Stoilkovska Magdalena - profil

Stoilkovska Magdalena 

Stoilkovska Magdalena

Stát: Makedonie
Věk: 25 (12. 4. 1996)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 1313. / 1046.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 1403. / 925.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 90/146 53/101 34/40 0/1 - 3/4
2021 9/8 1/2 8/6 - - -
2020 3/6 3/6 - - - -
2019 14/20 4/10 8/8 - - 2/2
2018 8/13 0/5 8/8 - - -
2017 11/19 11/19 - - - -
2016 13/25 12/23 - - - 1/2
2015 5/19 2/8 3/11 - - -
2014 7/18 6/15 1/2 0/1 - -
2013 18/18 12/13 6/5 - - -
2012 2/0 2/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 30/69 24/50 6/19 - - -
2021 0/2 - 0/2 - - -
2020 0/1 0/1 - - - -
2019 5/10 3/4 2/6 - - -
2018 2/6 2/3 0/3 - - -
2017 2/7 2/7 - - - -
2016 7/10 7/10 - - - -
2015 5/11 2/5 3/6 - - -
2014 5/11 5/10 0/1 - - -
2013 4/11 3/10 1/1 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.04.   Yoruk I. - Stoilkovska M. Q-2K 6-0, 6-0 1.24 3.39
04.04.   Stoilkovska M. - Kern R. Q-1K 6-1, 6-2    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.03.   Lovric P. - Stoilkovska M. Q-1K 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Kozarov K. - Stoilkovska M. Q-1K 6-1, 6-4 1.17 3.99
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Ochsner S. - Stoilkovska M. Q-1K 6-0, 6-4    
  Antalya 32 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Karatancheva - Stoilkovska M Q-1K 6-4, 6-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.03.   Arias Manjon - Stoilkovska M OF 6-4, 6-3 1.10 5.34
11.03.   Stoilkovska M - Lantigua De L 1K 6-4, 2-6, 6-4 7.48 1.04
10.03.   Stoilkovska M - Liebkind N. Q-OF 6-1, 6-3    
09.03.   Stoilkovska M. - Ege Z. Q-2K 6-0, 6-2    
  Heraklion 16 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.02.   Krasnova D. - Stoilkovska M Q-1K 6-4, 1-6, 10-5    
  Heraklion 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Ciobanu D. - Stoilkovska M. Q-1K 6-1, 6-0    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.03.   Guo M / Lanti - Atyus / Stoil OF 6-1, 6-2 1.04 7.50
Žádné zápasy.
 
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.11.   Lazar S. - Stoilkovska M. Q-OF 2-6, 6-1, 10-8    
10.11.   Stoilkovska M - Demidova L. Q-2K 6-1, 6-1    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Bojovic J. - Stoilkovska M. 1K 6-2, 6-1 1.07 6.46
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Farbas R. - Stoilkovska M. Q-OF 6-1, 6-3 1.53 2.19
09.09.   Stoilkovska M. - Mamic M. Q-1K 7-5, 6-3    
  Záhřeb 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.09.   Kan V. - Stoilkovska M. Q-1K 6-1, 6-0    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Arias Manjon - Stoilkovska M Q-1K 6-1, 6-2    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.05.   Sonmez Z. - Stoilkovska M. 1K 6-2, 6-1 1.02 7.70
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.05.   Csabi P. - Stoilkovska M. Q-OF 2-6, 6-4, 10-4    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Kubanova K. - Stoilkovska M Q-1K 6-0, 6-4 1.20 3.64
  Antalya 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.03.   Vanlangendonc - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-0 1.02 7.76
12.03.   Stoilkovska M - Milovanovic E Q-OF 6-2, 6-3 2.53 1.40
11.03.   Stoilkovska M. - Sauvant C. Q-1K 6-1, 6-3    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Nylander Alte - Stoilkovska M Q-OF 6-2, 6-4 1.64 1.99
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.11.   Oz I. / Petre - Apona / Stoil SF 6-4, 6-0    
16.11.   Apona / Stoil - Anil / Vange ČF 2-6, 6-3, 10-6    
12.11.   Apona / Stoil - Kalke / Masce OF 6-3, 6-1    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Kulik / Levas - Amira / Stoil OF 7-63, 6-2    
  Antalya 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Drazi / Ivano - Niedm / Stoil ČF 7-5, 6-3    
21.05.   Niedm / Stoil - Akbas / Ilinc OF 6-1, 6-1    
  Antalya 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.03.   Bulla / Lizar - Manol / Stoil OF 6-0, 6-1 1.04 6.86
Žádné zápasy.
 
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.06.   Niedmers N. - Stoilkovska M 1K 7-5, 6-0    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.05.   Coppola C. - Stoilkovska M. Q-OF 6-2, 2-6, 6-2    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.05.   Lavender E. - Stoilkovska M 1K 6-4, 6-1    
  Antalya 15 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Poplavska A. - Stoilkovska M 1K 7-5, 7-65    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Soylu I. - Stoilkovska M. 1K 6-1, 7-5    
  Maribor ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   De Vi / Squar - Opare / Stoil OF 6-3, 2-6, 10-7    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.05.   Hofer / Ka A. - Krizo / Stoil SF 6-2, 6-0    
10.05.   Krizo / Stoil - Kan V / Munte ČF    
08.05.   Krizo / Stoil - Aubuc / Gutti OF 6-2, 6-2    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.04.   Stama / Vanla - Kajev / Stoil ČF 6-3, 7-65    
17.04.   Kajev / Stoil - Yazga / Yoruk OF 4-6, 6-3, 10-6    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 46 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.12.   Ormaechea P. - Stoilkovska M 1K 6-1, 6-0 1.01 11.75
04.12.   Andrieieva O. - Stoilkovska M Q-OF 7-65, 3-6, 6-4    
03.12.   Stoilkovska M. - Tincu A. Q-2K 6-0, 6-2    
  Antalya 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
29.11.   Aksu A. - Stoilkovska M. 1K 6-0, 6-4 1.01 11.75
  Antalya 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.11.   Manilova M. - Stoilkovska M Q-2K 6-3, 3-6, 6-3    
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.11.   Pirok A. - Stoilkovska M. 1K 6-4, 6-4    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.11.   Vukovic D. - Stoilkovska M. 1K 6-2, 6-2    
  Hammamet 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.10.   Gouvernante D - Stoilkovska M Q-OF 6-3, 60-7, 7-5    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Niedmers N. - Stoilkovska M 1K 6-4, 6-2    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Bukta A. - Stoilkovska M. OF 6-0, 6-1 1.02 9.03
19.09.   Stoilkovska M. - Vujovic M. 1K 6-1, 6-2 1.22 3.72
  Szekesfehervar ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Pirok A. - Stoilkovska M. 1K 6-2, 7-64 1.55 2.15
12.09.   Stoilkovska M - Palcatova B. Q-OF 6-3, 6-4    
11.09.   Stoilkovska M. - Gadient N. Q-2K 6-4, 6-3    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Djakovic M. - Stoilkovska M 1K 4-6, 6-3, 6-3 1.32 2.83
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Mihalikova T. - Stoilkovska M 1K 6-0, 6-1 1.04 6.68
07.08.   Stoilkovska M - Beberechi A. Q-OF 2-6, 6-4, 6-3    
06.08.   Stoilkovska M - Zivkovic I. Q-2K 6-1, 2-6, 7-5    
  Bursa ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.07.   Evtimova D. - Stoilkovska M Q-OF 7-65, 6-1    
15.07.   Stoilkovska M. - Faber T. Q-1K 6-3, 3-6, 6-0    
  Istanbul 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Munozova A. - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-2 1.30 2.92
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Stinga T. - Stoilkovska M. 1K 4-6, 6-2, 6-1 1.45 2.37
  Antalya 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Craciun G. - Stoilkovska M. OF 6-2, 6-1 1.01 12.00
30.05.   Stoilkovska M. - Anil C. 1K 6-4, 7-5 1.55 2.15
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Suomalainen P - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-4 1.05 6.84
22.05.   Stoilkovska M. - Glotova V. Q-OF 6-1, 6-3 1.55 2.15
21.05.   Stoilkovska M. - Cai X. Q-2K 6-4, 6-1    
  Antalya 14 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.05.   Stamat V. - Stoilkovska M. Q-OF 6-1    
30.04.   Stoilkovska M - Kolarovska E. Q-2K 7-62, 6-3    
  Antalya 13 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.04.   Bonaventure Y - Stoilkovska M 1K 6-4, 6-2    
  Antalya 46 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Kordo / Lukas - Buczy / Stoil ČF 6-3, 7-5    
05.12.   Buczy / Stoil - Mehra / Sheik OF 6-3, 6-0    
  Antalya 40 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.12.   Konig / Silic - Kajev / Stoil ČF 6-4, 6-2    
30.11.   Kajev / Stoil - Barav / Miron OF 6-2, 6-2    
  Antalya 39 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Kafta / Takam - Solov / Stoil OF 6-4, 7-5    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Bunea / Njoze - Stoil / Xibil OF 6-1, 6-1    
  Podgorica ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.09.   Cakar / Ostoj - Djako / Stoil OF 6-2, 6-1    
  Istanbul 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Bakai / Yazga - Stoil / Takun OF 6-2, 6-3 1.50 2.25
  Antalya 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Krywo / Zebal - Kajev / Stoil OF 6-4, 4-6, 10-7 1.27 3.09
Žádné zápasy.
 
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Forys W. - Stoilkovska M. 1K 7-69, 6-3 1.15 4.14
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Craciun G. - Stoilkovska M. 1K 6-0, 6-4 1.02 12.00
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.11.   Juhaszova V. - Stoilkovska M 1K 6-0, 6-2 1.01 8.26
  Hammamet 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.10.   Lampla L. - Stoilkovska M. Q-OF 6-1, 6-4    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Tona M. - Stoilkovska M. 1K 6-3, 7-5 1.12 4.58
10.10.   Stoilkovska M. - Montero M. Q-OF 6-1, 6-2    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.09.   Brouleau L. - Stoilkovska M 1K 6-4, 6-0 1.04 8.17
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Stokke M. - Stoilkovska M. 1K 6-1, 6-1 1.03 8.21
  St. Polten ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Sumova D. - Stoilkovska M. 1K 6-3, 6-2 1.06 5.96
28.08.   Stoilkovska M. - Teufl T. Q-OF 6-4, 6-2    
27.08.   Stoilkovska M - Schwarte E. Q-2K 7-5, 6-2    
  Portschach ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Hofer V. - Stoilkovska M. 1K 6-4, 6-1 1.12 4.58
22.08.   Svecova T. - Stoilkovska M. Q-OF 6-3, 6-2    
21.08.   Stoilkovska M - Hopfgartner J Q-2K 6-1, 7-5    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Parajova S. - Stoilkovska M Q-OF 6-1, 6-0    
07.08.   Stoilkovska M. - Koplova T. Q-2K 6-4, 6-4    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
31.07.   Tutunaru L. - Stoilkovska M Q-2K 7-62, 6-4    
30.07.   Stoilkovska M - Dafincescu S. Q-1K 6-2, 6-1    
  Bad Waltersdorf ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Stummer B. - Stoilkovska M. Q-1K 7-5, 6-3    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.07.   Vukovic J. - Stoilkovska M. Q-OF 6-0, 6-1    
10.07.   Stoilkovska M. - Repina E. Q-2K 4-6, 6-4, 6-3    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.07.   Vukovic J. - Stoilkovska M. Q-2K 6-1, 6-3    
  Hammamet 19 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Suvrijn J. - Stoilkovska M. OF 7-5, 6-1 1.05 6.30
31.05.   Stoilkovska M - Chernetsova D 1K 6-4, 7-5    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.05.   Genovese E. - Stoilkovska M Q-OF 6-1, 7-66    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.05.   Bavisetti S. - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-2 1.12 4.60
14.05.   Stoilkovska M - Kolarovska E. Q-OF 6-1, 6-2    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Palhoto M. - Stoilkovska M. 1K 6-3, 3-6, 7-63 1.25 3.20
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Ladurner J. - Stoilkovska M Q-OF 6-4, 6-3    
13.03.   Stoilkovska M - Bouzgarrou M. Q-1K 64-7, 6-2, 6-4    
  Hammamet 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.02.   Vangelova A. - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-2 1.50 2.24
13.02.   Stoilkovska M. - Lippe A. Q-OF 6-1, 6-0    
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.02.   Yerolymos M. - Stoilkovska M 1K 6-1, 6-2 1.02 7.65
07.02.   Stoilkovska M - Villalba Rubi Q-OF 6-1, 6-2    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.02.   Ene C. - Stoilkovska M. 1K 6-3, 6-3 1.05 6.30
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Morde / Morde - Andri / Stoil ČF 6-0, 6-0    
13.12.   Andri / Stoil - Buczy / Negoi OF 3-6, 6-1, 10-8    
  Hammamet 26 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.10.   Marti / Zebal - Erken / Stoil ČF    
18.10.   Erken / Stoil - Murta / Prati OF 6-4, 2-6, 10-5    
  Hammamet 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.10.   Boual / Temin - Erken / Stoil OF 6-4, 6-2    
  Portschach ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Baldu / Cucca - Kaufi / Stoil OF 6-2, 6-4    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Curov / Kosti - Marin / Stoil ČF 6-3, 6-3    
05.07.   Marin / Stoil - Janko / Stoji OF 6-0, 6-0    
  Hammamet 18 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.05.   Proca / Zmau - Kotel / Stoil ČF 6-4, 64-7, 10-8    
  Hammamet 17 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Kosti / Pozni - Chern / Stoil SF 7-5, 6-1    
19.05.   Chern / Stoil - Baloe / Kaufi ČF 7-5, 6-2    
17.05.   Chern / Stoil - Kotel / Kurz OF 7-5, 6-4    
  Hammamet 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.03.   Adame / Fetec - Cuk P / Stoil OF 6-2, 6-3    
  Hammamet 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Monov / Reddy - Kalim / Stoil OF 6-0, 7-62    
  Hammamet 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.02.   Anshb / Samir - Stefa / Stoil ČF 6-3, 6-1    
10.02.   Stefa / Stoil - Casti / Peckl OF 6-2, 2-6, 10-3    
  Hammamet 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.02.   Perpe / Vdove - Prati / Stoil ČF 6-4, 6-0    
01.02.   Prati / Stoil - Gukas / Yang OF 6-2, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.09.   Smirnova A. - Stoilkovska M Q-OF 6-2, 6-2    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.08.   Filip K. - Stoilkovska M. Q-2K 6-4, 5-7, 6-4    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.08.   Arcidiacono F - Stoilkovska M 1K 6-1, 6-0 1.16 4.00
  Telavi 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.07.   Piskun O. - Stoilkovska M. 1K 6-3, 6-1    
  Telavi 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.07.   Amiraghyan A. - Stoilkovska M Q-OF 6-0, 6-0    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.06.   Vukovic J. - Stoilkovska M. Q-2K 4-6, 6-1, 6-4    
  Bol 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.06.   Siedliska N. - Stoilkovska M 1K 5-7, 6-2, 6-1 1.11 4.75
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.06.   Fourouclas N. - Stoilkovska M 1K 6-2, 6-3 1.15 4.15
31.05.   Stoilkovska M. - Koplova T. Q-OF 6-4, 6-2    
30.05.   Stoilkovska M. - Mejak M. Q-1K 6-2, 6-0    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Diste / Verst - Stoil / Van R OF 6-1, 6-3    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.08.   Cuype / Nagym - Pitis / Stoil OF 6-1, 6-4    
  Targu Jiu 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Farfa / Pairo - Pitis / Stoil ČF 6-1, 6-1    
04.08.   Pitis / Stoil - Saki / Surde OF 6-0, 4-6, 10-4    
  Telavi 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.07.   Pisku / Stere - Stoil / Vaynb ČF 6-3, 6-2    
06.07.   Stoil / Vaynb - Bert / Priul OF 6-2, 6-2    
  Bol 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Herdz / Kotel - Pitis / Stoil OF 6-3, 6-0    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Rybakina E. - Stoilkovska M Q-OF 6-4, 6-3    
06.12.   Stoilkovska M. - Nergiz P. Q-1K 6-0, 6-0    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Daniel J. - Stoilkovska M. Q-2K 6-2, 6-3    
  Albena 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Esen H. - Stoilkovska M. 1K 6-0, 6-2 1.05 6.30
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Alzate Esmurz - Stoilkovska M OF 6-3, 6-2 1.15 4.15
01.10.   Stoilkovska M - Yakalieva G. 1K 4-6, 6-1, 6-4 1.65 1.98
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Lukas T. - Stoilkovska M. OF 6-4, 6-0 1.01 8.25
23.09.   Stoilkovska M - Djurdjevic S. 1K 6-1, 6-4 1.45 2.36
  Bol 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Pislak M. - Stoilkovska M. 1K 7-67, 6-0 1.01 8.25
  Bol 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Kotelesova B. - Stoilkovska M 1K 6-3, 6-4    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.08.   Moser L. - Stoilkovska M. Q-1K 6-2, 6-0    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Silich A. - Stoilkovska M. Q-2K 6-0, 6-3    
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.08.   Morderger Y. - Stoilkovska M Q-2K 6-0, 6-1    
  Zaječar ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Stamenkovic D - Stoilkovska M 1K 6-1, 6-1    
  Bol 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.05.   Samardzic K. - Stoilkovska M Q-1K 5-2    
  Santa Margherita Di Pula 4 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Rubini S. - Stoilkovska M. 1K 7-64, 6-1    
31.03.   Stoilkovska M. - Leweurs A. Q-OF 6-3, 1-6, 6-4    
30.03.   Stoilkovska M - Bellucco M. Q-1K 6-2, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.03.   Cruciani D. - Stoilkovska M Q-1K 6-3, 3-0    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.03.   Zmau M. - Stoilkovska M. Q-2K 6-2, 6-2    
16.03.   Stoilkovska M. - Janis M. Q-1K 6-2, 6-1    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.12.   Bara / Enach - Stoil / Tiel F 6-2, 6-4    
14.12.   Stoil / Tiel - Lavri / Prati SF 6-4, 7-5    
13.12.   Stoil / Tiel - Kolar / Skaml ČF    
11.12.   Stoil / Tiel - Ciufr / Ghite OF 6-4, 6-1    
  Albena 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Arshi / Mihay - Cotea / Stoil OF 6-2, 6-0    
  Bol 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.09.   Basic / Lukas - Opare / Stoil F 6-1, 6-2    
25.09.   Opare / Stoil - Sheng / Zhang SF 6-1, 6-0    
24.09.   Opare / Stoil - Kamin / Rohan ČF 6-4, 6-4    
22.09.   Opare / Stoil - Corta / Pertu OF 6-1, 6-2    
  Bol 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Allgu / Bruns - Jovan / Stoil OF 6-0, 6-0    
  Alphen a/d Rijn ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Gorgo / Orlov - Stoil / Van R OF 6-3, 6-0    
  Rotterdam ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.08.   Rus K / Wagem - Stoil / Van D OF 6-1, 6-1    
  Oldenzaal ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Boeyk / Schee - Niket / Stoil OF 6-2, 6-0    
  Zaječar ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.08.   Mumin / Pejov - Dance / Stoil OF 6-3, 6-4    
  Santa Margherita Di Pula 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Baldu / Enach - Rubin / Stoil OF 6-1, 6-2    
  Santa Margherita Di Pula 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.03.   Leweu / Mindi - Stoil / Tedja OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Yamamoto H. - Stoilkovska M Q-1K 7-6, 6-0    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.11.   Prokopenko A. - Stoilkovska M Q-1K 6-0, 6-0    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.11.   Orlova N. - Stoilkovska M. 1K 6-1, 6-1 1.10 4.95
24.11.   Stoilkovska M. - Zubkova A. Q-OF 6-0, 6-2    
23.11.   Stoilkovska M. - Darzyan M. Q-1K 6-4, 7-5    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.11.   Enache D. - Stoilkovska M. OF 6-1, 6-2 1.10 4.95
19.11.   Stoilkovska M. - Anil C. 1K 6-4, 6-3    
17.11.   Stoilkovska M. - Kilborn E. Q-OF 6-1, 7-5    
16.11.   Stoilkovska M. - Willis M. Q-1K 6-0, 6-1    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Enache D. - Stoilkovska M. 1K 6-1, 6-4    
  Burgas ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Evtimova D. - Stoilkovska M 1K 6-0, 6-1    
13.10.   Tiel E. - Stoilkovska M. Q-OF 6-2, 6-4    
12.10.   Stoilkovska M. - Butnaru B. Q-1K 6-0, 4-6, 6-3    
  Ruse ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Ostojic K. - Stoilkovska M. 1K 6-2, 6-1    
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.10.   Gjorcheska L. - Stoilkovska M OF 7-5, 6-2    
02.10.   Stoilkovska M. - Zheleva V. 1K 6-3, 6-1    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.09.   Bauer E. - Stoilkovska M. Q-OF 6-3, 6-3    
22.09.   Stoilkovska M. - Fetecau I. Q-2K 6-2, 7-611    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Caluk N. - Stoilkovska M. Q-OF 6-1, 2-6, 7-64    
07.09.   Stoilkovska M - Gojkovic M. Q-2K 6-0, 6-1    
07.09.   Stoilkovska M - Sabljarevic S Q-1K 6-2, 6-3    
  Bělehrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.09.   Bauer E. - Stoilkovska M. Q-OF 6-1, 6-2    
01.09.   Stoilkovska M. - Asanin N. Q-2K 6-1, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.08.   Stinga T. - Stoilkovska M. Q-2K 6-3, 6-4    
17.08.   Stoilkovska M - Bozhilova K. Q-1K 6-2, 6-0    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.12.   Dzala / Kazim - Herdz / Stoil OF 6-4, 7-66    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.12.   Gison / Pilud - Stoil / Zuur ČF    
03.12.   Stoil / Zuur - Chant / Kajev OF 6-4, 6-3    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.11.   Chant / Zuur - Kilbo / Stoil OF 6-1, 7-5    
  Antalya 34 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.11.   Kosti / Zuur - Ditle / Stoil ČF 6-2, 6-2    
18.11.   Ditle / Stoil - Bohne / Tedja OF 6-1, 6-0    
  Antalya 33 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.11.   Gjorc / Vdove - Stoil / Tomey ČF 6-1, 6-1    
11.11.   Stoil / Tomey - Bogda / Bogda OF 6-2, 6-1    
  Burgas ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Boev / Zlate - Mihay / Stoil OF 6-0, 7-63    
  Ruse ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.10.   Esen / Esen - Stoil / Tiel OF 6-4, 6-2    
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Cioba / Duca - Karam / Stoil OF 7-5, 6-4    
  Vrnjacka Banja ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Mitro / Stemm - Stoil / Tedja OF 3-6, 6-4, 10-8    
  Bělehrad 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Mikul / Raick - Cheli / Stoil OF 6-3, 6-1    
  Bukurešť 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.08.   Cadar / Ferna - Stoil / Tedja OF 6-1, 6-1    
Žádné zápasy.
 
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Lazic M. - Stoilkovska M. Q-OF    
24.06.   Stoilkovska M - Hnatyshyn M. Q-2K 6-1, 6-1    
23.06.   Stoilkovska M - Kokanovic E. Q-1K 6-0, 6-0    
Žádné zápasy.
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
13.05.2021 - 13.06.2021  Jeruzalém ITF skreč
01.05.2017 - 21.05.2017  Antalya 14 ITF skreč
27.07.2014 - 05.08.2014  Istanbul 12 ITF skreč
03.05.2014 - 19.07.2014  Bol 2 ITF skreč
23.03.2014 - 27.03.2014  Santa Margherita Di Pula 3 ITF skreč
31.03.2013 - 06.04.2013  Antalya 13 ITF nenastoupila
 
 
 
 
 
TOPlist