Češi v akci, středa 6. 7. Lehečka na challengeru do čtvrtfinále neprošel

  • Jiří Lehečka na velkém challengeru v Salcburku do čtvrtfinále nepostoupil. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    6. 7., aktualizováno | Aktuality |  12 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 6. července 2022)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 40.350.000 liber, tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra juniorkyPavouk čtyřhra juniorkyPavouk čtyřhra junioři
• Dvouhra juniorky - osmifinále •
Klimovičová (16-ČR) - Naefová (2-Švýc.) 6-2 1-6 6-3
Bartůňková (3-ČR) - Nijkampová (Niz.) 6-1 6-3
• Čtyřhra juniorky - 2. kolo •
Klugmanová/Oluwadareová (Brit.) - Macaveiová/Štruplová (USA/ČR) 6-4 6-3
Tomajková/Vargová (8-ČR/SR) - Fontenelová/Svendsenová (Švýc./Dán.) 3-6 6-4 10-6
Klimovičová/Šálková (ČR) - Peyréová/Slamaová (Arg./USA) 3-6 7-5 15-13
Bartůňková/Naefová (1-ČR/Švýc.) - Jamrichová/Lincerová (SR/Pol.) 4-6 6-3 10-4
• Čtyřhra junioři - 2. kolo •
Menšík/Pieczkowski (6-ČR/Pol.) - Dietrich/Feldbausch (Švýc.) 6-4 7-6(5)
Bailly/Nicod (4-Belg./ČR) - Kimová/Williamsová (USA) 6-7(4) 6-3 10-8
Gorzny/Michelsen (USA) - Artnak/Bartoň (8-Slovin./ČR) 6-3 7-6(3)
ATP CHALLENGER SALCBURK (Rakousko), 134.920 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry | Pavouk čtyřhry
• Dvouhra - 2. kolo •
Martín (Šp.) - Lehečka (3-ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Doumbia/Reboul (1-Fr.) - Cornea/Kolář (Rum./ČR) 6-4 7-5
ATP CHALLENGER PORTO (Portugalsko), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk čtyřhry
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gengel/Niklas-Salminen (ČR/Fin.) - Čandrasekar/Psašanth (Indie) 7-6(3) 5-7 10-8
ITF W60 AMSTELVEEN (Nizozemsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry
• Dvouhra - 1. kolo •
Bejlek (7-ČR) - Prisacariuová (Rum.) 6-3 0-6 7-5
Šinikovová (8-Bulh.) - Marková (ČR) 6-2 7-5
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhry
• Čtyřhra - 1. kolo •
Hosokiová/Nugrohová (2-Jap./Indon.) - Munhozová/Šafářová (Braz./ČR) 6-4 6-4
ITF M25 MARBURG (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry | Pavouk čtyřhry
• Dvouhra - 1. kolo •
Řeček (ČR) - Broska (Něm.) 4-6 7-6(5) 6-0
Vrbenský (ČR) - Nedělko (-) 4-1 / skreč
• Čtyřhra - 1. kolo •
Oliel/Vrbenský (Izr./ČR) - Battistone/Whiting (USA) 6-4 6-2
ITF M15 SOFIE (Bulharsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry | Pavouk čtyřhry
• Dvouhra - 1. kolo •
Ivanov (7-Bulh.) - Donald (ČR) 6-4 7-5
• Čtyřhra - 1. kolo •
B. Ilkel/Özdemir (3-Tur.) - Donald/Milev (ČR/Bulh.) 6-4 2-6 10-7
ITF M15 VELENJE (Slovinsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry | Pavouk čtyřhry
• Dvouhra - 1. kolo •
Duda (ČR) - Nejedlý (3-ČR) 6-4 6-4
Barnát (ČR) - Jovič (Srb.) 7-6(0) 6-3
Compagnucci (It.) - T. Jiroušek (ČR) 6-2 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Barnát/Duda (3-ČR) - Kavčič/Popovič (Slovin.) 6-4 3-6 10-7
J3 PRAHA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Mrva (1-ČR) - Janoušek (ČR) 6-3 6-1
Budkov Kjaer (Nor.) - Leipner (ČR) 6-2 6-3
Šimanov (Izr.) - Voleský (ČR) 6-4 6-7(5) 6-3
Velík (6-ČR) - Pascual (Šp.) 6-1 6-3
Blaydes (Brit.) - Jupa (ČR) 7-6(4) 2-6 6-2
Duda (ČR) - El Kordy (4-Egypt) 6-3 4-6 7-5
Bazilevskij (Izr.) - Čížek (ČR) 6-4 2-6 4-2 / skreč
Peták (ČR) - Czaplinski (USA) 6-3 6-3
Rice (Kan.) - Brunclík (ČR) 6-4 6-4
Lestir (5-Fr.) - Paroulek (ČR) 6-3 6-3
Valeš (ČR) - Alonso (Šp.) 6-2 6-3
Schwaerzler (7-Rak.) - Bien (ČR) 6-1 6-0
Kalina (3-ČR) - L. García (Šp.) 6-4 7-5
Hanzelín (ČR) - Filip (2-ČR) 7-6(5) 4-6 6-3
Myslivec (8-ČR) - Kozlovský (ČR) 6-4 6-1
Saar (Švéd.) - Vrba (ČR) 6-4 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Okťabrevová (-) - Bervid (ČR) 6-2 6-4
Grecová lucchinaová (7-It.) - Mlenská (ČR) 6-2 6-1
Šarífová (1-Egypt) - Navrátilová (ČR) 6-2 6-1
Gemzická (SR) - Látalová (ČR) 6-7(11) 6-4 6-4
Hranáčová (3-ČR) - Sasinkaová (USA) 5-7 6-2 7-5
Grecová (It.) - Hažmuková (ČR) 6-2 6-1
Paganetti (5-It.) - Donald (ČR) 6-1 6-3
Zacková (Izr.) - Škrabalová (ČR) 6-2 6-4
Zikmundová (ČR) - Šarinová (8-SR) 7-6(0) 6-3
Fajmonová (ČR) - Bulatovová (-) 6-3 4-6 7-6(5)
Kovačková (ČR) - Cíleková (SR) 6-3 6-3
Smékalová (6-ČR) - Turiniová (It.) 6-1 6-4
Matuškinová (4-) - Mihoková (ČR) 6-3 6-0
Mráziková (SR) - Jandová (ČR) 6-3 6-0
Pavlechová (SR) - Dobiášová (ČR) 7-6(5) 6-4
Poláková (ČR) - Altoriová (2-Izr.) 7-5 7-5
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Bazilevskij/Šimanov (4-Izr.) - Čížek/Vrba (ČR) 6-4 7-6(2)
Alonso/Torres (Šp.) - Kozlovský/Leipner (ČR) 6-2 1-6 12-10
Kalina/Velík (1-ČR) - Peták/Valeš (ČR) 6-3 5-7 12-10
Brunclík/Filip (3-ČR) - El Kordy/Janoušek (Egypt/ČR) 6-4 6-4
Durovič/Klimas (ČR) - Budkov Kjaer/Hanzelín (Nor./ČR) 6-3 6-3
Paroulek/Voleský (ČR) - L. García/Pascual (Šp.) 4-6 7-5 10-8
Duda/Jupa (ČR) - Bien/Rice (ČR/Kan.) 6-3 2-6 10-7
Lestir/Schwaerzler (2-Fr./Rak.) - Kločurek/Sanders (ČR) 6-1 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Donald/Mlenská (ČR) - Gemzická/Navrátilová (SR/ČR) 7-5 6-4
Dobiášová/Jandová (ČR) - Grecová lucchinaová/Paganettiová (2-It.) 6-2 1-6 10-5
Grecová/Turiniová (It.) - Harajda/Mpetschiová Perricardová (ČR/Fr.) 6-4 6-1
Altoriová/Bulatovová (3-Izr./-) - Bervid/Látalová (ČR) 5-7 6-4 10-7
Okťabrevová/Poláková (-/ČR) - Nováková/Zikmundová (ČR) 6-0 6-2
Hažmuková/Mihoková (ČR) - Sasinkaová/Škrabalová (USA/ČR) 6-3 6-2
Fajmonová/Malá (ČR) - Cíleková/Šarinová (4-SR) 6-1 6-4
Hranáčová/Smékalová (1-ČR) - Pavlechová/Zacková (SR/Izr.) 6-4 6-3
J4 NAAS (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Valdmannová (1-ČR) - Brooksová (7-Brit.) 6-3 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Kutiová/Valdmannová (2-Něm./ČR) - Hoganová/O Hanlonová (Irsko) 6-4 6-4
J4 LIMELETTE (Belgie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Van Raemdonck (6-Belg.) - Rais (9-ČR) 6-2 6-2
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Suchá (ČR) - Drobyševová (10-Ukr.) 6-2 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Kučera/Rais (4-ČR) - Berquier/Jarzaguet (8-Fr.) 6-4 6-1
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Lukešová/Suchá (5-ČR) - Daemsová/Ntondeleová Zingaová (1-Něm./Fr.) 6-4 6-4
J4 BLUDENZ (Rakousko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Kusý (ČR) - Lazic (Rak.) 2-6 6-3 6-3
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Liepertová/Perelyginová (2-Rak./-) - Bakytéová/Syrová (Lit./ČR) 6-2 7-5
J4 HAAG (Nizozemsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Linhartová (ČR) - Ciocanová (13-Fr.) 6-1 6-0
J5 SARAJEVO (Bosna a Hercegovina), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Jovanovič/Mihajlovič (4-Srb.) - Doskočil/Krivokapic (ČR/JAR) 6-1 1-6 10-5
J5 EDINBURGH (Velká Británie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
E. Fernandová/H. Fernandová (Brit.) - Felux/McFarlaneová (ČR/Brit.) 6-2 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (12)
06.07.2022 15:32Od: tommr Nikola Bartůnková
Nikola zvládla ve Wimbledonu s přehledem třetí kolo a postoupila do čtvrtfinále. smile V něm by se měla střetnout s Lucou Udvardy což je zřejmě mladší sestra Panny Udvardy ...
Docela mě štve že z juniorky nejsou žádný smile streamy. Když to šlo z FO proč to nejde z Wimbledonu? smile
[ Reagovat ]
06.07.2022 14:44Od: George_Renel Další v řadě talentů?
https://www.sport.cz/clanek/tenis-zarila-v-nadalove-akademii-ted-ji-ceka-wimbledon-dvanactileta-ceska-nadeje-si-rika-o-pozornost-3473469#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:52Od: tommr Sara Bejlek
Sára vydřela výhru proti robustní Rumunce po pěkný otočce v závěru zápasu. Ve třetím setu už prohrávala 3:5 a Rumunka podávala na výhru v zápase. Sára jí ale nedovolila žádnej mečbol a 4 hrama v řadě strhla vítězství na svou stranu ... smile
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:59Od: Vaslab
V live žebříčku je díky této vydřené výhře na 200. místě :) Snad se Sáře povede ještě pár výher přidat, zanedlouho ji čeká obhajoba v Olomouci a k tomu už jí pomalu, ale jistě plní počet povolených turnajů v rámci věkového limitu (tento turnaj je 7. z 12 možných)
[ Reagovat ]
06.07.2022 13:00Od: Vaslab
* k tomu se jí už pomalu plní...
[ Reagovat ]
06.07.2022 13:08Od: Vaslab
V týdnu, kdy se koná šedesátka v Olomouci, je Sára momentálně 8. pod čarou do kvaldy na turnaj WTA v Hamburku, takže je velká šance, že se tam dostane. Tak uvidíme, kde nakonec bude startovat :)
[ Reagovat ]
06.07.2022 14:01Od: tommr
pokud Sára vyhraje i v příštím kole stane se třetí českou juniorkou ve druhý stovce žebříčku. A protože soupeřkou jí bude kvalifikantka z pátý stovky žebříčku je to velmi reálnej cíl ...
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:37Od: George_Renel Quo vadis
Lehečka?
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:10Od: EllNino Jirka Lehečka
To je zase výkon :/
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:39Od: GaelM
Bohužel zůstává mužem jednoho turnaje. smile Díky němu je v top100, ale herně a hlavně mentálně tam ještě nepatří. Příští rok touhle dobou bude kolem 150. místa...
[ Reagovat ]
06.07.2022 12:41Od: EllNino
to si nemyslím, že bude tak nízko, v race i v rankingu je kolem 70. místa ...

výkyvy mají všichni, na GS hrál dobré zápasy, ono se to zlomí
[ Reagovat ]
06.07.2022 13:53Od: GaelM
Protože v Race i rankingu má započítaný letošní Rotterdam smile Pokud ho neobhájí nebo do té doby nepřidá nějaký jiný hodnotný výsledek, půjde dolů.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist