Kolář na challengeru v Chorvatsku zvládl dvoukolovou kvalifikaci

  • ATP CHALLENGER SPLIT - Zdeněk Kolář s přehledem zvládl dvoukolovou kvalifikaci antukového challengeru v chorvatském Splitu a potvrdil skvělou formu z posledních dvou týdnů. Čtyřiadvacetiletý Čech v dnešním finále kvalifikace přehrál Itala Mattea Violu a v hlavní soutěži doplnil Lukáše Rosola.
    12. 4., aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    Zdeněk KolářZdeněk Kolář 
     
  • Profil hráče

Zdeněk Kolář ještě před dvěma týdny procházel obrovskou krizí. Zlom nastal po odvráceném mečbolu v prvním kole v Oeirasu, kde si poté suverénním způsobem došel pro svůj první titul z challengerů.

Po triumfu v Portugalsku se 24letý Čech vydal do Chorvatska, na antuce ve Splitu před týdnem uhrál druhé kolo a na další akci zvládl dvoukolovou kvalifikaci. V ní porazil 6-1 6-4 domácího Viktora Galoviče a dnes po setech 6-2 6-4 Mattea Violu.

Kolář tak za posledních 14 dní vylepšil svou bilanci na 8-1 a v hlavní soutěži doplnil Lukáše Rosola, s nímž bude hrát čtyřhru. Kolář v prvním kole hlavní soutěže vyzve nasazenou dvojku Marca Polmanse z Austrálie, Rosol se utká s polským kvalifikantem Kacperem Žukem.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
12.04.2021 19:35Od: Fandina
Bylo by fajn, kdyby Zdenda postoupil dál. Pořád si myslím, že má na víc, než na třetí stovku. Tak snad se to už prolomí. Pojď!!!
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist