Můj účet

K tipování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.

Tipovací soutěž s Fortunou

Vyhrajte ceny v hodnotě 10.000 Kč měsíčně v soutěži pořádané ve spolupráci serveru TenisPortál.cz a sázkové kanceláře Fortuna! Nejlépe tipujících 6 hráčů, kteří splní podmínky pro vyplacení cen, získává nárok na kredit u Fortuny ve výši až 3.000 Kč v závislosti na konečném pořadí v soutěži.

1. místo
3000 Kč
2.–3. místo
2000 Kč
4.–6. místo
1000 Kč

Soutěž probíhá celou tenisovou sezonu na měsíční etapy. Na začátku každého kalendářního měsíce získáte 1.000 soutěžních bodů a vaším úkolem bude co nejvíce je rozmnožit sázkami na tenisové zápasy, přičemž maximální výše sázek je závislá na výši kursu. Nárok na hodnotné ceny mají pouze uživatelé, kteří mají účet u Fortuny. A o co se hraje? Každý měsíc získá nejlepší soutěžící kredit u Fortuny v hodnotě 3.000 Kč, další dva v pořadí vyhrají 2.000 korun u Fortuny a soutěžící, kteří se umístí na 4.-6. místě, získají 1.000 Kč.

Podrobná pravidla

1. Podmínky účasti v soutěži

 • 1.1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze zaregistrovaní návštěvníci portálu TenisPortal.cz. Podmínkou registrace je funkční emailová adresa. Registrace i účast v soutěži je zdarma.
 • 1.2. Podmínkou účasti v soutěži je existující vlastní účet u sázkové kanceláře Fortuna a vyplnění vašeho uživatelského jména u Fortuny na portálu TenisPortal.cz. Nemáte-li ještě uživatelské jméno u Fortuny, můžete se zdarma zaregistrovat ZDE.
 • 1.3. Každý soutěžící se smí zaregistrovat a zapojit do soutěže pouze jednou pod jedním uživatelským jménem. Za porušení tohoto pravidla může pořadatel soutěžícího vyloučit ze soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k provozovateli. V případě, že se výhercem soutěže stane osoba, která je vyloučena z účasti na soutěži, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána.
 • 1.4. Soutěžící, který se do soutěže zapojí, souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.

2. Princip soutěže

 • 2.1. V soutěži s Fortunou se tipují výsledky tenisových utkání. Soutěž trvá obvykle jeden kalendářní měsíc, v některých případech může trvat i kratší či delší dobu (dále jako "soutěžní období").
 • 2.2. V rámci soutěžního období je soutěžícímu přidělena základní bodová hodnota 1.000 bodů.
 • 2.3. Soutěžící na portálu TenisPortal.cz v sekci Soutěž mohou tipovat výsledky tenisových utkání prostřednictvím kliknutím na vypsané kurzy k příslušnému zápasu. Soutěžící při tipování vybere počet bodů, které chce na daný zápas s vybraným kurzem vsadit a svůj tip odešle kliknutím na tlačítko Odeslat tip. Počet vsazených bodů se následně odečte z bodového konta soutěžícího.
 • 2.4. Maximální možný počet vsazených bodů může být s ohledem na výši kurzu snížen (50 bodů je možné vsadit na kurzy do 2.50, na zápas s kurzem do 4.00 je možné vsadit maximálně 30 bodů, na vyšší kurzy pouze 10 bodů).
 • 2.5. Tip soutěžícího se považuje za platný, jakmile je odehraný první míček utkání. Neodehraný nebo odložený zápas nebude při vyhodnocování úspěšnosti započítáván a hráči bude bodová sázka vrácena na jeho bodové konto. V případě komplikací a v případech nepopsaných těmito pravidly se vyhodnocování řídí rozhodnutím provozovatele.
 • 2.6. V případě, že tip soutěžícího bude úspěšný, zvětší se jeho bodové konto o počet bodů rovnající se počtu vsazených bodů vynásobených kurzem u úspěšně tipnutého zápasu. V opačném případě soutěžící body nezíská a ani vsazené body nebudou soutěžícímu připsány zpět na bodové konto.
 • 2.7. Průběžné pořadí soutěžících s nejvyšším bodovým kontem je zveřejněno na portálu TenisPortal.cz v sekci Soutěž.
 • 2.8. Po skončení soutěžního období je pořadatelem sestaveno pořadí hráčů podle stavu bodového konta. Vyhrává 6 soutěžících, kteří získají nejvíce bodů. U hráčů se stejným počtem bodů rozhodne na konci měsíce vyšší počet správně uhodnutých zápasů. Posledním případným kritériem pro stanovení pořadí je los.

3. Ceny

 • 3.1. Cenami v soutěži jsou kredity, které budou výhercům přičteny na jejich účty u Fortuny.
 • 3.2. Ceny se rozdělují takto: 1. místo - 3.000 Kč, 2. - 3. místo - 2.000 Kč, 4. - 6. místo - 1.000 Kč
 • 3.3. Soutěžící, kteří se v daném soutěžním období umístili do 6. místa a mají tudíž nárok na cenu, o sobě nemusí dávat vědět. Po skončení soutěžního období předá TenisPortal.cz uživatelská jména výherců cen zástupci Fortuny a ten připíše kredity na sázková konta výherců.
 • 3.4. Výhry soutěžících propadají, pokud nelze kredity připsat výherci z důvodů ležících nikoliv na straně pořadatele nebo Fortuny.
 • 3.5. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani požadovat jiné plnění. Výhry není možné vymáhat soudní cestou.

4. Obecné informace

 • 4.1. Pořadatel soutěže je Livesport s.r.o. se sídlem Bucharova 2928/14a, Stodůlky, 15800 Praha 5, Česká republika, IČO: 27433722, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 113331.
 • 4.2. V rámci soutěže dochází ke zpracováním osobních údajů soutěžících, včetně jejich uživatelských a soutěžních tipů, které budou veřejně dostupné na serveru TenisPortal.cz. Veškeré informace o zpracování osobních informací lze nalézt zde.
 • 4.3. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za případnou nefunkčnost či jakékoliv potíže serveru TenisPortal.cz během doby konání soutěže, a to i pokud by mohla mít vliv na soutěžícího a jeho účast v soutěži.
 • 4.4. Pořadatel si vyhrazuje právo zkrátit, odložit, přerušit, jakkoli změnit nebo zrušit soutěž bez jakékoliv náhrady po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na serveru TenisPortal.cz.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist