Češi v akci, pondělí 18. 10. Forejtek zvládl první kolo na challengerech, Kopřiva neuspěl

  • Vít Kopřiva na challengeru v Kolumbii skončil hned v prvním kole, Jonáš Forejtek má za sebou povedený vstup do challengeru v Chorvatsku. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    18. 10., aktualizováno 19. 10. | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 18. října 2021)
WTA 500 MOSKVA (Rusko), 565.530 dolarů, tv. povrch / hala
• Čtyřhra - 1. kolo •
N. Kičenoková/Olaruová (4-Ukr./Rum.) - Martincová/Vondroušová (ČR) 0-6 6-2 10-4
Bouzková/Hradecká (3-ČR) - Danilinová/Ar. Rodionovová (Kaz./Austr.) 6-1 6-1
ATP CHALLENGER BOGOTÁ (Kolumbie), 52.080 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
González (Kol.) - Kopřiva (3-ČR) 6-2 7-6(5)
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Pospíšil (ČR) - Stevens (Niz.) 3-6 7-6(2) 6-3
ATP CHALLENGER LOŠINJ (Chorvatsko), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Forejtek (ČR) - Cornea (Rum.) 6-4 6-4
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Misolic (Rak.) - Nejedlý (5-ČR) 6-2 6-1
ITF W25 SEVILLA (Španělsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Avanesjanová (Rus.) - Kilnarová (ČR) 6-3 6-7(4) 6-4
ITF M25 QUINTA DO LAGO (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Ciaš (2-Pol.) - Jermář (ČR) 6-4 6-2
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
O. Horák (13-ČR) - Parson (Kypr) 6-3 1-6 11-9
ITF M15 VERO BEACH (USA), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Hohmann (13-USA) - Pánik (ČR) 6-4 6-1
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Bolardt (11-ČR) - Gusev (Rus.) 6-0 6-0
Bulicki (10-Běl.) - Řeček (ČR) 6-3 6-2
Ortenzi (13-It.) - V. Horák (ČR) 4-6 6-3 10-7
J1 SANXENXO (Španělsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Avendano (Šp.) - Myslivec (ČR) 6-1 6-1
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Myslivec (ČR) - Ciavarella (2-It.) 3-6 6-2 10-8
J1 STELLENBOSCH (JAR), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Menšík (2-ČR) - Ahouda (Mar.) 6-2 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Šmejkalová (ČR) - Balusová (SR) 6-4 2-6 6-2
J3 DUBROVNÍK (Chorvatsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Hrazdil (6-ČR) - Klaič (Chorv.) 6-3 6-1
Mrůzek (1-ČR) - Tkalenko (Ukr.) 7-6(4) 7-5
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Mrůzek/Říha (ČR) - Baničevič/Jurišič (Chorv.) 6-1 6-2
J4 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), antuka / hala
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Benešová (ČR) - Badicsová (Maď.) 7-6(4) 2-6 10-6
J5 NASTOLA (Finsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Rais (ČR) - Soome (2-Fin.) 6-3 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
18.10.2021 13:47Od: George_Renel
Opravte si v Expreskách: Forejtek hraje v Lošinji a ne v Neapoli.
[ Reagovat ]
18.10.2021 13:53Od: Ondřej.Jirásek
díky, nějak jsem to popletl smile
[ Reagovat ]
18.10.2021 14:33Od: George_Renel
smile
[ Reagovat ]
18.10.2021 05:23Od: Mony
Zajímavé, že Marie B. letěla do Moskvy pouze na debla a kvaldu v singlu vynechala
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist