Češi v akci, čtvrtek 1. 7. Do třetího kola Wimbledonu prošly Krejčíková, Muchová a Siniaková

  • Ve Wimbledonu vybojovaly postup do třetího kola Barbora Krejčíková, Karolína Muchová a Kateřina Siniaková, neuspěly Markéta Vondroušová ani Kristýna Plíšková. Další Češi budou hrát na turnajích ITF a juniorských akcích.
    1. 7., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 1. července 2021)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 35.016.000 liber, tráva
• Dvouhra ženy - 2. kolo •
Krejčíková (14-ČR) - Petkovicová (Něm.) 7-5 6-4
Pavljučenkovová (16-Rus.) - Kr. Plíšková (ČR) 6-3 6-3
Muchová (19-ČR) - Giorgiová (It.) 6-3 5-7 6-3
Siniaková (ČR) - Vandewegheová (USA) 4-6 6-2 6-2
Raducanuová (Brit.) - Vondroušová (ČR) 6-2 6-4
• Čtyřhra ženy - 1. kolo •
Fichmanová/Olmosová (9-Kan./Mex.) - Heisenová/Peschkeová (Něm./ČR) 6-2 6-1
ITF W25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - osmifinále •
Kolodziejová (14-ČR) - Gamízová (Ven.) 6-2 6-2
Anšbová (15-Rus.) - Marková (ČR) 6-4 6-2
Kilnarová (ČR) - Detiucová (ČR) 6-3 6-4
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Nefedovová/Pulchartová (2-USA/ČR) - Čikarajšiová/Lukosiuteová (Jap./Lit.) 3-6 6-4 10-7
ITF M25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Gutierrez (7-Braz.) - T. Jiroušek (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Leite/Poljak (4-Braz./ČR) - Dembek/Michalski (Pol.) 3-2 / odloženo
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
P. Rikl (ČR) - Miceli (It.) 6-4 6-2
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Rincon (7-Šp.) - Donald (ČR) 6-4 6-3
Pinnington Jones (8-Brit.) - Jurajda (ČR) 6-1 6-3
Medjedovič (Srb.) - Petr (ČR) 4-6 6-4 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Klimovičová (ČR) - Zelníčková (SR) 6-3 6-2
Yeonwoo Ku (Korea) - Bejlek (ČR) 6-2 6-0
L. Fruhvirtová (8-ČR) - Kruegerová (USA) 6-1 5-7 6-1
Palicová (ČR) - Scilipotiová (Švýc.) 6-3 6-0
Bartůňková (ČR) - Rivkinová (Něm.) 4-6 6-3 6-4
Dmitruková (6-Běl.) - Havlíčková (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Brantmeierová/Kruegerová (USA) - L. Fruhvirtová/Nosková (1-ČR) 2-6 6-2 10-5
Palicová/Zelníčková (ČR/SR) - Ealaová/Nugrohová (2-Fil./Indon.) 6-4 6-4
Bartůňková/Marcinková (ČR/Chorv.) - Garcíaová/Guzmanová (4-Mex./Peru) 6-1 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Y. Ku/Ricciová (Korea/It.) - Fontenelová/Klimovičová (Švýc./ČR) 3-6 7-6(3) 10-7
J2 PLZEŇ (Česko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Šálková (1-ČR) - Vargová (SR) 6-2 6-1
B. Fruhvirtová (7-ČR) - Wagleová (USA) 6-4 6-1
Di Girolamiová (4-Belg.) - Urbanová (ČR) 4-6 6-2 6-2
Čiričová (5-Chorv.) - Tomajková (ČR) 3-6 7-6(6) 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Peták/Švojgr (ČR) - Hrazdil/Kamrowski (ČR/Pol.) 1-6 7-5 10-6
Apltauer/Baum (ČR) - Bagnolini/Debru (It./Fr.) 6-3 2-6 10-6
Bartoň/Menšík (ČR) - Homberg/Niedner (1-Něm.) 7-5 7-5
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Bartoň/Menšík (ČR) - Gavrielides/Kalina (Něm./ČR) 7-5 6-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
B. Fruhvirtová/Šálková (1-ČR) - Pedoneová/Valenteová (It.) 6-4 6-2
Ibragimovová/Pavlovová (3-Rus.) - Hažmuková/Mihoková (ČR) 6-2 6-2
Hranáčová/Pávková (ČR) - Bubelyteová/Paukskyteová (Lit.) 6-4 6-1
J3 IRPIN (Ukrajina), antuka
• Dvouhra dívky - semifinále •
Šmejkalová (1-ČR) - Kosticová (Rak.) 6-4 3-6 6-1
J5 TELAVI (Gruzie), antuka
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Filip (ČR) - Sidorov (1-Kaz.) 5-7 6-4 6-4
J5 TIMISOARA (Rumunsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Vejšický (ČR) - Turcanu (Rum.) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Panáček/Vejšický (ČR) - Cuceu/Pop (2-Rum.) 6-3 6-7(5) 10-8
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
01.07.2021 17:08Od: JanITCZ Aktualizace
Musim podekovat za aktualizaci vysledku nasich mladych nadeji!smilesmile
A dnes mam radost - Dominika S.,sestry F.,Amelie S.,.....
[ Reagovat ]
01.07.2021 17:34Od: George_Renel
Připojuji se, sám nevím, kde to jinak hledat.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist