. - Arconada U. 1K 2-6, 6-2, 6-4 1.42 2.53
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Kenin S. - Arconada U. ČF 6-4, 6-2 1.24 3.48
20.04.   Arconada U. - Loeb J. OF 6-4, 7-5 2.59 1.40
18.04.   Arconada U. - Murray S. 1K 6-4, 2-6, 7-68 1.16 4.21
  Pelham ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Eikeri U. - Arconada U. F 7-5, 6-2 1.55 2.24
14.04.   Arconada U. - Carreras A. SF 68-7, 0-1 2.43 1.46
13.04.   Arconada U. - Lukas T. ČF 6-2, 6-4 1.90 1.74
12.04.   Arconada U. - Okuno A. OF 6-3, 6-3 1.22 3.57
11.04.   Arconada U. - Morra C. 1K 6-4, 6-0 1.07 6.08
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Haas B. - Arconada U. SF 6-3, 6-1 1.29 3.12
07.04.   Arconada U. - Hsu C. ČF 6-3, 7-5 1.62 2.08
06.04.   Arconada U. - Embree L. OF 6-3, 6-2 1.66 2.02
05.04.   Arconada U. - Lee-Waters L. 1K 6-3, 6-4 1.29 3.09
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Herdzelas D. - Arconada U. Q-OF 6-2, 4-6, 6-3 2.06 1.60
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Perper A. - Arconada U. ČF 3-6, 6-2, 6-0 2.21 1.52
16.03.   Arconada U. - Marinkovic B. OF 6-4, 7-65 1.30 2.92
15.03.   Arconada U. - Fontana K. 1K 6-1, 6-3 1.02 7.64
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Stefanini L. - Arconada U. OF 6-3, 0-6, 7-65 2.92 1.30
08.03.   Arconada U. - Gaspar-Ivan I 1K 6-2, 6-0 1.28 3.03
06.03.   Arconada U. - Kokkinaki E. Q-OF 6-1, 6-0    
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Potapova A. - Arconada U. Q-2K 2-6, 7-63, 7-63    
12.02.   Arconada U. - Shamma N. Q-1K 6-0, 6-0    
  Midland ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Boserup J. - Arconada U. 1K 6-1, 6-3 1.26 3.25
  Wesley Chapel ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Kania P. - Arconada U. OF 6-0, 5-7, 6-3 1.61 2.08
25.01.   Arconada U. - Karatantcheva 1K 6-1, 7-63 3.55 1.22
  Orlando ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.01.   Kenin S. - Arconada U. 1K 6-1, 6-3 1.31 2.97
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.01.   Collins D. - Arconada U. OF 6-3, 6-3 1.29 3.10
10.01.   Arconada U. - Coopersmith N 1K 5-4 1.45 2.42
  Honolulu Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Han N / Jang - Arcon / Chris ČF 6-4, 6-3 1.84 1.87
23.11.   Arcon / Chris - Hoyna / Mecci OF 6-3, 6-0 1.15 4.63
  Waco ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Pegul / Towns - Arcon / Irigo ČF 7-5, 6-2    
08.11.   Arcon / Irigo - Sorok / Sujov OF 6-3, 6-4    
  Tampico ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Doleh / Irigo - Arcon / Stefa SF 3-6, 6-2, 10-8    
21.09.   Arcon / Stefa - Broad / Falco ČF 6-2, 6-3    
20.09.   Arcon / Stefa - Matea / Van N OF 6-2, 6-1    
  Quebec Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Babos / Hlavá - Arcon / Doleh OF 6-2, 6-2 1.13 5.24
  Vancouver 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Rus A / Zanev - Arcon / Robil OF 7-5, 2-6, 10-4 1.34 2.74
  Stockton ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Arcon / Kenin - Patte / Simmo F 4-6, 6-1, 10-5 1.79 1.85
21.07.   Arcon / Kenin - Loeb / Mesta SF 6-1, 6-3 2.59 1.38
20.07.   Arcon / Kenin - Krawc / Olmos ČF 6-4, 2-6, 10-6    
19.07.   Arcon / Kenin - Kozac / Wise OF 6-1, 6-2    
  Řím 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Cadan / Marci - Arcon / Ruse ČF    
04.07.   Arcon / Ruse - Negre / Simio OF 3-6, 6-3, 10-8 1.80 1.80
  Barcelona 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Gamiz / Segue - Arcon / Kalin ČF 7-68, 65-7, 10-3    
12.06.   Arcon / Kalin - Elie / Zaraz OF 6-2, 6-1    
  Naples 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.05.   Colli / Towns - Arcon / Guara SF 6-2, 3-6, 10-8 1.75 1.85
11.05.   Arcon / Guara - Robil / Zhao ČF 6-4, 6-2    
10.05.   Arcon / Guara - Hart / Romer OF 6-1, 6-2    
  Charleston ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Muell / Wacni - Arcon / Kratz OF 7-64, 6-3    
  Charlottesville ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Elie / Maran - Arcon / Gumul OF 2-6, 6-2, 10-5    
  Dothan ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Ahn K / Cabre - Arcon / Stoll SF 67-7, 6-3, 10-3 1.80 1.80
20.04.   Arcon / Stoll - Kania / Kosto ČF 7-5, 6-2    
19.04.   Arcon / Stoll - Boeyk / Konig OF 6-4, 6-2 1.45 2.37
  Jackson ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Hsu C / Wong - Arcon / Crist OF 6-3, 6-4 1.65 1.98
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Moore / Perri - Arcon / Hobga SF 6-3, 5-7, 10-2 1.70 1.91
23.03.   Arcon / Hobga - Bara / Erayd ČF 6-2, 4-6, 10-2 1.98 1.65
22.03.   Arcon / Hobga - Gramm / Pera OF 2-6, 7-5, 10-6 2.15 1.55
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Serba / Simio - Arcon / Giang SF 6-4, 6-2 1.80 1.80
09.03.   Arcon / Giang - Kurz / Stama ČF 1.22 3.43
07.03.   Arcon / Giang - Boev / Svino OF 6-2, 6-0 1.11 4.76
  Surprise ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Duque / Podor - Arcon / Kenin F 4-6, 6-0, 10-5    
17.02.   Arcon / Kenin - Ivano / Mihal SF 6-4, 6-2    
17.02.   Arcon / Kenin - Hibi / Rodri ČF 6-3, 6-4    
15.02.   Arcon / Kenin - Pella / Segue OF 6-3, 4-6, 10-6    
  Daytona Beach ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.01.   Ewijk / Van D - Arcon / Swan OF 6-4, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist