Češi v akci, čtvrtek 14. 4. Marková ve Švýcarsku do čtvrtfinále neprošla

  • Johana Marková na podniku ITF W60 ve Švýcarsku do čtvrtfinále neprošla, s nasazenou Slovinkou Polonou Hercogovou uhrála jen tři gamy. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    14. 4., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 14. dubna 2022)
ATP CHALLENGER BARLETTA (Itálie), 45.730 eur, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Jebavý/Kolář (3-ČR) - Arnaldi/Passaro (It.) 6-4 3-6 10-5
ATP CHALLENGER MADRID (Španělsko), 45.730 eur, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Pavlásek/Zelenay (ČR/SR) - Barranco/Brancaccio (Šp./It.) 6-2 6-2
ITF W60 BELLINZONA (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Hercogová (3-Slovin.) - Marková (ČR) 6-2 6-1
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Knollová/Selechmětěvová (2-Švýc./-) - Kolodziejová/Serbanová (ČR/Kypr) 6-4 7-6(5)
ITF W25 CHIANG RAI (Thajsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Jia-Jing Lu (2-Čína) - Palicová (ČR) 6-7(6) 6-3 6-4
ITF W25 NOTTINGHAM (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Haverlagová/I. Roscaová (4-Niz./Rum.) - Laboutková/Robbeová (ČR/Fr.) 6-4 6-4
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Van de Peerová (Belg.) - Tomajková (ČR) 6-3 6-1
Szabaninová (8-Maď.) - Havlíčková (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Di Girolamiová/Petreticová (Belg./Fr.) - Havlíčková/Zelníčková (2-ČR/SR) / bez boje
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Ionel (2-Rum.) - Nejedlý (ČR) 6-3 7-5
Prihodko (5-Ukr.) - Krumich (ČR) 6-3 6-1
J1 PLOVDIV (Bulharsko), antuka
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Šálková (2-ČR) - Gluškovová (7-Bulh.) 6-2 6-4
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Šálková/Štruplová (2-ČR) - Mesterová/Zyrjanovová (Rum./-) 6-2 6-0
J2 FLORENCIE (Itálie), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Michálková (ČR) - De Simoneová (It.) 6-1 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Graziani/Weir (Švýc./Brit.) - Durovič/Velík (ČR) 6-3 7-5
Al Azmeh/Coman (Něm./Rum.) - Kos/Mrůzek (2-Pol./ČR) 6-3 7-5
Bondioli/Romano (It.) - Kalina/Križnik (ČR/Slovin.) 6-3 5-7 10-5
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Michálková/Obradovičová (ČR/Srb.) - Pedoneová/Valenteová (4-It.) 2-6 6-1 11-9
J3 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Mölder/Myslivec (4-Est./ČR) - Masuda/Zielkowski (Jap./Švéd.) 6-4 7-5
J4 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Pazdera (ČR) - Kupfers (2-Lot.) 7-6(7) 6-2
Hanzelín (8-ČR) - Dambinš (1-Lot.) / bez boje
Tens (3-Lot.) - Panáček (ČR) 6-4 7-5
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Kupfers/Rolis (1-Lot.) - Grzegorzewski/Hanzelín (3-Pol./ČR) 6-3 3-6 10-3
Zaorski/G. Zgola (Pol.) - Panáček/Pazdera (ČR) 6-2 4-6 10-5
J5 VÍDEŇ (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Janoušek (2-ČR) - Kirbiš (5-Slovin.) 7-6 7-5
Zlatohlávek (4-ČR) - Lazic (12-Rak.) 7-6 6-2
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Vrba/Zlatohlávek (7-ČR) - Halmos/Sávay (Maď.) 6-3 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist