Zimmermann Kimberley - profil

Zimmermann Kimberley 

Zimmermann Kimberley

Stát: Belgie
Narození: 9. 11. 1995
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 248. / 222.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 226. / 224.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 221/189 171/138 23/21 27/30 - -
2018 36/29 31/21 2/2 3/6 - -
2017 47/35 39/26 - 8/9 - -
2016 49/31 35/18 4/3 10/10 - -
2015 35/29 27/22 4/3 4/4 - -
2014 12/17 7/8 3/8 2/1 - -
2013 21/21 21/20 0/1 - - -
2012 9/13 6/12 3/1 - - -
2011 7/6 2/5 5/1 - - -
2010 5/8 3/6 2/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 136/96 99/66 19/13 18/17 - -
2018 18/19 13/12 1/2 4/5 - -
2017 26/16 21/11 - 5/5 - -
2016 22/15 10/8 5/3 7/4 - -
2015 27/17 22/12 3/2 2/3 - -
2014 21/10 13/6 8/4 - - -
2013 21/15 20/14 1/1 - - -
2012 1/4 0/3 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Marti Riembau - Zimmermann K. 1K 6-4, 2-6, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Giangreco Cam - Zimmermann K. 1K 6-4, 6-1 1.55 2.16
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Turati B. - Zimmermann K. ČF 6-3, 6-1 1.22 3.45
24.09.   Zimmermann K. - Samsonova L. OF 6-4, 7-5 1.40 2.50
22.09.   Zimmermann K. - Ladurner J. 1K 7-5, 7-5 1.18 3.80
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Carreras A. - Zimmermann K. OF 6-0, 6-0 1.12 4.60
15.09.   Zimmermann K. - Cascapera G. 1K 6-2, 7-67 1.07 5.65
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Touly C. - Zimmermann K. ČF 6-1, 0-6, 6-2    
11.09.   Zimmermann K. - In-Albon Y. OF 6-2, 6-1 1.32 2.85
08.09.   Zimmermann K. - Alexandre Da 1K 6-3, 64-7, 6-4 1.07 5.65
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Pirazhenka S. - Zimmermann K. OF 6-3, 6-1 1.42 2.46
26.08.   Zimmermann K. - Tiel E. 1K 6-2, 6-1 1.45 2.36
24.08.   Zimmermann K. - Van Der Hoek Q-OF 6-4, 6-4    
23.08.   Zimmermann K. - Heynemans G. Q-2K 6-2, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Kimmelmann J. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-1    
  Horb ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Malečková J. - Zimmermann K. ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.20 3.60
30.07.   Zimmermann K. - Gabric A. OF 6-1, 6-3 1.80 1.80
29.07.   Zimmermann K. - Pantůčková G. 1K 6-1, 7-5 4.15 1.15
28.07.   Zimmermann K. - Marozava L. Q-OF 4-6, 6-2, 6-3    
27.07.   Zimmermann K. - Luknarova Z. Q-1K 6-4, 6-1    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.07.   Gorgodze E. - Zimmermann K. Q-1K 6-0, 6-1    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Peers S. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-3    
13.07.   Zimmermann K. - Pektorova H. Q-OF 6-4, 6-0    
12.07.   Zimmermann K. - Swaans C. Q-2K 6-4, 6-1    
11.07.   Zimmermann K. - Kafedjiyska I Q-1K 4-6, 6-4, 6-3    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Oyen S. - Zimmermann K. OF 6-2, 6-3 1.20 3.60
07.07.   Zimmermann K. - Parazinskaite 1K 5-7, 6-1, 6-3 1.94 1.68
05.07.   Zimmermann K. - Malm M. Q-OF 6-1, 6-1    
05.07.   Zimmermann K. - Crombez E. Q-2K 6-2, 6-0    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Daniels C. - Zimmermann K. Q-OF 6-2, 6-1 1.20 3.60
29.06.   Zimmermann K. - Craciun G. Q-1K 6-1, 7-5    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Paigina M. - Zimmermann K. Q-2K 6-3, 6-3    
21.06.   Zimmermann K. - Janssen E. Q-1K 6-0, 66-7, 6-1    
  Tarsus ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Stamatova J. - Zimmermann K. OF 6-2, 6-4 1.37 2.60
15.06.   Zimmermann K. - Karaaliler H. 1K 6-1, 6-1 1.01 8.25
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Pislak M. - Zimmermann K. 1K 6-2, 6-1 1.52 2.20
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Remondina A. - Zimmermann K. 1K 6-3, 6-0 1.25 3.20
12.04.   Zimmermann K. - In-Albon Y. Q-OF 6-2, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Barzo L. - Zimmermann K. 1K 5-2 1.08 5.40
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.04.   Barzo L. - Zimmermann K. ČF 6-0, 6-0 1.18 3.80
02.04.   Zimmermann K. - Spigarelli M. OF 6-4, 2-6, 6-3 2.70 1.35
31.03.   Zimmermann K. - Li Y. 1K 6-0, 6-0 1.30 2.90
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Cakarevic S. - Zimmermann K. Q-2K 6-3, 6-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Enache D. - Zimmermann K. OF 6-1, 6-0    
26.02.   Zimmermann K. - Ostlund F. 1K 4-6, 6-3, 6-4 1.80 1.80
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Kvatsabaia S. - Zimmermann K. 1K 6-0, 6-3 1.30 2.90
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Stolmar R. - Zimmermann K. 1K 6-1, 6-1 1.45 2.36
09.02.   Zimmermann K. - Scholten N. Q-OF 6-2, 6-1    
08.02.   Zimmermann K. - Mei-Qi W. Q-2K 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Baldu / Confa - Stadl / Zimme ČF 6-1, 69-7, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Lukac / Rosat - Pisku / Zimme OF 6-4, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Stadl / Zimme - Baldu / Scala F 6-0, 6-1    
17.09.   Stadl / Zimme - Di Gi / Remon SF 6-2, 5-7, 10-5    
16.09.   Stadl / Zimme - Dento / Papam ČF    
15.09.   Stadl / Zimme - Pusce / Stoer OF 6-0, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Papam / Touly - Stadl / Zimme F 6-3, 6-4    
11.09.   Stadl / Zimme - Baldu / Scala SF 6-4, 6-0    
10.09.   Stadl / Zimme - Hofer / Morde ČF 6-4, 6-1    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Boeyk / Nayde - Benoi / Zimme SF 6-3, 7-5    
18.08.   Benoi / Zimme - Kimme / Marci ČF 6-3, 4-6, 10-3    
  Koksijde ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Geuer / Sotni - Barri / Zimme OF 7-5, 6-0    
  Darmstadt ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Khrom / Maroz - Benoi / Zimme ČF 6-3, 6-3    
21.07.   Benoi / Zimme - Ferna / Sakka OF 7-5, 6-3    
  Nieuwpoort ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.07.   Barne / Larne - Peers / Zimme ČF 7-62, 6-2    
14.07.   Peers / Zimme - De Su / Oyen OF 6-2, 6-1    
  Knokke ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Boeyk / Verst - Peers / Zimme F 6-2, 6-4    
09.07.   Peers / Zimme - Diste / Schol SF 7-5, 4-6, 10-2    
09.07.   Peers / Zimme - Honco / Lukna ČF 4-6, 6-2, 10-6    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.07.   Danie / Kleme - Schae / Zimme ČF 6-2, 6-4    
01.07.   Schae / Zimme - Jurik / Lukna OF 7-67, 2-6, 10-4    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Gjorc / Lukas - Lukna / Zimme SF 7-61, 5-7, 10-8    
06.05.   Lukna / Zimme - Magge / Reber ČF 6-4, 6-1    
04.05.   Lukna / Zimme - Remon / Scala OF 6-2, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Bara / Simio - Yerol / Zimme F 7-5, 6-4    
10.04.   Yerol / Zimme - Di Gi / Morat SF 6-3, 6-4    
09.04.   Yerol / Zimme - Aless / Mone ČF 7-5, 6-2    
08.04.   Yerol / Zimme - Fries / Jones OF 6-3, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Giovi / Zimme - Bara / Barzo F 7-64, 6-3    
03.04.   Giovi / Zimme - Leduc / Yerol SF 6-2, 6-2    
02.04.   Giovi / Zimme - Remy / Temin ČF 5-7, 6-2, 10-6    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Dinu / Rosca - Kotel / Zimme OF    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Husar / Zimme - Erayd / Melis F 6-0, 6-3    
20.02.   Husar / Zimme - Folts / Liste SF 6-3, 2-6, 10-4    
19.02.   Husar / Zimme - Dmitr / Zubko ČF 3-6, 6-3, 10-8    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Sezer / Simmo - Husar / Zimme OF 6-3, 7-65    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
17.07.2018 - 24.07.2018  Darmstadt ITF skreč
08.04.2015 - 08.04.2015  Santa Margherita Di Pula 2 ITF skreč
10.08.2014 - 10.09.2014  Westende ITF skreč
16.03.2014 - 14.04.2014  Heraklion 2 ITF skreč
21.08.2012 - 20.11.2012  Charleroi ITF skreč
 
 
 
 
 
 
TOPlist