Češi v akci, neděle 15. 1. Menšík i Palán úspěšně vstoupili do kvalifikace challengeru

  • Jakub Menšík a Dominik Palán úspěšně zahájili své působení v kvalifikaci challengeru v Thajsku. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    14. 1., aktualizováno 16. 1. | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 15. ledna 2023)
ATP CHALLENGER NONTHABURI (Thajsko), 40.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Palán (ČR) - Royer (4-Fr.) 3-6 7-5 6-3
Menšík (ČR) - Arnaboldi (5-It.) 6-3 6-1
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Lock (9-Zim.) - Hujo (ČR) 6-2 6-3
Kellovský (15-ČR) - Stepanian (Arg.) 6-1 6-2
Bolardt (8-ČR) - Rangarajan (Austr.) 6-2 6-0
ITF M15 VILNIUS (Litva), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Mrůzek (ČR) - Matsiuš (14-) 6-4 6-4
ITF M15 BRESSUIRE (Francie), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Poullain (5-Fr.) - Mareš (ČR) 6-2 6-1
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Mareš (ČR) - Prachař (ČR) 6-3 6-4
Jermář (ČR) - Kivanda (Brit.) 6-3 7-6(9)
Lacides (Guad.) - Pecák (ČR) 6-4 6-3
J300 TRARALGON (Austrálie), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Tien (USA) - Mrva (9-ČR) 6-2 6-4
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Drover-Mattinen/Kang (Kan./USA) - Frusina/Hrazdil (USA/ČR) 1-6 7-6(2) 10-8
Filip/Mrva (ČR) - Hattori/G. Zgola (Jap./Pol.) 6-4 6-4
J200 BRATISLAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále •
Boogaard (Niz.) - Brunclík (3-ČR) 7-5 7-5
• Dvouhra dívky - finále •
Bartůňková (1-ČR) - Tomajková (4-ČR) 6-1 6-1
• Čtyřhra dívky - finále •
Michálková/Smékalová (2-ČR) - Klugmanová/Valdmannová (4-Brit./ČR) 6-2 2-6 10-7
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - finále •
Bittonová/Krejčová (4-Izr./ČR) - Coleová/Zacková (1-Brit./Izr.) 7-5 6-4
J60 OFFENBACH (Německo), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - finále •
Barsukov/Marysko (2-Něm.) - Panáček/Švojgr (1-ČR) 5-7 7-6(5) 10-4
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Biletič (Bosna) - Káňa (5-ČR) 6-0 6-0
J60 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Bien (5-ČR) - Eie (Nor.) 6-1 6-0
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Bien (5-ČR) - Nikiforov (-) 6-7(5) 6-4 10-5
J60 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Knesl (8-ČR) - Glasl (Rak.) 6-2 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Jiroušková (3-ČR) - Markovicová (Rak.) 6-2 6-2
Messenlechnerová (Rak.) - Novák (ČR) 6-2 6-2
Pirohová (SR) - Jantačová (7-ČR) 6-1 4-6 10-6
Rothensteinerová (1-Rak.) - Heiderová (ČR) 7-6(4) 6-4
Temenugovová (2-ČR) - Kollaritschová (Rak.) 6-2 6-1
Závišková (ČR) - Starková (8-Rak.) 6-3 7-6(5)
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
16.01.2023 00:51Od: tommr Nikola Bartůnková
Nikola začala svůj návrat mezi juniorky vítězně ... smile
Doufám ale, že je to jen dočasný řešení a že se zase co nejdřív vrátí mezi dospělý ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist