Popescu Anna - profil

Popescu Anna 

Popescu Anna

Stát: Velká Británie
Věk: 23 (9. 7. 1997)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1226. / 1081.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 795. / 600.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 36/66 23/31 7/16 5/18 1/1 -
2020 0/6 0/3 - 0/3 - -
2019 7/17 4/10 1/5 2/2 - -
2018 13/15 9/6 4/6 0/3 - -
2017 9/14 6/7 0/1 3/6 - -
2016 7/14 4/5 2/4 0/4 1/1 -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 52/53 22/27 16/12 14/14 - -
2020 9/11 2/7 - 7/4 - -
2019 18/11 10/8 5/3 3/0 - -
2018 19/15 7/5 11/6 1/4 - -
2017 3/10 2/5 0/1 1/4 - -
2016 3/6 1/2 0/2 2/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 3
2018 - 1
Celkem: 0 4
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.11.   Daley D. - Popescu A. Q-2K 6-4, 0-6, 10-8 2.04 1.63
  British Tour 5 Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Wilson E. - Popescu A.   6-4, 7-65 1.51 2.37
  British Tour 3 Kolo Výsledek K1 K2
10.07.   Dawson J. - Popescu A. OF 6-3, 6-1 2.92 1.33
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Duca G. - Popescu A. Q-1K 3-6, 6-4, 10-4    
  Heraklion 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Corneanu O. - Popescu A. 1K 6-0, 7-5 1.26 3.32
  Liepaja ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.01.   Ozerova A. - Popescu A. Q-1K 7-61, 6-1    
  Heraklion 12 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.11.   Rosca / Rosca - Bejen / Popes OF 6-2, 6-1 1.09 5.41
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Colme / Delai - Popes / Rusov OF 6-1, 6-1 1.18 4.15
  Heraklion 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Kimch / Tahan - Popes / Rusov OF 3-6, 6-4, 10-5 1.50 2.29
  Heraklion 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.11.   Lavin / Spiga - Bolto / Popes OF 7-5, 7-63 1.57 2.19
  Heraklion 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.10.   Delai / Spite - Bolto / Popes ČF 6-1, 6-0 1.31 3.01
27.10.   Bolto / Popes - Rusov / Schae OF 3-6, 6-0, 10-4 1.82 1.83
  Progress Tour Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Barne / Nicho - Arbut / Popes F 6-3, 7-64 1.29 3.11
17.07.   Arbut / Popes - Adesh / Karta SF 6-4, 7-64    
17.07.   Arbut / Popes - Adesh / Karta   6-4, 7-64 1.40 2.65
16.07.   Barne / Nicho - Arbut / Popes   6-2, 6-2 1.50 2.40
14.07.   Arbut / Popes - Bisse / Mille   6-3, 7-61    
  Altenkirchen ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.02.   Paar / Mitu - Popes / Schol F 7-5, 6-2 1.42 2.59
28.02.   Popes / Schol - Arcan / Cadan SF    
26.02.   Popes / Schol - Fomin / Ivakh ČF 6-4, 6-3 3.70 1.22
25.02.   Popes / Schol - Herin / Rushi OF 6-4, 6-4 1.80 1.91
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.02.   Carri / Fita - Haver / Popes OF 7-63, 7-5 1.35 2.90
  Heraklion 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.02.   Spiga / Vivia - Haver / Popes ČF 2-6, 6-2, 10-6 2.10 1.63
11.02.   Haver / Popes - Lindh / Zafei OF 6-1, 3-6, 10-8    
  Liepaja ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.01.   Falko / Kubka - Haver / Popes SF 7-62, 6-1    
23.01.   Haver / Popes - Parkh / Petru ČF 6-4, 6-2    
21.01.   Haver / Popes - Nikit / Saide OF 6-2, 7-62    
Žádné zápasy.
 
  Solarino 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Morderger Y. - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-1    
  Solarino 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Losciale V. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-2    
  Solarino ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Klincov B. - Popescu A. OF 6-1, 6-1 1.64 1.99
05.11.   Popescu A. - Milatova S. 1K 6-3, 6-2 1.34 2.74
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Hofer V. - Popescu A. OF 7-5, 7-5 1.25 3.21
29.10.   Popescu A. - Mariani M. 1K 6-2, 6-3 1.25 3.21
  Oslo ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Dapkute I. - Popescu A. OF 7-5, 6-3 1.13 4.42
22.10.   Popescu A. - Viller Moller 1K 7-65, 4-6, 7-67 5.66 1.07
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Mueller S. - Popescu A. 1K 7-5, 3-6, 6-2 1.63 2.01
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Bechri C. - Popescu A. 1K 6-3, 1-6, 6-3 1.59 2.07
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Sibille C. - Popescu A. 1K 6-3, 6-1 1.11 4.76
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.08.   Raggi A. - Popescu A. 1K 6-1, 6-2 1.25 3.21
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.07.   Bougrat M. - Popescu A. ČF 6-4, 6-2 1.17 3.89
25.07.   Popescu A. - Dalakishvili OF 4-6, 6-3, 6-4 4.21 1.14
23.07.   Popescu A. - Stojanovic J. 1K 6-1, 6-1    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Steur J. - Popescu A. 1K 6-2, 6-2    
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Samavati S. - Popescu A. OF 6-1, 6-2 1.10 5.06
14.05.   Popescu A. - Isaeva A. 1K 2-6, 6-4, 6-2 3.27 1.24
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Markova J. - Popescu A. 1K 6-0, 6-2 1.01 8.34
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Rakotomalala - Popescu A. Q-OF 6-1, 6-3    
11.03.   Popescu A. - Bizet N. Q-1K 6-1, 6-4 1.33 2.77
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Stevens L. - Popescu A. Q-1K 6-4, 6-2 1.13 4.38
  Monastir 22 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Zhu A. - Popescu A. Q-1K 6-4, 6-2    
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Sanz-Llaneza - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-2    
  Solarino 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Di Sa / Rosat - Haver / Popes OF 6-2, 6-2    
  Solarino 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Morde / Morde - Haver / Popes ČF 6-4, 6-2    
13.11.   Haver / Popes - Matti / Wooll OF 6-1, 6-0    
  Solarino ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.11.   Haver / Popes - Masin / Piang F 6-1, 6-1    
08.11.   Haver / Popes - Breck / Petru SF 6-3, 6-1    
07.11.   Haver / Popes - Girel / Tedes ČF 7-60, 6-1    
  Ortisei ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Niedm / Schul - Kalai / Popes ČF    
  Oslo ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.10.   Kazio / Popes - Dapku / Vojci F 3-6, 7-5, 10-5    
24.10.   Kazio / Popes - Gurho / Stang SF 7-5, 6-1    
23.10.   Kazio / Popes - Hedrz / Jelen ČF 63-7, 6-2, 10-1    
  Tabarka 29 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Colme / Heraz - Echev / Popes SF 6-4, 7-5    
19.09.   Echev / Popes - Cheho / Koeve ČF 5-7, 7-66, 10-8    
18.09.   Echev / Popes - Auden / Nieuw OF 6-0, 6-2    
  Tabarka 28 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.09.   Siedl / Ureke - Echev / Popes F 7-67, 1-6, 10-8    
13.09.   Echev / Popes - Amend / Pigat SF 6-3, 7-66    
12.09.   Echev / Popes - Kalav / Kalva ČF 6-0, 6-1    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Echev / Popes - Pinto / Squar F 4-6, 6-1, 12-10    
06.09.   Echev / Popes - Raggi / Zante SF 7-5, 6-3    
05.09.   Echev / Popes - Garri / Kalav ČF 6-3, 6-3    
03.09.   Echev / Popes - Haset / Lance OF 6-0, 6-3    
  Tabarka 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Gadie / Karun - Echev / Popes OF 6-4, 7-65    
  Tabarka 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Arias / Lanti - Poile / Popes OF 6-4, 7-64    
  Tabarka 20 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Farul / Reaye - Popes / Vanho OF 7-5, 7-5    
  Varberg ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.05.   Lebes / Vojci - Herte / Popes OF 7-5, 6-4 2.10 1.57
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Lim A / Reix - Kung / Popes OF 6-1, 6-2    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.03.   Bougr / Dartr - Morat / Popes F 6-3, 6-2    
08.03.   Morat / Popes - Morde / Morde SF 1-6, 6-4, 10-2 2.01 1.63
07.03.   Morat / Popes - Herte / Wargn ČF 6-1, 7-64 1.93 1.69
  Monastir 21 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.02.   Kung / Mandl - Hill / Popes ČF 6-2, 6-2 1.13 4.41
07.02.   Hill / Popes - Adler / Broul OF 2-6, 6-0, 10-6 4.10 1.15
Žádné zápasy.
 
  Solarino 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Oczachowska J. - Popescu A. 1K 6-3, 3-6, 6-0 1.63 2.01
  Wirral 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Wagner S. - Popescu A. Q-1K 6-0, 6-2    
  Cantanhede ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.10.   Pislak M. - Popescu A. ČF 6-1, 7-5 1.09 5.16
18.10.   Popescu A. - Gillan A. OF 6-2, 4-6, 6-4 1.93 1.69
16.10.   Popescu A. - Amil M. 1K 6-0, 6-2    
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Bonic B. - Popescu A. ČF 6-2, 6-4 1.13 4.36
27.09.   Popescu A. - Brighi G. OF 7-5, 6-4 1.24 3.25
25.09.   Popescu A. - Milas K. 1K 6-3, 6-1 2.77 1.33
  Monastir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Girard E. - Popescu A. 1K 7-66, 66-7, 6-3 1.63 2.01
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Sama S. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-3    
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Ka A. - Popescu A. 1K 7-5, 5-7, 6-2 1.11 4.72
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Gillan A. - Popescu A. OF 6-4, 4-6, 6-1    
16.05.   Popescu A. - Hennemann C. 1K 4-6, 6-4, 6-4    
14.05.   Popescu A. - Ekdahl T. Q-OF 6-2, 6-1    
13.05.   Popescu A. - Peer A. Q-1K 6-2, 6-0    
  Karlskrona ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Intert A. - Popescu A. 1K 6-3, 6-3    
07.05.   Popescu A. - Loudd T. Q-OF 6-0, 6-0    
06.05.   Popescu A. - Aerila S. Q-1K 6-3, 6-0    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.04.   Mamic M. - Popescu A. Q-1K 6-4, 7-63    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Proese N. - Popescu A. Q-2K 2-6, 7-64, 6-3    
17.03.   Popescu A. - Anane S. Q-1K 6-3, 6-2    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.03.   Tutunaru L. - Popescu A. Q-2K 6-1, 6-4    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Hobgarski K. - Popescu A. OF 6-4, 6-2    
06.03.   Popescu A. - Noel M. 1K 6-3    
05.03.   Popescu A. - Bellahouel S. Q-OF 6-4, 6-3    
04.03.   Popescu A. - Belgraver J. Q-2K 3-6, 6-1, 7-62    
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.02.   Vasilescu A. - Popescu A. Q-1K 3-6, 6-4, 6-2    
  Loughborough ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.02.   Gillan A. - Popescu A. Q-1K 6-2, 7-5    
  Solarino 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.12.   Conde / Payol - Anane / Popes ČF 7-63, 6-2    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.11.   Silva / Terzi - Popes / Yudan OF 6-1, 6-0    
  Wirral 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.10.   Kordo / Parri - Kobel / Popes OF 6-1, 6-1 1.33 2.78
  Cantanhede ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Herin / Pisla - Jorge / Popes F 6-4, 2-6, 10-8 1.29 2.98
19.10.   Jorge / Popes - Mikha / Novak SF 4-6, 6-4, 12-10    
19.10.   Jorge / Popes - Bueno / Mihai ČF 6-3, 6-3 1.05 6.30
16.10.   Jorge / Popes - Ayala / Lairo OF 6-4, 3-6, 10-6    
  Monastir 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.09.   Bechr / Bonic - Echev / Popes F 6-4, 6-4 1.44 2.39
28.09.   Echev / Popes - Cheho / Cresc SF 5-7, 7-62, 10-5 1.29 2.96
27.09.   Echev / Popes - Milas / Tona ČF 6-2, 5-7, 10-3    
  Monastir 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.09.   Biagi / Giovi - Echev / Popes F 6-1, 6-2    
21.09.   Echev / Popes - Daley / Kazan SF 7-63, 6-1    
21.09.   Echev / Popes - Janse / Kalva ČF    
  Monastir 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.09.   Arias / Lazar - Echev / Popes F 7-5, 6-0 1.29 2.96
14.09.   Echev / Popes - Munte / Munte SF 6-2, 6-3    
13.09.   Echev / Popes - Coppo / Hoedt ČF 4-1 1.82 1.78
11.09.   Echev / Popes - Boual / Niedm OF 6-1, 6-2 1.85 1.75
  Monastir ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Arias / Lazar - Echev / Popes SF 6-2, 6-1    
07.09.   Echev / Popes - Codin / Prisa ČF 64-7, 6-1, 10-5 2.01 1.63
04.09.   Echev / Popes - Coppo / Romeo OF 6-2, 6-2    
  Göteborg ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.05.   Popes / Yudan - Eiduk / Kucze F 6-4, 6-2    
18.05.   Popes / Yudan - Da Si / Rame SF 3-6, 6-4, 10-8    
17.05.   Popes / Yudan - Henne / Vikto ČF 4-6, 6-1, 10-3    
15.05.   Popes / Yudan - Lovqv / Petro OF 6-4, 7-5    
  Karlskrona ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Adame / Ghite - Popes / Yudan SF 6-4, 6-4    
10.05.   Popes / Yudan - Eiduk / Vojci ČF 6-4, 6-2    
08.05.   Popes / Yudan - Ekdah / Falk OF 6-2, 6-2    
  Tucepi ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Kitag / Vange - Anane / Popes OF 6-3, 7-63    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Morde / Morde - Popes / Yudan SF 7-69, 4-6, 10-5    
19.03.   Popes / Yudan - Bourb / Lolli ČF 6-2, 6-2    
  Gonesse ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Matte / Tutun - Popes / Yudan OF 7-69, 6-3    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Belgr / Haver - Popes / Yudan OF 0-6, 6-2, 10-3    
  Macon ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.03.   Arcan / Marci - Barne / Popes SF 6-3, 6-3    
28.02.   Barne / Popes - Cabaj / Yerol ČF    
26.02.   Barne / Popes - Helmi / Oliyn OF 6-4, 6-1    
  Loughborough ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.02.   Moore / Perri - Anane / Popes OF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.12.   Shinikova I. - Popescu A. 1K 6-2, 6-2 1.02 7.64
18.12.   Popescu A. - Stevens L. Q-OF    
17.12.   Popescu A. - Ata S. Q-1K 6-0, 6-4    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.12.   Biagianti M. - Popescu A. Q-OF 6-4, 6-4    
10.12.   Popescu A. - Arzalluz Luqu Q-1K 6-0, 6-1    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Crivelletto J. - Popescu A. Q-OF 6-0, 6-2    
03.12.   Popescu A. - Viglianisi A. Q-1K 4-6, 7-5, 6-3    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.11.   Barritza K. - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-0    
  Sunderland 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Burrage J. - Popescu A. 1K 6-2, 6-1    
30.10.   Popescu A. - El Sayed Y. Q-OF 6-4, 6-1    
29.10.   Popescu A. - Peet O. Q-1K 7-5, 7-61    
  Wirral 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.10.   Pitak K. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-4    
22.10.   Popescu A. - Jankovic J. Q-1K 6-1, 6-0    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.08.   Pulchartova L. - Popescu A. Q-OF 1-6, 6-2, 6-1    
19.08.   Popescu A. - Rubbrecht A. Q-1K 6-2, 6-4    
  Woking ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Jegiolka J. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-2    
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Rodgers A. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-1 1.16 4.02
16.07.   Popescu A. - Cirotte C. Q-2K 4-6, 6-3, 6-3    
15.07.   Popescu A. - Vekeman C. Q-1K 6-0, 6-1    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Oliver Sanche - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.03.   Prenkovic L. - Popescu A. Q-1K 6-1, 6-3    
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Eklund M. - Popescu A. Q-1K 6-0, 6-2    
  Edgbaston ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Karamoko N. - Popescu A. Q-1K 67-7, 6-2, 6-1    
  Glasgow ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.01.   Vajdova N. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-1    
  Hammamet 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.12.   Bahri / Bouzg - Bunea / Popes OF 6-2, 61-7, 10-2    
  Hammamet 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Giovi / March - Njoze / Popes ČF 6-1, 6-2    
12.12.   Njoze / Popes - Ekani / Vigli OF 6-3, 6-1    
  Hammamet 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Erjav / Vukov - Echev / Popes ČF 4-6, 7-5, 12-10    
