Češi v akci, neděle 5. 9. Krejčíková vydřela postup do čtvrtfinále US Open

  • Barbora Krejčíková na US Open vydřela postup do čtvrtfinále. Tereza Smitková na ITF v Praze titul nezískala. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    5. 9., aktualizováno 6. 9. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 5. září 2021)
US OPEN (New York, USA), 57.500.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra ženy - osmifinále •
Krejčíková (8-ČR) - Muguruzaová (9-Šp.) 6-3 7-6(4)
• Čtyřhra ženy - 2. kolo •
Bouzková/Hradecká (15-ČR) - Dijasová/Gračevová (Kaz./Rus.) 7-5 6-2
ATP CHALLENGER TULLN (Rakousko), 88.520 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Villanueva (5-Arg.) - Nejedlý (ČR) 6-2 6-4
Valkusz (Maď.) - Gengel (8-ČR) 6-0 6-1
ATP CHALLENGER BANJA LUKA (Bosna a Hercegovina), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Poljak (2-ČR) - Echargui (Tun.) 2-6 6-3 6-2
ITF W60 PRAHA (Česko), 60.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále •
Frechová (1-Pol.) - Smitková (ČR) 6-2 6-1
ITF W25 FRÝDEK-MÍSTEK (Česko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Sonmezová (4-Tur.) - Nováková (ČR) 6-3 6-3
Augustínová (ČR) - Slavíková (ČR) 2-6 7-6(4) 10-6
Sobolevová (12-Ukr.) - Šebestová (ČR) 6-2 6-4
Erjavecová (7-Slovin.) - Křtěnová (ČR) 6-4 6-1
Odleváková (ČR) - Bérešová (SR) 6-3 0-6 10-6
Vlkovská (ČR) - Vojčináková (SR) 6-0 6-1
Benešová (ČR) - Bohatová (ČR) 6-4 6-2
Vargová (SR) - Břečková (ČR) 6-1 6-1
Sakellaridiová (8-Řec.) - Lavičková (ČR) 6-1 6-2
Avdějevová (9-Rus.) - Závišková (ČR) 6-0 7-5
Matsudaová (6-Jap.) - Hrdinková (ČR) 6-0 6-0
Přádová (ČR) - Mrowiecová (ČR) 6-2 6-0
Kozakiová (10-Jap.) - Heiderová (ČR) 6-0 6-2
Kladivová (ČR) - Vaniková (Něm.) 6-1 6-0
Schmidtová (Něm.) - Melnikovová (ČR) 6-1 6-2
Kawamuraová (15-Jap.) - Kotlíková (ČR) 6-2 6-0
Marušinová (SR) - Zástěrová (ČR) 6-2 6-2
ITF M25 EUPEN (Belgie), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Clavel (Niz.) - Beneš (ČR) 6-7(5) 7-6(7) 10-7
J3 MERZIG (Německo), antuka
• Dvouhra chlapci - finále •
Mrůzek (7-ČR) - McCabe (2-Austr.) 3-6 6-3 6-4
J2 RAKOVNÍK (Česko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Zavadil (ČR) - Leipner (ČR) 6-4 6-3
Páral (ČR) - Fisk (Brit.) 6-3 6-4
Valeš (10-ČR) - Adam Soukup (ČR) 6-4 4-6 10-6
Horák (6-ČR) - Stauch (ČR) 6-4 6-4
Vlček (ČR) - Homola (8-ČR) 1-6 7-6(4) 12-10
Janči (9-SR) - Froemel (ČR) 7-6(3) 7-5
Durovič (7-ČR) - Blažka (ČR) 6-1 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Chrulevová (Rus.) - Tomcová (ČR) / bez boje
Paterová (6-ČR) - Šípková (ČR) 6-2 6-1
Bervid (ČR) - Jantačová (9-ČR) 7-5 6-4
Židelová (11-ČR) - Havlová (ČR) / bez boje
Temenugov (ČR) - Hanáková (8-ČR) 6-4 3-6 10-8
Krejzová (10-ČR) - Dumaová (Rum.) 6-4 6-0
Vachková (ČR) - Bláhová (7-ČR) 7-6(4) 6-4
Látalová (5-ČR) - K. Valentová (ČR) / bez boje
J2 KÁHIRA (Egypt), antuka
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Liew (4-Mal.) - Křesina (5-ČR) 4-6 7-5 10-4
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Křesina (5-ČR) - Hebicka (Egypt) 6-1 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist