Češi v akci, pátek 20. 1. Krejčíková a Lehečka prošli do osmifinále Australian Open

  • Barbora Krejčíková a Jiří Lehečka si zajistili účast ve druhém týdnu grandslamového Australian Open. Zdeněk Kolář skončil na challengeru v Thajsku ve čtvrtfinále. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    19. 1., aktualizováno 21. 1. | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pátek, 20. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženyPavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 3. kolo •
Krejčíková (20-ČR) - Kalininová (Ukr.) 6-2 6-3
• Dvouhra muži - 3. kolo •
Lehečka (ČR) - Norrie (11-Brit.) 6-7(8) 6-3 3-6 6-1 6-4
Pavouk čtyřhra ženy
• Čtyřhra ženy - 2. kolo •
Katóová/Sutjiadiová (16-Jap./Indon.) - Bouzková/Osoriová (ČR/Kol.) 6-3 6-7(4) 6-3
• Čtyřhra ženy - 1. kolo •
L. Fruhvirtová/Riskeová-Amritrajová (ČR/USA) - Dzalamidzeová/Panovová (Gruz./-) 6-7(4) 6-4 7-5
Kolodziejová/Vondroušová (ČR) - Barnettová/Nichollsová (Brit.) 3-6 6-3 7-5
ATP CHALLENGER NONTHABURI (Thajsko), 40.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - čtvrtfinále •
Šimabukuro (Jap.) - Kolář (8-ČR) 6-0 6-7(7) 6-2
ITF W40 TALLINN (Estonsko), 40.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - čtvrtfinále •
V. Kužmová (1-SR) - Havlíčková (ČR) 3-6 6-2 6-3
Paquetová (2-Fr.) - Šalková (ČR) 6-2 3-6 6-2
• Čtyřhra - semifinále •
Aneyová/A. Sisková (1-USA/ČR) - Malyginová/Semenistá (3-Est./Lot.) 7-6(5) 7-6(5)
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Coulibaly/Gill (Pob. Slon./Brit.) - Bolardt/Paulson (3-ČR) 6-3 6-4
ITF M15 VILNIUS (Litva), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - semifinále •
Kielan (7-Pol.) - Barnát (ČR) 6-4 7-6(4)
J100 ANTALYA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Cazac/Ghetu (Mol./Rum.) - Greckij/Šmejcký (-/ČR) 6-2 7-5
J100 GLASGOW (Skotsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Fajmonová (3-ČR) - Vandrommeová (Belg.) 6-3 6-3
Jandová (4-ČR) - Readová (8-Brit.) 6-2 6-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Fajmonová/Jandová (1-ČR) - Loftusová/Serbanová (Brit./Rum.) 6-4 7-6(4)
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - semifinále •
Krejčová (4-ČR) - Zacková (1-Izr.) 6-3 6-3
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Čajnykovová/Mancaová (2-Ukr./Brit.) - Bittonová/Krejčová (3-Izr./ČR) 6-4 6-3
J60 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Gubi (6-Maď.) - Ad. Soukup (ČR) 6-2 6-1
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
K. Valentová (ČR) - Sommerová (Něm.) 7-5 6-2
Paštiková (ČR) - Schnacková (3-Něm.) 7-5 6-0
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Ad. Soukup/Venger (4-ČR/Ukr.) - Gubi/Kisantal (Maď.) 7-6(5) 7-6(6)
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Baková-Szabóová/Bíróová (Maď.) - Temenugovová/Židelová (4-ČR) 6-4 6-0
Navrátilová/K. Valentová (ČR) - Farkaslakiová-Hintsová/Kisová-Czakóová (Maď.) 7-5 6-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
20.01.2023 02:43Od: Tomas_Smid_fan Bára
smilesmilesmile
[ Reagovat ]
20.01.2023 01:37Od: frenkie57 Bára
začala velmi dobře, 2x sebrala soupeřce podání, 3:0.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist