Dvacetiletý Seyboth Wild je prvním nakaženým tenistou

  • Thiago Seyboth Wild, který před necelým měsícem na novém antukovém turnaji ATP v chilském Santiagu získal svůj premiérový titul na hlavním okruhu, je prvním pozitivně testovaným tenistou na koronavirus.
    25. 3., 09:04 | Aktuality |  2 komentáře
    Thiago Seyboth WildThiago Seyboth Wild 
     
  • Profil hráče

Koronavirem COVID-19 se nakazilo už mnoho sportovců, ale tenisté se zákeřnému viru úspěšně vyhýbali. Teď už má ale i bílý sport první oficiálně potvrzený případ, nakazil se 20letý Thiago Seyboth Wild.

Talentovaný Brazilec, jenž na přelomu února a března senzačně ovládl nový antukový turnaj ATP v chilském Santiagu a slavil svůj premiérový triumf na hlavním okruhu, informaci zveřejnil skrze video na sociálních sítích.

"Ahoj lidi, chci vám všem oznámit, že mám koronavirus, poslední týden jsem v domácí izolaci. Dodržuju všechny pokyny od lékaře a dělám vše pro to, abych se uzdravil," uvedl 114. hráč světa. "Nezapomeňte, že všichni máme být doma, starat se o své blízké a nešířit nemoc dál. Zůstaňte doma a buďte v bezpečí," dodal.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
25.03.2020 09:18Od: gigin Bernie
Jo jinak ten osel Bernie je prej cajk. Petko mu textovala a napsal jí, že se cítí dobře a že neví proč to prohlásil před časem. Jestli je to pravda, tak je fakt vyleštěný až na morek kosti.
[ Reagovat ]
25.03.2020 15:00Od: tommr
mě to Tomicovo prohlášení bylo od počátku hodně podezřelý. Je to holt dement ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist