Češi v akci, úterý 12. 4. Lehečka v Monte Carlu dohrál v prvním kole

  • Jiří Lehečka na Masters v Monte Carlu na zvládnutou kvalifikaci nenavázal. Zdeněk Kolář zvládl utkání prvního kola na challengeru v Barlettě, Lukáš Rosol nikoli. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    12. 4., aktualizováno | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 12. dubna 2022)
ATP MASTERS 1000 MONTE CARLO (Monako), 5.415.410 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Goffin (Belg.) - Lehečka (ČR) 6-4 6-3
ATP CHALLENGER BARLETTA (Itálie), 45.730 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Kolář (3-ČR) - Forti (It.) 6-2 6-0
Ovčarenko (Ukr.) - Rosol (ČR) 7-5 2-6 6-3
ITF W60 BELLINZONA (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Knollová/Selechmětěvová (2-Švýc./-) - Herdželašová/Marková (Bosna/ČR) 6-3 6-3
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kolodziejová (2-ČR) - Dürstová (12-Švýc.) 6-3 5-7 10-8
Marková (8-ČR) - Jebawá (14-Něm.) 6-4 3-6 10-4
ITF W25 CHIANG RAI (Thajsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jattavapornvanitová/Tararudeeová (Thaj.) - Palicová/Zhuová (ČR/USA) 6-4 6-4
ITF W25 NOTTINGHAM (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Laboutková/Robbeová (ČR/Fr.) - Fungová/Sebovová (Kan.) 2-6 7-6(4) 10-6
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Havlíčková (ČR) - Zelníčková (SR) 6-0 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Havlíčková/Zelníčková (2-ČR/SR) - Pavlovová/Tomajková (-/ČR) 6-3 6-1
ITF M25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Topo (Srb.) - Kellovský (ČR) 6-2 6-4
ITF M15 CHIANG RAI (Thajsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ičikawa/Tadžima (2-Jap.) - Palán/Salton (ČR/JAR) 4-6 6-4 12-10
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kopp (1-Rak.) - Vlkovský (ČR) 6-3 6-1
J1 PLOVDIV (Bulharsko), antuka
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Ciubotaruová (Rum.) - Štruplová (8-ČR) 6-4 3-6 6-0
Šálková (2-ČR) - Yu-Yun Li (Tchaj-wan) 6-3 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Šálková/Štruplová (2-ČR) - Gabrovská/Grujičová (Bulh./Srb.) 6-4 6-3
J2 ISTRES (Francie), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Piombo (Fr.) - Apltauer (5-ČR) 6-1 6-3
J2 FLORENCIE (Itálie), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Vulpitta (5-It.) - Durovič (ČR) 6-1 6-1
J3 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Boschmans (Portug.) - Myslivec (3-ČR) 7-5 7-5
J4 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Valeš (ČR) - Moosar (Est.) 7-6(1) 6-0
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Grzegorzewski/Hanzelín (3-Pol./ČR) - Ponomar/Simmen (Ukr./Švýc.) 6-2 6-1
Panáček/Pazdera (ČR) - Gomez/Žagars (Fr./Lot.) 6-3 6-4
Zaorski/G. Zgola (Pol.) - Tens/Valeš (4-Lot./ČR) 6-2 7-5
J5 DUBLIN (Irsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
T. Kratochvíl (ČR) - Russell (4-Brit.) 6-3 3-6 7-6(5)
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Ashworth/Hagmann (Brit.) - T. Kratochvíl/Vašíř (ČR) 6-4 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Hoganová/O Hanlonová (Irsko) - Browneová/Svobodová (Irsko/ČR) 7-6(3) 6-1
J5 VÍDEŇ (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Steveker (1-Něm.) - Vrba (ČR) 6-2 1-6 6-3
Nemeth (7-Něm.) - Kozlovský (ČR) 6-4 6-2
Janoušek (2-ČR) - Battiston (It.) 6-2 6-3
Jozwicki (3-Rak.) - Kusý (ČR) 6-1 6-2
Zlatohlávek (4-ČR) - Mueller (Něm.) 6-3 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Mirchevaová (Něm.) - Cinková (ČR) 6-0 6-0
Mykytynová (14-Ukr.) - Havlová (ČR) 2-6 6-3 7-6
Simionová (Rum.) - Temenugov (ČR) 6-2 6-0
Jantačová (ČR) - Hartelová (Něm.) 6-4 6-1
Chytilová (ČR) - Korsethová (Nor.) 6-3 6-7 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Navarro/Platzer (Rak.) - Guzoň/Kusý (8-SR/ČR) / bez boje
Kozumplík/Říha (ČR) - Grunewald/Nemeth (5-Něm.) 7-5 7-5
Vrba/Zlatohlávek (7-ČR) - Bara/Carteputreda (Rum.) 6-2 3-6 10-7
Janoušek/Norrman (3-ČR/SR) - Graski/Szerencsits (Rak.) / bez boje
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Okťabrevová/Temenugov (-/ČR) - Lungová/Silivasová (Rum.) 6-3 6-1
Starková/Taggerová (Rak.) - Mravcová/Svítilová (SR/ČR) 6-3 6-4
Birová/Kisová Czakóová (Maď.) - Chytilová/Jantačová (ČR) 6-1 6-4
Margočová/Zapletalová (SR) - Cinková/Hartelová (ČR/Něm.) / bez boje
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist