Češi v akci, pondělí 27. 6. Veselý a Bouzková ve Wimbledonu zvládli první kolo, Siniaková ani Rosol neuspěli

  • Do letošního ročníku Wimbledonu dnes úspěšně vstoupili Marie Bouzková a Jiří Veselý, skončili naopak Kateřina Siniaková a kvalifikant Lukáš Rosol. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    27. 6., aktualizováno | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 27. června 2022)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 40.350.000 liber, tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Chwaliňská (Pol.) - Siniaková (ČR) 6-0 7-5
Bouzková (ČR) - Collinsová (7-USA) 5-7 6-4 6-4
• Dvouhra muži - 1. kolo •
Basilašvili (22-Gruz.) - Rosol (ČR) 6-7(4) 7-6(6) 3-6 6-3 6-3
Veselý (ČR) - Coría (Arg.) 6-3 6-2 7-6(3)
ATP CHALLENGER MÁLAGA (Španělsko), 45.730 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Gengel (7-ČR) - Frances Tessari (Braz.) 6-3 6-2
ATP CHALLENGER LÜDENSCHEID (Německo), 45.730 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Medjedovič (3-Srb.) - Krumich (8-ČR) 6-3 6-0
ITF W25 HAAG (Nizozemsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Ambrosiová (3-Něm.) - Viďmanová (10-ČR) 6-0 7-5
ITF W25 STUTTGART-VAIHINGEN (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Stolmárová (9-Maď.) - L. Petruželová (ČR) 6-3 4-6 10-7
Šebestová (16-ČR) - Kubáňová (ČR) 6-0 6-2
Kučmová (2-ČR) - Tsygourovová (Švýc.) 6-2 6-1
ITF W25 TARVISIO (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Hindová (9-ČR) - Pislaková (5-Slovin.) 6-1 6-4
Havlíčková (4-ČR) - Marianiová (14-It.) 6-1 6-4
ITF W15 PROKUPLJE (Srbsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Šolochovová (3-) - Kotlíková (ČR) 6-3 6-4
Šepaová (Srb.) - Augustinová (12-ČR) 5-7 6-2 10-5
ITF M25 BAKIO (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gulin/Palán (-/ČR) - D. Blanch/S. Martínez (USA/Šp.) / odloženo
ITF M25 POPRAD (Slovensko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Jermář (13-ČR) - Amirov (-) 6-1 6-3
O. Horák (1-ČR) - Kaťuch (SR) 6-4 6-3
Jeníček (5-ČR) - Sklenka (9-ČR) 6-1 2-6 10-6
ITF M15 VRATISLAV (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Barnát (3-ČR) - Vogeli (Švýc.) 3-6 6-3 10-7
Ortenzi (2-It.) - Orlita (ČR) 6-2 6-3
Mikula (1-Pol.) - D. Pátý (10-ČR) 6-4 6-1
Vlkovský (14-ČR) - Podorožnyj (7-Ukr.) 6-4 6-4
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
D. Pátý (10-ČR) - Mazur (Ukr.) 6-3 6-2
Vlkovský (14-ČR) - Andrzejczak (Pol.) 6-1 6-4
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Menšík (1-ČR) - Ivanovski (Mak.) 7-5 3-6 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Udvardyová (5-Maď.) - Tomajková (ČR) 6-2 6-3
Stoiberová (Brit.) - Klimovičová (14-ČR) 6-2 7-6(4)
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Menšík/Pieczkowski (4-ČR/Pol.) - Ridout/Stephens (Brit.) / odloženo
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Tomajková/Vargová (5-ČR/SR) - Roachová/Skeltonová (Brit.) / odloženo
Macaveiová/Štruplová (USA/ČR) - Jamrichová/Nijkampová (SR/Niz.) / odloženo
Kuhlová/T. Valentová (7-Něm./ČR) - Lopatová/Mertová (Ukr./Tur.) / odloženo
J2 PLZEŇ (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Čížek (ČR) - Mrůzek (1-ČR) 6-3 3-6 10-4
Marques (8-Portug.) - Rosický (ČR) 6-3 6-2
Pörtner (2-Něm.) - Kusý (ČR) 6-1 1-6 10-6
Blanch (5-USA) - Vrba (ČR) 3-6 6-2 10-4
Šimanov (3-Izr.) - Bien (ČR) 6-1 6-0
Opluštil (6-ČR) - Klimas (ČR) 7-5 6-3
Pedrico (4-Šp.) - Homola (ČR) 6-4 3-6 10-5
Peták (ČR) - Zlatohlávek (7-ČR) 5-7 6-4 10-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Hažmuková (ČR) - Dobiášová (ČR) 6-3 5-7 10-5
De Simoneová (2-It.) - Škrabalová (ČR) 5-7 6-0 10-5
Látalová (ČR) - Petáková (ČR) 6-0 6-1
Syrová (ČR) - Židelová (ČR) 6-1 6-1
Gemzická (7-SR) - Mihoková (ČR) 7-6(3) 6-2
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Čížek (ČR) - Kozlovský (ČR) 6-3 6-2
Pörtner (2-Něm.) - Sanders (ČR) 6-2 6-2
Kusý (ČR) - Ad. Soukup (ČR) 7-5 6-2
Vrba (ČR) - Durovič (ČR) 7-6(3) 6-4
Šimanov (3-Izr.) - Pošvář (ČR) 6-2 6-2
Blanch (5-USA) - Vašíř (ČR) 5-7 6-2 10-5
Bien (ČR) - Vlček (ČR) 6-0 4-6 10-4
Klimas (ČR) - Wlodarczyk (Pol.) 7-6(5) 6-1
Opluštil (6-ČR) - Tórres (Šp.) 1-6 6-4 10-7
Pedrico (4-Šp.) - Švojgr (ČR) 7-6(4) 6-2
Mrůzek (1-ČR) - Al. Soukup (ČR) 6-1 6-0
Marques (8-Portug.) - Petera (ČR) 6-2 4-6 10-5
Homola (ČR) - Kolářík (ČR) 7-5 6-0
Rosický (ČR) - Brill (ČR) 6-4 4-6 10-6
Peták (ČR) - Czaplinski (USA) 6-2 6-1
Zlatohlávek (7-ČR) - Ponomar (Ukr.) 6-0 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Dobiášová (ČR) - Marconová (1-It.) 7-6(3) 6-3
Drozdová (Něm.) - Mlenská (ČR) 6-1 7-5
Hažmuková (ČR) - Lorentzonová (Švéd.) 6-4 6-3
Koppová (SR) - Poláková (8-ČR) 7-6(3) 6-3
De Simoneová (2-It.) - Fajmonová (ČR) 4-6 6-4 10-5
Petáková (ČR) - Prepslová (ČR) 6-2 6-1
Škrabalová (ČR) - Sasinkaová (USA) 7-6(2) 7-5
Židelová (ČR) - Zeltinová (3-Lot.) 1-6 7-6(6) 10-4
Látalová (ČR) - Stojanovská (6-Srb.) 6-4 6-1
Okťabrevová (5-) - Vachková (ČR) 6-1 6-1
Syrová (ČR) - Dammová (USA) 6-0 6-0
Mihoková (ČR) - Hajná (ČR) 6-3 6-1
Turiniová (It.) - Havlová (ČR) 6-3 6-0
Abendrothová (Něm.) - Rainke (ČR) 6-3 7-5
Bulatovová (4-) - Malá (ČR) 6-3 5-7 10-4
Gemzická (7-SR) - Valdmannová (ČR) 7-6(2) 6-2
J2 CASTRICUM (Nizozemsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Duda (3-ČR) - Oliveira (Braz.) 6-2 7-5
J5 PAOLA (Malta), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Jiráková (ČR) - Solariová (It.) 6-2 6-0
J5 BELFAST (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Katzerová (ČR) - O'Beirneová (Irsko) 6-4 6-4
J5 SOFIE (Bulharsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Svítilová (ČR) - Konovalovová (-) 6-1 6-0
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
27.06.2022 16:40Od: tommr Lucka Havlíčková
Lucka sice úspěšně zvládla kvalifikaci v Tarvisiu, ale herně to žádná hitparáda nebyla ...
Už by to chtělo pořádně zabrat a nahrát si nějaký body do žebříčku. Za juniorskej GS si nic nekoupí ...
[ Reagovat ]
27.06.2022 07:35Od: George_Renel Petra z Wimbledonu
https://www.idnes.cz/sport/tenis/petra-kvitova-eastbourne-titul-rozhovor-wimbledon-priprava.A220626_193032_tenis_ten?zdroj=top
[ Reagovat ]
27.06.2022 14:49Od: EllNino
odblokuješ prosím?
[ Reagovat ]
27.06.2022 15:15Od: George_Renel
Aha.
https://www.idnes.cz/sport/tenis/petra-kvitova-eastbourne-titul-rozhovor-wimbledon-priprava.A220626_193032_tenis_ten&h=DE9FCEF9175D7C6C878E91BF90E284AD
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist