Češi v akci, úterý 17. 1. Plíšková a Linda Fruhvirtová úspěšně vstoupily do Australian Open

  • Do hlavní soutěže letošního Australian Open dnes úspěšně vstoupily Karolína Muchová s Lindou Fruhvirtovou, skončili naopak Tereza Martincová s Tomášem Macháčem a Markéta Vondroušová bude dohrávat ve středu. Jakub Menšík a Zdeněk Kolář zvládli první kolo na challengeru v Thajsku. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    16. 1., aktualizováno 18. 1. | Aktuality |  14 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 17. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Sabalenková (5-) - Martincová (ČR) 6-1 6-4
Kar. Plíšková (30-ČR) - Xiyu Wang (Čína) 6-1 6-3
L. Fruhvirtová (ČR) - Fourlisová (Austr.) 6-0 6-4
Vondroušová (ČR) - Riskeová-Amritrajová (USA) 1-4 / odloženo
• Dvouhra muži - 1. kolo •
Ruud (2-Nor.) - Macháč (ČR) 6-3 7-6(6) 6-7(5) 6-3
ATP CHALLENGER NONTHABURI (Thajsko), 40.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Menšík (ČR) - Ritschard (2-Švýc.) 7-6(5) 7-5
Kolář (8-ČR) - Donskoj (-) 3-6 7-6(7) 6-2
Michalski (Pol.) - Palán (ČR) 6-4 6-2
ITF W60 VERO BEACH (USA), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Pierreová-Louisová/Renaudová (USA) - Bervidová/A. Karatančevová (ČR/Bulh.) 6-7(9) 6-2 10-5
• Dvouhra - finále kvalifikace •
A. Rogersová (3-USA) - Bervidová (ČR) 7-5 7-5
ITF W40 TALLINN (Estonsko), 40.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Aneyová/A. Sisková (1-USA/ČR) - Kiviová/Mandmaová (Est.) 6-0 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Silvaová (2-Brit.) - Kučmová (9-ČR) 6-3 6-2
Šalková (3-ČR) - Pigatová (10-It.) 6-4 6-2
Mituová (Rum.) - A. Sisková (5-ČR) 6-1 6-2
Havlíčková (11-ČR) - Cengizová (7-Tur.) 7-6(1) 6-4
ITF W25 BOCA RATON (USA), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Crossová/Zarazúaová (Kan./Mex.) - Ivanovová/Knutsonová (USA/ČR) 6-3 6-1
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bolardt/Paulson (3-ČR) - Broska/Kellovský (Něm./ČR) / odloženo
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Raynel (3-Fr.) - Kellovský (15-ČR) 6-1 6-3
Nedelčev (12-Bulh.) - Bolardt (8-ČR) 6-4 7-6(5)
ITF M15 ITHACA (USA), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Stakusic (1-Kan.) - Poštolka (ČR) 6-4 3-6 16-14
ITF M15 VILNIUS (Litva), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Pokorný (5-SR) - Mrůzek (ČR) 6-1 7-5
Barnát (ČR) - Bjelinskyj (4-Ukr.) 6-3 6-2
Karol (SR) - Donald (ČR) 7-6(2) 6-3
ITF M15 BRESSUIRE (Francie), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jermář/Pecák (ČR) - Haliak/Vola (-/It.) 4-6 6-3 10-4
J300 TRARALGON (Austrálie), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Filip/Mrva (ČR) - Marinkov/Viiala (Austr.) 6-3 0-6 10-3
J200 HAMMAMET (Tunisko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Grujičová (Srb.) - Suchá (ČR) 6-7(4) 6-0 6-4
J100 ANTALYA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Biberli/Gökpinar (Tur.) - Horák/Tuna (5-ČR/Tur.) 6-2 6-2
Greckij/Šmejcký (-/ČR) - C. Kucukhuseyin/H. Kucukhuseyin (Tur.) 6-2 6-7(4) 10-3
J100 GLASGOW (Skotsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Mazingham (1-Brit.) - Krakovský (7-ČR) 6-1 6-4
J60 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Crivellaro/Vedovelli (4-It.) - Chodura/Káňa (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Lagarijaová/Lukešová (4-Bosna/ČR) - Jovicová/Ruzicová (Austr.) 6-4 6-1
J60 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Bogomolov (-) - Bien (ČR) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Asylkožajev/Madaminov (3-/Uzb.) - Bien/Hänel (ČR) 6-3 7-6(3)
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Krejčová (4-ČR) - Avidanová (Izr.) 6-0 6-1
J60 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Szerencsits (Rak.) - Durovič (ČR) 6-4 3-6 7-6(2)
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Farkaslakiová-Hintsová (Maď.) - Chytilová (ČR) 6-7(4) 6-4 6-3
Hiesmairová (Rak.) - Brožová (ČR) 6-4 6-2
Paštiková (ČR) - Semmelmeyerová (Rak.) 6-3 6-2
K. Valentová (ČR) - Artěmevová (-) 6-3 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Ad. Soukup/Venger (4-ČR/Ukr.) - Góczi/Juhász (Maď.) 6-3 6-2
Durovič/Leipner (ČR) - Bakonyi/Jilly (Maď.) 3-6 7-6(2) 10-7
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (14)
17.01.2023 14:22Od: makro99 Sára, Brenda
Obě dorostenky včera se zdravotníma problémama - Sára ty tři dny před zápasem vůbec netrénovala, tříslo.. Brenda stehenní sval a zápěstí.. daň za tu tvrdou hard kvaldou :/
[ Reagovat ]
17.01.2023 14:13Od: tommr Lucka Havlíčková
https://live.itftennis.com/en/live-streams/video.php?vid=38694313

Lucka bojuje o postup do MD v Tallinu ...
[ Reagovat ]
17.01.2023 15:04Od: tommr
a povedlo se! Lucka vyhrála 7:6(3) 6:4 ... smile

Už předtím si postup vybojovala i Dominika Šalková. Neuspěly naopak Aneta Kucmová a Anna Sisková ...
[ Reagovat ]
17.01.2023 08:35Od: EllNino Kuba Menšík
Pěkný skalp Švýcara Ritscharda, sice vedl ve druhém už 4:0, ale nakonec tedy 7:6 7:5 :))

Pěkný počin! smile
[ Reagovat ]
17.01.2023 08:46Od: Haitik
Super! :-)

Asi to chtěl trochu zdramatizovat :D Už by měl být ve čtvrté stovce, ne?

A snad něco uhraje ještě :-))
[ Reagovat ]
17.01.2023 08:48Od: EllNino
Teď ho čeká Cazaux, ten v Nonthaburi uhrál většinu bodů své kariéry, letos už má bilanci 10:0 tam :))

Uvidíme no, bude to asi těžký
[ Reagovat ]
17.01.2023 09:03Od: Haitik
Teď na to koukám no :D

Vyřadí nasazenou dvojku, tak jsem si myslel, že v dalším kole by mohl být někdo snesitelnější.. A ono prdlajs :D

Ale tak uvidíme :-)

A Zdenda taky super,
[ Reagovat ]
17.01.2023 01:07Od: A211 Nenaskakuji
Mě komentáře
[ Reagovat ]
17.01.2023 15:36Od: Fandina
Většinou stačí Reset ve formuláři Filtr pod článkem.
[ Reagovat ]
17.01.2023 20:25Od: A211 Re: D
Díky už to jde
[ Reagovat ]
17.01.2023 01:04Od: Dobry-den
Dneska postoupí Karolína, Markéta a Linda. U Karolíny by mě ale případný výbuch nepřekvapil.

Tereza s Tomášem mají smůlu...
[ Reagovat ]
17.01.2023 05:53Od: frenkie57
Tak Karo a Linda ti vyšli, Markytánka a Tomáš budou hrát asi drobet později(počasí), ale věřím, že se o postup poperou. Jenom ta Terka byla , bohužel, bez šance.
[ Reagovat ]
16.01.2023 21:48Od: EllNino Střípky
Bez výrazného překvapení, a to jak u holek, tak u chlapů ...

Nejvíc mě překvapili naši kluci, opravdu výborný tenis a trochu záblesk naděje v lepší zítřky :)

Denis to nějak ustřílel, ale Daniel ve 2. kole bude horší ...
Eubanks pro Jirku ošemetný los, dobrý servis bude vytvářet tlak na Jirku, snad to ustojí ...

Marton Fucsovics chytá formu, líbí se mi hra Griekspoora, velice koukatelné ...

Pěkně se koukalo na Caty McNally, baví mě :)

Zítra tuším Markétino trápení a postup Lindy, Karolína je netipovatelná a Tereza s Tomášem bez šance, Tomáš by mohl uhrát set ...

Moc se těším na Collins - Muchová a taky doufám, že vyjde ten český duel ve 3. kole :)

Kuba Menšík se kvalifikovat v Thajsku, zahraje si s kvalitním Ritschardem :)
Vedle jména Anna Sisková vidím známou Andreeu Mitu, už jsem myslel, že nehraje :)

Jojo, tenis přináší zajímavé situace ... tipnu konec Ons Jabeur
[ Reagovat ]
17.01.2023 11:40Od: tommr
Mitu asi návrat po mateřské nebo po zranění? Anna Sisková od ní každopádně schytala pořádnej výprask ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist