Češi v akci, neděle 20. 3. Svrčina na ITF v Chorvatsku titul nezískal

  • Devatenáctiletý Dalibor Svrčina na ITF v Chorvatsku svůj třetí titul nezískal. Jonáš Forejtek, David Poljak, Andrew Paulson i Marek Gengel úspěšně vstoupili do kvalifikace challengerů. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    20. 3., aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 20. března 2022)
ATP CHALLENGER LILLE (Francie), 67.960 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Forejtek (3-ČR) - Lešem (Izr.) 6-2 6-3
ATP CHALLENGER BIEL (Švýcarsko), 45.730 eur, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Poljak (10-ČR) - Bellier (Švýc.) 6-4 6-4
Paulson (ČR) - Erler (7-Rak.) 7-5 6-3
Gengel (ČR) - Yunseong Chung (5-Tchaj-wan) 3-6 6-4 6-3
ITF M25 ROVINJ (Chorvatsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Barranco (1-Šp.) - Svrčina (3-ČR) 6-1 6-1
ITF W25 LE HAVRE (Francie), 25.000 dolarů, antuka / hala
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
A. Sisková (1-ČR) - Ukolovová (-) 6-2 7-6(0)
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Vlčková (ČR) - Kunklerová (USA) 6-0 7-6(3)
Melnikovová (ČR) - Dejnožková (ČR) 6-3 6-2
Benešová (ČR) - Keranovicová (Švéd.) 3-6 6-2 10-3
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Panáčková (ČR) - Seničová (Srb.) 6-3 6-4
ITF M25 QUINTA DO LAGO (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Pecák (13-ČR) - Gabor (Irsko) 6-1 6-1
Runhao Hua (2-Čína) - Vlkovský (ČR) 3-6 6-3 10-8
Jermář (ČR) - De la Riva (Šp.) / odloženo
ITF M25 OPATIJA (Chorvatsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
D. Pátý (12-ČR) - Spiridion (It.) 6-4 3-6 10-1
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Siniakov (7-ČR) - Kičigin (-) 6-4 6-1
ITF M15 PALMANOVA (Španělsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Mazza (10-It.) - Kellovský (ČR) 6-4 6-7(5) 10-8
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Hájek (4-ČR) - Blažka (ČR) 6-2 6-2
Káňa (ČR) - Miškin (-) 6-3 2-6 10-8
J1 VILLENA (Španělsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Myslivec (7-ČR) - Domínguez (Šp.) 1-4 5-3 10-8
J5 JURMALA (Lotyšsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Lachinovová (Lot.) - Zimanyi (ČR) 6-2 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Zimanyi (ČR) - Vingytéová (5-Lit.) 6-4 6-4
J5 PREŠOV (Slovensko), antuka / hala
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Artěmevová (-) - Temenugov (4-ČR) 6-2 6-1
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Tóth (SR) - Žoldák (ČR) 6-3 6-1
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Temenugov (4-ČR) - Feketeová (SR) 6-1 6-3
Vargaová (Maď.) - Chytilová (3-ČR) 6-2 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
20.03.2022 11:50Od: Haitik
Neskutečný co dneska všechno zahraje ten Barranco Cosano.. Dalibor se snaží, ale... prd platný.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist