Češi v akci, středa 24. 11. Češi bojovali na ITF a v juniorech

  • Čeští tenisté dnes bojovali na okruhu ITF a juniorských akcích.
    24. 11., aktualizováno 25. 11. | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 24. listopadu 2021)
ITF W100+H DUBAJ (SAE), 100.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kučová/Voráčová (SR/ČR) - Cengizová/Falkowská (Tur./Pol.) 6-4 6-4
ITF W25 MILOVICE (Česko), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Kulikovová (Fin.) - Vlčková (ČR) 6-1 6-3
Havlíčková (ČR) - Vismaneová (Lot.) 7-6(6) 6-2
Palicová (ČR) - Kolodziejová (6-ČR) 6-2 6-0
Malečková (4-ČR) - Sebovová (Kan.) 3-6 6-2 6-4
Marková (ČR) - Burrageová (1-Brit.) 2-6 7-5 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Hosogiová/Matsudaová (Jap.) - Bartůňková/Hindová (ČR) 6-4 6-4
Havlíčková/Štruplová (ČR) - Klimovičová/Palicová (ČR) 6-4 6-1
Chwaliňská/Nosková (Pol./ČR) - Kazionovová/Makarovová (Rus.) 6-3 6-4
ITF W15 IRAKLIO (Řecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Vasilescuová (Kan.) - Nováková (ČR) 6-4 6-2
ITF M15 OSTRAVA (Česko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
• Dvouhra - 1. kolo •
Poljak (1-ČR) - O. Horák (ČR) 6-3 3-6 6-3
Karol (SR) - Hájek (ČR) 6-3 6-4
Havlíček (ČR) - Krstev (ČR) 7-5 5-7 6-3
Kellovský (ČR) - Velík (ČR) 6-3 6-2
Krumich (8-ČR) - Petr (ČR) 6-4 6-1
Möller (3-Něm.) - Pecák (ČR) 6-2 6-2
Dembek (6-Pol.) - Nouza (ČR) 3-6 7-6(4) 6-1
Barnát (ČR) - Donald (ČR) 6-3 7-6(3)
Bertola (5-Švýc.) - Jurajda (ČR) 4-6 6-4 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Paulson/Poljak (1-ČR) - Blažka/Nedvídek (ČR) 6-4 6-2
JA MÉRIDA (Mexiko), antuka
• Dvouhra dívky - osmifinále •
L. Fruhvirtová (3-ČR) - Lopezová (USA) 6-3 6-4
B. Fruhvirtová (4-ČR) - Xuová (15-Kan.) 6-1 6-3
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
B. Fruhvirtová/L. Fruhvirtová (1-ČR) - Jiménezová/Ngijolová (And./Fr.) 6-4 6-1
J2 KIRJAT ŠMONA (Izrael), tv. povrch
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Burnašov/Tsirikidze (Rus.) - Hrazdil/Šodan (4-ČR/Chorv.) 4-6 6-1 10-7
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Paukštytéová/Šmejkalová (1-Lit./ČR) - Altoriová/Majorová (Izr.) 6-2 6-1
J3 ADANA (Turecko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Avcibasi (Tur.) - Kalina (4-ČR) 0-6 4-1 / diskvalifikace
Kobelt (8-Švýc.) - Jupa (ČR) 7-6(7) 7-6(4)
J4 MARIBOR (Slovinsko), koberec / hala
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Valdmannová (ČR) - Lacková (SR) 7-5 6-4
J5 NONTHABURI (Thajsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Pazdera (ČR) - Wongcharoen (Thaj.) 6-2 6-4
Brunclík (3-ČR) - Punnaket (Thaj.) 6-0 6-0
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Brunclík/Pazdera (4-ČR) - Huadcharoen/Miessen (Thaj./Belg.) 6-3 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
25.11.2021 15:11Od: tommr
sestry Fruhvirtovy už zase jedou ... smile
[ Reagovat ]
24.11.2021 12:21Od: Mony
Dnes se WC holky, až na Vlčkovou, docela předvedly. Hlavně na tu Palicovou se moc hezky dívá, i tenisově(to by měla ocenit i Sojka). Má na to, aby se stala marketingovou Hvězdou, i kdyby se měla pohybovat jen kolem TOP 100
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist