Capurro Taborda Martina - profil

Capurro Taborda Martina 

Capurro Taborda Martina

Stát: Argentina
Věk: 22 (4. 12. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1016. / 581.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 986. / 670.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 87/66 80/55 6/10 1/1 - -
2019 16/8 14/5 1/2 1/1 - -
2018 5/4 5/3 0/1 - - -
2017 14/10 10/7 4/3 - - -
2016 11/14 10/10 1/4 - - -
2015 17/14 17/14 - - - -
2014 16/10 16/10 - - - -
2013 4/3 4/3 - - - -
2012 4/3 4/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/41 35/33 5/7 1/1 - -
2019 11/5 10/2 0/2 1/1 - -
2018 5/3 5/2 0/1 - - -
2017 9/8 6/6 3/2 - - -
2016 11/11 9/9 2/2 - - -
2015 3/8 3/8 - - - -
2014 1/4 1/4 - - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
2012 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
Celkem: 0 1
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Norman 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Failla J. - Capurro Tabor OF 6-2, 6-3 1.19 3.69
04.12.   Capurro Tabor - Matoula M. 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.69 1.93
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Zerulo M. - Capurro Tabor 1K 6-2, 4-6, 6-3    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Brancaccio N. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-0    
  Tabarka 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Lizarazo Y. - Capurro Tabor SF 6-2, 4-6, 6-1 1.26 3.41
12.07.   Capurro Tabor - Tolibova S. ČF 5-7, 6-3, 4-1    
11.07.   Capurro Tabor - Alhussein Abd OF 2-2    
10.07.   Capurro Tabor - Mujan G. 1K 6-1, 6-3    
08.07.   Capurro Tabor - Augustinova N Q-OF 6-3, 6-1    
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Turati A. - Capurro Tabor SF 6-3, 6-3 1.18 4.27
05.07.   Capurro Tabor - Stamatova J. ČF 1-0    
04.07.   Capurro Tabor - Rusova A. OF 6-2, 6-3    
02.07.   Capurro Tabor - Alhussein Abd 1K 6-3, 6-4    
01.07.   Capurro Tabor - Scotti M. Q-OF 7-5, 6-1    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Ostlund F. - Capurro Tabor ČF 6-2, 6-2    
27.06.   Capurro Tabor - Alexandre Da OF 6-2, 6-1    
26.06.   Capurro Tabor - Fossa Huergo 1K 6-1, 6-2 1.49 2.27
24.06.   Capurro Tabor - Riera J. Q-OF 6-1, 65-7, 10-5    
24.06.   Capurro Tabor - Zlatarova A. Q-1K 6-3, 6-4 1.14 4.22
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Nadel N. - Capurro Tabor 1K 6-2, 6-4 1.67 1.96
18.06.   Capurro Tabor - Azran S. Q-OF 6-1, 6-3 1.64 1.99
  Tabarka 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Perez Garcia - Capurro Tabor OF 4-6, 6-4, 7-5 2.08 1.59
11.06.   Capurro Tabor - Lacasse R. 1K 6-3, 4-6, 6-3 1.57 2.10
10.06.   Capurro Tabor - Kaiser L. Q-OF 7-5, 6-1 1.06 6.10
  Norman 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Faill / Fung - Capur / Romer ČF 7-66, 7-5    
03.12.   Capur / Romer - Azran / Leduc OF 6-1, 6-2    
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Labra / Turat - Capur / Romer OF 6-4, 7-5    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Arias / Steur - Capur / Cheho ČF    
16.07.   Capur / Cheho - Amend / Lance OF 6-1, 6-4    
  Tabarka 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Capur / Lizar - Cheho / Liauw F 6-2, 6-1    
12.07.   Capur / Lizar - Gadie / Mettr SF 6-3, 6-2    
11.07.   Capur / Lizar - Apona / Krywo ČF 6-1, 7-5    
09.07.   Capur / Lizar - Reaye / Vazqu OF 6-2, 6-1    
  Tabarka 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Arias / Krywo - Capur / Vanla ČF    
02.07.   Capur / Vanla - Alexa / Ochsn OF 6-3, 6-0    
  Tabarka 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Ostlu / Vikto - Capur / Turat F 6-3, 2-6, 10-8    
28.06.   Capur / Turat - Milov / Rusov SF 6-1, 6-1    
27.06.   Capur / Turat - Lacas / Perez ČF 1-6, 6-3, 10-4    
25.06.   Capur / Turat - Alhus / Nylan OF 6-2, 5-7, 11-9 1.44 2.39
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Dapku / Vehvi - Capur / Codin ČF 6-4, 7-63    
  Tabarka 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Ganga / Lacas - Capur / Perez ČF 3-6, 6-3, 11-9    
12.06.   Capur / Perez - Kudel / Sacca OF 6-1, 6-2 1.07 5.76
Žádné zápasy.
 
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Podoroska N. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-2 1.10 5.52
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Shaulskaya A. - Capurro Tabor OF 67-7, 6-2, 6-2    
13.08.   Capurro Tabor - Alvarez C. 1K 6-0, 6-1    
12.08.   Capurro Tabor - Hitt Z. Q-OF 6-2, 6-1    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Romero C. - Capurro Tabor 1K 7-5, 6-2 2.92 1.30
05.08.   Capurro Tabor - Molina Portel Q-OF 6-0, 6-4    
  Osprey ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Laskutova K. - Capurro Tabor Q-OF 6-3, 1-6, 10-8    
22.05.   Capurro Tabor - Thoma A. Q-2K 6-0, 6-1    
20.05.   Capurro Tabor - Schmidt M. Q-1K 6-1, 6-1    
  Norman ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Corle / Corle - Capur / Romer OF 6-2, 5-7, 10-8    
  Guayaquil 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Brito / Luini - Capur / Romer F 7-65, 6-3 1.25 3.21
16.08.   Capur / Romer - Gatic / Perei SF 6-3, 1-6, 10-8 1.88 1.73
15.08.   Capur / Romer - Bueno / Labra ČF 6-1, 6-4 1.08 5.50
13.08.   Capur / Romer - Pitt / Washi OF 6-1, 7-63    
  Guayaquil 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Brito / Luini - Capur / Romer SF 7-63, 6-4 1.24 3.25
08.08.   Capur / Romer - Bueno / Labra ČF 6-1, 6-1 1.49 2.27
07.08.   Capur / Romer - Tarun / Valer OF 1-6, 6-2, 10-4 1.18 3.84
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Timotin J. - Capurro Tabor OF 3-6, 6-2, 6-2 4.02 1.16
05.07.   Capurro Tabor - Stojanovic J. 1K 3-2 1.80 1.80
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.06.   Clerici G. - Capurro Tabor ČF 6-3, 6-4 2.92 1.30
29.06.   Capurro Tabor - Mihail D. OF 1.07 6.08
28.06.   Capurro Tabor - Shevchenko D. 1K 6-3, 6-0 1.02 7.64
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Eklund M. - Capurro Tabor OF 6-2, 4-6, 6-3 1.55 2.15
21.06.   Capurro Tabor - Makhorkina A. 1K 7-5, 6-4 1.22 3.43
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Kung L. - Capurro Tabor 1K 6-0, 6-2 1.55 2.15
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Gleason Q. - Capurro Tabor ČF 6-4, 6-3 1.90 1.71
31.05.   Capurro Tabor - Bourguignon M OF 6-4, 6-4    
30.05.   Capurro Tabor - Rossi F. 1K 6-1, 7-69    
  Benavides ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Sanchez A. - Capurro Tabor ČF 6-3, 6-0    
26.05.   Capurro Tabor - Baranano P. OF 6-1, 7-5 1.50 2.25
24.05.   Capurro Tabor - Rimoldi Godoy 1K 6-1, 7-63 1.05 6.30
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Kurata N. - Capurro Tabor ČF 6-3, 6-0 1.15 4.48
05.04.   Capurro Tabor - Luini S. OF 6-0, 6-4    
03.04.   Capurro Tabor - Codino F. 1K 6-1, 6-4    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Carle M. - Capurro Tabor OF 6-2, 6-1 1.60 2.11
28.03.   Capurro Tabor - Ferreira Capu 1K 7-67, 6-1 1.04 6.68
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Pigossi L. - Capurro Tabor 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.16 4.25
07.03.   Capurro Tabor - Tomita G. Q-OF 6-1, 6-3 1.16 4.02
05.03.   Capurro Tabor - Furlaneto C. Q-2K 6-0, 6-0    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Yerolymos M. - Capurro Tabor 1K 1-6, 6-2, 6-0 1.15 4.28
26.02.   Capurro Tabor - Guimaraes Bue Q-OF 6-3, 6-2    
25.02.   Capurro Tabor - Ferreira Da S Q-2K 5-7, 6-2, 7-64    
  Šarm aš-Šajch 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.07.   Hofer / Sella - Capur / Mihai SF 6-2, 6-1 1.91 1.70
06.07.   Capur / Mihai - Geiss / Klane ČF 6-3, 6-1 1.03 7.12
04.07.   Capur / Mihai - Ashle / Ueda OF 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.06.   Husre / Timot - Capur / Mihai ČF 5.66 1.07
27.06.   Capur / Mihai - Birnb / Shulm OF 6-1, 6-3    
  Hammamet 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Daves / Njoze - Bovy / Capur ČF 7-5, 6-4 1.68 1.94
20.06.   Bovy / Capur - Turat / Turat OF 3-6, 7-64, 10-3    
  Hammamet 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.06.   Perez / Perez - Capur / Estab SF    
14.06.   Capur / Estab - Bunea / Hofer ČF    
13.06.   Capur / Estab - Garci / Spica OF 6-0, 6-0    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.05.   Becci / Lopez - Capur / Romer OF 7-63, 4-6, 15-13    
  Benavides ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Schmi / Talco - Capur / Romer OF 6-4, 7-5    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Kurat / Piai - Capur / Codin ČF 62-7, 6-4, 10-5    
03.04.   Capur / Codin - Corre / Teodo OF 6-3, 6-2    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Ce G. / Pedre - Capur / Codin SF 6-2, 6-1    
29.03.   Capur / Codin - Luini / Perei ČF 5-7, 6-3, 4-1 1.70 1.91
27.03.   Capur / Codin - Andra / Wu P. OF 6-0, 6-2 1.08 5.40
  Sao Paulo ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Pigos / Teich - Capur / Lukac ČF 6-3, 6-2 1.16 4.02
08.03.   Capur / Lukac - Naya / Tomit OF 7-63, 6-3 1.25 3.21
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.02.   Carre / Savor - Capur / Tan H OF 6-1, 6-4 1.16 4.02
Žádné zápasy.
 
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Ormaechea P. - Capurro Tabor 1K 6-0, 6-2 1.10 5.40
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Naya G. - Capurro Tabor 1K 7-61, 3-6, 6-3 3.43 1.22
  Telde ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Kung L. - Capurro Tabor ČF 7-65, 6-3 2.70 1.35
05.10.   Capurro Tabor - Van Kessel J. OF 6-4, 6-3 1.06 5.96
04.10.   Capurro Tabor - Alvarez Geroc 1K 6-0, 6-0    
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Tan H. - Capurro Taborda M. SF 7-5, 6-1 1.48 2.31
29.09.   Capurro Tabor - Ponomar L. ČF 7-5, 6-2 1.70 1.91
28.09.   Capurro Tabor - Bordes Casell OF 6-1, 6-3 1.05 6.30
27.09.   Capurro Tabor - Garcia Gausi 1K 6-2, 6-3 1.80 1.80
  Madrid 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   De La Torre-S - Capurro Tabor 1K 6-2, 6-3 1.55 2.15
  Florianopolis WTA Kolo Výsledek K1 K2
01.08.   Goncalves P. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-1 1.10 6.23
31.07.   Gonzalez M. - Capurro Tabor Q-OF 3-6, 7-5, 7-5 1.09 5.64
30.07.   Capurro Taborda M. - Tan H. Q-1K 7-65, 6-1 2.38 1.47
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Stefani L. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-4 1.41 2.48
  Buenos Aires 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Bosio V. - Capurro Tabor F 6-0, 6-2 1.18 3.78
10.06.   Capurro Tabor - Estable J. SF 6-3, 6-4 3.66 1.19
09.06.   Capurro Tabor - Ferrero M. ČF 5-7, 6-3, 6-2    
08.06.   Capurro Tabor - Beccio V. OF 6-2, 6-1 1.42 2.46
06.06.   Capurro Tabor - Ramalle L. 1K 6-1, 6-2 1.15 4.14
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Kurata N. - Capurro Tabor 1K 6-2, 6-0 1.18 3.80
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Isaeva A. - Capurro Tabor 1K 6-1, 6-1 2.70 1.35
  Sao Jose Do Rio Preto 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Brito F. - Capurro Tabor 1K 6-2, 6-2 1.12 4.60
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Rossi N. - Capurro Tabor OF 7-64, 6-4 2.02 1.62
29.03.   Capurro Tabor - Talcott S. 1K 6-1, 6-1 1.47 2.32
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Bourguignon M - Capurro Tabor 1K 5-7, 7-5, 6-2 1.98 1.65
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Rodri / Sanch - Capur / Estab OF 6-2, 6-0    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Rodri / Sanch - Capur / Estab SF 1-6, 6-0, 10-7    
23.11.   Capur / Estab - Ce G. / Guima ČF 4-6, 6-1, 10-7    
21.11.   Capur / Estab - Massa / Vasqu OF 6-1, 6-4    
  Telde ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.10.   De La / Maris - Capur / Puig SF 7-5, 4-0    
03.10.   Capur / Puig - Buril / Sanz ČF 6-2, 4-6, 10-7    
  Melilla ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Natal / Ponom - Buril / Capur SF 6-4, 65-7, 10-7    
27.09.   Buril / Capur - Delga / Oredu ČF 6-0, 6-0    
  Madrid 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Atuch / Luque - Capur / Ferre ČF 6-2, 6-1    
20.09.   Capur / Ferre - Bucsa / Stroi OF 6-4, 6-4    
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Gamar / Pigos - Capur / Rossi ČF 6-4, 6-2    
26.07.   Capur / Rossi - Igles / Souza OF 6-2, 6-1    
  Buenos Aires 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Alves / Giang - Capur / Luini SF 6-1, 3-2    
09.06.   Capur / Luini - Bosio / Farfa ČF 6-4, 66-7, 10-4    
06.06.   Capur / Luini - Tumos / Zehnd OF 6-1, 6-4    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Estab / Luini - Capur / Nemts OF 7-64, 6-3    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Gatic / Petit - Capur / Chlpa ČF 7-63, 6-0    
26.04.   Capur / Chlpa - Bueno / Guima OF 6-2, 6-3    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.03.   Giang / Vega - Capur / Resca OF 6-2, 6-1    
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Heraz / Zebal - Capur / Resca SF 7-5, 6-3    
22.03.   Capur / Resca - Kurat / Rossi ČF 4-6, 7-62, 10-6    
21.03.   Capur / Resca - Silva / Wu P. OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Sanchez A. - Capurro Tabor OF 6-3, 6-3 1.17 4.12
01.12.   Capurro Tabor - Gatica B. 1K 6-4, 66-7, 6-4 1.75 1.85
29.11.   Capurro Tabor - Drozd Pereira Q-OF 7-5, 6-1    
28.11.   Capurro Tabor - Fabijancic S. Q-2K 6-3, 6-2    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.11.   Podoroska N. - Capurro Tabor OF 7-5, 7-5 1.08 5.40
23.11.   Capurro Tabor - Lopez D. 1K 6-4, 6-3 1.26 3.15
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Brito F. - Capurro Tabor SF 6-3, 6-4 1.17 3.90
23.10.   Capurro Tabor - Lucero C. ČF 4-6, 6-3, 6-2 2.12 1.57
21.10.   Capurro Tabor - Tumosa C. OF 7-65, 6-4    
20.10.   Capurro Tabor - Salinas S. 1K 6-0, 6-1    
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Alvarez-Teran - Capurro Tabor SF 6-3, 6-4    
15.10.   Capurro Tabor - Oliveira B. ČF 4-6, 6-1, 7-5 1.50 2.24
14.10.   Capurro Tabor - Perez Garcia OF 6-3, 6-2    
12.10.   Capurro Tabor - Teodoro De Ol 1K 6-2, 6-1 1.04 6.70
  Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.09.   Kurata N. - Capurro Tabor OF 6-4, 6-1    
29.09.   Capurro Tabor - Lucero C. 1K 6-4, 6-2    
  San Carlos ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Luini S. - Capurro Tabor OF 5-7, 7-5, 7-5    
22.09.   Capurro Tabor - Naya G. 1K 6-0, 6-1 1.60 2.06
  Buenos Aires 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Brito F. - Capurro Tabor OF 6-4, 6-4 1.17 3.90
03.08.   Capurro Tabor - Martinez Past 1K 6-0, 6-0 1.40 2.50
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Petit S. - Capurro Tabor 1K 6-4, 2-6, 6-3    
  Bol 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.05.   Estable J. - Capurro Tabor OF 6-2, 7-64 1.16 4.00
26.05.   Capurro Tabor - Farfan D. 1K 2-6, 6-0, 6-4 1.64 2.00
24.05.   Capurro Tabor - Bains N. Q-OF 6-4, 6-3    
23.05.   Capurro Tabor - Smirnova V. Q-1K 6-0, 6-3    
  Sao Jose Do Rio Preto 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Rescaldani F. - Capurro Tabor Q-OF 6-2, 6-3    
  Ribeirao Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.03.   Tomita G. - Capurro Tabor Q-OF 6-4, 3-6, 6-3    
15.03.   Capurro Tabor - Reis De Campo Q-2K 6-3, 6-1    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Silva M. - Capurro Tabor Q-1K 7-5, 4-6, 6-1    
  Curitiba ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Ferrero M. - Capurro Tabor Q-1K 7-5, 7-5    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Gamarra Marti - Capurro Tabor Q-1K 6-2, 6-1    
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Resca / Rossi - Capur / Luini SF 7-5, 5-7, 10-6    
22.10.   Capur / Luini - Brito / De Ca ČF 6-1, 2-1    
19.10.   Capur / Luini - Velaz / Vidal OF 6-1, 6-1    
  Sao Paulo 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Alvar / Pigos - Brito / Capur OF 6-0, 6-4    
  Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Cresp / Farfa - Capur / Naya OF 6-0, 7-5    
  San Carlos ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Tomit / Vega - Capur / Naya OF 6-3, 5-7, 10-8    
  Buenos Aires 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Brito / Segue - Capur / Gatic OF 6-2, 7-66    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Ferre / Heraz - Capur / Naya ČF 7-5, 5-7, 11-9    
27.07.   Capur / Naya - Arce / La Fu OF 6-1, 6-2    
  Bol 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Barbi / Inter - Barre / Capur OF 7-63, 6-2    
  Ribeirao Preto ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Chien / Silic - Capur / Resca OF 4-6, 7-5, 10-7    
Žádné zápasy.
 
  Asuncion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Argyelan C. - Capurro Tabor Q-ČF 7-65, 4-6, 6-3    
16.11.   Capurro Tabor - Farfan D. Q-OF 7-62, 6-3    
15.11.   Capurro Tabor - Barreto T. Q-1K 6-2, 6-0    
  Lima 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Alves C. - Capurro Tabor 1K 7-610, 4-6, 6-2    
20.10.   Capurro Tabor - Tringa J. Q-OF 6-1, 4-6, 6-2    
19.10.   Capurro Tabor - Tumosa C. Q-2K 6-3, 6-2    
  Lima 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Hohnhold L. - Capurro Tabor Q-OF 2-6, 7-65, 6-2    
12.10.   Capurro Tabor - Gamarra Marti Q-2K 6-4, 6-2    
11.10.   Capurro Tabor - Sampaio R. Q-1K 6-0, 6-0    
  Lima 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Alves M. - Capurro Tabor 1K 7-63, 6-3    
06.10.   Capurro Tabor - Farfan D. Q-OF 4-6, 6-2, 7-5    
05.10.   Capurro Tabor - Capato Camarg Q-2K 6-2, 6-3    
04.10.   Capurro Tabor - Hohnhold L. Q-1K 6-3, 4-6, 6-1    
  El Trebol ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Vega C. - Capurro Tabor OF 6-4, 7-5 1.36 2.65
12.08.   Capurro Tabor - Canas J. 1K 6-2, 6-2 1.12 4.60
  Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Kurata N. - Capurro Tabor 1K 1-6, 7-63, 6-4    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Luini S. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-4    
16.06.   Capurro Tabor - Albornoz J. Q-OF 6-1, 6-0    
15.06.   Capurro Tabor - Vernier D. Q-2K 6-1, 6-0    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Ferrero M. - Capurro Tabor Q-1K 5-7, 7-65, 7-5    
  Buenos Aires 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Brito F. - Capurro Tabor OF 6-3, 6-1    
25.02.   Capurro Tabor - Guimaraes Bue 1K 7-66, 6-4    
24.02.   Capurro Tabor - Crespo Azconz Q-OF 6-3, 6-4    
23.02.   Capurro Tabor - Glorioso D. Q-2K 6-2, 6-0    
22.02.   Capurro Tabor - Dalpra S. Q-1K 6-0, 6-0    
  Buenos Aires 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Bosio V. - Capurro Tabor 1K 6-4, 7-5    
  Lima 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.10.   Luini / Perez - Capur / Varga ČF 6-4, 6-1    
20.10.   Capur / Varga - Merci / Torre OF 6-4, 3-6, 10-8    
  Lima 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Luini / Perez - Capur / Varga OF 6-4, 6-1    
  Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Estab / Ferre - Capur / Monti OF 6-1, 6-2    
  Buenos Aires 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Blanc / Luini - Benit / Capur OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Otegui A. - Capurro Tabor 1K 6-1, 6-4    
  Rosario 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Vega C. - Capurro Tabor OF 6-3, 2-6, 7-61    
17.09.   Capurro Tabor - Hofer S. 1K 6-0, 6-4    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Brito F. - Capurro Tabor 1K 6-3, 6-4    
09.09.   Capurro Tabor - Serio A. Q-OF 6-2, 6-2    
08.09.   Capurro Tabor - Tumosa C. Q-2K 6-4, 6-1    
07.09.   Capurro Tabor - Benitez Boier Q-1K 6-4, 6-0    
  Rosario 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Moren / Resca - Capur / Serio ČF 6-2, 6-4    
16.09.   Capur / Serio - Madcu / Petit OF 6-0, 7-5    
Žádné zápasy.
 
  Buenos Aires 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Coglitore G. - Capurro Tabor Q-2K 7-64, 6-4    
27.10.   Capurro Tabor - Acuna M. Q-1K 6-4, 6-4    
  Buenos Aires 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Otegui A. - Capurro Tabor Q-1K 1-6, 6-3, 6-2    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Benitez A. - Capurro Tabor 1K 7-63, 6-1    
03.09.   Capurro Tabor - Bonardi B. Q-OF 6-3, 6-0    
02.09.   Capurro Tabor - Macri R. Q-2K 6-3, 6-1    
01.09.   Capurro Tabor - Quintana P. Q-1K 6-2, 6-2    
  Buenos Aires 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Brito / Zebal - Capur / Vega OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
U hráče nejsou evidována žádná zranění.
 
 
 
 
TOPlist