Marrero-Santana David - profil

Marrero-Santana David 

Marrero-Santana David

Stát: Španělsko
Věk: 38 (8. 4. 1980)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: - / 143.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 64. / 5.
Pohlaví: muž
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 344/238 293/187 43/40 7/8 1/3 -
2017 1/1 1/1 - - - -
2015 1/2 1/2 - - - -
2014 0/1 - 0/1 - - -
2013 0/2 - 0/2 - - -
2012 1/3 1/2 - 0/1 - -
2011 7/6 7/5 0/1 - - -
2010 23/27 22/21 1/2 0/3 0/1 -
2009 42/32 40/30 - 2/1 0/1 -
2008 43/31 39/26 2/3 1/1 1/1 -
2007 49/28 48/25 1/3 - - -
2006 50/25 38/18 12/6 0/1 - -
2005 45/24 33/18 12/6 - - -
2004 47/26 42/21 5/5 - - -
2003 24/19 16/10 8/9 - - -
2002 11/11 5/8 2/2 4/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 378/275 270/145 63/78 33/34 12/15 0/3
2018 21/30 15/15 4/8 2/5 0/2 -
2017 20/26 14/14 5/8 1/3 0/1 -
2016 27/22 19/9 6/8 2/4 0/1 -
2015 26/30 14/10 5/12 3/4 4/3 0/1
2014 30/28 15/9 9/12 3/3 3/2 0/2
2013 54/22 26/7 16/10 11/4 1/1 -
2012 38/23 26/11 6/7 4/3 2/2 -
2011 36/29 24/17 7/6 4/4 1/2 -
2010 43/22 37/14 2/3 3/4 1/1 -
2009 40/17 40/17 - - - -
2008 18/12 18/11 0/1 - - -
2007 12/6 12/6 - - - -
2006 6/2 6/2 - - - -
2005 4/1 4/1 - - - -
2003 3/5 0/2 3/3 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 7/22 0/5 5/10 - 2/7 -
2016 0/2 - 0/1 - 0/1 -
2015 0/4 0/1 0/2 - 0/1 -
2014 0/4 0/1 0/2 - 0/1 -
2013 4/4 0/1 3/2 - 1/1 -
2012 1/3 0/1 1/1 - 0/1 -
2011 1/3 0/1 1/1 - 0/1 -
2010 1/2 - 0/1 - 1/1 -
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2009 - 1
2007 - 3
2005 - 3
2003 - 1
Celkem: 0 8
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 1 -
2016 2 -
2015 1 -
2013 4 1
2012 4 -
2011 - 1
2010 3 4
2009 - 4
2008 - 3
2007 - 1
2005 - 1
Celkem: 15 15
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Mistrovství Itálie týmů Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Marrero-Santa - Lisnard J.   6-1    
  Mistrovství Francie Kolo Výsledek K1 K2
14.11.   Marrero-Santa - Barthez L. 1K 6-4, 6-2    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Andujar P. - Marrero-Santa 1K 7-6, 6-2 1.63 2.02
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Bellucci T. - Marrero-Santa SF 6-4, 6-3 1.23 3.33
30.10.   Marrero-Santa - Ferreiro F. ČF 6-1, 3-6, 7-5 1.97 1.66
28.10.   Marrero-Santa - Mello R. OF 7-5, 6-0 2.16 1.54
27.10.   Marrero-Santa - Cervantes-Hue 1K 6-2, 6-4 1.75 1.86
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.10.   Schwank E. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-3 1.43 2.41
20.10.   Marrero-Santa - Ventura S. 1K 1-0 2.15 1.55
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
14.10.   Decoud S. - Marrero-Santa 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.77 1.84
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
06.10.   Chela J. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-0 1.23 3.33
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Gonzalez M. - Marrero-Santa OF 6-4, 6-2 1.25 3.22
28.09.   Marrero-Santa - Bagnis F. 1K 6-2, 6-4 1.36 2.66
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Hrbaty D. - Marrero-Santa 1K 6-4, 6-3 1.57 2.12
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Arnaboldi A. - Marrero-Santa ČF 7-6, 6-0 1.82 1.78
17.09.   Marrero-Santa - Oswald P. OF 7-5, 6-4 1.70 1.91
14.09.   Marrero-Santa - Cervantes-Hue 1K 7-6, 6-2 1.83 1.78
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Riba-Madrid P - Marrero-Santa OF 6-4, 6-3 1.55 2.15
08.09.   Marrero-Santa - Boluda-Purkis 1K 6-3, 3-6, 6-2 1.13 4.43
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Krajinovic F. - Marrero-Santa ČF 0-6, 6-1, 6-3 2.21 1.52
20.08.   Marrero-Santa - Ghem A. OF 4-6, 6-0, 6-2 1.41 2.46
18.08.   Marrero-Santa - Vivanco-Guzma 1K 6-3, 7-5 1.46 2.35
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Lopez Jaen M. - Marrero-Santa   2-6, 6-3, 6-3    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.08.   Ascione T. - Marrero-Santa OF 7-5, 7-6 1.75 1.86
11.08.   Marrero-Santa - Checa-Calvo J 1K 6-3, 7-5 1.78 1.83
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
02.08.   Marrero-Santa - Rehnquist B. 8K 6-1, 6-4    
31.07.   Marrero-Santa - Ghem A. 7K 6-2, 7-6    
  Orbetello challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Andujar P. - Marrero-Santa 1K 7-6, 6-2 1.53 2.20
  Bundesliga - muži Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Marrero-Santa - Koning M. 6K 6-2, 6-4    
24.07.   Marrero-Santa - Torresi F. 5K 6-4, 6-2    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.07.   Massu N. - Marrero-Santa 1K 6-3, 6-3 1.42 2.45
  Rijeka challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Vagnozzi S. - Marrero-Santa 1K 6-7, 6-4, 6-1 2.15 1.55
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Kavcic B. - Marrero-Santa OF 6-3, 6-3 1.58 2.10
23.06.   Marrero-Santa - Moraru G. 1K 6-3, 6-4 1.77 1.84
  Wimbledon Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Cipolla F. - Marrero-Santa Q-1K 6-2, 7-6 1.37 2.63
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Ungur A. - Marrero-Santa 1K 6-2, 6-2 2.88 1.32
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
26.05.   Crugnola M. - Marrero-Santa 1K 6-3, 7-5 2.06 1.59
  French Open Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Crivoi V. - Marrero-Santa Q-1K 4-6, 7-5, 6-3 1.54 2.17
  Madrid - Masters Kolo Výsledek K1 K2
09.05.   Gabashvili T. - Marrero-Santa Q-1K 6-4, 7-6 1.67 1.96
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Dodig I. - Marrero-Santa SF 6-3, 7-6 2.42 1.43
01.05.   Marrero-Santa - Rochus O. ČF 6-3, 6-3 1.96 1.67
29.04.   Marrero-Santa - Decoud S. OF 6-2, 6-1 1.65 1.99
27.04.   Marrero-Santa - Kamke T. 1K 6-3, 6-2 1.43 2.41
  Barcelona Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Andujar P. - Marrero-Santa Q-1K 6-3, 6-2 1.65 2.00
  Monza challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Marrero-Santa - Veic A. F 5-7, 6-4, 6-4 1.48 2.31
11.04.   Marrero-Santa - Lisnard J. SF 7-6, 6-3 1.56 2.13
10.04.   Marrero-Santa - Ramos-Vinolas ČF 6-4, 6-4 1.39 2.57
09.04.   Marrero-Santa - Brizzi A. OF 6-4, 6-4 1.41 2.50
07.04.   Marrero-Santa - Tenconi T. 1K 7-6, 1-6, 7-6 1.53 2.20
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.04.   Cuevas P. - Marrero-Santa OF 6-4, 3-6, 6-1 1.69 1.93
01.04.   Marrero-Santa - Fioravante E. 1K 6-1, 7-6 1.12 4.58
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Ventura S. - Marrero-Santa SF 3-6, 6-2, 6-1 1.80 1.80
27.03.   Marrero-Santa - Horna L. ČF 6-2, 6-4 1.67 1.95
25.03.   Marrero-Santa - Riba-Madrid P OF 6-3, 6-3 1.83 1.77
24.03.   Marrero-Santa - Brzezicki J. 1K 6-4, 3-6, 6-4 1.55 2.15
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Huta-Galung J - Marrero-Santa SF 2-6, 6-4, 6-3 1.89 1.72
