Krejčíková a Siniaková jsou nejlepším deblovým párem i podle ITF

  • Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková jsou nejlepším deblovým párem letošního roku i podle Mezinárodní tenisové federace ITF. Cenu získaly už v roce 2018. Začátkem prosince spolu ovládly i anketu WTA.
    16. 12. 2021, 15:11 | Aktuality |  1 komentář
    B. Krejčíková a K. Siniaková (© AFP)B. Krejčíková a K. Siniaková (© AFP) 
     

Nejlepšími singlisty jsou světové jedničky Srb Novak Djokovič a Ashleigh Bartyová z Austrálie. V mužské čtyřhře získali ocenění Chorvaté Nikola Mektič a Mate Pavič.

"Jsem velmi poctěna, že jsme společně s Katkou jmenovány světovými šampionkami ITF. Vážíme si toho, je to mimořádné ocenění naší tvrdé práce a obětavosti. Doufám, že další úspěchy přijdou v roce 2022 a v dalších letech," řekla Krejčíková v tiskové zprávě ITF.

Krejčíková se Siniakovou začaly sezonu triumfem na Gippsland Trophy v Melbourne, kde poté došly do finále Australian Open. Další tituly přidaly v Madridu a na grandslamovém Roland Garros. V létě se radovaly v Tokiu ze zlaté olympijské medaile a sezonu uzavřely triumfem na Turnaji mistryň. Siniaková ukončila rok jako světová deblová jednička a Krejčíková je dvojkou.

Ondřej Jirásek, ČTK
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
17.12.2021 20:24Od: Fandina
Super holky a gratulka. A také se těším na příští rok. Bylo by fajn v letošních výsledcích pokračovat. Pojďte KrejSi, v deblu, singlu. smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist