Češi v akci, úterý 28. 6. Krejčíková a Kvitová ve Wimbledonu prošly do druhého kola

  • Barbora Krejčíková a Petra Kvitová ve Wimbledonu prošly do druhého kola, neuspěli Karolína Muchová, Jiří Lehečka ani lucky loser Zdeněk Kolář, derby nedohrály Karolína Plíšková s Terezou Martincovou. Marek Gengel zvládl první kolo na challengeru ve Španělsku. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    28. 6., aktualizováno 29. 6. | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 28. června 2022)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 40.350.000 liber, tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - 1. kolo •
Krejčíková (13-ČR) - Zaněvská (Belg.) 7-6(4) 6-3
Kvitová (25-ČR) - Paoliniová (It.) 2-6 6-4 6-2
Halepová (16-Rum.) - Muchová (ČR) 6-3 6-2
Martincová (ČR) - Kar. Plíšková (6-ČR) 6-7(1) 5-5 / odloženo
• Dvouhra muži - 1. kolo •
Bonzi (Fr.) - Kolář (ČR) 6-3 6-3 6-1
Krajinovič (26-Srb.) - Lehečka (ČR) 5-7 6-4 6-7(5) 7-6(5) 6-4
ATP CHALLENGER MÁLAGA (Španělsko), 45.730 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Gengel (ČR) - Ferreira Silva (Portug.) 5-7 6-2 6-3
ITF W100 CHARLESTON (USA), 100.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Parksová/Vickeryová (USA) - L. Fruhvirtová/Kruegerová (ČR/USA) 6-3 2-6 10-8
ITF W25 STUTTGART-VAIHINGEN (Německo), 25.000 dolarů, antuka
ProgramMístní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Kolodziejová (7-ČR) - Reyngoldová (-) 7-6(2) 6-0
Palicová (ČR) - Anšbová (-) 7-6(7) 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Falkowská/A. Sisková (2-Pol./ČR) - Čurovičová/Schollová (Srb./USA) 6-2 7-6(4)
Bayerlová/Palicová (ČR) - Chlpacová/Zehnderová (Arg.) 6-3 6-0
Kubáňová/Kučmová (ČR) - Pohleová/Steinerová (Něm.) 6-3 6-1
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Rivkinová (Něm.) - Šebestová (16-ČR) 6-3 6-4
Kučmová (2-ČR) - Hertelová (10-Pol.) 6-3 7-6(1)
ITF W25 TARVISIO (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Hindová (ČR) - Pislaková (Slovin.) 6-0 6-1
Jašková (SR) - Havlíčková (ČR) 7-5 / skreč
ITF M25 BAKIO (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Palán (ČR) - Cohen (Izr.) 2-6 6-1 6-0
• Čtyřhra - 1. kolo •
Gulin/Palán (-/ČR) - D. Blanch/S. Martínez (USA/Šp.) / odloženo
ITF M25 POPRAD (Slovensko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
O. Horák (ČR) - Michálik (SR) 6-0 6-3
P. Rikl (8-ČR) - Jermář (ČR) 6-3 7-6(2)
• Čtyřhra - 1. kolo •
Krošlák/Puškár (SR) - de Jager/O. Horák (Niz./ČR) 6-3 7-5
Jermář/Pecák (ČR) - Elamin/Evans (Irsko/Austr.) 6-4 6-4

ITF M15 VRATISLAV (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Terczyňski (Pol.) - Šátral (ČR) 6-4 4-6 6-2
Janowicz (Pol.) - Barnát (ČR) 6-3 6-4
T. Jiroušek (ČR) - Dembek (Pol.) 6-1 3-6 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Dragomirov/Sorger (Něm./Rak.) - Černý/D. Pátý (ČR) 6-2 6-4
Alcala/Pujol (Šp.) - Nouza/Šafránek (4-ČR) 4-6 7-6(5) 10-7
J1 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Michelsen (USA) - Menšík (1-ČR) 5-7 6-3 6-1
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Tomajková/Vargová (5-ČR/SR) - Obradovičová/Sagandikovová (Srb./Kaz.) 6-0 7-5
Kuhlová/T. Valentová (7-Něm./ČR) - Klugmanová/Oluwadareová (Brit.) 6-4 7-6(5)
Macaveiová/Štruplová (USA/ČR) - Cohenová/Matthewsová (Brit.) 6-3 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Tomajková/Vargová (5-ČR/SR) - Roachová/Skeltonová (Brit.) 7-6(3) 6-7(4) 11-9
Macaveiová/Štruplová (USA/ČR) - Jamrichová/Nijkampová (SR/Niz.) 7-5 6-4
Kuhlová/T. Valentová (7-Něm./ČR) - Lopatová/Mertová (Ukr./Tur.) 6-1 7-6(5)
J2 PLZEŇ (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Marques (8-Portug.) - Čížek (ČR) 6-2 7-6(5)
Opluštil (6-ČR) - Šimanov (3-Izr.) 7-5 6-1
Peták (ČR) - Pedrico (4-Šp.) 6-2 6-2
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Drozdová (Něm.) - Hažmuková (ČR) 6-2 6-3
Okťabrevová (5-) - Syrová (ČR) 6-2 6-1
De Simoneová (2-It.) - Látalová (ČR) 7-5 6-2
J2 CASTRICUM (Nizozemsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Temming (Niz.) - Duda (ČR) 1-6 7-6(4) 6-4
J4 KORFU (Řecko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Pazdera (1-ČR) - Najdenov (Bulh.) 6-2 7-6(1)
Panáček (4-ČR) - Vasiliadis (Řec.) 6-4 6-3
J5 PAOLA (Malta), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Svobodová (9-ČR) - Celaová (Pol.) 6-2 5-7 6-3
Lukešová (3-ČR) - Picchiová (It.) 6-3 6-2
Jiráková (ČR) - Grzelaková (12-Fr.) 6-2 6-0
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Chodura/Nilsson (ČR/Švéd.) - Černat/Djukič (Ukr./Malta) / odloženo
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Jiráková/Montebellová (ČR/Malta) - Aprileová/Prolettiová (It.) 6-1 6-4
J5 BELFAST (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Coleová (1-Brit.) - Katzerová (ČR) 6-3 6-0
J5 SOFIE (Bulharsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Ganevová (Bulh.) - Svítilová (ČR) 6-3 7-6(5)
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Mocanuová/Svítilová (Rum./ČR) - Kostovová/Nikolovová (Bulh.) 6-0 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
28.06.2022 16:12Od: tommr Bára Palicová
Bára vydřela cennou výhru nad nebezpečnou Rusandou ... smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist