Češi v akci, středa 29. 6. Bouzková a Veselý prošli do třetího kola Wimbledonu, Plíšková porazila Martincovou

  • Marie Bouzková a Jiří Veselý se ve Wimbledonu dostali mezi nejlepší dvaatřicítku, Karolína Plíšková zvládla dohrávku derby s Terezou Martincovou. Marek Gengel do čtvrtfinále na challengeru ve Španělsku neprošel. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    29. 6., aktualizováno 30. 6. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 29. června 2022)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 40.350.000 liber, tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 2. kolo •
Bouzková (ČR) - Liová (USA) 6-0 6-3
• Dvouhra muži - 2. kolo •
Veselý (ČR) - Davidovich (Šp.) 6-3 5-7 6-7(2) 6-3 7-6(7)
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Kar. Plíšková (6-ČR)Martincová (ČR) 7-6(1) 7-5
Pavouk čtyřhra ženy | Pavouk čtyřhra muži
• Čtyřhra ženy - 1. kolo •
Krejčíková/Siniaková (2-ČR) - Lechemiaová/Párrizasová (Fr./Šp.) 6-1 6-1
Barnettová/Nichollsová (Brit.) - Kanepiová/Voráčová (Est./ČR) 6-1 4-6 6-2
Kosťuková/Martincová (Ukr./ČR) - Brengleová/Davisová (USA) 6-3 6-4
Frechová/Haddadová Maiaová (Pol./Braz.) - Hradecká/Mirzaová (6-ČR/Indie) 4-6 6-4 6-2
• Čtyřhra muži - 1. kolo •
Hach Verdugo/Oswald (Mex./Rak.) - Jebavý/Reese (ČR/USA) 6-2 6-7(6) 4-6 7-6(5) 7-6(9)
ATP CHALLENGER MÁLAGA (Španělsko), 45.730 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Celikbilek (6-Tur.) - Gengel (ČR) 6-1 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
S. Pérez/Soriano (Šp.) - Gengel/Učida (ČR/Jap.) 7-6(5) 6-3
ITF W100 CHARLESTON (USA), 100.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
L. Fruhvirtová (3-ČR) - McAdoová (USA) / odloženo
ITF W25 STUTTGART-VAIHINGEN (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
A. Sisková (1-ČR) - Guthová (Něm.) 2-6 6-3 6-3
Kučmová (ČR) - Marková (ČR) 6-3 6-3
Bayerlová (ČR) - Seiboldová (Něm.) 6-2 6-0
ITF W25 TARVISIO (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Hindová (ČR) - Dinuová (2-Rum.) / odloženo
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Hindová/Ševčíková (4-ČR) - Cvetkovičová/Mocciaová (Slovin./It.) / odloženo
ITF M25 BAKIO (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Palán (ČR) - Montes (Šp.) 7-5 3-6 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gulin/Palán (-/ČR) - D. Blanch/S. Martínez (USA/Šp.) 3-0 / odloženo
ITF M25 POPRAD (Slovensko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Poljak (2-ČR) - Karol (SR) 6-3 6-2
Jeníček (ČR) - Evans (Austr.) 6-2 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Orlov/Poljak (1-Ukr./ČR) - Marek/Taczala (Pol.) 6-7(3) 6-0 10-3
P. Rikl/Vocel (ČR) - Dancu/Palosi (Rum.) 6-1 6-2
ITF M15 VRATISLAV (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Vlkovský (ČR) - Szic (Pol.) 6-3 3-6 6-4
Nouza (3-ČR) - Tomescu (Rum.) 6-4 6-4
Šafránek (ČR) - Gima (1-Rum.) 6-3 5-7 6-3
Duda (ČR) - Bojarski (Pol.) 6-2 6-0
• Čtyřhra - 1. kolo •
Barnát/Duda (2-ČR) - Adamek/Ilnyckyj (Pol./Ukr.) 6-2 6-3
ITF M15 BERN (Švýcarsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Vrbenský (1-ČR) - Llanes (Urug.) 6-3 6-4
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Crossová/Mboková (3-Kan.) - Tomajková/Vargová (5-ČR/SR) 6-2 4-6 10-3
Kuhlová/T. Valentová (7-Něm./ČR) - Blokhinaová/Udvardyová (4-USA/Maď.) 6-4 6-4
Čiričová Bagaričová/Daubnerová (2-Chorv./SR) - Macaveiová/Štruplová (USA/ČR) 6-4 6-4
J2 PLZEŇ (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Cina (8-It.) - Opluštil (ČR) 6-3 6-2
Kumstát (ČR) - Marques (Portug.) 6-4 6-2
Segado (Šp.) - Mrva (3-ČR) 6-2 3-6 7-6(2)
Pisarič (6-Srb.) - Janoušek (ČR) 6-3 3-6 6-3
Djurič (1-Srb.) - Čížek (ČR) 3-6 7-5 6-0
Velík (ČR) - Krajčí (7-SR) 7-5 2-6 6-3
Brunclík (ČR) - Alonso (Šp.) 3-6 6-3 6-3
Kos (Pol.) - Peták (ČR) 6-4 6-0
Schwaerzler (Rak.) - Hanzelín (ČR) 6-1 6-7(5) 6-4
G. Zgola (Pol.) - Myslivec (ČR) 6-1 7-6(2)
Kalina (ČR) - El Kordy (Egypt) 4-6 6-0 6-1
Petr (2-ČR) - Ye Hongyu (Čína) 4-6 6-3 6-3
Söyler (Tur.) - Valeš (ČR) 6-2 6-2
Apltauer (5-ČR) - Blanch (USA) 6-2 1-6 6-2
Bazilevskij (Izr.) - Filip (ČR) 6-4 3-6 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Smékalová (ČR) - Strömquistová (Švéd.) 6-4 6-2
Jandová (ČR) - Bhaktaová (USA) 4-6 6-4 6-4
Ratkovičová (6-Č. Hora) - Michálková (ČR) 6-4 6-3
Linhartová (ČR) - Judenková (-) 7-5 6-4
Matuškinová (-) - Hranáčová (ČR) 6-4 6-0
Urbanová (3-ČR) - De Simoneová (It.) 6-2 1-6 6-3
Drozdová (Něm.) - Slaměníková (ČR) 7-5 2-6 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Bazilevskij/Šimanov (Izr.) - Apltauer/Pisarič (1-ČR/Srb.) 6-4 3-6 10-7
Brill/Janoušek (ČR) - Kos/Krajčí (2-Pol./SR) 6-4 7-6(4)
Filip/Zlatohlávek (ČR) - Alonso/Söyler (Šp./Tur.) 6-4 6-3
Brunclík/Cina (ČR/It.) - Kalina/Velík (3-ČR) 7-6(6) 6-2
Melero/Pedrico (Šp.) - Mrva/Valeš (ČR) 6-3 6-3
Hanzelín/Petr (ČR) - Marques/Segado (Portug./Šp.) 7-5 6-4
El Kordy/Myslivec (4-Egypt/ČR) - Czaplinski/Opluštil (USA/ČR) 6-0 7-6(3)
Y. Hongyu/Schwaerzler (Čína/Rak.) - Kumstát/Peták (ČR) 6-3 4-6 13-11
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Michálková/Smékalová (ČR) - Hažmuková/Turiniová (ČR/It.) 6-0 6-0
Sidorovová/Stankiewiczová (-/Pol.) - Hejtmaneková/Linhartová (Něm./ČR) 6-1 6-0
Ratkovičová/Urbanová (2-Č. Hora/ČR) - De Simoneová/Velevová (It./Bulh.) 3-6 / odloženo
Jandová/Slaměníková (ČR) - Grujičová/Kotliarová (4-Srb./Ukr.) / odloženo
J2 CASTRICUM (Nizozemsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Hrazdil (3-ČR) - Faurel (Fr.) 4-6 7-5 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Webbová (Austr.) - Šmejkalová (1-ČR) 7-6(1) 5-7 6-2
J5 PAOLA (Malta), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Ondobová (5-Fr.) - Svobodová (9-ČR) 7-5 6-1
Lukešová (3-ČR) - Proiettiová (It.) 6-3 7-5
Giardinaová (It.) - Jiráková (ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Papamichael/Timini (2-Kypr) - Chodura/Nilsson (ČR/Švéd.) 6-1 6-2
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Chodura/Nilsson (ČR/Švéd.) - Černat/Djukič (Ukr./Malta) 6-2 6-0
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Lukešová/Svobodová (3-ČR) - Chiantellaová/La Cagninaová (It.) 6-2 5-7 10-2
Jiráková/Montebellová (ČR/Malta) - Dohertyová/Fredericksová-McKeeová (6-Brit.) 4-6 6-4 10-5
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist