Tenisové zprávy - Video dne

VIDEO: Odpovídá Adam Pavlásek. Ve fotbalovém kvízu obstál

2. 2.
Video dne
0 komentářů

Další články

VIDEO: Lehečka odpovídá. Na Davis Cupu byl poprvé až při vlastní účasti

Jiří Lehečka se před kvalifikačním zápasem Davis Cupu proti Izraeli rozpovídal o svých zkušenostech s týmovou soutěží. Třeba o tom, že na vlastní oči sledoval Davisův pohár až ve chvíli, kdy ho sám poprvé hrál.

VIDEO: Úsměvné momenty a kiksy na turnajích ATP 2023

Kiksy, pády, šťastné údery, emoce, gesta, veselé oslavy, frustrace. Tenisové zápasy přinášejí i řadu netradičních a úsměvných momentů. Zde je výběr těch nejlepších na turnajích ATP v sezoně 2023.

VIDEO: Gesta fair play na turnajích ATP 2023

Vzájemný respekt a sportovní chování se z tenisových kurtů nevytrácí. Zde jsou některé momenty z letošních turnajů ATP, které zahřejí u srdce.

VIDEO: Když se tenisté zraní a přesto zvítězí

Zranění a zdravotní potíže během zápasů nejsou v tenisu ojedinělé. Občas dojde ke skreči, někdy ale tenisté bolest překousnou a dokáží najít cestu k vítězství. Zde je výběr šesti situací, kdy byla skreč na spadnutí, ale zranění hráči přesto zvítězili.

VIDEO: 10 nejdramatičtějších momentů na turnajích ATP 2023

I během tenisových zápasů dochází k vypjatým momentům. Mnohdy emoce rozvíří sporné rozhodnutí o dopadu míčku, olej do ohně pak přilejí reakce fanoušků, kteří stojí na straně domácího hráče. Často se o dramatičnost postará i jen vyrovnaný průběh zápasu okořeněný skvělým výkonem hráčů. Zde je 10 nejdramatičtějších situací na letošních turnajích ATP.

VIDEO: Nejlepší údery a výměny na Next Gen ATP Finals 2023

V saúdskoarabské Džiddě se letos uskutečnil 6. ročník Next Gen ATP Finals. Turnaj mistrů pro hráče do 21 let na začátku prosince ovládl srbský mladík Hamad Medjedovič, který ve finále porazil Francouze Arthura Filse. Zde je výběr nejlepších úderů a výměn ze soubojů tenistů nastupující generace.

VIDEO: Úsměvné momenty a kiksy na Turnaji mistrů 2023

Kiksy, pády, šťastné údery, emoce, gesta, veselé oslavy, frustrace. Tenisové zápasy přinášejí i řadu netradičních a úsměvných momentů. Zde je výběr těch nejlepších z letošního Turnaje mistrů v Turíně.

VIDEO: 10 nejlepších úderů a výměn na Turnaji mistrů 2023

Osm nejúspěšnějších tenistů sezony 2023 a jeden náhradník se minulý týden představili na tradičním Turnaji mistrů. V Turíně nebyla nouze o parádní tenisové momenty, zde je sestřih 10 nejlepších úderů a výměn.

VIDEO: Skvělá obrana. Macháč přehazoval raketu z ruky do ruky a 'zlomil' Wawrinku

Tomáš Macháč si ve čtvrtek na halovém turnaji ATP 250 ve Stockholmu připsal cenný skalp Stana Wawrinky. Ke zlomovému brejku ve druhém setu si pomohl i fiftýnem, který vybojoval parádní obranou. Ve výměně se udržel také díky úderu svou slabší levou rukou a zasloužil si potlesk i od trojnásobného grandslamového šampiona.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist