Češi v akci, středa 30. 6. Sedm Čechů ve Wimbledonu bojovalo o postup, neuspěl jen Veselý

  • Do hlavní soutěže slavného Wimbledonu dnes úspěšně vstoupily Karolína Muchová, Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková a Kristýna Plíšková, už do třetího kola postoupily Karolína Plíšková a Tereza Martincová, dnes dohrál pouze Jiří Veselý. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    30. 6., aktualizováno | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 30. června 2021)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 35.016.000 liber, tráva
• Dvouhra ženy - 2. kolo •
Kar. Plíšková (8-ČR) - Vekičová (Chorv.) 6-2 6-2
Martincová (ČR) - Podoroská (Arg.) 6-3 7-6(5)
• Dvouhra muži - 2. kolo •
Fucsovics (Maď.) - Veselý (ČR) 6-3 5-4 / skreč
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Muchová (19-ČR) - Shuai Zhang (Čína) 6-3 6-3
Kr. Plíšková (ČR) - Sharmaová (Austr.) 3-6 6-4 6-4
Vondroušová (ČR) - Kontaveitová (24-Est.) 2-6 6-4 6-2
Siniaková (ČR) - Yafan Wang (Čína) 6-1 6-0
ITF W25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Papamichailová (5-Řec.) - Tomanová (ČR) 6-3 6-3
Detiucová (ČR) - Danilinová (12-Kaz.) 7-6(6) 6-3
Kolodziejová (14-ČR) - Strachovová (Ukr.) 6-0 6-7(1) 6-4
Potočniková (Slovin.) - Malečková (9-ČR) 6-4 6-4
Kilnarová (ČR) - Cadantuová (8-Rum.) 6-4 1-6 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Baszaková/Lapková (Pol./Běl.) - Marková/Škamlová (3-ČR/SR) 6-2 1-6 10-7
Ferrandová/Simionová (It./Rum.) - Hindová/Tomanová (ČR) 7-5 3-6 10-6
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Nefedovová/Pulchartová (2-USA/ČR) - Sabatiniová/Sabrinaová (Indon.) 4-6 6-2 10-7
ITF M25 VRATISLAV (Polsko), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Luz (1-Braz.) - Michnev (ČR) 6-2 6-4
T. Jiroušek (ČR) - Peliwo (Kan.) 6-1 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Leite/Poljak (4-Braz./ČR) - Monzon/Soto (Arg./Chile) 6-1 6-3
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
P. Rikl (ČR) - Koroljov (Rus.) 6-4 6-4
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Jurajda (ČR) - Pérez (Šp.) 2-6 6-4 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Klimovičová (ČR) - Stoiberová (Brit.) 6-2 7-5
L. Fruhvirtová (8-ČR) - Bissettová (Brit.) 6-1 6-4
Ealaová (2-Fil.) - Viďmanová (ČR) 6-4 6-4
Bejlek (ČR) - Laskevičová (Běl.) 6-3 6-4
Palicová (ČR) - Marcinková (Chorv.) 6-2 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Lilov/Privara (USA/SR) - Jurajda/Petr (ČR) 1-6 6-3 10-6
Blaydes/Jansen (Brit.) - Dahlberg/Donald (Švéd./ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Brantmeierová/Kruegerová (USA) - Jatčenková/Viďmanová (Rus./ČR) 6-4 6-1
L. Fruhvirtová/Nosková (1-ČR) - Bilchevová/Xuová (Brit.) 6-3 6-4
Costoulasová/Hietarantaová (Belg./Fin.) - Bejlek/Havlíčková (ČR) 6-0 6-4
Palicová/Zelníčková (ČR/SR) - Lacyová/Oluwadareová (Brit.) 6-1 6-2
Bartůňková/Marcinková (ČR/Chorv.) - Dawsonová/Dudeneyová (Brit.) 6-3 5-7 10-4
Fontenelová/Klimovičová (Švýc./ČR) - Y. Ku/Ricciová (Korea/It.) / odloženo
J2 PLZEŇ (Česko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kukasjan (Rus.) - Kalina (ČR) 6-4 6-4
Nicod (ČR) - Gerard Kampana Lee (Korea) / Nicod odstoupil
Blockx (8-Belg.) - Baum (ČR) 6-2 6-3
Kamrowski (Pol.) - Janoušek (ČR) 6-2 6-2
Rodenas (6-Šp.) - Hrazdil (ČR) 6-2 6-2
Homberg (2-Něm.) - Bartoň (ČR) 6-7(5) 6-1 6-1
Sabaliauskas (Lit.) - Menšík (7-ČR) 6-3 7-6(4)
Gorochov (1-Rus.) - Apltauer (ČR) 6-0 2-6 7-5
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Drugdová (SR) - Pávková (ČR) 6-2 6-3
Di Girolamiová (4-Belg.) - Gygalová (ČR) 6-4 6-3
Smékalová (ČR) - Stakusicová (6-Kan.) 6-4 6-0
Petreticová (2-Fr.) - Poláková (ČR) 6-2 6-4
Pavlovová (3-Rus.) - Kajabová (ČR) 6-0 6-2
Urbanová (ČR) - Mertová (Tur.) 6-1 6-1
B. Fruhvirtová (7-ČR) - Ibragimovová (Rus.) 6-1 6-4
Šálková (1-ČR) - Paukstyteová (Lit.) 6-3 6-1
Čiričová (5-Chorv.) - Štruplová (ČR) 6-2 6-1
Todoniová (Rum.) - Michálková (ČR) 6-2 2-6 6-4
Tomajková (ČR) - Popaová (Rum.) 6-0 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Artnak/Rodenas (2-Slovin./Šp.) - Janoušek/Vukadin (ČR/Chorv.) 3-6 7-6(4) 10-5
Hrazdil/Kamrowski (ČR/Pol.) - Ostapenkov/Teodorovič (Běl./Srb.) 7-5 4-6 10-7
Apltauer/Baum (ČR) - Naď/Sabaliauskas (SR/Lit.) 6-4 7-5
Peták/Švojgr (ČR) - Gorochov/Žukov (3-Rus.) 6-4 6-3
Gavrielides/Kalina (Něm./ČR) - Bartoň/Menšík (ČR) / odloženo
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hranáčová/Pávková (ČR) - Di Girolamiová/Van Impeová (2-Belg.) 7-5 6-4
Ibragimovová/Pavlovová (3-Rus.) - Smékalová/Štruplová (ČR) 6-1 6-1
Hažmuková/Mihoková (ČR) - Drugdová/Suchánková (SR) 6-4 6-3
Mertová/Usluová (Tur.) - Lukešová/Michálková (ČR) 6-3 6-2
B. Fruhvirtová/Šálková (1-ČR) - Popaová/Todoniová (Rum.) 6-4 6-1
Bubelyteová/Paukskyteová (Lit.) - Tomajková/Urbanová (ČR) 6-3 3-6 10-8
J3 IRPIN (Ukrajina), antuka
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Šmejkalová (1-ČR) - Jesypčuková (7-Ukr.) 6-1 6-7(5) 6-0
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Anas. Vaščenková/Anna Vaščenková (Ukr.) - Šmejkalová/Jesypčuková (2-ČR/Ukr.) 6-2 7-6(3)
J5 TELAVI (Gruzie), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Filip (ČR) - Tarasevič (Běl.) 6-3 6-3
J5 TIMISOARA (Rumunsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Vejšický (ČR) - Gal (Rum.) 6-0 6-3
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
30.06.2021 14:09Od: Fransoas Kristýna Plíšková
Po slouhodobějšímu trápení konečně vyhrála zápas,ikdyž ve třetím setu to nevypadalo,že se tak stane.Dá se skoro říci - velká gratulace.
[ Reagovat ]
30.06.2021 10:51Od: lukasmarek2001 J2 Plzeň
Nemáte prosím někdo streamy. Chtěl bych se podívat na Brendu s Ibragimovou a taky na Šalkovou. Na Vistasport jsem je nenašel.
[ Reagovat ]
30.06.2021 13:10Od: Vaslab
Pokud to nevysílá Vista, tak nejspíš nejsou vůbec...
[ Reagovat ]
30.06.2021 00:24Od: FulnekUltras vykašlat se na to? takovou radost vám neudělám(e)!
https://www.lp-life.cz/rychla-zpoved-premier-ceske-republiky-andrej-babis?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=578240&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=eb35WSqAsLE-202106292207&dop_id=12410819
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist