Češi v akci, úterý 12. 7. Veselý zvládl první kolo v Newportu, Malečková v Budapešti dohrála

  • Jiří Veselý zahájil své působení na trávě v Newportu jasnou výhrou. Jesika Malečková v Budapešti na úspěšnou kvalifikaci nenavázala. Jiří Lehečka a Dalibor Svrčina zvládli vstup do hlavní soutěže challengerů, Zdeněk Kolář ani Martin Krumich nepostoupili. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    12. 7., aktualizováno | Aktuality |  25 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 12. července 2022)
WTA 250 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 251.750 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Bondárová (9-Maď.) - Malečková (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Siegemundová/S. Zhang (1-Něm./Čína) - Anšbová/Detiucová (-/ČR) 7-5 6-3
ATP 250 NEWPORT (USA), 594.950 dolarů, tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Veselý (7-ČR) - F. López (Šp.) 6-4 6-2
ATP CHALLENGER JASY (Rumunsko), 90.280 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Svrčina (6-ČR) - Miedler (Rak.) 6-4 3-6 6-2
Ferreira Silva (Portug.) - Kolář (3-ČR) 6-4 4-4 / skreč
Lehečka (1-ČR) - Snitari (Mol.) 6-4 7-6(5)
ATP CHALLENGER VERONA (Itálie), 45.730 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gengel/Pavlásek (4-ČR) - Di Natale/Seghetti (Arg./It.) 6-2 6-3
ATP CHALLENGER AMERSFOORT (Nizozemsko), 45.730 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Zapata (3-Šp.) - Krumich (ČR) 5-7 6-2 6-4
ITF W60 LIEPAJA (Lotyšsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Appletonová/Thombareová (3-Brit./Indie) - Laboutková/Partaudová (ČR/Fr.) 6-4 7-5
ITF W25 ASCHAFFENBURG (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kubáňová/Šebestová (ČR) - Michálková/Poláková (ČR) / bez boje
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kučmová (11-ČR) - Reascová Gonzálezová (6-Ekv.) 6-4 4-6 10-5
Dmitruková (4-) - Viďmanová (ČR) 6-1 6-2
Carrerasová (7-Brit.) - Šebestová (ČR) 6-4 6-1
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
M. Chen/Šafářová (Čína/ČR) - Bahriová/Mahbouliová (Tun.) 6-0 6-1
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Šafářová (1-ČR) - Berririová (7-Tun.) 6-0 6-0
ITF W15 DON BENITO (Španělsko), 15.000 dolarů, koberec
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Fiquetová (3-Fr.) - Vlčková (ČR) 3-6 7-5 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kosticová/Peyréová (Rak./Arg.) - Csabiová/Vlčková (4-ČR) 7-5 6-2
ITF M25+H KASSEL (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo •
Molleker (Něm.) - Šafránek (ČR) 6-2 6-1
Vrbenský (ČR) - Al Azmeh (Něm.) 7-5 6-3
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Steiner (8-Něm.) - Řeček (13-ČR) 7-5 4-6 11-9
ITF M25 NUR-SULTAN (Kazachstán), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Karlovskij (1-) - Palán (ČR) 6-2 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Fomin/Palán (Uzb./ČR) - Danilov/Kravčuk (-) 6-4 6-7(2) 12-10
ITF M25 TELFS (Rakousko), 25.000 dolarů, antuka
ProgramMístní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Nouza (ČR) - Oberleitner (Rak.) 3-6 6-4 6-1
Prechtel (Něm.) - T. Jiroušek (ČR) 6-2 5-7 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
O. Horák/Siniakov (ČR) - Tomic/Zimmermann (Rak.) 7-6(7) 6-2
Cozbinov/Nouza (2-Mol./ČR) - Novanský/Palovič (SR) 7-5 7-6(8)
ITF M15 LITIJA (Slovinsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Wörner (Něm.) - Krstev (ČR) 7-6(6) 5-7 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
P. Rikl/Vocel (ČR) - Gimenez/Zanellato (Braz.) 7-5 7-6(1)
Obradovič/Tadič (Srb./Bosna) - Krstev/Nejedlý (ČR) 6-4 3-6 10-8
ITF M15 CASABLANCA (Maroko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jermář/Lalami Laaroussi (ČR/Mar.) - Hietaranta/Pennaforti (Fin./It.) 6-3 6-4
J4 VÉSKA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Myslivec (2-ČR) - Ad. Soukup (ČR) 6-3 6-7(1) 6-3
Voleský (ČR) - Berkieta (1-Pol.) 6-2 6-1
Rice (8-Kan.) - Kusý (ČR) 7-6(3) 7-5
Trachtenberg (14-Izr.) - Kločurek (ČR) 6-2 6-3
Sávay (Maď.) - Durovič (12-ČR) 4-6 6-2 6-3
Čížek (6-ČR) - Norrman (SR) 6-1 6-1
Fáček (ČR) - Andrzejewski (16-USA) 6-7(3) 6-3 7-6(4)
Deli (15-Maď.) - T. Kratochvíl (ČR) 6-2 6-3
Lechno-Wasiutyňski (11-Pol.) - Sklenička (ČR) 6-1 6-1
Vlček (ČR) - Kyjaci (4-SR) 7-6(1) 7-6(6)
Peták (13-ČR) - Mottier (Fr.) 6-3 2-6 6-1
Zlatohlávek (3-ČR) - Vrba (ČR) 6-4 6-0
Froemel (ČR) - Valeš (10-ČR) 6-3 1-6 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Kovačková (ČR) - Koppová (11-SR) 6-2 6-2
V. Huťková (ČR) - Orliňská (12-Pol.) 1-6 7-6(4) 6-4
Navrátilová (ČR) - Zacková (4-Izr.) 7-6(1) 6-3
Damašková (ČR) - Tkačenková (16-Ukr.) 6-0 6-1
Šarinová (2-SR) - Kajabová (ČR) 6-2 7-5
Koljadaová (Ukr.) - Fajmonová (10-ČR) 6-4 2-6 7-5
Janigová (13-SR) - Svobodová (ČR) 6-4 / skreč
Suchá (ČR) - Podhajecká (9-Pol.) 5-7 7-5 6-2
Goinaová (5-Rum.) - Látalová (ČR) 6-2 6-0
Forejtková (ČR) - Mráziková (6-SR) 1-6 6-4 6-4
Gullová (3-Est.) - Janíčkovičová (ČR) 6-4 6-1
Mpetshiová Perricardová (Fr.) - Židelová (14-ČR) 6-4 6-4
Urbanová (1-ČR) - Jelínková (ČR) 6-4 6-2
Škrabalová (ČR) - Hažmuková (8-ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Vrba/Zlatohlávek (3-ČR) - Fáček/Vlček (ČR) 6-1 7-6(5)
Deli/Szerencsits (6-Maď./Rak.) - F. Horák/Vašíř (ČR) 6-2 6-2
Stolárik/Talajka (SR) - Durovič/Ad. Soukup (8-ČR) 3-6 6-4 10-6
Čížek/Klimas (4-ČR) - Bien/Norrman (ČR/SR) 4-6 7-5 10-7
Lechno-Wasiutyňski/Sávay (5-Pol./Maď.) - Froemel/Sanders (ČR) 6-2 6-1
Paroulek/Voleský (ČR) - T. Kratochvíl/Rice (7-ČR/Kan.) 6-2 6-7(2) 10-6
Peták/Valeš (2-ČR) - Biedermann/Sopoliňski (Pol.) 6-1 6-1
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Kajabová/Látalová (ČR) - Janigová/Mravcová (7-SR) 6-3 6-4
Temenugov/Židelová (ČR) - Hažmuková/Zacková (1-ČR/Izr.) 6-1 6-2
Koppová/Malá (5-SR/ČR) - K. Huťková/V. Huťková (ČR) 6-4 6-4
Podhajecká/Straszewská (4-Pol.) - Forejtková/Paštiková (ČR) 5-7 6-4 10-8
Goldaová/Orliňská (Pol.) - Fajmonová/Kovačková (8-ČR) 7-6(4) 4-6 10-4
Mpetshiová Perricardová/Tkačenková (6-Fr./Ukr.) - Damašková/Svobodová (ČR) / bez boje
J4 JEREVAN (Arménie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Gončarov (-) - Duda (1-ČR) 6-2 6-2
J4 HILLEGOM (Nizozemsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Linhartová (ČR) - Boulonoisová (Niz.) 6-3 4-6 6-0
J4 GUNSKIRCHEN (Rakousko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Lazic (Rak.) - Pazdera (5-ČR) 6-3 6-2
Panáček (7-ČR) - Hackl (Rak.) 6-0 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Bervid (ČR) - Rablová (Rak.) 6-0 6-2
Leitnerová (Rak.) - Melicharová (ČR) 7-5 6-1
Rothensteinerová (1-Rak.) - Syrová (ČR) 6-4 7-5
Lukešová (ČR) - Stabauerová (Rak.) 6-4 6-3
J5 CORK (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Hoganová (1-Irsko) - Katzerová (ČR) 6-3 6-1
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
O Hanlonová/Walshová (Irsko) - Katzerová/Kotara (ČR/SR) 6-2 7-5
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (25)
12.07.2022 21:45Od: EllNino Iasi Challenger
Postup Dalibora i Jirky, ale ten se teda proti domácímu kvalifikantovi nadřel ... v dalším kole další kvalifikant Chepelev a pak vítěz zápasu Svrčina - Darderi (ten teď hraje dost dobře)

no Zdeněk Kolář bohužel vzdal a mimo GS se mu teď vůbec nedaří a za chvíli bohužel spadne zase k 180. místu (v Iasi loni vyhrál a přijde tedy o 100 bodů)
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:44Od: Vlk-v-trave J1rka
Velky vstup do velkeho turnaje:)
Ve druhem kole legendu ceka nebezpecny domaci hrac s knirem 80. let Johnson.
[ Reagovat ]
12.07.2022 23:47Od: makro99
Knir 80. let se do NP az nebezpecne hodi.. mam obavy :/
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:34Od: Krisboy
Než jsem dokoukal Thiemovy HL, J1rka podává na vítězství. Bravo J1ří!

smile
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:11Od: Krisboy
V souboji titánů má zatím podle předpokladů navrch J1rka.
[ Reagovat ]
12.07.2022 16:03Od: EllNino Dalibor - Miedler 6:
Pěkné, výhra ve třech setech, to se počítá, pravděpodobně dojde na souboj s Jirkou Lehečkou ve čtvrtfinále, tedy snad :) Známe to, jak se těšíme a pak z toho není nic :)
[ Reagovat ]
12.07.2022 13:03Od: Krisboy
Veselý x Lopez? Wimbledon za námi, zápas léta před námi.

smile
[ Reagovat ]
12.07.2022 10:37Od: EllNino ATP Newport
Nejhezčí turnaj světa nemá svůj článek, tak to hodím sem :)

https://www.tenisportal.cz/hrac/blumberg-30ef0/
Zajímavé jméno, další univerzitní tenista, Vlček bude rád, pěkné skalpy, dneska ho však čeká Ben Bonzi, takže to bude úplně jiná prověrka :)

Mimo jiné třeba finalista juniorky RG 2015, dostal se tam v deblu společně s Tommym Paulem :)

Včera mě potěšil Jason Kubler, zklamal Stef Kozlov a Jackie se do toho opravdu skvělým způsobem znovu dostává :)

Dnes skvělý matchup Murray - Querrey, Veselka - Feli, těším se i na deblistu Purcella proti Mandarinkovi, Tim van Rijthoven taky v akci ...snad se opět probudí Poppy, tam je hrozná škoda velkého talentu, že se teď trápí ...

Jinak skvělé zápasy do osmifinále - Bublik - Sock, FAA - Kubler, 1111 - Gojowczyk

No prostě svátek :)
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:09Od: Vlk-v-trave
jo... uz jsem to pochopil:) a nasel:)
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:12Od: Vlk-v-trave
Dneska je na programu plno perel:)

Hele a vis, ze maji uz novou travu, kterou delaji na zaklade te Wimbledonske....:)
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:13Od: EllNino
Jojo, to jsem zaznamenal od tebe někde v příspěvku :) To znamená, že bude tedy o dost pomalejší, ale zase přitáhne více perel :))

Škoda, že nedělají i ženský turnaj, myslím, že Petra by určitě dorazila
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:18Od: Vlk-v-trave
To je skoda, ale kdo vi...

Rozhodne musime napsat Ondrejovi Jiraskovi, aby tu byl tyden staly clanek s New Portem, furt nahore, jen by ho aktualizoval jednou vetickou, a my se mu uz postarame o komentare pod nim:D

Nakonec tam hraje i J1rka!!!
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:21Od: EllNino
Rozhodně :))

Jiří s Felim, to bude hodně tricky :)
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:49Od: Vlk-v-trave
To teda... pomalu zapas dne... ale ja tam jeste vic perel, vcetne Mura x Kvery:)

Musime na Ondru dost zatlacit, na ten staly clanek New Port.
[ Reagovat ]
12.07.2022 15:35Od: Tomas_Smid_fan
Samozřejmě to je zápas dne, dvě legendy, ale dali ho na začátek programu smile
[ Reagovat ]
12.07.2022 16:37Od: Vlk-v-trave
V Muzeu zahajuji jen ti nejlepsi:)
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:52Od: Vlk-v-trave
Nejlepe v rubrice neprehlednete:)

Nazev: New Port - Hall of Fame 2022
kazdy den jen dodat za titulku: 1.den, 2.den atd.
Uz ma Ondra si ce spozdeni, ale nevadi:)

V ramci clanku kratky update z dne a linky HL z kazdeho dne:

https://www.youtube.com/watch?v=THES5xQoJLs
[ Reagovat ]
12.07.2022 12:53Od: Vlk-v-trave
To by byla pecka, kazdy den prijdes a bude te vitat na tp aktualizovany New Port:)
[ Reagovat ]
12.07.2022 14:56Od: EllNino
Nevím nevím :) myslíš, že se dočkáme?
[ Reagovat ]
12.07.2022 15:15Od: Vlk-v-trave
Tak ja doufam, ze ano. :) Stejne ted krom New Portu se toho az tak moc duleziteho nedeje:) A nebudou mit s tim ani moc praci...1 clanek par krat aktualizuji. :)
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:08Od: Vlk-v-trave
J1rka ma set, ale stream nefachci...
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:22Od: Fandina
Fachčí na SportZone.
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:44Od: Vlk-v-trave
Bohuzel nepouzivam, ale dekuji:)
[ Reagovat ]
12.07.2022 18:35Od: Krisboy
Už má dva smile
[ Reagovat ]
12.07.2022 19:00Od: Vlk-v-trave
Zatim se dostal J1r1 pouze do expresek.
Na staly clanek dale cekame...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist