Chlpac Agustina - profil

Chlpac Agustina 

Chlpac Agustina

Stát: Argentina
Věk: 25 (10. 2. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 980. / 838.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1237. / 1061.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 124/114 106/94 16/17 0/1 - 2/2
2022 14/15 11/11 1/2 - - 2/2
2021 18/25 17/22 1/2 0/1 - -
2020 3/2 3/2 - - - -
2019 20/17 18/16 2/1 - - -
2018 24/19 15/12 9/7 - - -
2017 14/12 12/8 2/4 - - -
2016 12/14 11/13 1/1 - - -
2015 11/6 11/6 - - - -
2014 8/4 8/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 27/67 24/60 3/6 0/1 - -
2022 6/12 6/11 0/1 - - -
2021 1/12 1/9 0/2 0/1 - -
2020 2/1 2/1 - - - -
2019 10/14 9/13 1/1 - - -
2018 0/5 0/5 - - - -
2017 4/9 2/7 2/2 - - -
2016 3/9 3/9 - - - -
2015 1/4 1/4 - - - -
2014 0/1 0/1 - - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Noha Akugue N. - Chlpac A. Q-1K 6-0, 6-2 1.12 5.00
  Norges-la-Ville ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Romeo C. - Chlpac A. 1K 6-1, 6-2 1.50 2.37
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Spasova B. - Chlpac A. OF 6-4, 7-5 1.84 1.83
31.05.   Chlpac A. - Bergen M. 1K 6-3, 6-4 1.63 2.06
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Da Silva Fick - Chlpac A. OF 2-6, 6-2, 1-0 1.12 4.98
25.05.   Chlpac A. - Stojanova J. 1K 6-4, 6-2 1.78 1.88
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Sezer M. - Chlpac A.   3-6, 5-0    
11.05.   Chlpac A. - Iordache A.   6-3, 6-4    
10.05.   Kostova E. - Chlpac A.   6-2, 6-2    
09.05.   Chlpac A. - Borodulina V.   6-3, 6-3    
  Káhira 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Mihaylova G. - Chlpac A. 1K 7-64, 7-63 1.99 1.69
  Káhira 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Glushkova D. - Chlpac A. Q-2K 6-1, 6-0 1.18 3.90
24.04.   Chlpac A. - Stevic H. Q-1K 6-3, 6-4    
  Káhira 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Cherubini D. - Chlpac A. 1K 6-1, 6-3 1.27 3.30
19.04.   Chlpac A. - Stevic H. Q-OF 6-3, 3-6, 10-8 1.52 2.26
18.04.   Chlpac A. - Garri Murcia C. Q-2K 6-4, 6-3 1.19 3.80
17.04.   Chlpac A. - Hosni R. Q-1K 6-1, 6-0    
  Káhira 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.04.   Tkacheva M. - Chlpac A. OF 6-1, 6-0 1.08 6.01
13.04.   Chlpac A. - Radojevic A. 1K 6-1, 6-2 4.31 1.16
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Viviani M. - Chlpac A. 1K 6-1, 3-6, 6-0 1.82 1.83
22.03.   Chlpac A. - Martinez Gome Q-OF 7-67, 6-4 1.50 2.31
21.03.   Chlpac A. - Raggi C. Q-2K 6-1, 6-3 1.29 3.05
20.03.   Chlpac A. - Kaukenas T. Q-1K 6-1, 6-0    
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Triebe J. - Chlpac A. Q-1K 7-62, 6-1    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.01.   Potocnik N. - Chlpac A. 1K 6-2, 2-6, 7-61 1.10 5.62
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Rinaldo Perss - Chlpac A. OF 7-5, 6-1 1.26 3.45
13.01.   Chlpac A. - Keles S. 1K 6-2, 6-1 1.05 7.27
  Monastir 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.01.   Laskutova K. - Chlpac A. Q-2K 6-2, 6-0 1.10 5.40
02.01.   Chlpac A. - Rakki S. Q-1K 6-4, 6-1    
  Vaihingen ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Bayer / Palic - Chlpa / Zehnd OF 6-3, 6-0 1.06 6.81
  Norges-la-Ville ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Orlov / Wargn - Chlpa / Girar ČF 1.84 1.83
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.05.   Berge / Spaso - Bugno / Chlpa OF 1-6, 6-1, 10-7 1.82 1.83
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Chris / Matou - Chlpa / Shapo OF 6-4, 6-1 1.20 3.82
  Káhira 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Babel / Liauw - Chlpa / Vange SF 6-3, 7-62 1.28 3.22
05.05.   Chlpa / Vange - Da Cr / Vivia ČF 6-2, 7-5 1.84 1.83
03.05.   Chlpa / Vange - Borov / Chiu OF 6-2, 6-1 1.13 4.75
  Káhira 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Topal / Vange - Chlpa / Doura OF 6-1, 6-1 1.10 5.38
  Káhira 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Cheru / Tkach - Chlpa / Cresc ČF 6-3, 6-0 1.29 3.16
19.04.   Chlpa / Cresc - Amira / Kokli OF 6-4, 2-6, 11-9 1.17 4.12
  Káhira 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Stama / Vukov - Chlpa / Cresc OF 6-2, 2-6, 10-3 1.69 1.98
  Palmanova 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Barbu / Szabo - Boehn / Chlpa ČF 6-0, 6-4 1.42 2.56
  Palmanova ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Mettr / Sierr - Boehn / Chlpa ČF 6-0, 6-3 1.13 4.93
16.03.   Boehn / Chlpa - Berto / Spiga OF 6-4, 6-1 3.82 1.20
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.01.   Stama / Vissc - Anane / Chlpa ČF 6-4, 6-2 1.14 4.62
18.01.   Anane / Chlpa - Petro / Zolot OF 6-2, 6-1 1.17 4.12
  Antalya ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.01.   Piang / Wildg - Chlpa / Karda ČF 2-6, 6-3, 10-4    
14.01.   Chlpa / Karda - Muge / Zolot OF 6-1, 6-0    
  Monastir 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.01.   Chong / Wong - Boehn / Chlpa OF 6-0, 6-3 1.04 7.56
Žádné zápasy.
 
  Monastir 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.12.   Monnet C. - Chlpac A. OF 6-1, 6-3 1.11 5.37
28.12.   Chlpac A. - Plaza Araujo L. 1K 6-4, 4-6, 6-4 1.17 4.20
  Monastir 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Costoulas S. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-2 1.17 4.25
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Kraus S. - Chlpac A. Q-1K 6-0, 6-2 1.05 6.49
  UTR Pro Tennis Series 5 Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Krasnova D. - Chlpac A.   2-6, 7-6, 6-1    
06.11.   Chlpac A. - Dimitrova D.   6-1, 6-2    
04.11.   Chlpac A. - Avdeeva V.   4-6, 6-1, 6-2    
03.11.   Kostova E. - Chlpac A.   6-3, 6-0    
02.11.   Chlpac A. - Ugrelidze N.   6-4, 6-3    
01.11.   Aranda Arcas L. - Chlpac A.   1-6, 6-2, 6-4    
30.10.   Avdeeva V. - Chlpac A.   6-4, 6-2    
28.10.   Jurna E. - Chlpac A.   6-3, 6-1    
27.10.   Aranda Arcas L. - Chlpac A.   6-4, 6-2    
26.10.   Chlpac A. - Ortega Redond   5-7, 6-2, 6-3    
25.10.   Zlochova Z. - Chlpac A.   1-6, 6-2, 6-3    
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Yoruk I. - Chlpac A. 1K 6-4, 3-6, 6-4 1.19 3.95
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Eraydin B. - Chlpac A. 1K 1-6, 6-4, 6-0 1.36 2.81
  Káhira 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Bertoloni A. - Chlpac A. OF 6-1, 6-2 1.64 2.08
08.09.   Chlpac A. - Refaat M. 1K 7-5, 6-2 1.07 6.62
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Girelli C. - Chlpac A. 1K 6-2, 4-6, 6-3 4.36 1.16
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Oliynykova O. - Chlpac A. OF 6-1, 6-4 3.16 3.86
25.08.   Chlpac A. - Van Impe A. 1K 4-6, 6-4, 6-1 1.83 1.84
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Tilbuerger J. - Chlpac A. 1K 6-4, 7-5 1.27 3.30
  Káhira 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Ezzat Y. - Chlpac A. OF 2-6, 6-4, 7-5 2.01 1.69
04.08.   Chlpac A. - Perez Garcia M. 1K 6-4, 4-6, 6-3 1.41 2.63
  Káhira 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.07.   Kulambayeva Z. - Chlpac A. OF 6-4, 6-2 1.07 6.34
28.07.   Chlpac A. - Matusova B. 1K 2-6, 6-2, 6-2 1.90 1.77
  UTR Pro Tennis Series 4 Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Cervino Ruiz C. - Chlpac A.   7-5, 6-1    
16.04.   Chlpac A. - Ferlito A.   6-3, 6-1    
14.04.   Chlpac A. - Darley C.   6-0, 6-2    
13.04.   Selekhmeteva O. - Chlpac A.   6-2, 6-2    
12.04.   Chlpac A. - Oliynykova O.   4-6, 6-4, 6-3    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.03.   Lovric P. - Chlpac A. Q-OF 7-6, 6-4 1.08 5.83
29.03.   Chlpac A. - Bourguignon M. Q-2K 6-3, 4-6, 10-8 1.44 2.47
28.03.   Chlpac A. - Bergen M. Q-1K 6-3, 3-6, 10-2    
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Aney J. - Chlpac A. Q-2K 6-4, 6-3 1.07 6.20
21.03.   Chlpac A. - Plaksiy H. Q-1K 6-0, 6-2    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Spasova B. - Chlpac A. Q-1K 6-2, 3-6, 10-5    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Martinez Cire - Chlpac A. Q-2K 6-0, 6-2 1.36 2.75
07.03.   Chlpac A. - Kimmelmann J. Q-1K 1-6, 6-2, 10-8    
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.03.   Reasco Gonzal - Chlpac A. Q-OF 3-6, 6-2, 10-8 1.30 3.09
01.03.   Chlpac A. - Nadel N. Q-2K 6-1, 6-1 1.56 2.20
28.02.   Chlpac A. - Corneanu O. Q-1K 6-3, 6-1    
  Monastir 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.12.   Cheho / Wong - Chlpa / Cirot OF 6-2, 6-2 1.21 3.72
  Monastir 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.12.   Avomo / Wong - Chlpa / Safar OF 6-4, 6-2 1.32 2.91
  Petange 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.11.   Belgr / Nguye - Chlpa / Wecke OF 64-7, 6-0, 10-8 1.10 5.25
  Antalya 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Erayd / Stama - Chlpa / Schmi OF 6-4, 6-3 1.19 3.73
  Antalya 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.10.   Erayd / Vicen - Chlpa / Schmi OF 6-4, 6-1 1.25 3.39
  Káhira 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Vanho / Zolot - Chlpa / Thomm OF 6-1, 7-61 1.19 3.96
  Káhira 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Pinto / Squar - Chlpa / Mihai OF 5-7, 6-2, 10-3 1.30 3.09
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Arbut / Vanho - Chlpa / Lazar ČF 6-2, 6-2 1.27 3.31
24.08.   Chlpa / Lazar - Mazzo / Mazzo OF 6-4, 6-1 1.32 2.99
  Erwitte ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Schmi / Seibo - Amira / Chlpa OF 6-2, 6-2 1.61 2.12
  Káhira 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Alhus / Matus - Chlpa / Samud OF 6-3, 6-1 1.37 2.77
  Káhira 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Meyer / Sauva - Chlpa / Thomm OF 3-6, 6-3, 10-2 1.28 3.22
  Antalya 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Ainit / Hanat - Chlpa / Morat OF 6-1, 6-2 1.60 2.14
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Cadar E. - Chlpac A. 1K 6-3, 7-5 1.34 2.95
  Heraklion 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Skamlova C. - Chlpac A. OF 6-0, 3-0 1.11 5.20
04.03.   Chlpac A. - Dalakishvili M. 1K 7-64, 6-4 2.73 1.37
03.03.   Chlpac A. - Krasnova D. Q-OF 6-4, 2-6, 10-3 2.11 1.57
02.03.   Chlpac A. - Trencheva E. Q-2K 6-4, 6-2 1.29 2.98
  Heraklion 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Cappe / Rocch - Chlpa / Marti ČF 7-5, 6-0    
11.03.   Chlpa / Marti - Fulop / Kalli OF 6-3, 6-3    
  Heraklion 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Curov / Ostlu - Chlpa / Marti ČF    
03.03.   Chlpa / Marti - Fulop / Kalli OF 6-3, 6-2    
Žádné zápasy.
 
  Tabarka 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Karunaratne A. - Chlpac A. OF 6-0, 2-0 1.45 2.37
29.10.   Chlpac A. - Jeribi G. 1K 2-6, 6-0, 6-1 1.04 6.68
  Tabarka 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Alhussein Abd - Chlpac A. 1K 6-1, 2-2 1.34 2.74
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Lanca S. - Chlpac A. 1K 6-1, 1-0 4.95 1.10
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Colmegna M. - Chlpac A. ČF 6-2, 2-6, 6-2 1.06 5.96
10.10.   Chlpac A. - Mettraux M. OF 6-3, 6-3    
08.10.   Chlpac A. - Ziodato S. 1K 6-3, 4-6, 6-2 1.75 1.85
  Tabarka 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Crescenzi G. - Chlpac A. OF 6-1, 6-2 1.93 1.69
02.10.   Chlpac A. - Antoniuk M. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.64
  Tabarka 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Sziedat F. - Chlpac A. OF 6-4, 7-64 2.78 1.33
25.09.   Chlpac A. - Gillan A. 1K 6-3, 4-6, 7-5 1.67 1.95
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Kennel K. - Chlpac A. OF 6-1 1.24 3.28
04.09.   Chlpac A. - Carbonaro G. 1K 7-5, 6-0 1.15 4.14
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Mendez S. - Chlpac A. ČF 6-0, 6-0 1.06 5.96
29.08.   Chlpac A. - Gai C. OF 7-65, 6-3 1.07 5.66
27.08.   Chlpac A. - Lene E. 1K 4-6, 7-5, 6-1 1.57 2.11
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Eidukonyte J. - Chlpac A. OF 6-4, 6-4 1.78 1.82
21.08.   Chlpac A. - Kalava L. 1K 6-3, 6-2 1.05 6.30
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Samir S. - Chlpac A. ČF 7-62, 7-5 1.07 5.76
15.08.   Chlpac A. - Milovanovic E. OF 6-4, 6-3 1.82 1.78
13.08.   Chlpac A. - Vangelova A. 1K 7-5, 6-2 1.80 1.80
  Tabarka 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Turati A. - Chlpac A. OF 6-1, 6-1 1.03 7.28
06.08.   Chlpac A. - Traversi C. 1K 6-4, 6-2 1.54 2.17
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Wargnier L. - Chlpac A. ČF 6-1, 6-2    
25.07.   Chlpac A. - Pysson J. OF 6-2, 6-1    
23.07.   Chlpac A. - Monnot A. 1K 6-4, 6-3 2.53 1.40
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Halbauer E. - Chlpac A. 1K 6-1, 3-0 1.06 6.89
17.06.   Chlpac A. - Temin M. Q-OF 6-2, 4-6, 10-6    
17.06.   Chlpac A. - Rajkovic A. Q-1K 7-5, 6-2 1.69 1.93
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Ganga E. - Chlpac A. OF 6-3, 1-6, 6-1 1.40 2.51
21.05.   Chlpac A. - Hofer V. 1K 6-3, 6-2    
20.05.   Chlpac A. - Ustinoff A. Q-OF 6-1, 6-1    
  Tabarka 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Gatica B. - Chlpac A. 1K 6-3, 6-4 1.07 5.76
  Tabarka 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Vangelova A. - Chlpac A. ČF 6-3, 6-4 1.39 2.56
09.05.   Chlpac A. - Doldan S. OF 6-2, 6-3    
07.05.   Chlpac A. - Bizhukova T. 1K 7-5, 6-1 1.57 2.10
  Tabarka 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Pereira R. - Chlpac A. 1K 6-4, 6-0 1.69 1.93
  Tabarka 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Gilla / Lanca - Chlpa / Vange ČF 7-5, 6-4    
16.10.   Chlpa / Vange - Colom / Giava OF 6-1, 6-2    
  Tabarka 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Lovri / Zioda - Chlpa / Vange SF 1-6, 6-4, 10-8    
10.10.   Chlpa / Vange - Pino / Squar ČF 7-64, 7-5    
08.10.   Chlpa / Vange - Belgr / Manso OF 6-4, 5-7, 11-9    
  Tabarka 31 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Cresc / Zante - Chlpa / Mettr OF 6-2, 6-4    
  Tabarka 30 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Colme / Heraz - Chlpa / Zante OF 6-1, 6-1    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Danil / Gadie - Chlpa / Vange OF 7-64, 5-7, 10-3    
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Hoedt / Mende - Chlpa / Vange OF 6-2, 6-1    
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Bouzo / Cresc - Chlpa / Vange OF 6-1, 6-2    
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Lomba / Samir - Chlpa / Echev SF 6-4, 6-3    
15.08.   Chlpa / Echev - Prisa / Vivia ČF 6-4, 1-6, 10-3    
13.08.   Chlpa / Echev - Cresc / Karda OF 7-62, 6-4    
  Tabarka 23 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Fita / Gavri - Chlpa / Echev OF 6-2, 6-3    
  Les Contamines ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Mettr / Zuger - Bugno / Chlpa ČF 7-63, 2-6, 10-8    
23.07.   Bugno / Chlpa - Hamil / Tagli OF 7-5, 61-7, 10-5    
  Tabarka 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Gadie / Schol - Chlpa / Vange ČF 6-2, 6-1 1.10 5.06
22.05.   Chlpa / Vange - Dmitr / Kozak OF 1.39 2.56
  Tabarka 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Hofer / Lavin - Chlpa / Vange ČF 6-4, 6-2 2.39 1.44
14.05.   Chlpa / Vange - Estab / Puig OF 6-1, 6-3 1.69 1.93
  Tabarka 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.05.   Vedde / Vissc - Chlpa / Vange SF 6-2, 1-6, 10-6 1.25 3.23
09.05.   Chlpa / Vange - Hraba / Zawad ČF 6-4, 4-6, 10-5 4.09 1.15
08.05.   Chlpa / Vange - Covi / Covi OF 6-3, 6-2 1.10 4.97
  Tabarka 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Gatic / Perei - Chlpa / Vange ČF 6-3, 6-2 1.21 3.52
30.04.   Chlpa / Vange - Dolda / Dolda OF 6-3, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Šarm aš-Šajch 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Shoshyna A. - Chlpac A. 1K 1.02 7.64
  Šarm aš-Šajch 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Samir S. - Chlpac A. OF 6-0, 6-2    
07.11.   Chlpac A. - Nieuwboer P. 1K 6-2, 6-3    
05.11.   Ugrelidze N. - Chlpac A. Q-OF 6-3, 6-4    
04.11.   Chlpac A. - Koklina E. Q-1K 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Simic J. - Chlpac A. ČF 6-1, 3-1 1.09 5.16
01.11.   Chlpac A. - Abou Zekri O. OF 7-5, 2-6, 7-65 2.27 1.49
30.10.   Chlpac A. - Wang Z. 1K 7-66, 3-2 1.10 4.97
29.10.   Chlpac A. - Prenkovic L. Q-OF 6-4, 6-1 3.29 1.24
28.10.   Chlpac A. - Cameron D. Q-1K 6-4, 3-6, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Natarajan R. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-1 1.10 4.95
22.10.   Chlpac A. - Chaudhari R. Q-OF 6-0, 6-0 1.24 3.29
21.10.   Chlpac A. - Bishnoi N. Q-1K 6-1, 4-6, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Muma L. - Chlpac A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Šarm aš-Šajch 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Akiyama M. - Chlpac A. 1K 4-6, 7-5, 6-4    
08.10.   Easwaramurthi - Chlpac A. Q-OF 7-5, 7-5 1.96 1.67
07.10.   Chlpac A. - Velcea A. Q-1K 6-3, 2-6, 6-4    
  Rakouská bundesliga Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Chlpac A. - Brglez P. 8K 6-2, 4-6, 6-4    
02.06.   Chlpac A. - Thiem J. 7K 6-4, 6-4    
31.05.   Chlpac A. - Baumgartner I. 6K 6-2, 6-0    
26.05.   Horackova G. - Chlpac A. 5K 6-1, 6-2    
21.05.   Jurikova L. - Chlpac A. 4K 6-3, 6-0    
19.05.   Paar L. - Chlpac A. 3K 6-2, 6-1    
10.05.   Mayr J. - Chlpac A. 1K 7-5, 6-3    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Szlavikovics S. - Chlpac A. Q-2K 6-4, 6-3    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Halbauer E. - Chlpac A. 1K 6-1, 6-1    
23.04.   Chlpac A. - Solomatina A. Q-OF 6-2, 6-1    
22.04.   Chlpac A. - Kulikova Y. Q-2K 6-4, 7-64    
21.04.   Chlpac A. - Iansitova S. Q-1K 7-5, 3-6, 6-2    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Nazarova G. - Chlpac A. Q-OF 6-1, 6-0    
15.04.   Chlpac A. - Ruggieri A. Q-2K 7-69, 6-0    
14.04.   Chlpac A. - Poplavska A. Q-1K 6-4, 7-5    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Vanlangendonc - Chlpac A. Q-2K 6-3, 6-3    
31.03.   Chlpac A. - Azaddoost S. Q-1K 6-0, 6-1    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.03.   Karvouni V. - Chlpac A. Q-1K 6-2, 6-1    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Appleton E. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-1 1.03 7.12
19.03.   Chlpac A. - Spoljaric A. Q-OF 6-2, 6-4    
18.03.   Chlpac A. - Gerhardt A. Q-2K 6-0, 6-0    
17.03.   Chlpac A. - Alhorn S. Q-1K 6-0, 6-0    
  Heraklion 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Vaňková K. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-4    
12.03.   Chlpac A. - Makhorkina A. Q-OF 7-65, 6-0    
11.03.   Chlpac A. - Vangelova A. Q-2K 6-3, 6-3    
10.03.   Chlpac A. - Spoljaric A. Q-1K 6-3, 6-0    
  Heraklion 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Davidescu G. - Chlpac A. Q-2K 6-4, 7-5    
  Antalya 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Ni Ma / You M - Chlpa / Kulik OF 6-0, 3-6, 10-3    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Oresh / Stoil - Chlpa / Wolf OF 0-6, 6-2, 12-10    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Arshi / Mihay - Chlpa / Sandb OF 6-2, 6-0    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Duca / Negoi - Chlpa / Vange OF 5-7, 6-2, 10-5    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.03.   Boev / Gaspa - Chlpa / Vange OF 6-3, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Bosio V. - Chlpac A. 1K 7-5, 6-2 1.11 4.76
10.12.   Chlpac A. - Vidal M. Q-OF 6-0, 6-0    
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.12.   Kukharchuk N. - Chlpac A. SF 6-1, 6-3 1.23 3.47
07.12.   Chlpac A. - Villarreal A. ČF 6-1, 6-3 1.86 1.74
06.12.   Chlpac A. - Portillo Rami OF 6-3, 6-3    
04.12.   Chlpac A. - Tarun A. 1K 4-6, 6-4, 6-0 1.20 3.60
  Šarm aš-Šajch 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Alhussein Abd - Chlpac A. 1K 6-3, 6-2 1.39 2.55
  Šarm aš-Šajch 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Echeverria Al - Chlpac A. Q-OF 6-2, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Mane S. - Chlpac A. Q-OF 4-6, 6-3    
16.07.   Chlpac A. - Ashley L. Q-2K 5-7, 6-2, 7-5    
15.07.   Chlpac A. - Eltony M. Q-1K 6-3, 6-0    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.07.   Wagner Y. - Chlpac A. Q-2K 6-2, 6-2    
  Focsani ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Vicens Mas R. - Chlpac A. 1K 6-1, 2-6, 6-0 1.18 3.79
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Vicens Mas R. - Chlpac A. Q-OF 6-3, 6-0    
25.06.   Chlpac A. - Avvantaggiati Q-2K 4-6, 6-3, 6-1    
24.06.   Chlpac A. - Savescu I. Q-1K 6-0, 6-3    
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Palma L. - Chlpac A. Q-1K 67-7, 7-5, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Brito F. - Chlpac A. ČF 6-1, 6-2 1.02 7.64
04.05.   Chlpac A. - Fontana K. OF 6-3, 1-6, 6-3 2.92 1.30
03.05.   Chlpac A. - Schlagenhauf E. 1K 6-1, 6-0 1.12 4.58
30.04.   Chlpac A. - Ashley L. Q-OF 6-0, 6-1    
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Carle M. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-3 1.08 5.40
03.04.   Chlpac A. - Dos Santos Re Q-OF 6-4, 6-0    
02.04.   Chlpac A. - Kokeladze K. Q-2K 60-7, 6-3, 6-2    
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Romero C. - Chlpac A. Q-2K 6-3, 6-3    
25.03.   Chlpac A. - Lombera R. Q-1K 6-2, 6-1    
  Santa Cruz ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Brito / Giang - Chlpa / Glori OF 7-62, 6-0    
  Guayaquil ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Perez / Valer - Chlpa / Peer OF 6-1, 6-4    
  Šarm aš-Šajch 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Mihai / Zhao - Chlpa / Echev ČF 4-6, 6-0, 10-3 1.18 3.79
01.08.   Chlpa / Echev - Garde / Ragon OF 3-6, 6-2, 10-6    
  Šarm aš-Šajch 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.07.   Ashle / Ueda - Alexa / Chlpa ČF 6-3, 6-1 1.65 1.98
11.07.   Alexa / Chlpa - Nanti / Rohir OF 6-4, 6-4    
  Bukurešť 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.06.   Bogda / Bulga - Chlpa / Corre ČF 6-3, 6-1 1.14 4.28
27.06.   Chlpa / Corre - Popes / Saves OF 6-1, 6-4 1.17 3.90
  Řím ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Duca / Masin - Bunea / Chlpa OF 6-3, 6-2 1.38 2.59
  Santa Margherita Di Pula 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Masin / Ponom - Chlpa / Testa ČF 6-1, 6-1 1.22 3.43
03.05.   Chlpa / Testa - Kaufi / Schla OF 6-2, 6-0 1.22 3.43
  Sao Jose Dos Campos ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Guima / Perei - Chlpa / Luini OF 6-1, 610-7, 10-5 2.21 1.52
  Campinas ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Luini / Perei - Chlpa / Zelen OF 6-4, 7-62 1.11 4.76
Žádné zápasy.
 
  Santiago 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Ganga E. - Chlpac A. Q-1K 2-6, 6-1, 6-3    
  Santiago 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Herazo Gonzal - Chlpac A. Q-OF 6-2, 6-4    
19.11.   Chlpac A. - Arce Riquelme Q-1K 6-0, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Masini M. - Chlpac A. 1K 3-6, 6-4, 6-3 1.38 2.59
30.10.   Chlpac A. - Diez C. Q-OF 6-2, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Zmau M. - Chlpac A. 1K 6-3, 6-2 1.18 3.79
24.10.   Chlpac A. - Pusceddu C. Q-OF 6-1, 6-0    
23.10.   Chlpac A. - Diez C. Q-1K 6-2, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Sanesi G. - Chlpac A. 1K 6-3, 6-2 1.14 4.28
17.10.   Chlpac A. - Avvantaggiati Q-OF 6-1, 6-1    
16.10.   Chlpac A. - Testa G. Q-1K 6-1, 7-68    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Naya G. - Chlpac A. Q-OF 65-7, 6-1, 7-5    
  Hammamet 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Genovese E. - Chlpac A. Q-OF 7-5, 6-3    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Reddy S. - Chlpac A. 1K 5-7, 6-2, 7-63 1.25 3.21
25.09.   Chlpac A. - Raggi A. Q-OF 7-66, 6-2    
24.09.   Chlpac A. - Pratesi M. Q-1K 6-3, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Luttikhuis N. - Chlpac A. 1K 6-4, 4-6, 6-1    
19.09.   Chlpac A. - Rossi F. Q-OF 6-3, 6-2    
18.09.   Chlpac A. - Capogrosso A. Q-1K 6-3, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Napolitano V. - Chlpac A. 1K 6-3, 6-3 1.27 3.09
  Campos Do Jordao 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Muma L. - Chlpac A. 1K 6-0, 6-0 1.67 1.96
24.07.   Chlpac A. - Wakiyama C. Q-OF 6-1, 6-0    
  Buenos Aires 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.06.   Farfan D. - Chlpac A. OF 6-2, 6-3 1.25 3.21
07.06.   Chlpac A. - Alves C. 1K 6-4, 6-4 4.14 1.15
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.04.   Baranano P. - Chlpac A. Q-1K 7-65, 6-3    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Ganga E. - Chlpac A. Q-1K 7-64, 1-6, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Giovi / Palmi - Chlpa / Stefa OF 6-1, 6-1    
  Santa Margherita Di Pula 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Alexa / Testa - Chlpa / Rossi OF 6-3, 2-6, 10-5    
  Santa Margherita Di Pula 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.10.   Kerfs / Simic - Chlpa / Rossi OF 6-2, 6-3    
  Hammamet 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.10.   Anshb / Hobga - Chlpa / Rossi OF 6-2, 6-0    
  Santa Margherita Di Pula 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Giovi / Ormae - Chlpa / Rossi ČF 6-1, 6-2    
27.09.   Chlpa / Rossi - Holto / Kamiy OF 6-3, 7-5    
  Santa Margherita Di Pula 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Holto / Stuar - Chlpa / Rossi OF 1-6, 6-2, 10-3    
  Buenos Aires 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Blanc / Vega - Chlpa / Glori OF 7-5, 6-4    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Estab / Luini - Chlpa / Glori ČF 6-2, 6-3    
02.05.   Chlpa / Glori - Asens / Macri OF 6-2, 7-66    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.04.   Gatic / Petit - Capur / Chlpa ČF 7-63, 6-0    
26.04.   Capur / Chlpa - Bueno / Guima OF 6-2, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Santa Fe ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Ganga E. - Chlpac A. Q-OF 6-0, 6-1    
27.09.   Chlpac A. - Urrutia M. Q-2K 1-6, 6-3, 6-1    
  San Carlos ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Monzon E. - Chlpac A. Q-1K 6-0, 5-7, 7-66    
  Buenos Aires 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.08.   Rescaldani F. - Chlpac A. 1K 6-4, 2-6, 6-4 1.27 3.10
03.08.   Chlpac A. - Parodi R. Q-OF 6-1, 6-2    
02.08.   Chlpac A. - Roncatti F. Q-2K 6-1, 6-0    
01.08.   Chlpac A. - Lamas T. Q-1K 6-0, 6-0    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Brito F. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-2    
27.07.   Chlpac A. - Montero M. Q-OF 6-1, 6-4    
26.07.   Chlpac A. - Vazquez M. Q-2K 6-0, 6-3    
25.07.   Chlpac A. - Parodi R. Q-1K 6-2, 6-0    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.05.   Petit S. - Chlpac A. 1K 6-2, 6-3 1.28 3.05
04.05.   Chlpac A. - Recalde C. Q-OF 6-1, 6-4    
03.05.   Chlpac A. - Zapata A. Q-2K 6-0, 6-4    
02.05.   Chlpac A. - Opolz M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Garcia Vazque - Chlpac A. Q-2K 7-5, 6-4    
25.04.   Chlpac A. - Ramalle L. Q-1K 6-2, 3-6, 6-1    
  San Carlos ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Cresp / Farfa - Chlpa / Glori OF 7-5, 6-2    
  Buenos Aires 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Monte / Verba - Chlpa / Glori OF 6-2, 6-4    
  Buenos Aires 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.07.   Gatic / Petit - Chlpa / Glori OF 6-4, 5-7, 12-10    
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Gobbi / Vega - Chlpa / Glori ČF 6-1, 6-2    
04.05.   Chlpa / Glori - Diaz / Paez OF 6-0, 65-7, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Villa Maria ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.06.   Guimaraes Bue - Chlpac A. 1K 6-1, 1-6, 6-2    
16.06.   Chlpac A. - Hail D. Q-OF 7-5, 6-0    
15.06.   Chlpac A. - Gatica B. Q-2K 6-2, 7-5    
14.06.   Chlpac A. - Jofre J. Q-1K 6-0, 6-1    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Asensos M. - Chlpac A. Q-OF 6-2, 6-4    
08.06.   Chlpac A. - Hail D. Q-2K 65-7, 7-5, 7-64    
  Buenos Aires 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Aguirri C. - Chlpac A. Q-OF 6-3, 6-3    
23.02.   Chlpac A. - Perez-Garcia P. Q-2K 6-2, 6-3    
22.02.   Chlpac A. - Lamas T. Q-1K 6-3, 6-4    
  Buenos Aires 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Frascini M. - Chlpac A. Q-OF 6-2, 6-3    
16.02.   Chlpac A. - Tumosa C. Q-2K 6-3, 6-3    
15.02.   Chlpac A. - Ascua J. Q-1K 6-4, 3-6, 6-1    
  Villa del Dique ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Ferre / Zelen - Chlpa / Labaq OF 6-0, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
26.05.2022 - 31.05.2022  Heraklion 3 ITF skreč
13.05.2022 - 24.05.2022  UTR Pro Tennis Series 5 skreč
05.03.2020 - 10.03.2020  Heraklion 17 ITF skreč
31.10.2019 - 02.03.2020  Tabarka 35 ITF skreč
23.10.2019 - 29.10.2019  Tabarka 34 ITF skreč
15.10.2019 - 16.10.2019  Tabarka 33 ITF skreč
05.09.2019 - 25.09.2019  Tabarka 27 ITF skreč
19.06.2019 - 23.07.2019  Montpellier ITF skreč
14.11.2018 - 30.04.2019  Šarm aš-Šajch 21 ITF nenastoupila
02.11.2018 - 04.11.2018  Šarm aš-Šajch 19 ITF skreč
17.07.2017 - 24.07.2017  Šarm aš-Šajch 14 ITF skreč
 
 
 
 
 
TOPlist