Kolář v Barlettě dál dominuje a zahraje si o další semifinále

  • ATP CHALLENGER BARLETTA - Zdeněk Kolář na antukovém challengeru v italské Barlettě pokračuje ve zlepšené formě a bez ztráty sady i servisu. Pětadvacetiletý Čech po setech 6-3 6-2 vyřadil dalšího domácího zástupce Andreu Pellegriniho a oplatil mu loňskou porážku z kvalifikace French Open.
    13. 4., 15:38 | Aktuality |  0 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     
  • Profil hráče

Zdeněk Kolář nedávno v Oeirasu přerušil sérii pěti porážek, o týden později se v portugalském městě dočkal první letošní vítězné série, nakonec postoupil až mezi nejlepší kvarteto a možná definitivně zlomil krizi. Ta ho provází už od září, kdy ve Štětíně získal svou třetí kariérní trofej z challengerů.

Na probíhající akci v Barlettě zvládl už na třetím turnaji v řadě úvodní zápas, v Itálii v něm deklasoval Francesca Fortiho, domácímu kvalifikantovi nenabídl jediný brejkbol. A bez ztráty podání pokračuje, ve druhém kole po odvrácení všech šesti brejkbolů přehrál 6-3 6-2 dalšího domácího zástupce Andreu Pellegriniho a oplatil mu loňskou porážku z kvalifikace French Open.

O druhé semifinále v řadě bude třetí nasazený bojovat s Jellem Selsem. Také s Nizozemcem jediný předchozí souboj prohrál.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist