Benoit Marie - profil

Benoit Marie 

Benoit Marie

Stát: Belgie
Narození: 16. 3. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 380. / 272.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 465. / 317.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: L
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Valencie ITF OF 23.11. 11:00 Benoit M. - Wang X. 1.51 2.30
 
Rok Kolo
Hráč hraje na tomto turnaji poprvé.
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 230/137 151/91 62/30 17/16 - -
2017 56/25 46/19 5/2 5/4 - -
2016 28/25 20/19 0/1 8/5 - -
2015 44/27 23/13 18/8 3/6 - -
2014 46/29 17/15 29/14 - - -
2013 37/18 30/14 6/3 1/1 - -
2012 16/8 14/7 2/1 - - -
2011 3/5 1/4 2/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 90/69 58/43 28/17 4/9 - -
2017 21/11 17/8 1/1 3/2 - -
2016 13/18 12/14 1/1 0/3 - -
2015 12/11 5/3 6/4 1/4 - -
2014 29/16 12/8 17/8 - - -
2013 14/10 12/8 2/2 - - -
2012 1/3 0/2 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Valencie ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Benoit M. - Wallace I. 1K 2-6, 7-62, 6-0 2.38 1.47
19.11.   Gonzalez M. - Benoit M. Q-OF 6-1, 6-4    
18.11.   Benoit M. - Hoste Ferrer C. Q-1K 3-6, 7-64, 7-5    
  Hammamet 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Sanesi G. - Benoit M. F 6-3, 6-0 2.38 1.49
11.11.   Benoit M. - Grymalska A. SF 2-6, 6-4, 6-2 1.56 2.19
10.11.   Benoit M. - Moratelli A. ČF 6-0, 6-2 1.18 3.79
09.11.   Benoit M. - Garcia A. OF 6-4, 6-0 1.05 6.30
08.11.   Benoit M. - Lansere S. 1K 6-4, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Anshba A. - Benoit M. OF 6-1, 6-1 1.88 1.78
01.11.   Benoit M. - Skamlova C. 1K 6-3, 7-63 1.73 1.94
30.10.   Benoit M. - Schmiedlova K. Q-OF 6-1, 5-7, 6-4 1.23 3.35
  Sevilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Seguel D. - Benoit M. F 2-6, 6-1, 6-2 1.40 2.71
13.10.   Benoit M. - Cabeza-Candel SF 6-4, 2-6, 6-3 2.29 1.54
12.10.   Benoit M. - Stefani L. ČF 6-3, 6-1 1.28 3.21
11.10.   Benoit M. - Guerrero Alva OF 2-6, 6-1, 6-4 2.26 1.53
10.10.   Benoit M. - Carrillo Mari 1K 6-2, 6-4 1.07 6.26
  Hammamet 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Takamura S. - Benoit M. SF 6-4, 6-4    
08.10.   Benoit M. - Hofer V. ČF 6-0, 6-2    
07.10.   Benoit M. - Sauvant C. OF 6-1, 6-0    
06.10.   Benoit M. - Diez C. 1K 6-2, 6-0    
  Hammamet 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Herazo Gonzal - Benoit M. ČF 6-3, 4-6, 7-64    
28.09.   Benoit M. - Erjavec V. OF 6-3, 6-3    
27.09.   Benoit M. - Moratelli A. 1K 7-5, 6-1    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Schnyder P. - Benoit M. 1K 3-2 1.11 5.16
18.09.   Benoit M. - Vasylyeva A. Q-ČF 6-4, 6-4 1.50 2.35
17.09.   Benoit M. - Gravouil T. Q-OF 6-0, 6-1    
16.09.   Benoit M. - Burillo Escor Q-1K 6-2, 6-0    
  Middelkerke ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Uzcategui A. - Benoit M. ČF 6-3, 1-6, 7-5    
01.09.   Benoit M. - Remy V. OF 6-2, 6-2 1.06 5.96
29.08.   Benoit M. - Gustafson R. 1K 6-0, 6-2 1.01 12.00
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Gavrila O. - Benoit M. F 63-7, 6-4, 7-5 2.50 1.43
26.08.   Benoit M. - Golubovskaya P. SF 6-1, 6-4 1.20 3.77
25.08.   Benoit M. - Ostojic K. ČF 6-1, 3-6, 6-1 1.17 3.90
24.08.   Benoit M. - Djakovic M. OF 4-6, 6-4, 6-2 1.06 5.96
23.08.   Benoit M. - Vujovic M. 1K 6-0, 6-1 1.01 9.20
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Burger C. - Benoit M. 1K 2-6, 6-4, 6-4 1.50 2.35
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Kilnarova M. - Benoit M. ČF 6-2, 7-66 1.80 1.80
03.08.   Benoit M. - Shalimova E. OF 6-1, 6-0    
03.08.   Benoit M. - Haavisto E. 1K 7-5, 6-1 1.02 7.64
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Kilnarova M. - Benoit M. F 7-65, 65-7, 6-4 1.83 1.82
29.07.   Benoit M. - De Bernardi C. SF 6-0, 2-6, 6-2 1.33 2.90
28.07.   Benoit M. - Marinkovic B. ČF 6-2, 6-3 1.32 2.83
27.07.   Benoit M. - Meliss V. OF 6-3, 6-2 1.10 4.95
26.07.   Benoit M. - Mezan N. 1K 6-0, 6-2 1.01 9.20
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Pera B. - Benoit M. 1K 6-1, 6-2 1.13 4.90
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Schnyder P. - Benoit M. 1K 7-63, 3-0 1.42 2.55
  Grado ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Rubini S. - Benoit M. OF 6-3, 7-5 2.43 1.45
30.05.   Benoit M. - Smitkova T. 1K 4-6, 6-3, 6-1 2.82 1.34
28.05.   Benoit M. - Heisen V. Q-OF 6-1, 6-2    
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Benoit M. - Klasen C. 2K 6-3, 7-5    
12.05.   Benoit M. - Gabric A. 1K 6-0, 6-3    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Fourlis J. - Benoit M. OF 6-0, 6-3 1.59 2.22
03.05.   Benoit M. - Heisen V. 1K 6-4, 6-4 1.30 3.05
02.05.   Benoit M. - Matviyenko L. Q-OF 6-4, 6-3    
02.05.   Benoit M. - Bertschmann S. Q-1K 6-1, 6-1 1.01 15.00
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Tanaka Y. - Benoit M. SF 6-4, 6-2 2.40 1.48
28.04.   Benoit M. - Vajdova N. ČF 6-1, 6-1 1.60 2.06
27.04.   Benoit M. - Gatica B. OF 6-1, 1-6, 6-4 1.22 3.43
25.04.   Benoit M. - Prenkovic L. 1K 6-3, 6-4 1.14 4.28
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Lesniak M. - Benoit M. 1K 6-2, 6-3 3.43 1.22
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Brescia G. - Benoit M. ČF 3-6, 7-65, 6-3 1.62 2.07
13.04.   Benoit M. - Di Giuseppe M. OF 3-6, 6-4, 7-67 2.01 1.66
11.04.   Benoit M. - Piter K. 1K 7-5, 2-6, 7-65    
10.04.   Benoit M. - Giovine C. Q-OF 7-5, 6-2 1.78 1.90
09.04.   Benoit M. - Meyer E. Q-2K 6-1, 6-1    
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Frech M. - Benoit M. Q-1K 6-2, 5-7, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Doroshina O. - Benoit M. ČF 4-6, 6-1, 6-1 1.55 2.15
16.03.   Benoit M. - Cadar E. OF 6-1, 6-3 1.22 3.43
15.03.   Benoit M. - Eidukonyte J. 1K 6-0, 6-2 1.07 5.66
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Swan K. - Benoit M. SF 6-4, 6-3 1.29 3.12
10.03.   Benoit M. - Strakhova V. ČF 6-3, 7-61 1.55 2.15
09.03.   Benoit M. - Golubovskaya P. OF 6-1, 6-0    
08.03.   Benoit M. - Cadar E. 1K 7-5, 6-1 1.34 2.74
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Lumsden M. - Benoit M. OF 7-64, 7-65 2.59 1.38
14.02.   Benoit M. - Burrage J. 1K 7-62, 6-4 1.45 2.37
  Edgbaston ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Arcangioli M. - Benoit M. SF 6-2, 6-3 1.63 2.07
09.02.   Benoit M. - Giovine C. ČF 6-0, 7-65 1.72 1.89
08.02.   Benoit M. - Lumsden M. OF 6-4, 6-4 1.44 2.40
07.02.   Benoit M. - Bejenaru K. 1K 7-63, 6-1 1.12 4.58
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Sugnaux T. - Benoit M. OF 1-6, 7-62, 6-0 2.15 1.55
01.02.   Benoit M. - Liebens K. 1K 6-4, 6-4 1.58 2.09
  Hammamet 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Gryma / March - Benoi / Burge SF 3-6, 6-3, 10-8    
09.11.   Benoi / Burge - Fedor / Lanse ČF 6-3, 6-3    
07.11.   Benoi / Burge - Smirn / Smirn OF 6-0, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Giovi / Rosat - Benoi / Boeyk SF 4-6, 6-4, 10-5    
02.11.   Benoi / Boeyk - Bogda / Solov ČF 6-2, 6-1    
01.11.   Benoi / Boeyk - Balze / Leyki OF 6-2, 6-1    
  Saint-Malo ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Liste / Torro - Benoi / Zimme ČF    
18.09.   Benoi / Zimme - Albie / Gravo OF 6-2, 6-4    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Golub / Golub - Benoi / Curov SF 3-6, 6-1, 10-6 3.21 1.25
23.08.   Benoi / Curov - Milet / Risti ČF    
22.08.   Benoi / Curov - Gvozd / Gvozd OF 6-0, 6-0    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Raina / Schoo - Benoi / Kempe F 3-6, 6-3, 11-9 1.55 2.15
10.08.   Benoi / Kempe - Chian / Walla SF 63-7, 7-5, 10-6    
10.08.   Benoi / Kempe - Kruij / Lamen ČF 7-62, 7-5    
08.08.   Benoi / Kempe - Piraz / Van D OF 6-2, 6-1 2.04 1.61
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Iakov / Nazar - Benoi / Casci F 3.69 1.19
28.07.   Benoi / Casci - Drazi / Marin SF 7-65, 6-2 1.50 2.25
27.07.   Benoi / Casci - Minet / Saner ČF 6-2, 6-2    
26.07.   Benoi / Casci - Lizan / Parma OF 6-0, 6-0    
  Olomouc ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Honco / Serba - Benoi / Eiker ČF 6-4, 6-3    
18.07.   Benoi / Eiker - Kladi / Sisko OF 6-2, 3-6, 10-4    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Matvi / Pogre - Benoi / Khaza OF 2.92 1.30
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Cabaj / Yerol - Benoi / Bonav ČF 4-6, 7-5, 11-9 2.25 1.50
26.04.   Benoi / Bonav - Iansi / Kolar OF 6-2, 6-0 1.01 9.20
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Laine / Tanak - Benoi / Bonav F 3-6, 6-1, 10-4 1.91 1.70
21.04.   Benoi / Bonav - Morde / Morde SF 7-63, 7-63 1.65 1.98
20.04.   Benoi / Bonav - Kuzne / Pospe ČF 6-3, 7-5 1.12 4.58
18.04.   Benoi / Bonav - Detiu / Kulik OF 7-5, 4-6, 10-7 1.15 4.14
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Garci / Pera - Benoi / Zimme OF 6-3, 6-0 1.50 2.25
  Šarm aš-Šajch 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Doros / Monov - Benoi / Buzar SF 6-0, 6-3 1.65 1.98
09.03.   Benoi / Buzar - Kapsh / Wacha ČF 1.91 1.70
07.03.   Benoi / Buzar - Larki / Wu H. OF 7-5, 7-63 1.10 4.95
  Edgbaston ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Grey / Nicho - Arcan / Benoi SF 6-1, 6-3 2.70 1.35
08.02.   Arcan / Benoi - Karam / Sugna ČF 6-3, 7-63 1.20 3.60
07.02.   Arcan / Benoi - Hurst / John OF 6-4, 7-61    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Andre / Krejs - Benoi / Honco ČF 6-4, 6-2 1.48 2.30
01.02.   Benoi / Honco - Sains / Udvar OF 5-7, 6-4, 10-7 1.27 3.09
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.09.2017 - 27.09.2017  Saint-Malo ITF skreč
06.06.2017 - 18.07.2017  Essen ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist