Dmitrichenko Yekaterina - profil

Dmitrichenko Yekaterina 

Dmitrichenko Yekaterina

Stát: Kazachstán
Věk: 18 (16. 10. 2001)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 781. / 723.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 567. / 538.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 41/51 28/34 9/13 4/4 - -
2019 19/19 9/11 6/6 4/2 - -
2018 14/14 13/11 1/3 - - -
2017 5/13 4/8 1/3 0/2 - -
2016 3/5 2/4 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/34 25/25 8/5 0/4 - -
2019 24/14 16/8 8/4 0/2 - -
2018 8/9 8/8 0/1 - - -
2017 1/11 1/9 - 0/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Telavi 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Semenistaja D - Dmitrichenko 1K 6-4, 6-1 1.64 1.99
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Pachkaleva T. - Dmitrichenko 1K 7-5, 6-3 1.33 2.78
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zakharova A. - Dmitrichenko ČF 7-64, 6-3 1.08 5.40
19.09.   Dmitrichenko Y. - Yersh K. OF 6-1, 7-5 1.10 4.95
18.09.   Dmitrichenko - Maklakova E. 1K 7-5, 6-0 1.80 1.80
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kanapatskaya - Dmitrichenko 1K 4-6, 6-3, 6-0    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Lavino I. - Dmitrichenko Y. Q-OF 4-6, 6-3, 10-6 2.55 1.39
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Prisacariu A. - Dmitrichenko ČF 6-1, 6-1 1.15 4.14
22.08.   Dmitrichenko Y. - Smith A. OF 4-6, 6-0, 6-2 1.22 3.43
21.08.   Dmitrichenko - Bertoloni A. 1K 7-5, 6-2 1.14 4.28
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Prisacariu A. - Dmitrichenko ČF 6-2, 6-2 1.73 1.88
15.08.   Dmitrichenko Y. - Girard E. OF 6-1, 6-4 1.63 2.01
13.08.   Dmitrichenko Y. - Velcea A. 1K 6-0, 6-2 1.22 3.44
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kruzhkova D. - Dmitrichenko 1K 6-3, 7-5    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Kruzhkova D. - Dmitrichenko ČF 4-6, 6-1, 6-2    
11.04.   Dmitrichenko Y. - Hoedt M. OF    
10.04.   Dmitrichenko - Kudashova D. 1K 7-5, 1-6, 6-3 2.27 1.49
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Damaschin A. - Dmitrichenko OF 6-3, 6-2 1.80 1.80
01.02.   Dmitrichenko - Stamatova J. 1K    
29.01.   Dmitrichenko - Mettraux M. Q-OF 6-2, 6-1    
28.01.   Dmitrichenko - Axyanova A. Q-1K 6-0, 6-3    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Jones F. - Dmitrichenko Y. 1K 3-6, 6-3, 10-7 1.07 5.76
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Simio / Sisko - Dmitr / Ureke F 6-1, 6-0    
11.10.   Dmitr / Ureke - Kurgi / Zakar SF 6-2, 1-6, 11-9    
10.10.   Dmitr / Ureke - Kudas / Lazar ČF 6-1, 6-2    
08.10.   Dmitr / Ureke - Daujo / Nuudi OF 7-5, 6-2    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Avane / Kanap - Dmitr / Sayfe F 6-3, 6-0    
20.09.   Dmitr / Sayfe - Kruzh / Sukho SF 6-1, 6-4    
19.09.   Dmitr / Sayfe - Ismag / Nikol ČF 6-2, 6-2    
17.09.   Dmitr / Sayfe - Ignat / Kuzne OF 6-3, 6-0    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Ignat / Kuzne - Dmitr / Yersh ČF 6-4, 2-6, 12-10 2.78 1.33
10.09.   Dmitr / Yersh - Karim / Masle OF 6-4, 6-3 1.22 3.43
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Beste / Rumi - Dmitr / Schmi ČF    
03.09.   Dmitr / Schmi - Balas / Rajmo OF 6-2, 6-3    
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Bouzo / Cresc - Dmitr / Rudiu F 7-65, 6-3    
23.08.   Dmitr / Rudiu - Prisa / Vivia SF 6-4, 1-6, 10-7    
22.08.   Dmitr / Rudiu - Jorge / Males ČF 7-67, 2-6, 10-5    
20.08.   Dmitr / Rudiu - Giava / Losci OF 6-3, 2-6, 10-5    
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Kuzmo / Milov - Dmitr / Vange SF 7-610, 6-1    
15.08.   Dmitr / Vange - Girar / Sall ČF 6-3, 6-3    
13.08.   Dmitr / Vange - Trave / Zante OF 2-6, 6-4, 10-5    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Detko / Kulam - Dema / Dmitr ČF 1-6, 6-3, 10-6 2.39 1.44
16.04.   Dema / Dmitr - Semen / Tkach OF 6-2, 6-1    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Lee E / Yulda - Ainit / Dmitr SF 6-2, 6-2    
12.04.   Ainit / Dmitr - Shail / Zhana ČF 6-1, 6-4    
11.04.   Ainit / Dmitr - Kudas / Rudiu OF 6-4, 6-2    
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Aikaw / Vange - Arsla / Dmitr OF 6-3, 6-0 1.20 3.62
Žádné zápasy.
 
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Lantigua De L - Dmitrichenko ČF 6-4, 1-6, 7-5 1.49 2.27
13.12.   Dmitrichenko Y. - Steur J. OF 6-3, 64-7, 6-2 2.53 1.40
12.12.   Dmitrichenko Y. - Badawi A. 1K 6-3, 7-61 1.14 4.32
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Akiyama M. - Dmitrichenko 1K 2-6, 6-4, 6-2 4.36 1.13
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Kulambayeva Z - Dmitrichenko SF 6-4, 60-7, 6-3 1.49 2.44
27.09.   Dmitrichenko Y. - Stamat V. ČF 6-2, 6-4    
26.09.   Dmitrichenko - Zakharova A. OF 1-6, 7-5, 6-4    
24.09.   Dmitrichenko - Terteac O. 1K 6-2, 6-3    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Palkina K. - Dmitrichenko ČF 7-5, 6-4 1.43 2.43
19.09.   Dmitrichenko - Oliynykova O. OF 4-6, 7-5, 7-64 3.66 1.19
17.09.   Dmitrichenko - Karimjanova Y 1K 6-2, 6-3 1.40 2.53
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Koval V. - Dmitrichenko Y. ČF 6-2, 6-2    
12.09.   Dmitrichenko - Palkina K. OF 0-6, 6-4, 6-4    
11.09.   Dmitrichenko Y. - Wira K. 1K 6-2, 6-2 1.21 3.48
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Talbi S. - Dmitrichenko Y. Q-OF 6-1, 6-3 1.10 4.97
25.08.   Dmitrichenko - Grinchishina Q-1K 6-4, 7-63    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Minnen G. - Dmitrichenko Y. 1K 6-1, 6-4    
21.05.   Dmitrichenko - Luikham J. Q-OF 6-3, 5-7, 6-1    
20.05.   Dmitrichenko - Kozaeva A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Tkacheva M. - Dmitrichenko Q-1K 2-6, 7-69, 6-2    
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.05.   Damaschin A. - Dmitrichenko Q-2K 6-3, 6-3    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.04.   Yadlapalli P. - Dmitrichenko 1K 0-6, 6-2, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Ainitdinova G - Dmitrichenko OF 6-2, 2-6, 7-5    
10.04.   Dmitrichenko - Aponasenko V. 1K 7-62, 6-4    
  Káhira 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Akiya / Dema - Dmitr / Iakov OF 6-4, 6-2    
  Káhira 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Akiya / Dema - Dmitr / Iakov OF 6-3, 5-7, 10-8    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Dmitr / Iakov - Karim / Yulda F 6-4, 6-3 1.44 2.39
27.09.   Dmitr / Iakov - Herte / Palki SF 6-1, 6-4 2.70 1.35
26.09.   Dmitr / Iakov - Lazar / Oliyn ČF 1-6, 7-66, 10-7 1.69 1.93
25.09.   Dmitr / Iakov - Kalin / Makar OF 7-5, 6-2 1.63 2.01
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Herte / Rakhi - Dmitr / Karim OF 65-7, 6-3, 10-8 1.22 3.46
  Almaty 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Oliyn / Yulda - Dmitr / Iakov ČF 6-3, 5-7, 10-5 1.93 1.69
10.09.   Dmitr / Iakov - Karim / Karlo OF 7-5, 6-4 1.43 2.43
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Araka / Pantu - Detko / Dmitr OF 6-4, 6-2    
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Bolkv / Segar - Detko / Dmitr OF 3-6, 6-2, 11-9    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Pogre / Yadla - Dmitr / Sokal ČF 6-2, 6-4    
17.04.   Dmitr / Sokal - Karim / Yulda OF 6-1, 7-5    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Kruzh / Pogre - Dmitr / Kubar SF 7-5, 6-2    
11.04.   Dmitr / Kubar - Dmitr / Ma Y. ČF 6-3, 6-2    
09.04.   Dmitr / Kubar - Abdur / Umaro OF 6-3, 5-7, 10-4    
Žádné zápasy.
 
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.12.   Ekani I. - Dmitrichenko Y. Q-OF 6-3, 6-2    
17.12.   Dmitrichenko - Pisareva A. Q-1K 7-60, 6-4    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Pannarale F. - Dmitrichenko Q-OF 6-2, 6-3    
10.12.   Dmitrichenko - Sofradzija A. Q-1K 6-4, 3-6, 6-2    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Mayorova Bakh - Dmitrichenko Q-1K 6-1, 6-4    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Palkina K. - Dmitrichenko 1K 6-4, 6-1    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Ukolova A. - Dmitrichenko 1K 6-2, 6-3 1.23 3.35
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Miklova B. - Dmitrichenko 1K 3-6, 7-5, 6-1 1.19 4.08
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.04.   Belova N. - Dmitrichenko Y. Q-1K 6-1, 6-0    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Khabibulina A - Dmitrichenko 1K 6-3, 6-2    
09.04.   Dmitrichenko - Chikalkina A. Q-OF 7-5, 6-2    
08.04.   Dmitrichenko - Bahodyrova L. Q-1K 6-4, 3-6, 6-3    
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Cheho / Pisar - Dmitr / Sofra OF 6-3, 2-6, 10-4    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.12.   Rame / Yerol - Dmitr / Sosno OF 6-0, 6-1    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Remon / Sprem - Dmitr / Matus ČF 7-63, 7-63    
06.12.   Dmitr / Matus - Lanca / Novci OF 6-2, 6-1    
  Hammamet 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Smith / Talco - Dmitr / Spose ČF 6-0, 6-4    
28.11.   Dmitr / Spose - Ekani / Le Bi OF    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.09.   Meren / Umaro - Dmitr / Koval OF 6-3, 6-2    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Pekho / Solny - Dmitr / Koval OF 6-4, 1-6, 10-3    
  Almaty ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Folts / Kulam - Dmitr / Kim Y OF 6-3, 6-1    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Chika / Priby - Dmitr / Golop OF 6-2, 6-2    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Gasan / Priby - Detko / Dmitr OF 6-4, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Šymkent 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Novikova P. - Dmitrichenko 1K 3-6, 6-1, 6-3    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Lazareva M. - Dmitrichenko OF 6-2, 6-4    
26.09.   Dmitrichenko - Nesterovich O 1K 6-2, 6-2    
25.09.   Dmitrichenko - Zubkova A. Q-OF 6-1, 6-1    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Ukolova A. - Dmitrichenko 1K 6-1, 6-0    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Rakhimova K. - Dmitrichenko Q-1K 6-1, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.03.2019 - 26.03.2019  Šarm aš-Šajch 9 ITF skreč
29.05.2016 - 19.09.2016  Namangan ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist