Češi v akci, sobota 21. 1. Plíšková prošla do osmifinále Australian Open, Fruhvirtová zdolala Vondroušovou

  • Karolína Plíšková si poradila s Ruskou Gračovovou a prošla do osmifinále Australian Open. Účast ve druhém týdnu úvodního grandslamu sezony vybojovala také Linda Fruhvirtová v derby s Markétou Vondroušovou. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    20. 1., aktualizováno 21. 1. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 21. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 3. kolo •
Kar. Plíšková (30-ČR) - Gračovová (-) 6-4 6-2
L. Fruhvirtová (ČR) - Vondroušová (ČR) 7-5 2-6 6-3
Pavouk čtyřhra ženy | Pavouk čtyřhra muži
• Čtyřhra ženy - 2. kolo •
Krejčíková/Siniaková (1-ČR) - L. Fruhvirtová/Riskeová-Amritrajová (ČR/USA) 6-2 6-2
• Čtyřhra muži - 2. kolo •
Lehečka/Molčan (ČR/SR) - Erler/Miedler (Rak.) 7-5 7-5
Pavouk dvouhra juniorky | Pavouk dvouhra junioři
• Dvouhra juniorky - 1. kolo •
T. Valentová (2-ČR) - Anazagastyová-Pursoová (USA) 4-6 6-4 7-5
• Dvouhra junioři - 1. kolo •
Kang (USA) - Hrazdil (ČR) 6-1 6-0
Kalina (ČR) - Winter (Austr.) 6-0 6-2
ITF W40 TALLINN (Estonsko), 40.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
Aneyová/A. Sisková (1-USA/ČR) - Christieová/Collinsová (2-Brit.) 6-4 6-7(3) 10-7
J100 GLASGOW (Skotsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - semifinále •
Hansenová (6-Dán.) - Fajmonová (3-ČR) 2-6 7-6(9) 7-6(4)
Stojsavljevicová (Brit.) - Jandová (4-ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Fajmonová/Jandová (1-ČR) - Rylattová/Skeltonová (3-Brit.) 6-2 6-2
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále •
Krejčová (4-ČR) - Bretnacherová (3-Fr.) 6-0 6-2
J60 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - semifinále •
Taggerová (Rak.) - K. Valentová (ČR) 6-2 7-5
Paštiková (ČR) - Firmanová (1-Ukr.) 6-0 6-1
• Čtyřhra chlapci - finále •
Georgiev/Naňo (2-Bulh./SR) - Ad. Soukup/Venger (4-ČR/Ukr.) 6-3 6-1
• Čtyřhra dívky - finále •
Baková-Szabóová/Bíróová (Maď.) - Navrátilová/K. Valentová (ČR) 1-6 6-3 10-7
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Manfrini (It.) - L. Mandelík (ČR) 6-1 6-4
Bogdan (Chorv.) - Žiška (ČR) 7-6(4) 6-3
Poštič (Srb.) - M. Mandelík (ČR) 6-4 6-2
J30 ŘÍČANY (Česko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Sopoliňski (Pol.) - Sýkora (1-ČR) 7-5 6-2
Kločurek (ČR) - Kolesnyk (Ukr.) 6-2 6-4
Kotrč (ČR) - Savano (USA) 6-7(4) 6-3 10-8
Nikolajuk (Pol.) - Vrtílka (ČR) 6-2 6-1
Lebiš (ČR) - Kotrba (ČR) 7-6(7) 6-1
Žoldák (ČR) - Lazar (Rum.) 6-3 6-2
Mullaparthi (Brit.) - Fidler (ČR) 7-6(5) 7-6(5)
Beránek (7-ČR) - Luňák (ČR) 4-6 6-2 10-7
Fröhlich (ČR) - Paulovič (SR) 7-5 6-3
Stauch (6-ČR) - Williams (Brit.) 6-2 6-0
Braun (2-Něm.) - Komínek (ČR) 6-1 6-3
Hübert (3-Něm.) - Vaněk (ČR) 6-1 6-1
Robin (USA) - Olšar (8-ČR) 6-4 6-1
Kolářík (ČR) - Reilly (Brit.) 6-2 6-3
Vymazal (ČR) - Káňa (4-ČR) 6-7(4) 6-4 10-6
Škrlík (ČR) - Murphy (Brit.) 6-2 6-7(4) 10-6
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Divilová (2-ČR) - Kudláčková (ČR) 6-3 7-5
Jiroušková (ČR) - Tuominenová (Fin.) 6-3 6-2
Marečková (ČR) - Harajda (ČR) 6-3 6-4
Chrisstoffelsová (1-Niz.) - Petrásová (ČR) 6-1 6-1
Slavíková (ČR) - Janderaová (Austr.) 6-0 6-1
Vallová (ČR) - Rainkeová (ČR) 6-3 6-2
Abendrothová (Něm.) - Šturcová (ČR) 6-0 6-0
Štochlová (ČR) - Križanová (SR) 6-1 6-1
Palusová (Pol.) - Karšňáková (ČR) 7-5 6-3
Závišková (ČR) - Hluchoman (Ukr.) 6-0 6-1
Mojžíšová (ČR) - Nouzová (ČR) 5-7 6-1 10-1
Marešová (ČR) - Růžičková (ČR) 6-4 6-2
Kodešová (ČR) - Reggianiniová (It.) 6-1 6-1
Kuzněcovová (3-Ukr.) - Trinerová (ČR) 6-3 6-3
Zapletalová (SR) - Sokolová (ČR) 6-4 6-3
Crnovrsaninová (4-Rak.) - Stryková (ČR) 7-5 6-2
J30 ADANA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Kralik (ČR) - Turgut (Tur.) 7-6(4) 6-7(6) 10-7
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist