Kolář si znovu po týdnu zahraje o finále challengeru

  • ATP CHALLENGER BARLETTA - Zdeněk Kolář si teprve v předchozím týdnu připsal první letošní vítěznou sérii a už na druhém turnaji v řadě prošel do semifinále. Pětadvacetiletý Čech ve čtvrtfinále challengeru v Barlettě po obratu a téměř tříhodinové bitvě zdolal Jelleho Selse z Nizozemska. O páté finále na této úrovni bude usilovat proti Lucianovi Darderimu, nebo Nunovi Borgesovi.
    15. 4., 15:36 | Aktuality |  0 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Zdeněk Kolář nedávno v Oeirasu přerušil sérii pěti porážek, o týden později se v portugalském městě dočkal první letošní vítězné série a nakonec postoupil až mezi nejlepší kvarteto. Možná definitivně zlomil krizi, která ho provází už od září, kdy ve Štětíně získal svou třetí kariérní trofej z challengerů, protože si semifinále zahraje také v Barlettě.

V Itálii v úvodních kolech dominoval a nedal šanci domácím Francescovi Fortimu ani Andreovi Pellegrinimu. Mnohem více práce měl ve čtvrtfinále s Jellem Selsem, Nizozemce udolal až po bezmála třech hodinách boje 5-7 7-5 6-1.

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem, který na třetím turnaji v řadě zvládl úvodní zápas, bude o své páté finále na challengerech usilovat proti Lucianovi Darderimu, nebo Nunovi Borgesovi.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist