Tipovací soutěž / Úvod

Tipovací soutěž s Fortunou


Vyhrajte ceny v hodnotě 10.000 Kč měsíčně v soutěži pořádané ve spolupráci serveru TenisPortál.cz a sázkové kanceláře Fortuna! Nejlépe tipujících 6 hráčů, kteří splní podmínky pro vyplacení cen, získává nárok na kredit u Fortuny ve výši až 3.000 Kč v závislosti na konečném pořadí v soutěži.

Soutěž probíhá celou tenisovou sezonu na měsíční etapy. Na začátku každého kalendářního měsíce získáte 1.000 soutěžních bodů a vaším úkolem bude co nejvíce je rozmnožit sázkami na tenisové zápasy, přičemž maximální výše sázek je závislá na výši kursu. Nárok na hodnotné ceny mají pouze uživatelé, kteří mají účet u Fortuny. A o co se hraje? Každý měsíc získá nejlepší soutěžící kredit u Fortuny v hodnotě 3.000 Kč, další dva v pořadí vyhrají 2.000 korun u Fortuny a soutěžící, kteří se umístí na 4.-6. místě, získají 1.000 Kč.

Podrobná pravidla:

1) V soutěži s Fortunou se tipují výsledky tenisových utkání. Soutěž trvá obvykle jeden kalendářní měsíc, v některých případech může trvat i kratší či delší dobu.

2) Každý soutěžící se může zúčastnit pouze pod jedním uživatelským jménem. V případě, že bude soutěžit pod více uživatelskými jmény a získá nárok na cenu, nebude mu vyplacena.

3) Soutěže se mohou účastnit uživatelé s registrovaným účtem u české Fortuny.

4) Soutěž je vyhodnocena po skončení kalendářního měsíce, kdy je pořadatelem sestaveno pořadí hráčů podle stavu bodového konta. Vyhrává soutěžící, který získá nejvíc bodů. U hráčů se stejným počtem bodů rozhodne na konci měsíce vyšší počet správně uhodnutých zápasů. Posledním případným kritériem pro stanovení pořadí je los.

5) Nárok na ceny má 6 nejlepších soutěžících v každém měsíci. Ceny se rozdělují takto:

1. místo - 3.000 Kč
2. - 3. místo - 2.000 Kč
4. - 6. místo - 1.000 Kč


6) Účast v soutěži je podmíněna uvedením uživatelského jména u sponzora soutěže, jímž je Fortuna. Nemáte-li ještě uživatelské jméno u Fortuny, můžete se zaregistrovat ZDE.

7) Hráči, kteří se v daném měsíci umístili do 6. místa a mají tudíž nárok na cenu, o sobě nemusí dávat vědět. Po skončení soutěže (na začátku dalšího měsíce) předá TenisPortál.cz uživatelská jména vítězů cen zástupci Fortuny; ten připíše kredity na sázková konta do jednoho týdne.

8) Sázka se považuje za platnou, jakmile je odehraný první míček utkání. Neodehraný nebo odložený zápas nebude při vyhodnocování úspěšnosti započítáván. V případě komplikací a v případech nepopsaných těmito pravidly se vyhodnocování řídí rozhodnutím provozovatele.

 
 
 
TOPlist