Akler Yarden - profil

Akler Yarden 

Akler Yarden

Stát: Izrael
Věk: 20 (22. 4. 1999)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1144. / 1095.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1342. / 975.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 39/58 15/22 24/36 - - -
2019 9/13 3/2 6/11 - - -
2018 6/17 3/7 3/10 - - -
2017 19/18 9/13 10/5 - - -
2016 1/3 - 1/3 - - -
2015 3/6 - 3/6 - - -
2014 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 8/20 3/7 5/13 - - -
2019 1/7 0/1 1/6 - - -
2018 2/8 1/3 1/5 - - -
2017 5/5 2/3 3/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Sajur ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Burrage J. - Akler Y. 1K 6-3, 6-1 1.01 8.26
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Sekulic S. - Akler Y. 1K 6-3, 6-2 1.07 6.20
  Cancun 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Portillo Rami - Akler Y. OF 6-1, 6-1    
31.07.   Akler Y. - Friant E. 1K 6-3, 6-4    
29.07.   Akler Y. - Mahajan M. Q-OF 6-2, 1-0    
  Cancun 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Yoshitomi A. - Akler Y. 1K 6-4, 6-4 1.13 4.39
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Oz I. - Akler Y. Q-OF 6-2, 6-2 1.13 4.83
15.07.   Akler Y. - Ukolova A. Q-1K 7-5, 3-6, 10-8    
  Tianjin ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Guo M. - Akler Y. Q-1K 7-64, 6-4 1.10 5.06
  Naiman ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.06.   Wu M. - Akler Y. Q-OF 6-4, 7-64 1.15 4.14
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Adler L. - Akler Y. OF 6-3, 6-1 1.04 6.82
19.06.   Akler Y. - Koldobski K. 1K 6-1, 6-2 1.21 3.48
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Dmitrichenko Y. - Akler Y. Q-OF 6-4, 7-5 1.03 7.22
10.06.   Akler Y. - Arol Wiegand S. Q-1K 6-3, 6-1 1.73 1.88
  Jeruzalém ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Morvayova V. - Akler Y. 1K 6-3, 6-2 1.06 6.57
20.05.   Akler Y. - Kronzon H. Q-1K 6-1, 4-2 1.07 5.76
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Oliynykova O. - Akler Y. 1K 7-5, 7-64 1.02 7.70
14.05.   Akler Y. - Gvozdenovic S. Q-OF 6-4, 6-4    
13.05.   Akler Y. - Bachanek A. Q-1K 7-63, 2-6, 11-9 2.01 1.63
  Heraklion ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Audenaert E. - Akler Y. Q-OF 6-3, 6-2 1.54 2.17
06.05.   Akler Y. - Marnellou M. Q-1K 6-0, 6-0    
  Tel Aviv 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Dentoni C. - Akler Y. Q-1K 6-1, 6-2 1.05 6.40
  Sajur ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Kimch / Tahan - Akler / Khiri OF 6-4, 2-6, 10-4    
  Kiryat Shmona ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Harto / Willi - Akler / Shvar OF 6-3, 6-1    
  Cancun 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Furuy / Kishi - Akler / Tran ČF 6-4, 6-2    
31.07.   Akler / Tran - Davis / Wasse OF 6-3, 6-3    
  Naiman ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Guo M / Wu M. - Akler / Mane OF 6-3, 6-3 1.04 6.82
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Ostlu / Tolib - Akler / Nadel OF 6-0, 6-0    
  Jeruzalém ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Shapa / Weble - Akler / Levas ČF 6-2, 6-2    
22.05.   Akler / Levas - Glush / Tahan OF    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Arkad / Nepli - Akler / Auden OF 6-3, 6-4 1.05 6.40
Žádné zápasy.
 
  Stellenbosch 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Lombardi M. - Akler Y. Q-1K 5-2    
  Stellenbosch ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Dijkman D. - Akler Y. 1K 6-2, 7-66 2.07 1.59
19.11.   Akler Y. - Verhaar A. Q-OF 6-1, 6-4    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Giavara H. - Akler Y. 1K 6-1, 2-1 1.33 2.77
  Herzlia ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Khirin N. - Akler Y. 1K 7-66, 6-4    
  Praha 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Brozova K. - Akler Y. Q-1K 6-1, 6-2    
  Říčany ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Rusova A. - Akler Y. Q-1K 6-1, 6-2    
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Klaffner M. - Akler Y. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.70
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Lantigua De L - Akler Y. 1K 6-2, 6-3 1.64 2.04
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Tahan M. - Akler Y. 1K 6-2, 3-6, 6-0    
  Les Franqueses ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Payola J. - Akler Y. Q-1K 1-6, 6-1, 6-3    
  Tiberias ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Scholsen H. - Akler Y. 1K 6-0, 6-1    
  Sajur ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Sezer M. - Akler Y. 1K 6-3, 6-4    
  Tel Aviv 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Piskun O. - Akler Y. 1K 7-5, 2-6, 7-5    
  Ramat Hasharon ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Adler L. - Akler Y. 1K 6-3, 65-7, 6-3    
12.03.   Akler Y. - Cernecka A. Q-OF 5-7, 6-2, 6-1    
12.03.   Akler Y. - Cohen I. Q-2K 6-2, 6-3    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Haas S. - Akler Y. Q-2K 6-3, 6-0    
17.02.   Akler Y. - Lee S. Q-1K 63-7, 6-1, 6-3    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Brancaccio N. - Akler Y. Q-OF 6-4, 5-7, 6-4    
11.02.   Akler Y. - Blackbeard K. Q-2K 6-1, 6-0    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Sato N. - Akler Y. OF 6-2, 6-3    
07.02.   Akler Y. - Alogo Piquera 1K 6-0, 6-1    
  Stellenbosch ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Le Ro / Makar - Akler / Boent OF 1-1    
  Herzlia ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Evtim / Glush - Akler / Tolib OF 4-6, 7-5, 10-7 1.17 3.86
  Savitaipale ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Antti / Girar - Akler / Svino OF 6-1, 6-4 2.01 1.63
  Tampere ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bakhm / Malyg - Akler / Svino ČF 6-2, 6-4 1.38 2.58
24.07.   Akler / Svino - Eerol / Hartm OF 6-0, 6-1    
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Jastr / Stepa - Akler / Sela OF 6-1, 7-66    
  Tel Aviv 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Armit / Leche - Akler / Tahan SF 7-5, 6-0    
22.03.   Akler / Tahan - Katic / Schol ČF    
20.03.   Akler / Tahan - Cazea / Stuar OF 6-2, 6-4    
  Ramat Hasharon ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Armit / Leche - Akler / Tahan OF 6-4, 6-2    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   In-Al / Ochsn - Akler / Mdlul OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 47 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Poplavska A. - Akler Y. Q-2K 1-6, 3-0    
  Colombo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Ainitdinova G. - Akler Y. 1K 6-0, 6-1    
  Colombo 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Boulais I. - Akler Y. 1K 6-4, 6-1    
10.10.   Akler Y. - Kong Q. Q-OF 6-2, 6-3    
  Batumi ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Bolkvadze M. - Akler Y. 1K 6-2, 2-6, 6-0 1.05 7.36
10.09.   Akler Y. - Geukens B. Q-OF 7-65, 6-2    
09.09.   Akler Y. - Pukhaeva K. Q-1K 6-0, 6-0    
  Mragowo 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Sokolovskaya Y. - Akler Y. 1K 6-3, 4-6, 7-5 1.60 2.06
  Mragowo 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Partaud M. - Akler Y. 1K 6-3, 6-1 1.02 8.44
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Luikham J. - Akler Y. Q-OF 6-4, 6-2    
06.08.   Akler Y. - Reljic A. Q-2K 6-1, 6-3    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Ghioroaie Y. - Akler Y. 1K 6-2, 6-1 1.12 4.58
31.07.   Akler Y. - Guimaraes Bue Q-OF 6-4, 4-6, 6-2    
30.07.   Akler Y. - Suresh A. Q-2K 6-3, 6-1    
29.07.   Akler Y. - Ciaccia C. Q-1K 6-3, 2-6, 6-1    
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Papamichail D. - Akler Y. ČF 6-0, 6-0 1.07 5.66
28.06.   Akler Y. - Aponasenko V. OF 6-2, 6-3 2.15 1.55
27.06.   Akler Y. - Shroff K. 1K 6-3, 6-0 2.70 1.35
25.06.   Akler Y. - Biran S. Q-OF 6-3, 6-3    
24.06.   Akler Y. - Cohen I. Q-2K 6-2, 6-0    
  Herzlia ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Codino F. - Akler Y. OF 4-6, 6-3, 6-3    
19.06.   Akler Y. - Belovukovic S. 1K 6-3, 6-1 1.25 3.21
  Guimaraes ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Santos A. - Akler Y. Q-OF 6-4, 6-2    
10.06.   Akler Y. - Svecova T. Q-1K 6-2, 7-63    
  Santarem ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Jorge F. - Akler Y. Q-OF 6-4, 2-0 1.46 2.35
21.05.   Akler Y. - Deigman L. Q-2K 6-4, 6-2    
20.05.   Akler Y. - Choon B. Q-1K 6-2, 6-0    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Stamatova J. - Akler Y. OF 6-4, 6-4 1.16 4.02
09.05.   Akler Y. - Vangelova A. 1K 6-1, 6-1 5.66 1.07
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Iansitova S. - Akler Y. Q-2K 6-3, 7-5    
29.04.   Akler Y. - Kokce E. Q-1K 6-0, 6-1    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   You M. - Akler Y. Q-2K 6-2, 6-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Hsieh S. - Akler Y. Q-1K 6-4, 2-6, 6-1    
  Manacor 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Lampla L. - Akler Y. Q-2K 7-64, 6-3    
11.02.   Akler Y. - Aamot Moenste Q-1K 6-3, 6-0    
  Manacor ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Colard J. - Akler Y. Q-2K 6-2, 6-3    
04.02.   Akler Y. - Lampla L. Q-1K 65-7, 6-3, 6-3    
  Mragowo 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Kucze / Lesni - Akler / Ukolo SF 6-3, 6-0    
30.08.   Akler / Ukolo - Dmitr / Shytk ČF 2-6, 7-5, 11-9    
28.08.   Akler / Ukolo - Furma / Zduni OF 2-6, 6-3, 10-7    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Cadar / Luikh - Akler / Tincu OF 6-3, 6-2    
  Tel Aviv ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Papam / Totka - Akler / Zandb ČF 6-3, 6-4    
26.06.   Akler / Zandb - Hondi / Tetru OF 6-4, 6-1    
  Herzlia ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.06.   Kroli / Tahan - Akler / Gerit SF 6-2, 6-1 1.35 2.70
22.06.   Akler / Gerit - Lankr / Zinn ČF 7-5, 6-2 1.85 1.75
21.06.   Akler / Gerit - Shlom / Spieg OF 7-62, 7-64 2.25 1.50
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Ghite / Mitu - Akler / Cohen OF 6-2, 6-1 1.03 7.12
Žádné zápasy.
 
  Kiriyat Gat ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Keren Y. - Akler Y. Q-1K 6-1, 6-3    
  Tel Aviv - Ramat Gan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Arol Wiegand S. - Akler Y. Q-OF 7-68, 6-4    
21.05.   Akler Y. - Miran A. Q-2K 6-1, 6-1    
  Tel Aviv - Ramat Gan ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Shakovets C. - Akler Y. Q-2K 7-5, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Ramat Hasharon 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Dobronevskaya S. - Akler Y. 1K 3-6, 6-3, 6-3 1.92 1.70
  Kiriyat Gat ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.08.   Veselinovic A. - Akler Y. 1K 6-4, 2-6, 6-2 1.02 7.65
  Tel Aviv - Ramat Gan 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Scholsen H. - Akler Y. 1K 6-3, 6-0 1.05 6.30
  Tel Aviv - Ramat Gan ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Barad Itzhaki T. - Akler Y. Q-OF 6-3, 6-2    
30.05.   Akler Y. - Younes K. Q-1K 6-3, 2-6, 6-1    
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Nikolaev V. - Akler Y. Q-OF 6-3, 6-1    
16.05.   Akler Y. - Abed Y. Q-1K 6-0, 6-0    
  Ashkelon ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Stotyka V. - Akler Y. Q-OF 6-1, 6-2    
02.05.   Akler Y. - Tymofeyeva A. Q-1K 6-3, 7-5    
  Kiriyat Gat ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Azran / Zandb - Akler / Ohana OF    
Žádné zápasy.
 
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Totka N. - Akler Y. 1K 4-6, 6-1, 6-3 1.01 8.25
24.05.   Akler Y. - Rapaport S. Q-OF 4-6, 7-63, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
24.11.2018 - 25.03.2019  Stellenbosch 2 ITF skreč
08.10.2018 - 19.11.2018  Ashkelon ITF skreč
10.12.2017 - 07.02.2018  Antalya 47 ITF skreč
22.05.2017 - 10.06.2017  Santarem ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist