Kolář v úvodním kole challengeru v Itálii ztratil jen dvě hry. Rosol skončil hned na prvním soupeři

  • ATP CHALLENGER BARLETTA - Zdeněk Kolář se v minulém týdnu v Oeirasu dočkal první letošní vítězné série a úspěšně vstoupil také do dalšího antukového challengeru v italské Barlettě, třetí nasazený v úvodním kole smetl domácího kvalifikanta Francesca Fortiho. Do hlavní soutěže v úterý vstoupil také Lukáš Rosol, český veterán však skončil hned na úvod.
    12. 4., aktualizováno 13. 4. | Aktuality |  0 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Zdeněk Kolář se v minulém týdnu v Oeirasu dočkal první letošní vítězné série, postoupil až mezi nejlepší kvarteto a možná definitivně zlomil krizi. Ta ho provází od září, kdy ve Štětíně získal svou třetí kariérní trofej z challengerů.

Po sérii pěti porážek úspěšně vstoupil už do třetího turnaje v řadě. Třetí nasazený v italské Barlettě za hodinu a pár minut smetl 6-2 6-0 Francesca Fortiho, domácímu kvalifikantovi nenabídl jediný brejkbol.

O čtvrtfinále si 25letý Čech zahraje s Andreou Pellegrinem. Italovi může vrátit porážku z kvalifikace loňského French Open.

Do turnaje v úterý vstoupil také Lukáš Rosol a rozloučil se hned po úvodním zápase. Šestatřicetiletý český veterán překvapivě nestačil 5-7 6-2 3-6 na zástupce až osmé stovky žebříčku Oleksandra Ovčarenka, 20letý Ukrajinec si připsal premiérové vítězství na challengerech.

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
 
 
 
TOPlist