20.03.   Marrero-Santa - Brzezicki J. ČF 6-2, 6-3 1.74 1.87
19.03.   Marrero-Santa - Vagnozzi S. OF 5-7, 6-3, 6-1 1.53 2.19
17.03.   Marrero-Santa - Petrazzuolo G 1K 6-4, 6-4 1.46 2.35
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Recouderc L. - Marrero-Santa ČF 6-4, 3-6, 6-4 1.99 1.65
11.03.   Marrero-Santa - Vaněk J. OF 6-0, 4-6, 6-3 1.91 1.70
09.03.   Marrero-Santa - Pashanski B. 1K 6-3, 2-6, 7-5 1.81 1.79
  Bergamo challenger Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Brands D. - Marrero-Santa 1K 7-6, 3-6, 6-3 1.19 3.72
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Machado R. - Marrero-Santa F 6-2, 6-7, 6-3 1.54 2.17
28.02.   Marrero-Santa - Ouahab L. SF 7-5, 6-4 2.00 1.63
27.02.   Marrero-Santa - Vaněk J. ČF 7-6, 6-4 2.28 1.49
26.02.   Marrero-Santa - El Amrani R. OF 7-5, 6-7, 7-6 1.27 3.10
24.02.   Marrero-Santa - Lopez M. 1K 6-3, 7-6 2.20 1.52
  Buenos Aires Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Zampieri C. - Marrero-Santa Q-1K 4-6, 6-4, 6-2    
  Costa Do Sauipe Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Machado R. - Marrero-Santa Q-ČF 6-4, 6-1    
08.02.   Marrero-Santa - Ventura S. Q-OF 6-4, 1-6, 6-4    
07.02.   Marrero-Santa - Michelucci M. Q-1K 6-1, 6-2    
  Vina del Mar Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Cuevas P. - Marrero-Santa Q-ČF 3-6, 6-4, 6-3 1.57 2.12
01.02.   Marrero-Santa - Di Mauro A. Q-OF 6-2, 6-4    
  Medellín challenger Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Decou / Schwa - Junqu / Marre F 6-0, 6-2 1.75 1.85
06.11.   Junqu / Marre - Begem / Poers SF 6-1, 6-1    
04.11.   Junqu / Marre - Balle / Tavar ČF 6-1, 6-3    
03.11.   Junqu / Marre - Gomez / Lopez OF 6-3, 6-2    
  Sao Paulo 4 challenger Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Ferre / Mello - Junqu / Marre F 6-3, 6-3 1.68 1.94
30.10.   Junqu / Marre - Hocev / Souza SF 7-6, 6-3    
28.10.   Junqu / Marre - Alves / Torre ČF 7-5, 6-3    
27.10.   Junqu / Marre - Cerva / Olaso OF 6-7, 6-3, 10-4    
  Santiago 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Crist / Schwa - Brzez / Marre F 6-4, 7-5 2.25 1.50
22.10.   Brzez / Marre - Alvar / Decou SF 6-2, 6-2    
21.10.   Brzez / Marre - Priet / Puert ČF 6-3, 7-6    
20.10.   Brzez / Marre - Migan / Saave OF 6-3, 7-6    
  Asuncion challenger Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Ramir / Ventu - Marre / Poch SF 6-3, 0-6, 10-8    
14.10.   Marre / Poch - Kavci / Skugo ČF 6-1, 6-2    
12.10.   Marre / Poch - Colla / Delbo OF 7-6, 6-2    
  Montevideo challenger Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Brzez / Marre - Cueva / Cueva F 6-4, 6-4 1.62 2.03
09.10.   Brzez / Marre - Delga / Priet SF 6-3, 6-3    
08.10.   Brzez / Marre - Bogom / Polan ČF 6-2, 7-6    
06.10.   Brzez / Marre - Dabul / Schwa OF 6-3, 6-3    
  Buenos Aires 2 challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Dabul / Roitm - Brzez / Marre SF    
30.09.   Brzez / Marre - Pasto / Tavar ČF 7-6, 6-1    
29.09.   Brzez / Marre - Priet / Zebal OF 6-4, 6-7, 10-7    
  Trnava challenger Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Minar / Rosol - Brizz / Marre ČF    
21.09.   Brizz / Marre - Karol / Schuk OF 6-7, 6-4, 10-7    
  Todi challenger Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Brizz / Tenco - Cipol / Marre OF 6-4, 1-6, 10-4    
  Sevilla challenger Kolo Výsledek K1 K2
08.09.   Burzi / Cerve - Marre / Santo OF 6-3, 6-1    
  San Sebastian challenger Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Clar / Ramos - Marre / Vicen OF 6-3, 6-4    
  Vigo challenger Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   De Ba / Sluit - Marre / Ramir SF 7-6, 6-3    
12.08.   Marre / Ramir - Konin / Merte ČF 6-2, 6-4    
11.08.   Marre / Ramir - Coll / Marti OF 6-4, 6-2    
  Orbetello challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.07.   Gaio / Kuzne - Bauti / Marre OF 6-7, 6-1, 10-6    
  Poznaň challenger Kolo Výsledek K1 K2
22.07.   Roitm / Sidor - Marre / Ramir ČF 6-2, 6-4    
20.07.   Marre / Ramir - Capko / Kliza OF 6-2, 7-6    
  Rijeka challenger Kolo Výsledek K1 K2
01.07.   Dodig / Veic - Marre / Ramir OF 6-1, 6-3    
  Constanta challenger Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Garci / Marre - Cruci / Merge F 7-6, 6-2 1.87 1.74
26.06.   Garci / Marre - Petra / Ungur SF 7-6, 6-4    
24.06.   Garci / Marre - Kavci / Pospí ČF 6-4, 6-3    
23.06.   Garci / Marre - Silva / Souza OF 4-6, 6-4, 10-6    
  Košice challenger Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Alvar / Brzez - Marre / Santo OF 7-6, 2-6, 10-6    
  Furth challenger Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Greul / Motti - Brzez / Marre OF    
  Alessandria challenger Kolo Výsledek K1 K2
28.05.   Ramir / Sanch - Marre / Munoz SF 6-4, 6-4    
27.05.   Marre / Munoz - Duclo / March ČF 7-6, 2-6, 10-3    
25.05.   Marre / Munoz - Crugn / Livra OF 6-7, 6-3, 12-10    
  Ostrava challenger Kolo Výsledek K1 K2
29.04.   Horec / Janci - Brzez / Marre ČF 6-7, 6-3, 10-7    
28.04.   Brzez / Marre - Decou / Rober OF 4-6, 6-4, 11-9    
  Neapol challenger Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Cueva / Marre - Moser / Rosol F 6-4, 6-3 1.73 1.89
02.04.   Cueva / Marre - Koell / Wasse SF 6-0, 6-7, 11-9    
01.04.   Cueva / Marre - Hanle / Lipsk ČF 6-7, 6-3, 10-4    
31.03.   Cueva / Marre - Marti / Riba OF 6-2, 7-5    
  Barletta challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Brzez / Tenco - Marre / Miran ČF 2-6, 7-6, 10-8    
24.03.   Marre / Miran - Danie / Moser OF 3-6, 6-3, 10-5    
  Caltanissetta challenger Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Brzez / Marre - Bracc / Vagno F 7-6, 6-3 1.66 1.97
19.03.   Brzez / Marre - Bemel / Malis SF 7-6, 6-3    
18.03.   Brzez / Marre - Midde / Veic ČF 6-2, 6-4    
17.03.   Brzez / Marre - Cruz / Grill OF 7-5, 6-3    
  Rabat challenger Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Ramir / Ventu - Marre / Ouaha SF 6-4, 6-2    
11.03.   Marre / Ouaha - Karol / Pospí ČF 1-6, 7-5, 10-8    
10.03.   Marre / Ouaha - Danie / Moser OF 1-6, 6-2, 10-6    
  Meknes challenger Kolo Výsledek K1 K2
25.02.   Fried / Vaněk - Marre / Munoz ČF 6-4, 3-6, 10-4    
24.02.   Marre / Munoz - Chaki / Saber OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
27.11.2013 - 27.11.2013  Futures 2013 skreč
08.07.2008 - 13.07.2008  Scheveningen challenger skreč
09.10.2007 - 23.10.2007  Futures 07 skreč
01.09.2006 - 09.09.2006  Futures 06 skreč
11.02.2006 - 14.02.2006  Futures 06 skreč
02.10.2004 - 09.10.2004  Futures 04 skreč
28.07.2004 - 03.08.2004  Futures 04 skreč
 
 

Zprávy

 
 
 
 
 
TOPlist