05.12.   Echev / Popes - Milen / Milet OF 6-2, 6-1    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Grey / Murra - Popes / Sains ČF 2-6, 6-3, 10-8    
07.11.   Popes / Sains - Holtu / Woon OF 7-5, 6-3    
  Sunderland 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.11.   Paar / Bejen - Mould / Popes ČF 6-2, 6-1    
  Wirral 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Grey / Deigm - Popes / Taylo OF 7-5, 6-4    
  Wanfercee-Baulet ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Janse / Jorge - Popes / Scudi OF 6-2, 6-1    
  Chiswick ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Eklun / Sveco - Bisho / Popes OF 6-1, 6-2 1.10 4.95
  Brusel ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Heise / Kerfs - Popes / Tumos OF 6-1, 6-4    
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Pitak / Pitak - Popes / Wilke OF 6-4, 6-4    
Žádné zápasy.
 
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Budai N. - Popescu A. Q-2K    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.11.   Wilkes F. - Popescu A. Q-OF 6-4, 6-4    
  Sheffield ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.10.   Peet O. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-1    
  Loughborough 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.10.   Smirnova A. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-2    
  Nottingham 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   John-Baptiste - Popescu A. 1K 6-1, 6-0    
19.09.   Crouch M. - Popescu A. Q-OF 6-1, 4-6, 6-4    
18.09.   Popescu A. - Jackson N. Q-1K 6-2, 6-0    
  Mamaia ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.08.   Simion O. - Popescu A. Q-2K 6-3, 6-3    
28.08.   Popescu A. - Buzelan I. Q-1K 6-0, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.08.   Spiteri D. - Popescu A. Q-OF 7-5, 6-3    
21.08.   Popescu A. - Ivascu I. Q-2K 6-2, 6-1    
20.08.   Popescu A. - Toma M. Q-1K 6-2, 6-3    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.08.   Gaspar-Ivan I. - Popescu A. Q-OF 6-2, 6-1    
13.08.   Popescu A. - Botez A. Q-2K 6-0, 6-1    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.07.   Biran S. - Popescu A. Q-1K 3-6, 6-4, 7-66    
  Targu Jiu 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.07.   Peiretti G. - Popescu A. Q-1K 6-3, 6-4    
  Surbiton ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Pitak K. - Popescu A. Q-OF 6-4, 7-64    
05.06.   Popescu A. - Horsfall H. Q-1K 7-67, 6-4    
  Heraklion 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Prati F. - Popescu A. Q-2K 6-1, 6-4    
16.04.   Popescu A. - Pitak K. Q-1K 5-7, 7-62, 7-5    
  Heraklion 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.04.   Lavender E. - Popescu A. Q-1K 6-0, 6-3    
  Wirral ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.02.   Raaholdt A. - Popescu A. Q-1K 6-0, 6-1    
  Heraklion 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Okuda / Ubero - Popes / Willi OF 6-4, 6-3    
  Shrewsbury ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.11.   Grey / Nicho - Popes / Wilke SF 6-4, 6-4    
09.11.   Popes / Wilke - Anane / Hilly ČF 4-6, 7-5, 10-7    
08.11.   Popes / Wilke - Peet / Sisko OF 6-3, 2-6, 12-10    
  Sheffield ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Eklun / Shytk - Lazic / Popes OF 6-1, 6-4    
  Nottingham 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Drew / Sanz - Gilla / Popes OF 6-2, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Bogda / Hrist - Arcid / Popes OF 7-5, 7-5    
  Galati 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Bejen / Craci - Luikh / Popes ČF 6-1, 6-1    
16.08.   Luikh / Popes - Marcu / Mare OF 6-4, 4-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
12.11.2016 - 15.11.2016  Heraklion 11 ITF nenastoupila
 
 
 
 
TOPlist