Bývalý daviscupový kapitán Patrick McEnroe se zotavil z nemoci COVID-19

  • Bývalý profesionální tenista a kapitán daviscupového týmu Patrick McEnroe na sociálních sítích oznámil, že se zotavil z nemoci COVID-19. Tu způsobuje nový koronavirus, jenž v posledních týdnech paralyzuje celý svět. Nemoc měla u 53letého Američana mírný průběh.
    1. 4., 09:35 | Aktuality |  0 komentářů
    Patrick McEnroePatrick McEnroe 
     
  • Profil hráče

Patrick McEnroe, mladší bratr sedminásobného grandslamového šampiona Johna, uvedl, že zhruba před 10 či 11 dny kvůli mírným příznakům podstoupil testování. "Test byl pozitivní, dnes ráno jsem dostal výsledky," uvedl včera šampion čtyřhry na French Open 1989. "To je špatná zpráva. Ta dobrá je, že se cítím dobře. Příznaky jsou už pryč. Jsem stoprocentně v pořádku. S nemocí jsem se úspěšně popral a teď si vedu skvěle."

Bývalý daviscupový kapitán, který momentálně pracuje pro americkou televizní stanici ESPN, žije v New Yorku, jenž je ze všech států USA pandemií koronaviru nejvíce postižen.

S 75.983 nakaženými se New York v celkovém počtu infikovaných přibližuje k Číně, boj s nemocí COVID-19 už prohrálo 1714 lidí. Spojené státy mají suverénně nejvyšší počet nakažených na světě (aktuálně 188.592), obětí je k dnešnímu ránu celkem 4055.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist