Bratři Bryanovi nejsou přihlášeni na US Open. Je to jejich definitivní konec?

  • Nejúspěšnější deblový pár tenisové historie Boba a Mike Bryanovi není přihlášený na US Open. Právě na tomto grandslamovém turnaji se přitom ještě před vypuknutím koronavirové krize plánovali rozloučit. V zákulisí se proto spekuluje, že dvaačtyřicetiletá dvojčata už s profesionálním tenisem skončila.
    20. 8., 13:57 | Aktuality |  1 komentář
    bratři Bob a Mike Bryanovi (© AFP)bratři Bob a Mike Bryanovi (© AFP) 
     
  • Profily hráčů

Před 25 lety ve Flushing Meadows absolvovali grandslamový debut, ale letos bude newyorský turnaj hodně odlišný. Na tribunách nebudou diváci a vzhledem k hygienickým opatřením by zřejmě nebyla vítaná ani tradiční bryanovská oslava, kdy na sebe po povedených míčích naskočili a dotkli se hrudí.

V červenci po jednom z exhibičních turnajů sourozenci řekli, že ještě nejsou rozhodnuti, jak s kariérou naloží. Nevyloučili ani delší pokračování, než původně plánovali. "Sedneme si, a pokud se rozhodneme vrátit se a pokračovat v roce 2021, tak nás pravděpodobně uvidíte na US Open, abychom to udrželi v běhu," uvedl tehdy Bob Bryan. Na listině přihlášených párů do čtyřhry, kterou organizátoři zveřejnili ve středu, ale nejsou.

Bob a Mike Bryanovi strávili drtivou většinu pětadvacetileté kariéry společně. Na okruhu ATP získali rekordních 119 titulů včetně 16 grandslamových. Mají olympijské zlato z Londýna 2012 a byli členy vítězného amerického daviscupového týmu v roce 2007. Mike získal v roce 2018 další dva grandslamy po boku Jacka Socka, když byl jeho bratr dlouhodobě mimo hru kvůli operaci kyčle.

Luboš Zabloudil, TenisPortal.cz, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
20.08.2020 20:27Od: Kozoroh
Je škoda, že jim rozlučku s okruhem pokazil COVID smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist