Bartyová po ukončení tenisové kariéry bude hrát exhibičně golf

  • Bývalá světová jednička Ashleigh Bartyová se po svém nečekaném konci tenisové kariéry bude věnovat i golfu. Pětadvacetiletá Australanka se upsala organizátorům série exhibičních turnajů, na nichž bude startovat ještě dalších 23 celebrit ze světa sportu.
    19. 4., 11:05 | Aktuality |  3 komentáře
    Ashleigh BartyováAshleigh Bartyová 
     
  • Profil hráče

Bartyová bude členkou výběru zbytku světa, jehož kapitánem bude Jihoafričan Ernie Els. Jeho soupeřem bude tým USA vedený dalším vítězem golfových majorů Fredem Couplesem.

První turnaj takzvané Icons Series se bude hrát v červnu na hřišti Liberty National v New Jersey, další akce budou v Evropě, Asii a Austrálii. Vedle trojnásobné grandslamové šampionky Bartyové se na turnajích představí například zástupci fotbalu Pep Guardiola a Harry Kane, bývalý plavec Michael Phelps, boxeři Canelo Álvarez a Oscar De La Hoya či někdejší hráč amerického fotbalu Ben Roethlisberger.

Bartyová ukončila překvapivě tenisovou kariéru v březnu, dva měsíce po triumfu na Australian Open. V minulosti hrála profesionální kriket a golfu se doma v Queenslandu věnuje i vzhledem k tomu, že je zasnoubena s golfovým profesionálem.

Ondřej Jirásek, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
20.04.2022 16:30Od: Fandina
Barty se chtěla věnovat rodině a možná, že to bude další sport, i když tohle je jen exhibiční akce, ale kdo ví. Jinak má moje velké plus, co se týká golfu. Pro mě je golf sportovní jednička, hrála jsem ho i soutěžně, teď jen občas, ale pořád ho miluji.
[ Reagovat ]
19.04.2022 14:23Od: Ela-fon-isi
Pochybuju, že zůstane u exhibice. smile Dobré je, že se v Austrálii nelyžuje, Ester by měla konkurencí, takhle to odnese Jessica.smile
[ Reagovat ]
19.04.2022 11:14Od: blixa
Bývalí sportovci, to chápu ale kde na to Pep Guardiola a Harry Kane vezmou proboha čas ??? smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist