Shinikova Isabella - profil

Shinikova Isabella 

Shinikova Isabella

Stát: Bulharsko
Narození: 25. 10. 1991
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 271. / 133.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 349. / 224.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 432/258 292/167 82/35 52/45 1/6 5/5
2018 57/28 49/22 3/2 4/2 - 1/2
2017 36/36 33/24 0/3 2/5 0/3 1/1
2016 65/28 47/13 3/2 13/10 1/3 1/0
2015 72/22 25/11 42/8 5/3 - -
2014 43/29 32/20 4/2 5/6 - 2/1
2013 44/33 30/22 8/4 6/7 - -
2012 27/22 20/16 1/2 6/3 - 0/1
2011 49/29 24/13 16/9 9/7 - -
2010 27/17 20/13 5/3 2/1 - -
2009 9/9 9/8 - 0/1 - -
2008 3/5 3/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 222/148 161/105 43/23 18/19 0/1 -
2018 28/23 24/19 3/2 1/2 - -
2017 28/25 26/19 1/1 1/4 0/1 -
2016 25/22 22/16 1/1 2/5 - -
2015 51/20 16/10 32/9 3/1 - -
2014 42/21 32/16 2/2 8/3 - -
2013 34/25 29/17 4/5 1/3 - -
2012 14/12 12/8 0/3 2/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Zimmermann K. - Shinikova I. OF 6-4, 2-6, 6-3 1.65 2.08
12.09.   Shinikova I. - Siegemund L. 1K 3-6, 6-4, 7-60 5.24 1.11
11.09.   Shinikova I. - Gonzalez M. Q-ČF 6-2, 6-1 2.04 1.66
10.09.   Shinikova I. - Pigossi L. Q-OF 3-6, 6-1, 6-1 1.14 4.23
09.09.   Shinikova I. - Bucsa C. Q-1K 7-5, 6-0 1.82 1.78
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Wagner S. - Shinikova I. 1K 6-4, 6-2 1.95 1.73
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Heisen V. - Shinikova I. OF 6-3, 7-5 3.13 1.30
21.08.   Shinikova I. - Paquet C. 1K 6-3, 6-3 2.00 1.68
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Grabher J. - Shinikova I. ČF 6-3, 6-4 1.58 2.18
16.08.   Shinikova I. - Vismane D. OF 7-69, 6-1 1.64 2.06
15.08.   Shinikova I. - Wirges A. 1K 6-4, 6-4 1.02 9.48
  Baja 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Potocnik N. - Shinikova I. OF 6-4, 6-2 2.03 1.66
24.07.   Shinikova I. - Drahota Szabo 1K 6-1, 6-2 1.03 8.19
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Gerlach K. - Shinikova I. OF 64-7, 6-2, 6-4 2.50 1.45
18.07.   Shinikova I. - Matviyenko L. 1K 6-4, 6-4 1.37 2.76
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Haas B. - Shinikova I. 1K 6-2, 6-4 1.79 1.87
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Gabric A. - Shinikova I. 1K 7-65, 7-5 3.25 1.27
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Kiick A. - Shinikova I. F 6-2, 6-1 1.38 2.77
30.06.   Shinikova I. - Eikeri U. SF 6-1, 6-4 2.16 1.61
29.06.   Shinikova I. - Juvan K. ČF 6-1, 3-6, 6-3 4.18 1.17
28.06.   Shinikova I. - Koelzer R. OF 4-6, 6-3, 6-1 1.20 3.84
27.06.   Shinikova I. - Bukta A. 1K 6-0, 6-1 1.37 2.75
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Shinikova I. - Schmidt L. 7K 3-6, 6-1, 10-3    
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Kolodziejova - Shinikova I. F 5-7, 6-4, 6-1 1.73 2.00
22.06.   Shinikova I. - Kung L. SF 6-4, 6-3 1.30 3.19
21.06.   Shinikova I. - Sekulic S. ČF 6-2, 6-2 1.62 2.12
20.06.   Shinikova I. - Gatto-Montico OF 6-1, 2-6, 7-5 2.12 1.62
19.06.   Shinikova I. - Sabino L. 1K 6-3, 6-4 1.87 1.81
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Fomina A. - Shinikova I. 6K 6-0, 6-2    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Schnyder P. - Shinikova I. 1K 6-4, 6-1 1.22 3.72
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Kilnarova M. - Shinikova I. SF 7-63, 6-4 1.72 1.98
08.06.   Shinikova I. - Morderger T. ČF 7-5, 64-7, 6-4 1.65 2.06
07.06.   Shinikova I. - Cristian J. OF 6-2, 7-5 1.87 1.79
05.06.   Shinikova I. - Kladivova A. 1K 6-4, 6-4 1.55 2.23
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Swan K. - Shinikova I. OF 6-3, 6-2 1.23 3.57
22.05.   Shinikova I. - Olmos G. 1K 6-3, 6-2 1.72 1.95
  Bundesliga - ženy Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Shinikova I. - Hendler T. 4K 6-7, 6-1, 10-6    
18.05.   Zarytska A. - Shinikova I. 3K 3-6, 6-4, 10-7    
10.05.   Shinikova I. - Remondina A. 1K 4-6, 6-2, 11-9    
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Bolkvadze M. - Shinikova I. ČF 6-2, 6-3 1.89 1.78
02.05.   Shinikova I. - Kolar N. OF 6-1, 7-5 1.67 2.02
01.05.   Shinikova I. - Amiraghyan A. 1K 6-2, 6-1 1.22 3.72
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.04.   Saez Larra O. - Shinikova I. ČF 6-4, 6-4 1.61 2.14
26.04.   Shinikova I. - Schaeder L. OF 6-3, 7-63 1.35 2.85
25.04.   Shinikova I. - Marcinkevica 1K 6-4, 3-6, 6-3 1.63 2.10
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Zmau M. - Shinikova I. Q-OF 7-66, 6-3    
08.04.   Shinikova I. - Lene E. Q-2K 7-5, 6-3    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Stefanini L. - Shinikova I. ČF 6-4, 6-3 2.52 1.45
05.04.   Shinikova I. - De Vito C. OF 6-3, 6-1 1.01 10.30
04.04.   Shinikova I. - Ugrelidze N. 1K 6-2, 6-1 1.01 10.30
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Shinikova I. - Cavalle-Reime F 6-3, 7-5 1.49 2.45
31.03.   Shinikova I. - Mendez S. SF 6-4, 7-60 1.52 2.32
30.03.   Shinikova I. - Remondina A. ČF 6-0, 6-2 1.23 3.65
29.03.   Shinikova I. - Gavrila O. OF 6-1, 6-2    
28.03.   Shinikova I. - Peral M. 1K 6-3, 6-3    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Gonzalez M. - Shinikova I. F 7-64, 6-2 1.66 2.09
24.03.   Shinikova I. - Hoste Ferrer SF 7-5 1.14 4.68
23.03.   Shinikova I. - Simion O. ČF 6-4, 2-6, 6-3    
22.03.   Shinikova I. - Temin M. OF 2-6, 6-4, 6-2    
21.03.   Shinikova I. - Payola J. 1K 6-1, 6-0    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Boskovic L. - Shinikova I. F 67-7, 6-3, 6-4 1.83 1.85
17.03.   Shinikova I. - Stefanini L. SF 7-64, 65-7, 6-1 1.90 1.80
16.03.   Shinikova I. - Stamatova J. ČF 64-7, 6-4, 7-68 1.20 3.60
15.03.   Shinikova I. - Bullani F. OF 6-2, 6-0 1.16 4.02
13.03.   Shinikova I. - Pannarale F. 1K 6-1, 6-3    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.03.   In-Albon Y. - Shinikova I. F 6-1, 7-5 2.02 1.69
02.03.   Shinikova I. - Cavalle-Reime SF 6-3, 6-3 2.17 1.60
01.03.   Shinikova I. - Rueffer L. ČF 6-4, 6-4 1.98 1.65
28.02.   Shinikova I. - Silva E. OF 6-2, 6-4 1.34 2.74
26.02.   Shinikova I. - Horackova G. 1K 6-3, 6-1 1.20 3.60
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Perper A. - Shinikova I. ČF 6-1, 6-4    
23.02.   Shinikova I. - Hayashi E. OF 6-2, 5-7, 6-1    
20.02.   Shinikova I. - Horackova G. 1K 6-3, 6-1    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Maristany Zul - Shinikova I. ČF 2-6, 7-5, 7-64 1.70 1.91
15.02.   Shinikova I. - Hayashi E. OF 4-6, 6-1, 6-3 1.14 4.28
13.02.   Shinikova I. - Carrillo Mari 1K 6-2, 5-7, 6-3 1.11 4.76
  Fed Cup Kolo Výsledek K1 K2
10.02.   Frech M. - Shinikova I.   7-5, 6-3    
08.02.   Shinikova I. - Shapatava S.   6-3, 6-3    
07.02.   Danilovic O. - Shinikova I.   6-3, 63-7, 7-66    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.02.   Bonaventure Y - Shinikova I. OF 6-3, 6-3 1.23 3.61
31.01.   Shinikova I. - Saez Larra O. 1K 6-3, 7-64 1.80 1.87
30.01.   Shinikova I. - Lukas T. Q-OF 2-6, 6-4, 6-4    
29.01.   Shinikova I. - Appleton E. Q-1K 6-2, 6-4    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Andrei L. - Shinikova I. OF 6-3, 4-6, 6-4 1.80 1.80
23.01.   Shinikova I. - Rueffer L. 1K 7-5, 5-7, 6-4 1.55 2.15
  Biarritz ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bucsa / Heraz - Bekke / Shini OF 6-0, 6-0 1.80 1.80
  Montreaux ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   In-Al / Kung - Amanm / Shini OF 6-4, 3-6, 10-8 2.01 1.63
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Wacha / Zaryt - Bresc / Shini SF 3-6, 6-3, 10-6 1.63 2.01
22.08.   Bresc / Shini - Klase / Koelz ČF 6-3, 7-5 1.30 2.92
  Lipsko ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Wacha / Zaryt - Leyki / Shini ČF 7-63, 7-64 1.64 1.99
14.08.   Leyki / Shini - Munoz / Yudan OF 6-3, 6-3 1.22 3.44
  Baja 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Kosti / Ormae - Dasca / Shini F 1.69 1.93
26.07.   Dasca / Shini - Galfi / Udvar SF 6-3, 2-6, 10-5 1.80 1.80
25.07.   Dasca / Shini - Draho / Kovac ČF 3-6, 6-1, 10-8 1.08 5.50
23.07.   Dasca / Shini - Topci / Vukov OF 2-0 1.21 3.50
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Bolso / Hobga - Anshb / Shini ČF 6-3, 6-2 1.78 1.82
17.07.   Anshb / Shini - Brink / Lewis OF 6-2, 6-2 1.11 4.72
  Turín ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Careg / Di Sa - Leyki / Shini ČF 6-3, 6-2 2.58 1.38
09.07.   Leyki / Shini - Poles / Rakic OF 6-0, 6-1    
  Aschaffenburg ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Leyki / Shini - Laine / Schol F 7-64, 7-5 1.63 2.01
06.07.   Leyki / Shini - Gerla / Rueff SF 6-4, 6-1 1.85 1.75
05.07.   Leyki / Shini - Hobga / Ianch ČF 6-3, 6-4 1.64 1.99
04.07.   Leyki / Shini - Ponom / Terzi OF 6-3, 6-1 1.64 1.99
  Bastad ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Henne / Yasar - Casci / Shini OF 1-6, 6-4, 14-12 4.06 1.16
  Klosters ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Kenne / Sadik - Bresc / Shini OF 6-2, 6-3    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Marci / Simmo - Samir / Shini ČF 4-6, 6-1, 10-8    
13.06.   Samir / Shini - Barri / Leyki OF 6-1, 65-7, 11-9    
  Staré Splavy ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Marfu / Zaryt - Bekke / Shini SF 6-1, 3-6, 10-3    
07.06.   Bekke / Shini - Hobga / Ianch ČF 6-4, 6-3    
05.06.   Bekke / Shini - Dudla / Zawad OF 6-3, 6-4    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Serba / Yadla - Leyki / Shini SF 6-0, 6-3    
23.05.   Leyki / Shini - Buril / Hoste ČF 6-3, 7-65    
21.05.   Leyki / Shini - Ferre / Luini OF 6-0, 62-7, 10-8    
  Tbilisi ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Frolo / Gorgo - Al Na / Shini ČF 6-3, 6-2    
01.05.   Al Na / Shini - Akhal / Kentc OF 6-1, 7-64    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Husar / Laine - Shini / Uzcat ČF 6-4, 6-1    
24.04.   Shini / Uzcat - Bonda / Galfi OF 65-7, 6-1, 10-7    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.04.   Andri / Paque - Samir / Shini OF 6-0, 4-6, 13-11    
  Hammamet 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.04.   Gonza / Ho J. - Samir / Shini SF 6-3, 6-0    
05.04.   Samir / Shini - De Vi / Scala ČF 6-3, 6-4    
03.04.   Samir / Shini - Chant / Coppo OF 6-2, 6-1    
  Hammamet 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Guerr / Scala - Gavri / Shini ČF 6-4, 6-3    
27.03.   Gavri / Shini - Garri / Zapol OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Gonza / Pigos - Scala / Shini F 6-2, 6-0    
25.03.   Scala / Shini - Buril / Hoste SF    
24.03.   Scala / Shini - Guerr / Manso ČF 1-6, 6-3, 10-8    
20.03.   Scala / Shini - Di Ba / Larri OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Devit / Hoedt - Manso / Shini OF 3-6, 6-4, 10-3    
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Buril / Parre - Shini / Silva OF 6-4, 6-2    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Hayas / Hoson - Perpe / Shini SF 6-3, 6-3    
23.02.   Perpe / Shini - Helge / Horac ČF 6-4, 6-4    
19.02.   Perpe / Shini - Cianc / Reddy OF 6-3, 4-6, 10-4    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.02.   Buril / Parre - Saigo / Shini SF 6-3, 6-3    
14.02.   Saigo / Shini - Corte / Hoste ČF 1-6, 6-4, 10-4    
13.02.   Saigo / Shini - Carri / Fita OF 6-4, 6-3    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.01.   Rosat / Zimme - Shini / Udvar OF 6-4, 6-1    
  Stuttgart-Stammheim ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.01.   Andre / Serba - Franc / Shini SF 6-2, 6-2    
25.01.   Franc / Shini - Kazio / Zelev ČF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
08.06.2014 - 10.06.2014  Essen ITF nenastoupila
 

Zprávy

  • Štefková v Budapešti prolétla kvalifikací. Smitková si hlavní soutěž nezahraje

    WTA BUDAPEŠŤ - Barbora Štefková na turnaji WTA v Budapešti prolétla kvalifikací. V závěrečném kole jasně přehrála 6-2 6-3 čtvrtou nasazenou Marynu Zaněvskou z Belgie a postoupila do hlavní soutěže, kde doplní Lucii Šafářovou a Denisu Allertovou. Končí naopak Tereza Smitková, jež nestačila 3-6 4-6 na Isabellu Šinikovovou z Bulharska.  »
    20. 2. 2017, aktualizováno | Aktuality |  13 komentářů
     
  • Hradecká si v Limoges poradila se Šinikovovou

    WTA LIMOGES - Úspěšnou premiéru na turnaji WTA 125k ve francouzském Limoges má za sebou Lucie Hradecká. Česká tenistka v prvním vzájemném duelu s Bulharkou Isabellou Šinikovovou zvítězila 6-3 4-6 6-0 a postoupila do druhého kola. V něm čeká rodačku z Prahy nejvýše nasazená Francouzka Caroline Garciaová.  »
    16. 11. 2016, aktualizováno | Aktuality |  31 komentářů
     
  • Allertová a Smitková si proti sobě zahrají o finále

    ITF BRATISLAVA - Denisa Allertová je na turnaji ITF s dotací 25 000 amerických dolarů v Bratislavě v semifinále. Za stavu 5-7 3-2 jí dnešní čtvrtfinálový duel vzdala Nizozemka Arantxa Rusová. Nejvýše nasazená Allertová vyzve v boji o finále svou krajanku Terezu Smitkovou. Smitková přehrála nasazenou trojku Isabellu Šinikovovou 6-3 2-6 6-2.  »
    11. 11. 2016, aktualizováno | Aktuality |  9 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist