Kremen Ilona - profil

Kremen Ilona 

Kremen Ilona

Stát: Bělorusko
Narození: 18. 1. 1994
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 814. / 201.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 250. / 157.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
 Fergana ITF OF 20.06. 11:30 Kreme / Kruzh - Lazar / Lodik    
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 218/155 148/91 41/37 27/25 - 2/2
2018 13/13 6/8 7/5 - - -
2017 23/21 18/14 2/3 3/4 - -
2016 34/20 26/12 1/2 7/6 - -
2015 2/10 0/4 2/6 - - -
2014 27/27 18/17 5/8 4/2 - -
2013 40/25 13/10 18/9 7/4 - 2/2
2012 30/20 20/12 5/3 5/5 - -
2011 48/15 47/14 1/1 - - -
2010 1/3 - - 1/3 - -
2009 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 198/89 134/46 33/30 31/13 - -
2018 31/7 23/4 8/3 - - -
2017 39/13 32/9 0/2 7/2 - -
2016 50/18 37/9 1/1 12/8 - -
2015 15/8 7/2 8/6 - - -
2014 23/15 16/8 2/6 5/1 - -
2013 24/17 9/8 11/9 4/0 - -
2012 16/11 10/6 3/3 3/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Kazionova E. - Kremen I. Q-OF 6-4, 6-4    
05.11.   Kremen I. - Sakalouskaya V. Q-1K 6-1, 6-0    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Tig P. - Kremen I. Q-1K 6-4, 7-5 1.29 3.11
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Gravouil T. - Kremen I. 1K 7-63, 5-7, 6-2 2.79 1.34
09.10.   Kremen I. - Scholsen H. Q-OF 6-2, 6-1    
08.10.   Kremen I. - Ekani I. Q-1K 6-1, 6-0    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Rodina E. - Kremen I. 1K 7-67, 6-1 1.14 4.31
19.09.   Kremen I. - Vostrikova A. Q-ČF 6-2, 6-1    
18.09.   Kremen I. - Morgina A. Q-OF 6-1, 6-4    
17.09.   Kremen I. - Silich A. Q-1K 6-4, 6-0    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Lukacs V. - Kremen I. 1K 6-2, 6-3 2.32 1.49
12.09.   Kremen I. - Kolb N. Q-OF 6-1, 6-2    
11.09.   Kremen I. - Savina A. Q-2K 6-1, 6-0    
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Perper A. - Kremen I. ČF 7-5, 6-3 2.15 1.55
07.09.   Kremen I. - Sakalouskaya V. OF 6-1, 6-2 1.13 4.42
06.09.   Kremen I. - Klymenko A. 1K 6-2, 6-3 1.04 6.68
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Monova P. - Kremen I. OF 6-4, 7-65 1.64 2.00
23.08.   Kremen I. - Morgina A. 1K 6-1, 6-3 1.34 2.81
22.08.   Kremen I. - Fedoryshyn A. Q-OF 6-0, 4-6, 6-4    
21.08.   Kremen I. - Belalova D. Q-2K 6-0, 6-2    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Kremen I. - Fedoryshyn A. F 6-1, 7-5 1.52 2.22
19.08.   Kremen I. - Sotnikova A. SF 6-1, 6-3 2.34 1.47
18.08.   Kremen I. - Avanesyan L. ČF 6-3, 0-6, 6-2 1.15 4.14
17.08.   Kremen I. - Ploskina H. OF 6-3, 6-0 1.80 1.80
16.08.   Kremen I. - Korashvili O. 1K 2-6, 6-2, 6-2    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Frech M. - Kremen I. Q-OF 6-3, 6-2    
06.08.   Kremen I. - Sibille C. Q-1K 6-2    
  Schio ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.07.   Marchetti G. - Kremen I. OF 6-4, 7-64 3.21 1.25
18.07.   Kremen I. - Moser L. 1K 1-6, 6-3, 6-1 1.72 1.89
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Khazaniuk D. - Kremen I. 1K 6-4, 6-3 1.56 2.15
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Paulenka K. - Kremen I. Q-2K 4-6, 7-5, 6-1    
  Namangan ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Strakhova V. - Kremen I. 1K 6-2, 6-3 1.40 2.60
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Folts A. - Kremen I. 1K 6-3, 6-0 9.08 1.03
22.05.   Kremen I. - Shleyn V. Q-OF 6-0, 6-4    
  Chimki ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Gasanova A. - Kremen I. OF 6-3, 1-6, 7-5 1.65 1.98
03.05.   Kremen I. - Kukharchuk N. 1K 6-0, 6-2 1.30 2.90
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Kalinskaya A. - Kremen I. F 6-4, 6-2 1.25 3.21
29.04.   Kremen I. - Umarova K. SF 6-1, 6-2 1.30 2.93
28.04.   Kremen I. - Matviyenko L. ČF 6-4, 6-2 1.18 3.80
27.04.   Kremen I. - Folts A. OF 6-4, 6-0 1.06 5.95
26.04.   Kremen I. - Sarkisova K. 1K 2-6, 7-5, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Kerimbayeva K. - Kremen I. SF 6-2, 6-2 1.78 1.82
21.04.   Kremen I. - Matviyenko L. ČF 6-3, 6-2 1.22 3.45
20.04.   Kremen I. - Saidhujaeva S. OF 6-2, 6-0    
18.04.   Kremen I. - Paigina M. 1K 6-2, 3-6, 6-3 1.80 1.80
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
06.02.   Koukalová K. - Kremen I. Q-1K 4-6, 6-1, 6-2 1.04 7.67
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Grymalska A. - Kremen I. SF 6-1, 6-2 1.35 2.72
29.01.   Kremen I. - Perper A. ČF 7-5, 7-65 1.40 2.50
28.01.   Kremen I. - Dart H. OF 6-3, 7-5 1.55 2.16
26.01.   Kremen I. - Kordolaimi E. 1K 6-4, 65-7, 7-5 1.30 2.90
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.01.   Larriere V. - Kremen I. OF 6-3, 6-2 2.50 1.40
20.01.   Kremen I. - Dart H. 1K 6-2, 4-6, 6-1 1.65 1.98
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Moratelli A. - Kremen I. OF 6-4, 7-5 4.95 1.10
13.01.   Kremen I. - Bonic B. 1K 6-1, 6-0 1.25 3.20
  Zawada ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Jegio / Marci - Kreme / Lapko F 6-4, 7-5    
18.11.   Kreme / Lapko - Leyki / Savin SF 6-3, 6-2    
17.11.   Kreme / Lapko - Cabaj / Yashi ČF 6-3, 6-1    
16.11.   Kreme / Lapko - Kotli / Sosno OF 6-0, 6-0    
  Minsk 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Kalin / Shytk - Kreme / Lapko F 6-2, 6-3    
10.11.   Kreme / Lapko - Pozni / Savin SF 6-4, 7-5    
09.11.   Kreme / Lapko - Gorgo / Piraz ČF 6-4, 6-1    
08.11.   Kreme / Lapko - Khaza / Taras OF 6-2, 6-3    
  Poitiers ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.10.   Kerkh / Maroz - Kreme / Marci ČF 6-2, 6-1    
24.10.   Kreme / Marci - Amanm / Ivakh OF 3-6, 6-3, 10-8    
  Lucemburk WTA Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Golub / Melic - Honco / Kreme OF 6-4, 6-0 1.23 3.55
  Equeurdreville ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Liste / Monov - Cadan / Kreme SF 6-3, 5-7, 10-8    
12.10.   Cadan / Kreme - Parta / Payet ČF 6-1, 6-1    
10.10.   Cadan / Kreme - Barri / Bekke OF 6-1, 6-2    
  Petrohrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Marfu / Morgi - Honco / Kreme SF 2-6, 7-61, 10-8    
21.09.   Honco / Kreme - Gramm / Kalin ČF 2-6, 6-1, 10-5    
20.09.   Honco / Kreme - Bukha / Strak OF 6-0, 6-1    
  Bucha 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Buzar / Perpe - Erayd / Kreme SF 6-3, 6-4    
14.09.   Erayd / Kreme - Kapsh / Shosh ČF 6-1, 6-4    
13.09.   Erayd / Kreme - Kvats / Lukac OF 6-1, 6-0    
  Bucha ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Kreme / Pozni - Kapsh / Shosh F 6-3, 6-2    
08.09.   Kreme / Pozni - Kolb / Kolb SF 6-3, 6-1    
07.09.   Kreme / Pozni - Malik / Stoty ČF 6-4, 6-2    
05.09.   Kreme / Pozni - Kyryl / Zueva OF 6-0, 6-3    
  Charkov 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Ivakh / Komar - Erayd / Kreme F 6-1, 6-3    
25.08.   Erayd / Kreme - Kerim / Shako SF 6-4, 5-7, 10-6    
24.08.   Erayd / Kreme - Herdz / Sezer ČF 6-4, 6-4    
23.08.   Erayd / Kreme - Malik / Stoty OF 6-3, 6-2    
  Charkov ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Kapsh / Shosh - Kreme / Pozni F 4-6, 6-4, 11-9    
18.08.   Kreme / Pozni - Kerim / Koras SF 6-2, 7-64    
17.08.   Kreme / Pozni - Sezer / Palki ČF 6-4, 6-1    
16.08.   Kreme / Pozni - Baran / Malik OF 6-0, 6-1    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Diste / Schuu - Erayd / Kreme F 6-1, 6-4    
11.08.   Erayd / Kreme - Hogen / Rus A SF 6-2, 6-1    
10.08.   Erayd / Kreme - Frech / Radan ČF 6-3, 6-3    
08.08.   Erayd / Kreme - Gramm / Van D OF 6-3, 6-4    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Hogen / Kerkh - Erayd / Kreme SF 6-4, 7-64 1.67 1.95
28.07.   Erayd / Kreme - Schae / Zaja ČF 6-2, 6-3    
27.07.   Erayd / Kreme - Herdz / Primo OF 6-0, 6-4    
  Schio ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   March / Masin - Kreme / Pisla ČF 7-64, 63-7, 10-8    
  Minsk 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Eiker / Pigos - Kreme / Shyma SF 6-2, 64-7, 14-12    
15.06.   Kreme / Shyma - Piraz / Taras ČF 6-3, 3-6, 10-6    
14.06.   Kreme / Shyma - Leyki / Pozni OF 6-0, 6-4    
  Minsk ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Eiker / Pigos - Kreme / Shyma F 6-2, 6-4    
09.06.   Kreme / Shyma - Morgi / Piraz SF 7-5, 6-1    
07.06.   Kreme / Shyma - Maroz / Vasyl ČF 6-4, 7-69    
06.06.   Kreme / Shyma - Chern / Sokal OF 6-3, 6-3    
  Andijan ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Kan V / Shari - Kerim / Kreme ČF 6-3, 6-0    
24.05.   Kerim / Kreme - Morgi / Raina OF 6-4, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Kreme / Piraz - Frolo / Kerim F 6-3, 6-4    
28.04.   Kreme / Piraz - Bolat / Rakhi SF    
27.04.   Kreme / Piraz - Ainit / Umaro ČF 6-1, 6-2    
26.04.   Kreme / Piraz - Folts / Matvi OF 6-4, 6-3    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.04.   Kreme / Piraz - Frolo / Kerim F 4-6, 7-64, 10-8    
21.04.   Kreme / Piraz - Ainit / Talue SF 6-4, 6-4    
20.04.   Kreme / Piraz - Grinc / Terte ČF 6-0, 4-6, 10-6    
19.04.   Kreme / Piraz - Iakov / Novik OF 6-4, 6-2    
  Croissy-Beaubourg ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Andri / Sabal - Bogda / Kreme OF 6-1, 4-6, 13-11    
  Petrohrad WTA Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Medin / Parra - Bogda / Kreme ČF 7-5, 6-2 1.26 3.16
10.02.   Bogda / Kreme - Jurak / Melic OF 6-3, 5-7, 12-10 2.69 1.36
  Hammamet 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Kukha / Perpe - Gryma / Kreme F 6-3, 7-5    
29.01.   Gryma / Kreme - Albie / Peral SF 6-2, 6-3    
28.01.   Gryma / Kreme - Janus / Kordo ČF 6-2, 6-2    
  Hammamet 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.01.   Gryma / Kreme - Janus / Morat F 7-65, 6-1    
22.01.   Gryma / Kreme - Ene C / Ghite SF 6-4, 6-4    
21.01.   Gryma / Kreme - Bacqu / Noel ČF 6-4, 6-3    
  Hammamet ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.01.   Dento / Kreme - Janus / Morat F 7-62, 5-7, 10-5    
14.01.   Dento / Kreme - Cioba / Hrist SF 6-1, 6-1    
13.01.   Dento / Kreme - Mihai / Zarno ČF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
 
TOPlist