Češi v akci, sobota 9. 7. Nosková prošla do svého největšího finále

9. 7. 2022, 00:01
Aktuality 19
Linda Nosková na podniku W100 ve Versmoldu prošla do svého největšího finále. Jesika Malečková zvládla vstup do kvalifikace akce WTA v Budapešti. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (sobota, 9. července 2022)

Ondřej.Jirásek
to dál pěkně kosí :))) na turnajích juniorek do 18 let vyhrála Tunisko a teď je ve finále v Praze, zatím 100% úspěšnost :)
lukasmarek2001
Jj, taky ji tenhle týden sleduji. Teprve minulý měsíc oslavila 14. narozeniny. Nejvíce mě překvapila drtivá výhra ve čtvrtfinále nad Šmékalovou, která je jedna z nejlepších českých juniorek a hraje vyrovnaně s dospělými. Na turnaji W60 ve Starých Splavech málem nadělila kanára první nasazené v kvalifikaci. Alena ji smázla z kurtu 6:1 6:1.. Jsem zvědavý, jestli třeba vzhledem k tomu že je Sparťanka, nedostane WC do kvalifikace W250 v Praze. Minulý rok dostala WC do kvalifikace tehdy stejně stará Sparťanka Velalentová..

Zítra to ale bude mít dost těžké. Alisa je hodně dobrá. Je to její vrstevnice a je to v podstatě jediná hráčka TE, která s Alenou dokázala držet krok v kategorii U14. Viděl jsem živě jejich loňské finále v Mostě, kde nakonec Alisa zvítězila. Alisa byla celý zápas tou aktivní, Alena se jen bránila. Tuším že se potkaly i v letošním Winter Cupu na hardu, kde už ale Alena dominovala. No, bude to mít hodně těžké i vzhledem k tomu, že to jsou velké kamarádky. Alisa sice reprezentuje Rusko, ale už od mala žije v Česku a trénuje na Spartě.
Linda se na rozdíl od Sáry po smolně prohraném druhém setu ve třetím vzpamatovala a nepříjemnou soupeřku udolala ... smile
Zítra si zahraje o svůj největší titul bud s Bonaventure nebo s Podoroskou ...
SpacialRecognition
6-4 5-1 -> 6-4 6-7 3-1 a brejkbol, -> 6-4 6-7 3-6 smilesmilesmile

úctyhodná labilita...
Sára dneska bohužel totálně selhala ... smile
Tenhle výsledek bych Sáře zas tak nevyčítal. Nezdála se mi labilní, přišla mi že celý zápas hrálo to svoje, bez žádných větších výkyvů. Tou labilní byla Navarro. Když se Navarro daří, tak je fakt nehratelná. Bohužel pro Sáru se v závěru zápasu když už věděla že není co ztratil chytla. Naopak Sára mi přišla mentálně silná, že se na ten třetí set dokázala zkoncentrovat. Já bych to z prohraného setu ze stavu 5:1 asi nedal.
makro99
Zajimavy comment.. je to ta, co ji Linda F. porazila loni ve 2.kole v Charlestonu?
jj je to ona i když se mi zdá že od tý doby nabrala pár kilo. Loni v Charlestonu nejdřív v prvním kole vyřadila Terezu Martincovou a pak jí ve druhým kole jasně porazila Linda Fruhvirtová ...
Mony
Hlavně v Charlestonu loni smetla Terku Martincovou
Boomcap
Jednou to nevyjde když je ještě mladá a už je labilní. Co by musela udělat aby se dočkala vašeho uznání? Vyhrávat každý zápas kam přijde? Pokud vím, tak vyhrála 2 turnaje zasebou nedávno a výtěžnou šňůru na ITF turnajech měla přes 10 zápasů.
Linda vyhrála první set a ve druhým už vedla 3:1, ale o brejk zase přišla po sérii nepochopitelných chyb. Naše holky jsou dneska nějaký roztřesený ... smile
A ve druhém setu už vede 3:0 smile snad to vydrží smile
Sára trestuhodně promarnila vedení o dva brejky a ze zápasu udělala úplně zbytečný drama ... smile